Wyniki

TriCity Trail Maraton +

  • 08.07.2019 07:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
  • |
  • Punkt:Meta
Msc Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub 18.5km36kmMeta
1 431 JAKUB WOLSKI M M1 SZCZAWNICA STREFA PRZYGÓD01:25:0902:51:2103:50:00
2 332 RADOSŁAW CHYB M M2 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM01:27:1202:53:2003:50:37
3 390 MARCIN KOŚMIEJA M M1 BYDGOSZCZ TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:32:3802:59:5503:56:37
4 291 PIOTR ŻUBIŃSKI M M2 WARSZAWA ACCELERATING POLAND01:31:2503:11:5504:15:00
5 421 TOMASZ KOPCEWICZ M M1 STAWIGUDA 01:30:2603:14:3404:18:22
6 252 TOMASZ BAGIŃSKI M M1 GDAŃSK BAGINS RUNNING TEAM01:32:3403:08:5504:22:10
7 274 PATRYK DOMAŃSKI M M1 POZNAŃ #TEAMBIEGIWLKP01:39:2503:18:3404:25:16
8 445 WLADYSLAW KALIN M M1 UNISLAW PRZEBIEGLI UNISŁAW01:39:1403:20:0504:28:54
9 428 RAFAŁ STĘPNIAK M M1 ZĄBKI MARKOWI BIEGACZE01:39:1403:20:4904:29:04
10 288 ŁUKASZ KLASA M M1 GDAŃSK 01:30:2103:12:1404:30:34
11 391 ANDRZEJ BOGDAŁ M M1 WARSZAWA NO LIMITS TRAIL01:42:1803:25:5304:37:35
12 424 MARCIN KOWALEWSKI M M2 GDYNIA CRIIM01:42:4503:26:4704:40:50
13 419 DARIUSZ KRZESINSKI M M2 WROCŁAW ORANGE POLSKA01:40:1203:28:0604:40:52
14 479 KRZYSZTOF ROŻYK M M2 GDYNIA OKNOBUR-BIEGAMY RAZEM01:41:2503:31:1904:41:50
15 258 ROGER SIKORA M M2 GDYNIA 01:44:1403:29:2704:46:35
16 260 MARCIN NEUFELD M M2 GDYNIA INTEL RUNNERS / RUNPASSION.PL TEAM01:40:5503:32:5404:49:37
17 329 ŁUKASZ CZEKAJ M M1 GDAŃSK 01:43:3503:31:3004:53:05
18 430 JANUSZ HINC M M2 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM01:42:4003:26:1204:53:06
19 384 MATEUSZ FORMELLA M M1 RUMIA 01:39:4603:27:5704:53:08
20 269 ŁUKASZ GŁADYKOWSKI M M2 GNIEW PGB SPORTOWA PACZKA01:47:0703:44:1104:56:17
21 272 DARIUSZ SOLECKI M M2 POZNAŃ PIĄTKOWO NA BIEGOWO01:43:4503:43:3604:58:04
22 363 MARCIN CZAJKA M M1 GDANSK 01:48:2903:39:3404:59:09
23 368 OSKAR WITT M M1 GDAŃSK 01:51:5503:44:3904:59:16
24 369 MIROSŁAW ORNAL M M2 WEJHEROWO WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA03:41:3604:59:55
25 322 WOJCIECH ZARĘBA M M2 GDAŃSK FIZJO-MED01:45:0403:44:1605:00:02
26 373 ROBERT PILECKI M M2 RUMIA RUNEDA/RUNPASSION.PL TEAM01:39:4403:35:1005:00:16
27 400 BARTOSZ DĄBROWSKI M M1 WAŁCZ 01:38:1003:33:1605:02:47
28 379 PAWEŁ GORZKOWSKI M M1 SŁUPSK STOPA SŁUPSK01:46:0603:44:0905:04:53
29 295 PATRYK PRZYBYLSKI M M2 TORUŃ 01:48:0703:43:4305:06:44
30 316 MARCIN STACHOWIAK M M1 PUSZCZYKOWO #TEAMBIEGIWLKP01:46:1705:07:37
