Wyniki

TriCity Trail 80km+

  • 08.07.2019 04:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
  • |
  • Punkt:22km
Msc Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub 22km35km54km73kmMeta
1 (1) 1 KOT RAFAŁ M M2 SZCZYTNO MUAY RUNNING TEAM01:38:2403:00:2704:37:0006:14:2006:58:26
2 (2) 26 JOHANSSON JUKKA M M2 LAHTI K3SE01:40:4903:11:3605:06:4107:04:0607:51:46
3 (5) 6 ROLBIECKI PIOTR M M1 GDAŃSK GEOINGS POLSKA01:41:4703:11:4005:09:5907:10:4607:59:54
4 (3) 116 CIESIELSKI MACIEJ M M1 TORUŃ #1512WINGEDHEARTS01:42:4603:15:1605:08:5707:07:0707:54:44
5 (6) 3 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M M1 RUMIA AGATA TEAM01:43:0103:14:5905:08:3707:11:0308:00:46
6 (14) 94 KAMELA ROBERT M M2 WARSZAWA 01:44:5003:33:5305:34:1907:45:1408:34:46
7 (8) 164 MĘDYK MARCIN M M1 GDYNIA 01:45:0803:16:3205:08:4807:10:2308:04:29
8 (4) 126 ZALEWSKI DARIUSZ M M2 GDAŃSK M.A.D.D.01:45:1603:19:5705:14:1307:13:0607:59:03
9 (7) 168 MĄKĄ SŁAWOMIR M M2 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA01:46:1003:24:2705:21:1307:13:5408:02:38
10 (10) 159 LIPOWSKI KAROL M M2 TUCHOM ZOELLER TECH01:46:2603:20:0005:15:2807:14:5408:11:16
11 (9) 169 CICHOREK DARIUSZ M M2 KALISZ 01:48:3303:21:1205:10:3307:15:4208:08:32
12 (49) 108 HATŁAS ADAM M M2 GDYNIA 01:49:1803:40:4506:02:5408:51:5010:12:04
13 (12) 5 GOŁĘBIOWSKI PIOTR M M2 STRASZYN 01:50:3303:28:5405:27:3907:43:1808:33:01
14 (11) 7 BARANOWSKI ADAM M M1 GDAŃSK 2H59MIN.PL01:51:5203:28:4905:31:0907:24:5408:17:13
15 (18) 9 FERSZT PIOTR M M1 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM01:52:1503:33:0505:47:2108:06:1509:01:04
16 (31) 84 TELEPSKI MICHAŁ M M1 PRUSZCZ GDAŃSKI LSYP ACTIVE / NULL01:55:5103:47:3306:12:2408:34:2809:36:44
17 (34) 65 KOWALKOWSKI KRZYSZTOF M M1 GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE01:55:5303:47:3406:12:2608:37:4309:38:44
18 (23) 76 GOGOL MARCIN M M1 BACIUTY 01:56:1103:36:5005:47:3308:11:0109:09:39
19 (40) 17 KRAUSE GRZEGORZ M M2 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI01:56:3003:54:1106:25:5308:59:1710:02:26
20 (37) 171 ROMPCZYK ANDRZEJ M M2 GDANSK BRAK01:56:5203:40:4106:18:4608:41:2809:49:53
21 (13) 99 PALLACH PIOTR M M1 WEJHEROWO NOCNY TURYSTA01:57:1003:40:0205:46:0407:44:0308:33:54
22 (17) 106 LAINE-ZAMOJSKI SAMULI M M1 GDYNIA JEPPESEN01:59:3403:43:0305:48:3908:00:5308:54:43
23 (77) 121 SZTYGIEL MACIEJ M M2 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM02:00:0404:00:5806:54:4009:46:4011:25:10
24 (15) 143 KLOSKOWSKI ADAM M M2 GDYNIA 02:00:2303:44:2105:53:0407:59:5708:52:13
25 (19) 135 BŁAŻUK JAROSŁAW M M2 GDYNIA 02:00:2303:48:3305:59:3108:09:1409:04:59
