Wyniki

TriCity Trail 21km

  • 08.07.2019 09:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
  • |
  • Punkt:Meta
Msc Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub 12kmMeta
1 996 MARCIN CHABOWSKI M M2 WEJHEROWO WWW.MARCINCHABOWSKI.COM00:46:2901:19:25
2 932 MACIEJ KUBIAK M M2 REDA ZOELLER TECH00:46:2901:19:40
3 501 JACEK SOBAS M M2 WROCŁAW #SOBASTEAM00:47:3901:21:40
4 709 MARCIN MISZEWSKI M M2 GDYNIA INTEL RUNNERS00:47:3301:22:15
5 502 MACIEJ KWARTA M M2 BOLSZEWO JW484600:49:4001:24:07
6 983 MICHAŁ ORZEŁ M M2 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW00:49:3001:24:30
7 844 BARTŁOMIEJ NIKRANT M M1 LEŚNIEWO 00:50:1701:26:47
8 594 ARKADIUSZ WICENBACH M M2 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA00:51:4401:29:15
9 504 CEZARY WRONKA M M2 GDAŃSK BIKE U UP00:52:2501:29:37
10 822 SŁAWOMIR GAŁĘZA M M3 GDYNIA RUNPASSION.PL00:54:3401:32:19
11 507 TOMASZ BOGUSZ M M2 GDYNIA BIEGAJĄCA GDYNIA00:54:1601:32:50
12 506 MATEUSZ GAPSKI M M2 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 6500:56:2801:34:04
13 765 MATEUSZ SKUZA M M2 WEJHEROWO 42.195 WEJHEROWO00:55:1301:34:08
14 833 ŁUKASZ KREFT M M2 REDA TEAM KREFT00:55:4601:34:55
15 836 MATEUSZ MACULEWICZ M M3 GDYNIA MULTIPOWER POLSKA TEAM00:55:5801:35:29
16 861 MICHAL SZULC M M2 BOLSZEWO 00:56:0201:35:58
17 948 PAWEŁ KANKOWSKI M M2 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO00:56:4101:36:55
18 994 DANIEL ŁYŚ M M2 REDA NYPEL REDA00:56:5001:37:19
19 804 PAWEŁ BURY M M2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL00:58:2301:38:01
20 935 WALDEMAR KOWALSKI M M2 BORKOWO LP TEAM00:58:1601:38:15
21 965 TOMASZ SAMBURSKI M M1 SKIERNIEWICE 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA OSP SAMICE00:57:1401:38:22
22 920 LESZEK GOŹDZIEWICZ M M3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL00:58:0601:38:46
23 711 MIROSŁAW ŚWIĄDER M M3 KOLBUDY INTEL RUNNERS/RUN-PASSION.PL TEAM00:57:4201:39:05
24 570 ŁUKASZ KUROPATWA M M2 RUMIA BAŻANT TEAM00:57:4601:39:06
25 511 KAROLINA OBSTÓJ K K1 KIEŁCZÓW MUAY RUNNING TEAM / #SOBASTEAM00:57:1801:39:08
26 541 MARIUSZ KOŚCIELSKI M M4 GDYNIA COM-DKM00:58:2901:39:21
27 988 ADRIAN LACHOWICZ M M2 GDYNIA 00:58:0101:39:50
28 537 IWONA SZABŁOWSKA K K2 JUSZKOWO STRASZYN ULTRA TEAM00:58:3001:40:27
29 737 JAKUB KLAJNA M M1 GDANSK 00:58:5701:40:43
30 505 MICHAŁ ZIENOWICZ M M1 KOSZALIN 00:57:3901:40:53
31 826 KATARZYNA CZERWIŃSKA K K1 WARSZAWA 01:00:4801:41:07
32 888 JAROSŁAW LITWIN M M4 RUMIA JAROSŁAW LITWIN00:59:3101:41:23
33 982 JACEK CIMICKI M M2 WROCŁAW WKB PIAST WROCŁAW01:00:0601:41:29
34 704 ARTUR KOBUSZEWSKI M M2 WARSZAWA SBRT WARSZAWA01:00:0801:41:47
35 964 DAWID PRĘTNIK M M2 RUMIA OSNIP WP00:58:3001:42:06
36 512 MAŁGORZATA TUWALSKA K K3 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM00:59:5401:42:30
37 933 KAROL SZYNKOWSKI M M2 GDYNIA 01:00:1701:43:21
38 758 ADAM OLSZEWSKI M M3 GDYNIA 01:00:3501:43:29
39 881 TOMASZ STRĘCIWILK M M2 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING00:59:3001:43:36
40 857 PAWEŁ ŻMIJEWSKI M M3 DZIAŁDOWO ROZBIEGANE DZIAŁDOWO01:01:0801:43:43