31 264 ADAM JAKUBIEC M M1 GDAŃSK INTEL RUNNERS01:42:1903:42:2105:08:07
32 426 TOMASZ ZWOLIŃSKI M M2 KOSAKOWO KM PSP GDYNIA01:49:0903:46:1705:08:40
33 339 REGIS CORBLIN M M1 GDYNIA 01:54:2603:47:4505:09:43
34 253 PAULINA CZAJA K K1 TORUŃ 01:48:0003:48:3405:10:35
35 433 AGNIESZKA BARANOWSKA K K1 GDAŃSK 01:51:0303:52:5905:11:45
36 446 ŁUKASZ SZARAWARA M M2 WARSZAWA 01:49:0503:47:4605:11:57
37 442 BARTEK CHRZĄSZCZ M M2 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA01:51:5203:53:2005:12:12
38 441 DOROTA MUZOLF K K2 PRUSZCZ GDAŃSKI STRASZYN ULTRA TEAM01:54:3303:53:2005:12:12
39 414 RADEK DOMBROWSKI M M2 GDAŃSK GPNS03:51:1405:12:28
40 301 DAMIAN FIJOŁEK M M1 GDAŃSK IZERSKA GRUPA BIEGOWA01:48:1803:43:1005:12:28
41 330 KATARZYNA MARCINKOWSKA-CHOLEWA K K2 OSTROŁĘKA KS ARCO ŁAWY01:57:5703:57:2705:12:39
42 300 ANNA KIEZIK K K1 OLSZTYN SKAZANI NA SUKCES01:56:4003:55:0805:13:14
43 456 ŁUKASZ MATUSZEWSKI M M1 WARSZAWA SBRT WARSZAWA01:47:4903:50:3305:13:25
44 437 JERZY MIKUĆ M M1 GDYNIA 02:05:5204:04:0005:13:39
45 364 PIOTR LITWIN M M2 GDAŃSK OCEANIC01:57:3703:57:0605:16:27
46 311 AGATA SZYMAŃSKA K K1 GDAŃSK 01:55:3503:57:3405:17:04
47 452 MARCIN MIODUSZEWSKI M M1 WARSZAWA SBRT WARSZAWA01:56:3003:55:0805:18:11
48 439 ADAM JANKOWSKI M M1 PRZODKOWO BIEGAMDLASIEBIE01:44:5403:51:2205:19:00
49 416 ANDRZEJ JANKOWSKI M M2 GDAŃSK 01:55:0003:55:3705:20:08
50 436 PATRYCJA KIRYLUK K K1 GDYNIA 01:57:1904:00:5805:22:20
51 478 PAULINA ZACKIEWICZ K K1 GDYNIA BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM01:57:1804:00:5705:22:20
52 382 TOMASZ GEHRKE M M2 GDYNIA MONA MI02:04:1604:05:5805:26:00
53 268 MACIEJ JAKUBOWSKI M M1 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA04:03:4305:26:07
54 324 KATARZYNA ZATORSKA-RADLIŃSKA K K1 GDAŃSK RPD01:52:1704:01:5405:26:16
55 325 JAN KĄKOL M M1 STRASZYN 01:54:0803:58:3705:26:18
56 294 MARIUSZ DĄBROWSKI M M2 GDAŃSK 01:56:3703:59:4805:27:58
57 276 WOJCIECH RUDŹKO M M2 WEJHEROWO 01:51:2703:57:2305:29:35
58 395 IZABELA SAMSON K K1 RUMIA JA TRENUJE02:04:2804:10:5605:33:21
59 362 PIOTR ETMAŃSKI M M2 CHWASZCZYNO BUNGA BUNGA TEAM01:59:4604:09:0505:36:44
60 265 MIKOLAJ KOLAKOWSKI M M2 REDA INTEL RUNNERS / ENDURE / RUNEDA01:54:2204:06:3205:36:52
61 440 PAWEŁ BROWARCZYK M M1 SZEMUD FKP01:50:3804:02:1105:38:30
62 323 NATALIA HINC-ŻARDECKA K K1 REDA RUNEDA02:08:0604:15:3905:39:05
63 412 RADOSŁAW PASTERNAK M M1 LIDZBARK WARMINSKI DABROWSKI TEAM02:02:4004:09:0405:40:11