26 (42) 57 MROZOWSKI DARIUSZ M M2 RUMIA PARKRUN RUMIA02:00:5204:03:0006:30:3609:04:2610:05:28
27 (45) 14 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M2 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM02:01:2704:01:1806:34:2509:05:0310:09:06
28 (44) 129 KONARZEWSKI JACEK M M2 RUMIA RUMIA BIEGA02:01:3404:03:5406:32:1809:01:3410:06:32
29 (30) 134 JODKO-NARKIEWICZ ADAM M M1 GDAŃSK DIVERSE EXTREME TEAM / OSOWA02:01:5503:50:4406:03:2408:23:0709:29:17
30 (29) 174 FICHT WITOLD M M1 WEJHEROWO 42.195 WEJHEROWO02:02:2403:45:5405:57:4808:20:5609:28:31
31 (22) 79 ZYŚK ARKADIUSZ M M2 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY02:03:0303:57:0006:09:3408:15:4109:08:14
32 (26) 158 NUŻ JACEK M M2 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT STRASZYN ULTRA TEAM02:03:0303:50:5208:26:2809:21:42
33 (25) 101 BARTKOWIAK MICHAŁ M M1 GDYNIA TRÓJMIEJSKIE PYRY02:03:4303:51:2606:06:4608:26:3309:19:28
34 (21) 128 DAMPS SYLWESTER M M2 GOWINO 02:03:5403:50:5206:00:4408:06:5409:05:28
35 (35) 58 SZAJDZIUK PIOTR M M2 GDAŃSK 02:04:0403:52:4406:14:3308:31:4609:40:02
36 (85) 124 SKIBNIEWSKI MARCIN M M1 NIDZICA NIDZICA BIEGA02:04:0504:10:2507:00:1010:01:2611:42:00
37 (20) 89 GOLAS GRAŻYNA K K2 GDYNIA DYDYCZRUN02:04:1403:50:5006:00:3708:06:5509:05:28
38 (27) 177 BARRENA JOSI M M2 PAMPLONA AUPAMENDI02:04:3803:53:3906:08:4608:26:2809:23:40
39 (32) 81 MERCHEL MIROSŁAW M M2 KRUKI KS ARCO ŁAWY02:05:1404:00:2606:18:2808:36:4909:38:11
40 (79) 165 SZALEWICZ DAMIAN M M2 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA02:06:1004:12:1507:09:2510:08:2711:30:20
41 (16) 130 ROBINSON ALICE K K1 WARSAW WITC02:06:2503:56:3706:07:1608:01:5008:52:13
42 (46) 157 TRZECIAK BARTŁOMIEJ M M2 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI02:06:4004:05:5406:39:1909:07:2710:10:36
43 (56) 176 WASIŃSKI BARTOSZ M M1 BORKOWO SUT02:06:4104:11:4606:51:0909:27:5810:30:19
44 (33) 80 ŻEBROWSKI MAREK M M2 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY02:06:5704:00:3606:18:2908:36:4909:38:11
45 (36) 78 SIEMIĄTKOWSKI NORBERT M M2 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY02:06:5704:00:2606:18:0308:38:1109:42:11
46 (83) 60 GRACHEL PRZEMEK M M1 ŚWIECICHOWO 02:08:0804:18:3607:12:1010:14:5511:39:16
47 (84) 54 GRACHEL DAREK M M1 SŁUPSK RUNNER_FROM_SŁUPSK02:08:0804:18:3607:12:1010:14:5911:39:24
48 (60) 67 STACHOWIAK MAREK M M2 ROKIETNICA ROKIETNICA BIEGA02:08:1104:11:1606:46:5809:36:0010:43:14
49 (58) 27 KOŁODZIEJSKA LUCYNA K K1 GDAŃSK ACCELERATING POLAND02:08:4804:11:3506:51:0909:26:0110:36:49
50 (38) 152 SIEMIEŃCZUK ROBERT M M2 WARSZAWA 02:08:5504:02:4406:28:0308:51:2009:52:39