41 745 MARTYNA NIKEL K K1 RUMIA KONTENER FORMY01:44:11
42 590 SERGEI SHULIAKOV M M2 KALININGRAD 01:03:1901:44:12
43 653 MARCIN POLAŃSKI M M1 GDAŃSK GENERAT ZE SZTUTOWA01:00:3101:44:41
44 755 TOMASZ OLEŃCZUK M M3 SZCZECIN TT SZCZECIN01:02:5001:44:42
45 732 MACIEJ ORZYŁOWSKI M M3 GDAŃSK SPECJAL TEAM01:01:5901:44:46
46 510 HANNA JARASZKIEWICZ K K2 POZNAŃ FEHLAU RUN TEAM01:01:5701:44:46
47 509 ALEKSANDRA SUCHANECKA K K1 BRWINÓW GOOD COACH TEAM01:01:4101:44:51
48 719 ANDRZEJ MATERN M M3 ŚWIECIE PGB SPORTOWA PACZKA01:00:5701:44:55
49 877 TOMEK ŁAPIŃSKI M M3 GDAŃSK MNOMO.COM01:02:4601:46:07
50 800 KRZYSZTOF MIKOŁAJCZYK M M2 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA / #SIŁAMASACZOSNEK01:01:2101:46:35
51 792 PAWEŁ WOJTYNIA M M4 CZĘSTOCHOWA 01:03:2601:46:44
52 534 MICHAŁ PRZYBORSKI M M3 GDYNIA 01:03:3701:47:01
53 744 MAREK DAWIDOWSKI M M2 GOŚCICINO ARKA01:03:4601:47:06
54 856 SEBASTIAN KLEIN M M3 KĄPINO 01:02:4901:47:35
55 884 BARTOSZ JACHIMOWICZ M M2 GDAŃSK 01:02:5401:47:39
56 828 GRZEGORZ SIOMA M M2 GDYNIA GDYNIA WITOMINO01:02:3501:47:43
57 979 DARIUSZ WYGANOWSKI M M2 RUMIA 01:03:4401:48:21
58 602 MAREK LITKOWSKI M M4 NIEMCZ DMK LEE MARUNEK01:04:0201:48:39
59 696 ADRIAN RUSIN M M1 WARSZAWA 01:04:1901:49:37
60 542 SZYMON WAŁOWSKI M M2 SOSNOWIEC 01:04:3001:49:40
61 874 ALESSANDRO PARISI ASSENZA M M3 SCICLI ASD ATLETICA TRE COLLI SCICLI01:04:2401:49:50
62 700 ARTUR SZYMANSKI M M4 GDAŃSK LOTOS TEAM01:03:4401:49:54
63 508 ZUZANNA GŁOMBIOWSKA K K1 GDYNIA RUNPASSION.PL TEAM01:03:3901:49:56
64 688 WIESŁAW KRAUSE M M2 REDA 01:04:0601:50:06
65 904 JOLANTA WOŹNICZKA K K3 WARSZAWA SBRT WARSZAWA01:05:1901:50:16
66 838 MAREK WITKOWSKI M M3 WEJHEROWO TEAM CHODAKI.PL01:05:1701:51:15
67 943 PAWEŁ KORNOWSKI M M3 MOSTY CUKIERNICTWO FORMELLA01:06:1001:51:16
68 793 KRZYSZTOF DYDYMSKI M M3 RUMIA LUB WYBIERZ Z LISTY01:05:2901:51:40
69 503 MARCIN RAKOCZY M M1 GDYNIA ŻÓRAWSKI TEAM00:50:1901:51:56
70 913 JAGODA KUBIAK K K2 WEJHEROWO 01:05:4501:51:57
71 674 DAWID WOLFRAM M M2 GDYNIA 01:04:1001:52:00
72 540 MICHAŁ ROCZYŃSKI M M3 GDAŃSKI 01:04:2901:52:03
73 552 KRZYSZTOF PASTWA M M2 KARSIN 01:06:4201:52:06
74 576 RAFAŁ KOSOBUCKI M M2 GDAŃSK GDAŃSK01:04:0201:52:21
75 743 WOJCIECH WOJDYŁO M M3 GDANSK 01:05:2601:52:21
76 842 MARIUSZ STRZELCZYK M M2 GDYNIA KONTENER FORMY01:04:4501:52:22
77 736 MACIEJ WIŚNIEWSKI M M3 ŚWIECIE 01:07:0501:52:24
78 825 RAFAŁ MILEWCZYK M M2 WEJHEROWO WEJHEROWO01:06:3601:52:27
79 875 LUCYNA WYSIŃSKA K K2 BYTÓW LADY FITNESS BYTÓW01:07:0501:52:33
80 714 KRZYSZTOF WIŚNIEWSKI M M4 GDAŃSK INTEL RUNNERS01:05:4401:52:34
81 770 GRZEGORZ GAŁKA M M3 GDAŃSK 01:06:0701:52:40
82 813 GRZEGORZ WINIARSKI M M3 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE01:06:5801:52:42
83 938 MIKOŁAJ SPECHT M M3 WARSZAWA 01:06:3401:52:55
84 931 KRZYSZTOF ŁAPUĆ M M2 GDAŃSK 01:06:4501:53:35
85 733 PAWEŁ KOCZOROWSKI M M3 USTKA W. P. K. SŁOŃ TEAM USTKA01:08:0201:53:49
86 839 BARTŁOMIEJ FRĄCKOWIAK M M3 GDAŃSK 01:05:1601:53:55
87 893 ZBIGNIEW JAKUBEK M M3 GDAŃSK 01:06:2801:54:05
88 898 MARIUSZ RYPLEWICZ M M4 GDYNIA ORANGE POLSKA01:06:2101:54:17