64 281 KAROL GRZYWACZ M M1 GDYNIA 01:57:2704:07:5405:40:27
65 427 BARTOSZ HETMAŃSKI M M1 GDAŃSK 01:57:4604:03:3105:40:42
66 408 ARTUR NOWAK M M2 GDYNIA A&G CARP TEAM01:58:0704:10:0405:41:15
67 460 ROMAN CZAJA M M2 TORUŃ KM UMK TORUŃ01:57:3604:11:3205:42:27
68 342 MAGDALENA KOSTRA K K2 GDYNIA 02:08:0304:17:3205:43:53
69 341 DANIEL DOBROLINSKI M M2 GDYNIA POLSKA PÓŁNOCNA02:08:0304:17:3205:43:54
70 405 DAREK SZUMNY M M2 WEJHEROWO LUK-CONNECT RACING TEAM02:03:3004:17:5905:44:09
71 290 DANIEL LEYK M M1 LUZINO LEYK TEAM02:10:4504:19:4805:44:35
72 381 KRZYSZTOF WEISS M M2 GDANSK DUDYCZ RUN01:52:3004:10:0305:46:02
73 283 KAROLINA CHOJNACKA K K2 TORUŃ 02:00:2704:08:3005:47:01
74 273 KAROL KŁODZIŃSKI M M2 TORUŃ 02:00:2604:08:2605:47:01
75 374 KRZYSZTOF IWICKI M M1 TORUŃ 02:07:4604:21:5805:49:55
76 480 ARTUR PSZENNIAK M M1 WARSZAWA OPTIMA EXTREME TEAM01:59:4104:06:4405:52:25
77 366 HANNA JARSKA K K2 DĘBOGÓRZE 01:59:5604:13:5605:52:25
78 409 MICHAŁ BOHN M M1 WARSZAWA 02:08:4304:23:3205:52:27
79 326 JANUSZ PASTWA M M2 GDAŃSK 02:02:3704:22:5805:52:27
80 303 ANETA JAROŃSKA K K1 GDAŃSK IRON TEAM02:13:0604:25:4305:52:57
81 380 DAMIAN BOIKE M M2 RUMIA 01:59:0804:21:0505:53:25
82 271 PIOTR NABIAŁEK M M1 OSTROŁĘKA KS ARCO ŁAWY02:17:0805:54:58
83 257 GRZEGORZ OSTROWSKI M M2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM02:05:0604:24:1905:55:30
84 361 SŁAWOMIR PODGÓRSKI M M2 CHWASZCZYNO 01:59:4604:22:5905:56:19
85 434 MAGDALENA CIESLAK K K1 GDANSK 04:39:3105:59:06
86 346 BARTLOMIEJ MATULA M M2 UNISŁAW PRZEBIEGLI UNISŁAW04:39:0105:59:55
87 407 BARBARA JANKOWSKA K K2 POZNAŃ 02:04:2204:15:5506:00:01
88 345 ADAM SOBKÓW M M2 GDYNIA BHMW-GDYNIA02:07:0204:27:2306:00:01
89 403 WIESŁAW WOJNOWSKI M M1 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA02:09:4004:26:5606:00:24
90 336 PAWEŁ ENGLERT M M2 GDYNIA BHMW_GDYNIA02:07:0304:27:2406:00:53
91 293 MAŁGOSIA GAŁKA K K2 BRANIEWO 02:12:3404:31:5806:00:59
92 401 OLA OHLER K K1 GDYNIA SITATUNGA BAND02:10:5504:30:0006:01:04
93 417 MARCIN BOGUMIŁOW M M1 SŁUPSK DECATHLON POWER SŁUPSK01:51:5404:18:5806:02:09
94 402 ROBERT WIĘCZKOWSKI M M1 BYDGOSZCZ HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY02:12:0604:25:5306:03:13
95 310 STEFAN STARZYŃSKI M M2 LUBLIN PERFECT RUNNER LUBLIN02:11:2304:34:1106:04:09
96 351 MAJA JAROMIRSKA-LEWIŃSKA K K1 REDA RUNEDA02:08:0604:27:4106:04:41
97 308 MATEUSZ GARSZTKA M M1 BORKOWO 02:02:3004:27:4806:05:00
98 387 MARCIN NACZK M M2 RUMIA PARKRUN RUMIA02:06:5204:27:1606:05:34