51 (43) 149 SAŁATA SEWERYN M M2 ŁĘŻYCE 02:09:3104:07:5909:08:4410:06:21
52 (41) 120 WELENC ŁUKASZ M M1 WARSZAWA NO LIMITS TRAIL02:09:3804:06:3906:37:2509:07:2010:03:42
53 (48) 105 BARTNIAK KAMIL M M1 WARSZAWA NO LIMITS TRAIL02:09:3804:06:4006:37:2509:10:3910:11:47
54 (28) 154 CHEŁMINIAK MARCIN M M2 SOPOT ULTRAKREW02:09:3904:01:2306:08:4908:26:3009:24:11
55 (100) 75 STOLARSKI MAKSYMILIAN M M1 POZNAŃ LEGENDS-TO-BE02:10:0304:49:0007:53:4411:07:3212:31:20
56 (91) 103 FRĄCZAK RADOSŁAW M M1 GDYNIA RAGE02:10:4104:28:3607:43:1010:37:5311:48:48
57 (47) 118 ZALEWSKA KAMILA K K1 PSZCZÓŁKI 02:10:4804:09:3006:39:3509:06:1110:10:43
58 (76) 123 KULGAJUK MICHAŁ M M1 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA02:11:1204:21:5307:21:5010:11:3411:22:02
59 (88) 74 MACKOWSKA MALGORZATA K K2 REDA 02:13:0204:25:5907:30:1410:30:5511:45:29
60 (55) 138 ROS PIOTR M M1 OLSZTYN 02:13:0404:09:3306:29:1209:11:3510:29:20
61 (104) 64 SZCZUPAKOWSKA IZABELA K K2 GDAŃSK HOKO TEAM02:13:3704:42:4907:56:3711:09:0512:37:47
62 (102) 115 KWIATKOWSKI MICHAŁ M M1 WEJHEROWO 02:14:0904:29:4807:38:5011:05:1112:35:23
63 (61) 19 KONDRATIUK RENATA K K2 GDAŃSK 02:14:5504:22:3806:55:1609:37:5410:44:15
64 (65) 132 ROGOCZ MACIEJ M M2 GDYNIA ROGAŚ Z DOLINY ROZTOKI02:14:5604:20:3107:01:5309:49:0910:57:08
65 (50) 155 KOSIERADZKI TOMASZ M M1 WARSZAWA 02:16:3504:19:4306:47:3109:11:4210:12:58
66 (24) 131 SZULWACH PAWEŁ M M2 GDAŃSK KILIMANDŻARO02:16:5704:12:3406:18:4708:24:3409:17:23
67 (95) 122 RATAJCZAK KONRAD M M2 ) TROCHĘ JUŻ BIEGAM02:16:5804:30:3007:31:3610:27:2011:58:14
68 (93) 141 OBERT PAWEŁ M M2 DAMNICA P.0.LSKA02:17:0404:32:0307:28:2310:32:2611:53:37
69 (66) 16 JURGIELEWICZ JACEK M M2 KOSTKOWO 02:17:0704:28:5607:07:5109:47:1710:57:53
70 (54) 167 SZEREMETA ANDRZEJ M M2 WARSZAWA PZU SPORT TEAM02:17:2004:24:0106:55:2209:26:3710:28:16
71 (51) 86 ŁUKASIAK MARCIN M M1 GDAŃSK AS-PL02:17:2604:14:4206:45:3809:12:1410:15:06
72 (64) 28 RETZLAFF BRYNON M M2 GDYNIA CYKLICZNY BIEG ŚLEDZIA02:17:4404:17:1206:42:0909:34:5210:52:33
73 (63) 66 MALINOWSKA PRZEMYSŁAW M M1 KSAWERÓW 02:17:5904:14:5506:44:0809:19:1510:49:52
74 (52) 98 RYDLEWSKI MAREK M M2 CIELE RUN BYDGOSZCZ02:18:0004:18:0906:52:0609:18:5310:19:19
75 (70) 62 REGINIA PIOTR M M1 GDAŃSK RUM RUNNERS02:19:0104:26:2307:16:5610:04:5711:13:59
76 (75) 166 PISKUNOWICZ ALEKSANDRA K K1 BIAŁOGARD 02:19:1004:28:0107:10:0510:05:0111:21:32
77 (92) 142 FUDZIŃSKI KRZYSZTOF M M1 GDYNIA WIOLETTA TEAM02:19:3204:23:4607:07:4910:20:2911:53:32
78 (53) 100 DORSZ BEATA K K2 SOPOT 02:19:3504:29:2306:52:4609:19:3610:20:33
79 (71) 170 DARGIEWICZ ROBERT M M2 GDAŃSK 02:20:1104:30:1607:20:2310:05:0111:16:37