89 675 JAKUB SULIKOWSKI M M2 WEJHEROWO 01:07:1001:54:36
90 990 ROBERT BRUCKI M M3 GDYNIA 01:08:1301:54:59
91 796 WOJCIECH JARASZKIEWICZ M M2 KAŹMIERZ 01:07:0501:55:17
92 876 MAREK PIECHOWIAK M M2 POZNAŃ 01:06:3901:55:22
93 978 ZOFIA ADAMSKI K K2 POZNAŃ DZIĘKI BENEK01:07:3401:55:34
94 810 TOMASZ MAŁKOWSKI M M4 GDAŃSK GB 6501:08:1901:55:43
95 993 KAROLINA PAWEŁCZAK K K1 GDYNIA JATRENUJE01:08:4201:55:54
96 669 ALEKSANDRA BORYNA-ZŁOTA K K2 GDAŃSK LPP TEAM01:09:3801:56:23
97 622 ARKADIUSZ KRÓL M M3 GDAŃSK TEAM I-SPORT01:10:0901:56:35
98 834 TOMASZ KRYSZKIEWICZ M M3 DZIAŁDOWO 01:09:0601:56:55
99 873 RAFAŁ LACH M M2 GDYNIA 01:06:5901:57:02
100 872 MACIEK PNIEWSKI M M2 GDYNIA REVOLTA01:07:0001:57:03
101 992 SIMONE INDEO M M3 CAGLIARI 01:11:4701:57:09
102 664 PAWEŁ TROCKI M M3 REDA 01:09:2101:57:28
103 928 PIOTR KOŁTOWSKI M M3 SKÓRZEWO 01:08:5201:57:39
104 689 ARKADIUSZ KRYM M M3 GDAŃSK FITNESS LEON01:09:3601:57:40
105 820 MARIOLA STANCO K K2 RUMIA 01:10:3301:57:47
106 868 ŁUKASZ PAWŁOWSKI M M2 RUMIA 01:09:4101:57:55
107 849 SZYMON SZCZYPIŃSKI M M3 GDAŃSK BPH RUNNERS CLUB01:08:1601:58:00
108 867 ZBIGNIEW LULIS M M4 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM01:09:4201:58:04
109 946 JACEK HERMAN M M3 WEJHEROWO 01:09:3101:58:18
110 854 MARIUSZ ŻOŁNIERUK M M2 ELBLĄG 01:06:3101:58:32
111 783 MARZENA WĘSIERSKA-MUŁYK K K2 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK01:09:3501:58:47
112 624 CRISTIAN SALDANA M M1 GDANSK 01:10:5001:58:58
113 819 AGATA BACHÓRZ K K3 GDAŃSK REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE01:11:2601:59:05
114 805 STEFAN ZEMKE M M3 GDAŃSK 01:11:5302:00:14
115 784 MAREK NECEL M M4 WŁADYSŁAWOWO 01:10:4202:00:14
116 910 MACIEJ CETLIN M M3 WARSZAWA SBRT WARSZAWA01:11:0702:00:18
117 713 PAWEŁ ŚWIĄDER M M1 GDAŃSK INTEL RUNNERS01:09:5602:00:20
118 926 PIOTR ZAJĄC M M2 RUMIA PARKRUN RUMIA01:10:5102:00:26
119 882 DAWID TEKLIŃSKI M M2 GRUDZIĄDZ WTORKOWY TRENING01:08:5102:00:29
120 960 MARCIN KOŻYCZKOWSKI M M2 MOSTY STOWARZYSZENIE KLUB 42 2 LĘBORK01:10:2702:00:36
121 753 MARCIN ZAREMBA M M3 GDAŃSK AUTOPAY TEAM01:08:3602:01:02
122 843 IHOR KRYVOHUBETS M M4 MUKACHEVO 01:10:2702:01:08
123 650 MACIEJ WARCZAK M M2 GDYNIA 01:12:4502:01:09
124 974 GRZEGORZ AZAREWICZ M M3 GDAŃSK 01:12:2902:01:11
125 771 STANISŁAW SZYDŁO M M2 GDAŃSK 01:11:4202:01:29
126 710 JOANNA STENCEL K K1 ŻUKOWO INTEL RUNNERS01:12:1602:01:35
127 532 SŁAWOMIR MIKOŁAJCZYK M M2 GDAŃSK 01:12:0802:01:38
128 533 MARIUSZ GROTA M M2 SŁUPSK AFT01:09:2902:01:38
129 687 JUSTYNA SZUBA K K2 LUBLIN STAY INSANE01:12:0702:01:40
130 522 KAROL MARSZAŁKOWSKI M M2 GDAŃSK 01:11:2202:01:42
131 525 PIOTR MARSZAŁKOWSKI M M2 GDAŃSK 01:11:2202:01:42
132 606 DOMINIK GARSZTKA M M3 GDAŃSK 197801:11:0302:01:46
133 734 JUSTYNA KASZUBOWSKA-TEOFILAK K K2 RUMIA 01:10:4702:01:52
134 707 MIROSŁAW HALMANN M M2 WEJHEROWO 01:13:3802:01:54
135 897 MAREK MATYS M M4 BIAŁYSTOK 01:10:4802:02:00
136 573 LUKASZ DABROWSKI M M3 WARSZAWA HOUSE OF SKILLS01:10:4502:02:00
137 676 MAGDA PAWŁOWSKA K K1 GDYNIA 01:11:0802:02:07
138 936 MICHAL ZEMFLER M M3 GDAŃSK 01:14:1302:02:12
139 961 PAWEŁ BOJKA M M2 BARŁOMINO PAWEŁ BOJKA01:12:0302:02:26