99 444 KRYSTIANA HERMAN K K2 WEJHEROWO 02:14:4804:35:5706:06:36
100 375 KAROLINA KUBIAK K K2 WEJHEROWO EXCALIBUR02:10:2704:37:4606:07:54
101 284 PAWEL MORAWSKI M M2 GDYNIA 02:12:4004:34:1406:08:04
102 337 DARIUSZ URBAŃSKI M M1 KOSAKOWO 02:10:0104:32:2106:10:34
103 415 ADAM BOLEWSKI M M2 GDAŃSK FOTO WEB02:02:4004:40:0506:10:40
104 280 MATEUSZ MAŁEK M M2 POZNAŃ SII RUNNERS TEAM02:13:0404:37:2406:13:31
105 312 MARCIN SIKORA M M2 PRUSZKÓW GOOD COACH TEAM02:07:4004:36:2006:13:50
106 350 ANNA CZARNY K K2 GDAŃSK 02:15:1104:41:4906:13:52
107 327 VIDAR LOG SAMUELSEN M M1 BRANDBU ROMERIKE ULTRAL?PERKLUBB02:18:2104:41:0206:15:23
108 385 MACIEJ BŁAŻKO M M1 GDYNIA TRUCHTACZ02:12:4404:39:4406:16:43
109 418 MARTA DĘBSKA K K1 MYSŁOWICE 02:11:5904:39:3106:18:23
110 255 MICHAŁ CHMIELOWSKI M M1 JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY02:09:3904:48:1006:18:48
111 461 KRZYSZTOF ROMAN M M2 BOLSZEWO PRZECINAK7702:09:0304:40:0006:19:12
112 285 PAULINA WRONA K K2 TORUŃ 02:11:2804:34:0106:19:25
113 266 MICHAŁ LEWANDOWSKI M M2 GDAŃSK INTEL RUNNERS02:11:0104:40:4606:20:11
114 344 ALINA OLEJNICZAK K K1 BYDGOSZCZ 02:13:2404:43:5306:22:14
115 389 TOM ROBINSON M M1 WARSAW 02:11:1604:39:4106:22:28
116 411 LOUIS FEARN M M1 WARSAW SOUTH KENT HARRIERS02:11:1704:39:4106:22:28
117 340 GRZEGORZ GŁADKOWSKI M M1 REDA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM02:05:0804:34:1406:23:43
118 367 DAWID JUREWICZ M M1 LEGNICA 04:27:4406:24:26
119 365 MICHAŁ DUDEK M M1 GDAŃSK SII RUNNING TEAM02:10:3004:38:1406:25:12
120 307 KATARZYNA LANGE K K1 GDAŃSK IRON TEAM02:13:0504:39:1306:26:06
121 397 ROMAS MAŻEIKA M M1 SOPOT BIEGOWI SZYDERCY02:24:4504:49:2706:26:31
122 398 KRZYSZTOF PRZYWIECZERSKI M M1 WŁOCŁAWEK 02:24:4904:49:3206:26:31
123 399 EWA OSTOJSKA K K2 REDA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO02:19:4504:51:1606:30:35
124 314 RADEK BANCEWICZ M M1 SŁUPSK SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSK02:18:1904:38:1406:30:44
125 286 AGNIESZKA REMBACZ K K1 REDA RUNEDA02:17:4404:52:1606:31:09
126 302 SEBASTIAN WOLOSZYK M M1 GDYNIA 02:16:1704:48:4906:32:28
127 354 DOMINIKA IWANEK K K1 BYDGOSZCZ 02:13:0604:43:4606:32:51
128 356 ANNA CZARNECKA K K2 GDYNIA 02:12:0204:48:4306:33:02
129 334 PRZEMYSŁAW TORŁOP M M2 80-416 GRUPA TRÓJMIASTO02:18:1104:57:5006:35:01
130 413 MICHAŁ NOWICKI M M2 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM02:09:1404:48:1006:37:04
131 333 JOLANTA WAGNER K K2 WARSZAWA 02:18:1204:57:2206:41:33