80 (78) 53 JATKOWSKI MACIEJ M M2 LEGIONOWO JTSHIPSERVICE02:20:4204:29:0507:23:4710:11:4811:27:25
81 (97) 93 SPENCE MARK M M1 GDANSK BIEGAJ Z GLOWA02:20:4704:31:2107:26:3810:14:4412:14:40
82 (59) 139 KONEFAŁ WŁODZIMIERZ M M1 WARSZAWA REMBERTÓW TEAM02:21:1004:25:5906:54:2209:35:4610:39:28
83 (39) 148 REHKA KAREL M M2 GDANSK 02:21:4004:16:1006:33:1908:58:5809:59:08
84 (86) 52 BARAŃSKI LESZEK M M2 GDYNIA 02:21:4104:35:4007:32:5510:29:3411:44:48
85 (68) 112 RACZYŃSKA EWA K K2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL02:29:2204:39:0207:19:5810:13:3811:11:54
86 (69) 113 ZIELIŃSKI JACEK M M2 REDA BIEGAMYRAZEM.PL02:29:2204:39:0107:20:0010:13:4011:11:54
87 (73) 102 BĘDŹKOWSKI MAREK M M2 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA02:29:2704:45:1807:26:4410:08:1211:18:18
88 (80) 69 AUGUSTYNOWICZ MARCIN M M1 KUTNO KUTNO BIEGA02:29:4404:40:4207:23:1510:11:5211:30:50
89 (81) 51 AMBROZIAK RAFAŁ M M2 KUTNO KONIUCHY OCR02:29:4404:40:4207:23:1510:11:4811:30:51
90 (82) 10 HRYNIEWICKA MONIKA K K1 RUMIA 02:30:1404:46:2907:32:1310:22:0511:31:46
91 (87) 111 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K K2 SOBĄCZ 02:30:2204:46:2807:32:1310:22:5111:44:59
92 (90) 161 ZAGALSKI JAKUB M M1 GDAŃSK 02:30:3004:45:2607:35:4610:27:5711:48:18
93 (94) 137 PAWLAK PAWEŁ M M2 OLSZTYN 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN02:31:4604:57:1908:07:2510:50:3811:54:31
94 (72) 88 PODCZARSKI TOMEK M M2 KOLBUDY KOLBUDY TEAM02:33:3204:44:4107:27:0210:05:1411:17:11
95 (62) 87 PODCZARSKA IZABELA K K2 KOLBUDY KOLBUDY TEAM02:33:3304:45:1907:21:4009:48:1110:47:14
96 (74) 83 BARANOWSKI MAREK M M2 KOSAKOWO COM-DKM02:33:4204:54:4707:36:2010:14:0111:19:34
97 (98) 63 OWCZARZ JOANNA K K1 POZNAŃ WŁOÓCZYMORDY02:35:1405:01:1707:54:1410:54:0412:18:48
98 (99) 146 LEBIEDZIŃSKI PRZEMYSŁAW M M2 GDYNIA WSZYSTKO DLA CARYCY02:35:1905:02:4611:02:5912:29:46
99 (108) 96 KUTYŁA MAREK M M1 KRAKÓW 02:35:2105:01:3507:54:1211:24:0212:54:03
100 (96) 91 TIAHNYBOK PAWEŁ M M2 KALETY SOCIOS SILESIA02:35:2204:51:3307:38:0210:47:1512:03:40
101 (105) 150 KŁECZEK JACEK M M2 RUMIA KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA02:35:4405:06:1108:11:3611:25:1212:38:17
102 (103) 25 KUNKEL ANNA K K2 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA02:40:4605:11:4108:15:4111:16:0112:36:07
103 (101) 24 MADEJ PAWEŁ M M1 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA02:41:3905:14:1908:16:5611:19:2612:31:53
104 (107) 175 CZAJA ŁUKASZ M M1 BYTONIA ŻÓŁWIKI02:47:1008:24:4711:22:0512:40:52
105 (106) 153 ROŻEK PAULINA K K1 KALISKA ŻÓŁWIKI02:47:1008:24:4811:22:0512:40:52
Partnerzy główni
Patroni medialni