140 760 MAŁGORZATA PRYŚKO-GROBELNA K K2 GDAŃSK- PRZYTULNA TEAM01:12:3502:02:36
141 659 MARCIN WIKTOR WEREMJEWICZ M M3 GDYNIA THE TRAILERS01:10:5202:02:37
142 677 TOMASZ PŁOCHARSKI M M1 GDAŃSK 01:12:5502:02:39
143 924 TOMASZ WYTRWAL M M3 GDYNIA 01:12:3902:02:59
144 802 ANNA GAPSKA K K1 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 6501:13:3202:03:03
145 957 PIOTR KAJZER M M2 GDAŃSK KRWIOŻERCZE BORSUKI01:10:0602:03:06
146 724 ZBIGNIEW FALBA M M3 WARSZAWA 01:13:2302:03:12
147 966 TOMASZ CHOJNOWSKI M M2 GDAŃSK 01:14:0902:04:08
148 670 DARIUSZ DOBROWOLSKI M M3 GDAŃSK ADVA OPTICAL NETWORKING01:14:1302:04:11
149 907 PIOTR KRYŃSKI M M2 ZĄBKI SBRT WARSZAWA01:16:1002:04:31
150 666 BARTOSZ PSZCZOLIŃSKI M M1 GDAŃSK 01:15:3302:04:36
151 934 MATEUSZ MARCINIAK M M2 GDYNIA REZERWOWE PSY01:14:3402:04:47
152 956 WOJCIECH PETRICZEK M M2 IŁAWA REZERWOWE PSY01:14:3702:04:48
153 601 PAWEŁ ZAKRZEWSKI M M2 GDAŃSK 02:04:51
154 917 XXX XXX M M4 01:14:1602:04:56
155 925 BEATA ZIĘBA K K3 KOŚCIERZYNA I LIGA TEAM01:14:5602:05:07
156 747 KRZYSZTOF LUNK M M3 PUCK LIVESTRONG01:15:5502:05:44
157 742 TOMASZ GLAZIK M M2 GDYNIA 01:15:1602:05:46
158 673 ADAM REDZIMSKI M M4 GDYNIA GDYNIA PÓŁNOC01:14:0102:05:46
159 643 ŁUKASZ JARA M M1 OLSZTYN 01:12:3402:05:47
160 823 GRZEGORZ PIĘTKA M M3 SZCZECIN YO01:14:0302:06:04
161 637 PIOTR IWANOWSKI M M4 SKRZESZEW BIEGAM PO SKRZESZEWIE01:14:0802:06:10
162 628 ADAM FREITAG M M4 WEJHEROWO 01:13:4002:06:14
163 840 ANDRZEJ KUBIAK M M4 RUMIA 01:13:4802:06:15
164 751 BOGUSŁAW SOBCZAK M M3 NOWA IWICZNA M.I.L.A.01:15:0202:06:24
165 981 MATEUSZ NASTAŁY M M1 WEJHEROWO 01:18:1702:06:27
166 759 KRZYSZTOF KOWALSKI M M4 SOPOT HRMAX CROSSTEAM01:13:3702:06:51
167 578 MICHAŁ MIĄCZYŃSKI M M3 GDAŃSK SMOKI WAWELSKIE01:15:3902:06:51
168 914 JUSTYNA KANKOWSKA K K2 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO01:16:2102:06:51
169 942 NATALIA SZARSZEWSKA K K1 GDAŃSK 01:14:5802:06:55
170 953 ANNA GONCERZEWICZ K K2 KWIRYNÓW BASSET ROLLING TEAM01:15:4902:07:08
171 879 ŁUKASZ SOWIŃSKI M M2 OSIE EKSTREMALNY TATA01:17:0302:07:09
172 545 BASIA KOWALSKA-BADZIĄG K K2 GDYNIA 01:13:4602:07:14
173 538 RAFAŁ KOWALSKI-BADZIĄG M M2 GDYNIA 01:13:4702:07:16
174 629 ŁUKASZ SZUSZMAN M M2 JOZEFOSLAW 01:14:0602:07:23
175 851 GRAŻYNA STASIAK K K4 IZABELIN 01:16:1802:07:41
176 847 BARTLOMIEJ ROZKOWSKI M M2 SOPOT KINO REKIN01:16:3302:08:19
177 782 MARCIN KAMUDA M M3 CZĘSTOCHOWA 01:17:1502:08:20
178 645 PAWEŁ GIBAŁA M M1 WROCŁAW 01:13:3602:08:21
179 906 MILENA ZIÓŁKOWSKA K K2 WARSZAWA SBRT01:16:0502:08:38
180 860 ROBERT WITKOWSKI M M3 GDANSK TUMBOTEAM01:16:1102:08:54
181 593 PAWEŁ KARPINSKI M M3 JACEWO OPENTEAM01:17:0402:08:55
182 588 ALEKSEY BUSHMAKIN M M2 YANTARNAY 3-15 01:17:1902:09:10
183 859 ILONA GÓRSKA K K3 GDYNIA 01:13:4802:09:11
184 574 KRZYSZTOF WILUSZ M M2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK01:24:0502:09:19
185 941 MACIEJ BLOCH M M2 WARSZAWA ACCENTURE01:14:0802:09:26
186 652 TOMASZ ADAMOWICZ M M2 GDANSK 01:16:2702:09:31
187 952 SEBASTIAN FORMELA M M3 LUZINO 01:12:2802:09:40
188 607 JAROMIR SZARAFIŃSKI M M2 GDAŃSK 01:17:2802:09:42