132 454 SEBASTIAN TUCHARZ M M2 WARSZAWA SBRTWARSZAWA02:24:4605:00:0006:42:09
133 297 MARLENA ADAMUSIAK K K1 RUMIA PARKRUN RUMIA02:21:1305:05:5906:44:46
134 289 MARTYN BAMBROWICZ M M1 RUMIA PARKRUN RUMIA02:21:1305:06:0106:44:47
135 359 MARIUSZ SIDOR M M1 SŁUPSK DECATHLON POWER SŁUPSK02:18:1804:57:1906:45:20
136 394 GRZEGORZ MACHALSKI M M1 GDAŃSK 02:22:1405:00:5806:49:04
137 343 JACEK DRAIM M M2 BYDGOSZCZ 02:13:0504:43:3806:50:15
138 371 MARCIN CYBULSKI M M1 PIASECZNO 02:21:3804:57:3206:50:24
139 275 MICHAŁ CIBA M M2 WEJHEROWO 02:14:2404:47:1706:52:14
140 406 KRZYSZTOF JEDLEWSKI M M2 LUBLIN 02:23:4405:14:0806:57:57
141 376 IZABELLA MOTOWIDŁO-ZAWADZKA K K2 SŁUPSK 02:27:2605:06:2806:59:35
142 393 ANNA BŁAŻAŁEK K K2 ŁÓDŹ SUPER TEAM02:33:4205:11:1107:00:05
143 388 MICHAŁ WIERZCHOŃ M M2 ŁÓDŹ SUPER TEAM02:33:4205:11:1107:00:06
144 320 EWA KIERZEK K K2 ŁÓDŹ #HAPPYRUNNERS02:34:4805:10:5907:01:17
145 321 ARTUR KIERZEK M M2 ŁÓDŹ #HAPPYRUNNERS02:34:4805:07:5307:01:17
146 453 HAMEDA ELMOLA M M2 WARSZAWA SBRT WARSZAWA02:09:3305:00:4807:05:01
147 305 ANETA BORIS K K1 ELBLĄG 02:31:1405:10:4007:08:59
148 338 KATARZYNA MYTYCH K K2 ELBLĄG 02:31:1405:10:3907:08:59
149 422 MAREK FANSLAU M M2 STAROGARD GDAŃSKI 02:29:3205:13:5907:11:26
150 438 ADAM MACHOLL M M2 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW02:15:3605:14:5907:11:28
151 383 CEZARY GAC M M2 GDAŃSK 02:17:4805:04:5507:14:37
152 319 ADAM ZAJĄC M M2 MOSTY PRZEMSAŃ ... TYLKO NIE GILI GILI02:21:4305:09:0007:15:45
153 410 JOANNA STUDZIŃSKA K K1 WARSZAWA 02:24:3105:09:0107:15:45
154 443 DAMIAN RAJKOWSKI M M1 POGÓRZE KOSAKOWO RUNNERS02:21:1805:09:0007:15:45
155 386 BARTOSZ ZAJDA M M2 RUMIA FAIR & SQUARE PR BARTOSZ ZAJDA02:30:5705:14:4007:21:28
156 267 GANNA IVANICHEV K K1 KHARKIV MOBIDEV02:43:4505:19:5007:21:46
157 355 MARCIN GIENIECZKO M M2 SUCHY DWÓR 02:28:3205:26:0107:23:06
158 278 SEBASTIAN KWAPISZ M M1 REDA RUNEDA02:35:2105:34:5907:25:46
159 277 JOANNA BUDNY K K1 POZNAŃ LEGENDS-TO-BE02:37:2705:28:5507:26:20
160 370 TOMASZ ZIELINSKI M M2 KONSTANCIN JEZIORNA POLSKIE STOWARZYSZENIE SPORTU PO TRANSPLANTACJI02:27:2205:15:4307:26:56
161 396 MICHAŁ KIEZIK M M2 GDAŃSK 02:24:4705:14:3607:27:51
162 279 AGNIESZKA KRASZEWSKA K K1 GDYNIA 02:24:4905:23:2907:27:51
163 357 PAWEŁ ORZECHOWSKI M M1 GDAŃSK BRAK02:34:3605:38:4807:53:33
164 377 CYRIL GUIRAUD M M1 PERE 02:27:3405:30:5708:01:01
165 432 GERARD ŚMIECHOWICZ M M2 WARSZAWA 02:43:3506:00:5408:05:27
*kara 15 m K
Partnerzy główni
Patroni medialni