189 815 RYSZARD MIOTK M M2 KĘBŁOWO 01:17:2602:10:00
190 773 TOMASZ TADROWSKI M M3 INOWROCŁAW 01:16:2002:11:04
191 850 ALEK JAŁKIEWICZ M M4 POGÓRZE MAMY TO01:17:3302:11:19
192 887 MARTA MACISZKA K K1 STARZYNO NORD CAPITAL01:17:2602:11:21
193 890 WIOLETTA KALICZYŃSKA K K3 RUMIA 01:17:1102:11:21
194 903 GRZEGORZ CHĘCIAK M M4 WARSZAWA 01:19:1502:11:27
195 613 MATEUSZ NOSTITZ-JACKOWSKI M M2 GDAŃSK 01:20:2502:11:38
196 725 TOMASZ KOŁODZIEJCZYK M M3 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW01:16:2502:12:15
197 958 PRZEMYSŁAW KWIATKOWSKI M M1 SOPOT 01:20:5702:12:21
198 995 ADAM SZADEJKO M M2 GDYNIA 01:21:4102:12:30
199 764 PIOTR ZLOTOWSKI M M4 GDANSK SPORTEVO01:18:2502:12:31
200 915 DOMINIKA KANKOWSKA K K1 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO01:17:1602:12:31
201 880 SŁAWOMIR DIDENKOW M M4 KOLECZKOWO OSTEOSPORT TEAM01:17:5102:12:42
202 832 ADRIAN ŻYLAK M M2 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW01:20:4402:12:51
203 635 MAREK SZUBARTOWICZ M M2 GDYNIA 01:17:2702:12:56
204 580 ANV CONSULTING SUWALD M M4 WARSZAWA JACEKBIEGA RUNNING TEAM01:18:3202:13:02
205 600 PIOTR ROGOZIEWICZ M M4 GRUDZIĄDZ 01:17:3102:13:25
206 950 MAREK LITTWIN M M4 REDA RUNEDA01:20:0002:13:33
207 767 KAMILA WEGNER K K2 REDA RUNEDA01:19:4702:13:39
208 581 RYSZARD BORSKI M M2 REDA 01:17:1302:13:43
209 563 PIOTR RUSINEK M M2 KOBYŁKA 01:16:4102:13:56
210 731 WIKTOR STĘPNIEWSKI M M2 GDAŃSK SPECJAL TEAM01:17:3002:13:59
211 561 RAFAŁ KLESZCZEWSKI M M3 WARSZAWA 01:19:0402:14:03
212 797 GLEB KAIDANOV M M2 KALININGRAD 01:21:0302:14:08
213 591 NATALIA PIASTA-SERAFIN K K3 JABŁONNA WIELISZEW HERON TEAM01:20:0302:14:15
214 681 JAROSŁAW BORYNA M M4 GDAŃSK 01:15:2302:14:30
215 608 JAROSŁAW ROWICKI M M3 MORĄG LEŚNY CROSS01:20:3702:14:36
216 818 KRZYSZTOF PIETRUSZKIEWICZ M M2 PUCK 01:17:4002:14:41
217 908 PIOTR BĄCZEK M M2 WARSZAWA SBRT WARSZAWA01:21:2802:14:56
218 589 MICHAŁ DĄBROWSKI M M2 KOBYŁKA NASUCZAJ01:16:2602:14:57
219 937 ARTUR BOBERSKI M M3 GDAŃSK RMDC01:21:1302:15:01
220 527 PIOTR WILCZYŃSKI M M2 JEZIERZYCE 01:21:5602:15:06
221 892 JOANNA SZTYBOR K K3 GDAŃSK 01:20:4502:15:13
222 761 KRZYSZTOF NIECKO M M2 GDAŃSK KINO REKIN01:21:0902:15:17
223 777 GRZEGORZ HANN M M3 SŁIPSK STOPA SŁUPSK01:21:5302:15:21
224 627 TOMASZ STARSIERSKI M M3 KIELNO 01:18:5102:15:59
225 544 DOROTA WALETKO K K2 GDYNIA 01:21:2302:16:03
226 668 MONIKA BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA K K3 GDYNIA ULTRA ŻÓŁWIK01:20:3002:16:20
227 621 ANNA DALECKA K K2 WARSZAWA ORANGE POLSKA01:20:4002:16:27
228 529 MAŁGORZATA ARMATYŃSKA K K3 GDYNAI NESSI TEAM01:21:0902:16:31
229 827 MATEUSZ GRUSZECZKA M M1 GDYNIA PARKRUN GRUDZIĄDZ01:21:0802:16:36
230 865 MAGDALENA KRUSZYŃSKA K K2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL01:20:5602:16:41
231 667 JAKUB SZNER M M1 ŁÓDŹ 01:21:1902:16:54
232 708 PIOTR ORŁOWSKI M M2 GDYNIA INTEL RUNNERS01:21:2002:17:14
233 871 ROBERT DMOWSKI M M2 WEJHEROWO 01:22:0102:17:18
234 571 MARCELINA WOJNAROWSKA K K2 GDYNIA 01:17:2702:17:29
235 774 RAFAŁ RUMIŃSKI M M3 REDA RUNEDA01:23:1302:17:39
236 944 PIOTR KLEIN M M3 WEJHEROWO WEJHEROWO BIEGA (RCI GDYNIA)01:20:2302:17:45
237 817 LESZEK WITBRODT M M4 WEJHEROWO 01:21:4002:17:49
238 962 KAROL GAWIN M M3 ŻUKOWO 01:18:3102:18:05
239 746 KRZYSZTOF KLEBBA M M2 ŁEBCZ KASZEBE ŁEBCZ01:22:2402:18:09
240 977 BARTOSZ SZMAGLIŃSKI M M2 HEL 01:21:3302:18:41
241 985 TOMASZ ŚWIDERSKI M M1 WARSZAWA 01:22:1402:18:42
242 762 MACIEJ GRABOWSKI M M1 WEJHEROWO 199001:23:0402:18:46
243 980 ZBIGNIEW JAKUBOWSKI M M4 GOŚCICINO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA01:22:3902:19:21
244 984 KATARZYNA DĄBROWSKA K K2 KOBYŁKA 01:22:0202:19:30
245 987 TADEUSZ CIAPA M M3 WEJHEROWO BŁĘKITNI WEJHEROWO01:20:5502:19:45
246 785 JACEK NOWICKI M M4 REDA GOREDA01:24:0902:19:50
247 808 ANTONI GAZARKIEWICZ M M4 GDAŃSK BHMW_GDYNIA01:21:3102:20:07
248 720 JAN CIESIELSKI M M3 TORUŃ PGB SPORTOWA PACZKA01:21:2002:20:14
249 869 TERESA PIETRZAK K K3 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 6501:24:3202:20:16
250 947 BARTOSZ MICHALAK M M2 WARSZAWA 01:24:1402:20:17
251 748 BARTŁOMIEJ KIRYLUK M M2 GDYNIA KIRYLOOKOWIETEAM01:21:5302:20:47
252 778 MARIOLA KUPTZ K K4 SOPIESZYNO AKKUS01:22:3802:20:47
253 678 ALEKSANDRA RZEZAK K K2 REDA 01:22:3102:20:51
254 831 BEATA NOWICKA K K3 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM01:22:3502:21:09
255 585 PRZEMYSŁAW PISZKO M M1 GDYNIA TRELE MORELE01:18:3102:21:10
256 728 ALA BLASZCZYK K K1 WILDWOOD 01:22:4802:21:20
257 901 ANNA TUCHARZ K K3 WARSZAWA SBRTWARSZAWA01:24:2202:21:24
258 866 WŁADYSŁAW RYCIUK M M4 RUMIA 01:22:3302:21:33
259 614 MIROSŁAW ROPEL M M4 WEJHEROWO KIS TRANSPORT01:23:5802:21:45
260 967 PIOTR BIANKOWSKI M M3 RUMIA BIANKOWSKITEAM01:21:1602:21:59
261 812 KATARZYNA ROZMUS K K2 GDAŃSK LPP TEAM01:23:1502:22:16
262 721 KAMIL CYMAŃSKI M M2 WEJHEROWO 01:21:1802:22:55
263 969 KAROLINA JASKÓLSKA K K2 WARSZAWA 01:21:4402:23:11
264 970 KAMILA JASKÓLSKA K K2 WARSZAWA LANIA RUNNERS01:21:4402:23:11
265 526 KATARZYNA DOKRZEWSKA K K2 GDYNIA NESSI TEAM01:26:1102:23:29
266 558 DARIUSZ SZAŁUCKI M M1 GDYNIA 01:24:0502:23:34
267 562 AGNIESZKA STRÓŻYK K K3 WARSZAWA 01:24:4002:23:35
268 795 MONIKA DYDYMSKA K K3 RUMIA LUB WYBIERZ Z LISTY01:24:0702:23:47
269 863 CEZARY MĄCZKA M M4 GDAŃSK N/A01:23:3602:23:47
270 690 EDYTA KĘDZIA K K3 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 6501:24:2502:23:59
271 546 JAREK SAWIŃSKI M M2 STRASZYN 01:14:4502:24:37
272 569 DAGMARA OKAPIEC K K2 JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY01:23:1702:24:55
273 632 JOANNA SZTYGIEL K K2 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM01:25:4202:25:08
274 631 AGNIESZKA GRUSZKA K K3 GDYNIA 01:24:2002:25:22
275 862 SVEN PEDERSEN M M1 HAMBURG 01:29:1002:25:32
276 799 BŁAŻEJ SOWIŃSKI M M2 OSIE EKSTREMALNY TATA01:23:3402:25:38
277 564 RAFAŁ MURAWSKI M M2 SŁUPSK DECATHLON POWER01:25:5802:26:03
278 858 JAKUB KARCZMARCZYK M M2 OSTROŁĘKA REEBOK RUN CREW OSTROŁĘKA01:27:3102:26:06
279 587 MARIUSZ MACKO M M3 BIAŁOBIEL MORSY OSTROŁĘKA01:27:3102:26:06
280 531 BEATA ŻEBROWSKA K K3 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA01:27:3202:26:06
281 638 WOJCIECH CHOJECKI M M4 WARSZAWA LONESOME RUNNERS01:24:2002:26:22
282 657 MAGDALENA CHRZAN K K1 KRAKÓW 01:26:3702:26:32
283 830 CARTER GAZE M M1 SYDNEY 01:29:1202:26:40
284 763 ANDRZEJ GRABOWSKI M M4 WEJHEROWO 01:24:1902:26:57
285 835 ELŻBIETA HRYŃ-MORAWSKA K K3 GDYNIA 01:29:1602:27:33
286 642 KRZYSZTOF GRUBBA M M2 WEJHEROWO 01:27:4702:27:36
287 648 DAWID MACH M M2 WEJHEROWO ONE PERSON TEAM01:27:4602:27:37
288 683 TOMASZ BUSZMANN M M3 REDA RUNEDA01:26:4002:27:38
289 722 ANNA BIELA K K1 SZYDŁOWIEC 01:25:3102:27:49
290 772 PAWEŁ ŻARDECKI M M2 REDA RUNEDA01:27:0202:28:01
291 633 MONIKA PASTWA K K3 GDAŃSK 01:27:3802:28:19
292 680 BEATA ROMANOWSKA K K4 GDYNIA RUN VEGAN TEAM01:26:0602:28:58
293 954 MAREK GONCERZEWICZ M M2 KWIRYNÓW BASSET ROLLING TEAM01:27:1102:29:43
294 712 TOMASZ HOŚCIŁO M M1 GDYNI INTEL RUNNERS01:23:3502:29:49
295 902 BARBARA MIECZNIKOWSKA K K3 WARSZAWA SBRT WARSZAWA01:30:1702:29:50
296 895 DOROTA WRÓBLEWSKA K K4 GDAŃSK BBL GDAŃSK01:27:5502:29:57
297 971 ALEKSANDRA WORZAŁA K K2 GDAŃSK 01:28:0702:30:06
298 609 PRZEMYSLAW GADZIALSKI M M3 GDYNIA 01:31:4202:30:35
299 883 DAMIAN KWAŚNY M M3 WEJHEROWO 01:28:0302:31:00
300 610 MARCIN PALUSINSKI M M2 KOSAKOWO SOULPHARMACY GDYNIA01:30:5602:31:09
301 821 DAMIAN SIERADZKI M M2 KORONOWO 01:30:2102:31:40
302 582 PRZEMYSŁAW KUJAWA M M2 GOŚCIERADZ 01:30:0502:31:42
303 639 ALEKSANDRA MYŚLIŃSKA K K3 GDAŃSK 01:30:0802:32:21
304 912 ARKADIUSZ MOKWA M M4 GDAŃSK SBRT WARSZAWA01:31:2602:32:32
305 794 TOMASZ BURCHARDT M M3 WEJHEROWO MTB01:30:1802:32:53
306 787 INGA KAIDANOVA K K2 KALININGRAD 01:29:0002:33:13
307 599 WITOLD STRAŻEWICZ M M2 GDYNIA 01:28:1902:33:24
308 618 LIDIA ZASZCZYRYNSKA K K2 GDYNIA 01:28:2102:33:25
309 640 PIOTR TYCHANYCZ M M3 GDAŃSK 01:29:4702:33:38
310 923 ANETA WEGNER K K2 SŁUPSK USB USTKA01:31:3702:33:38
311 672 MIREK JAROSZEWICZ M M3 SŁUPSK 02:33:46
312 991 AGNIESZKA GOŚ - ZDROJEWSKA K K3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL01:30:1302:33:51
313 972 ANDRZEJ RYDLEWSKI M M3 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ01:32:0602:34:13
314 553 FELIKS ADAMCZUK M M3 SZCZECIN 01:31:4302:34:44
315 757 KARINA OLSZEWSKA K K3 GDYNIA 01:31:2802:35:07
316 523 EMILIA STACHOWIAK K K2 POZNAŃ #TEAMBIEGIWLKP01:32:1602:35:15
317 986 MARTA DĄBROWSKA K K2 WARSZAWA SBRT WARSZAWA01:32:0002:35:23
318 824 MARLENA TABISZ K K3 WROCŁAW 01:32:3102:35:23
319 955 KAMIONOWSKI MARIUSZ-JACEK M M4 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA01:30:3702:35:38
320 798 RYSZARD MIĄSEK M M3 MANOWO 01:33:2302:36:18
321 623 TOMASZ DALECKI M M3 WARSZAWA 01:30:1702:36:23
322 641 AGATA NIECHOĆKO K K3 GDAŃSK 01:31:1102:36:48
323 697 DOROTA FIBICH K K2 KOŚCIERZYNA EKIPA ZRYW01:31:3502:36:48
324 530 MONIKA CHARKIEWICZ K K2 STRASZYN 01:31:3502:36:48
325 592 ANNA KARPINSKA K K2 JACEWO OPENTEAM01:30:5402:36:50
326 646 MONIKA CIEPŁA K K1 SOBÓTKA 01:27:5802:37:04
327 918 ALEKSANDRA WENTOWSKA K K3 DABROWA 01:32:0802:37:34
328 779 DANIEL KUPTZ M M4 SOPIESZYNO WEJHEROWSKI KLUB MORSOW01:32:1802:37:47
329 919 EMILIA JOACHIMIAK K K3 GDAŃSK 01:32:1002:38:04
330 671 HALINA GOLASZ K K4 GDAŃSK 01:30:3002:38:08
331 870 KRYSTYNA GUZEK K K2 WARSZAWA 01:30:3502:38:10
332 853 TOMASZ OSTOJSKI M M1 TORUŃ KACZUCHY TEAM01:29:0002:38:52
333 536 MARTA STARZYŃSKA K K3 LUBLIN PERFECT RUNNER LUBLIN01:33:5802:38:59
334 654 KLAUDIA MATYJEWICZ K K1 WARSZAWA 01:34:0702:39:14
335 619 ARTUR KOCZYK M M2 KOBYŁKA 01:34:1002:39:15
336 615 MAŁGORZATA SIEJKA K K2 MORĄG LEŚNY CROSS01:32:4302:39:33
337 809 ELIASZ RAFALSKI M M4 OLSZTYN LEŚNY CROSS01:32:4302:39:33
338 841 MARIA KUBIAK K K4 RUMIA 01:32:4202:39:35
339 939 RAFAŁ BIESZKE M M2 GDYNIA ULTRA DREPTACZ01:34:0702:41:17
340 790 EWELINA KOWALEWSKA K K2 RUMIA 01:30:4902:41:20
341 945 RENATA BRZOZOWSKA K K3 GDYNIA WYMIATACZE01:34:1202:41:39
342 940 IZA BIESZKE K K2 MOSTY WYMIATACZE01:34:0602:41:40
343 521 ANNA KOWALCZYK K K3 KĘTRZYN DRUŻYNA ML01:34:4002:41:52
344 752 ANNA SOBCZAK K K3 NOWA IWICZNA M.I.L.A.01:37:1402:42:42
345 998 RADOSŁAW ŁYSZCZARZ M M3 BYDGOSZCZ PBG POCZTOWA PACZKA01:31:3702:42:43
346 894 AGNIESZKA ZALEWSKA K K3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL01:33:5402:44:49
347 663 SYLWIA ZIELIŃSKA K K3 GDYNIA 01:37:1802:45:21
348 559 HANNA ISMAHILOVA K K2 GDANSK 01:35:2902:45:25
349 543 MARCELINA KUJAWSKA K K2 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON TEAM01:36:5902:45:25
350 626 MAGDALENA CZAPA K K3 GDAŃSK NEXUS TEAM01:37:0902:46:26
351 976 ALEKSANDRA ŚWITOŃSKA K K3 GDYNIA 01:38:1702:47:06
352 855 RAMAN KHEPAR M M3 MUMBAI NIL02:47:18
353 625 AGNIESZKA DYBUK K K3 GDAŃSK 01:40:0602:47:29
354 547 ALEKSANDRA KILANOVA K K2 SAINT PETERSBURG ZABEG01:39:0802:48:11
355 989 ELŻBIETA PAWLIKOWSKA K K4 RUMIA MORE ACTIVE01:36:0802:48:56
356 997 KAZIMIERZ MAJNA M M4 GDYNIA PARKRUN GDYNIA01:40:0302:50:17
357 655 HENRYK ROSZMAN M M4 ORLE 01:34:5902:52:14
358 814 DAREK ROMANOWSKI M M2 KIELNO HTTP://ROMANOWSKI.EDU.PL01:39:1002:52:19
359 896 JAGODA LACH K K2 WEJHEROWO 01:39:4002:52:31
360 604 MAŁGORZATA BRODECKA K K2 GDYNIA 17 LO GDYNIA01:39:1702:52:41
361 775 DAMIAN LEWIŃSKI M M2 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA01:34:3702:54:24
362 930 KATARZYNA KUJAWA K K3 GDYNIA KURCZAK CROW01:48:3202:58:17
363 605 MARIA ORŁOŚ K K2 SOPOT 01:44:5402:58:18
364 769 KAROLINA SKURTYS K K2 REDA RUNEDA01:45:0902:58:57
365 699 OLGA DUNIKOWSKA K K1 KRAKÓW AMBASADORZY FESTIWALU BIEGOWEGO01:45:0303:00:03
366 597 KRZESIMIR SZARAFIŃSKI M M2 GDAŃSK 01:46:5603:00:03
367 738 ANDRZEJ ADAMOWSKI M M3 ELBLĄG UNICORN TEAM01:53:4203:03:45
368 911 JOLA JĘDRUCHNIEWICZ K K2 WARSZAWA SBRT WARSZAWA01:46:5403:08:19
369 922 IRENE TRAVERSO K K2 BERLIN 01:53:5903:12:29
370 899 ANDRE SCHLUETER M M3 BERLIN FORSKOR01:53:5903:12:29
371 729 CYRIL GUIRAUD M M2 PERE 01:41:1903:15:09
372 617 ALICJA PSZCZOLIŃSKA K K3 GDAŃSK 01:42:0303:16:10
373 698 ELŻBIETA JANICKA K K3 WARSZAWA 12TRI.PL01:42:2703:16:41
374 739 ALICJA LUBOWIECKA K K2 WEJHEROWO UNICORN TEAM01:54:1403:17:42
375 959 ADAM PROŃCZUK M M4 CZECHOWICE-DZIEDZICE WEHICOOLL01:48:3903:17:45
376 749 MAŁGORZATA TORŁOP K K4 80-416 GRUPA TRÓJMIASTO01:54:3003:20:07
377 754 KATARZYNA ROGIŃSKA K K4 GDAŃSK WKURW_TEAM02:00:2303:21:17
Partnerzy główni
Patroni medialni