Wyniki

TriCity Trail 80km+

  • 08.07.2019 04:30
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M2
  • |
  • Punkt:Meta
Msc Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub 22km35km54km73kmMeta
1 (1) 1 KOT RAFAŁ M M2 SZCZYTNO MUAY RUNNING TEAM01:38:2403:00:2704:37:0006:14:2006:58:26
2 (2) 26 JOHANSSON JUKKA M M2 LAHTI K3SE01:40:4903:11:3605:06:4107:04:0607:51:46
3 (4) 126 ZALEWSKI DARIUSZ M M2 GDAŃSK M.A.D.D.01:45:1603:19:5705:14:1307:13:0607:59:03
4 (7) 168 MĄKĄ SŁAWOMIR M M2 OSTROŁĘKA STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA01:46:1003:24:2705:21:1307:13:5408:02:38
5 (9) 169 CICHOREK DARIUSZ M M2 KALISZ 01:48:3303:21:1205:10:3307:15:4208:08:32
6 (10) 159 LIPOWSKI KAROL M M2 TUCHOM ZOELLER TECH01:46:2603:20:0005:15:2807:14:5408:11:16
7 (12) 5 GOŁĘBIOWSKI PIOTR M M2 STRASZYN 01:50:3303:28:5405:27:3907:43:1808:33:01
8 (14) 94 KAMELA ROBERT M M2 WARSZAWA 01:44:5003:33:5305:34:1907:45:1408:34:46
9 (15) 143 KLOSKOWSKI ADAM M M2 GDYNIA 02:00:2303:44:2105:53:0407:59:5708:52:13
10 (19) 135 BŁAŻUK JAROSŁAW M M2 GDYNIA 02:00:2303:48:3305:59:3108:09:1409:04:59
11 (21) 128 DAMPS SYLWESTER M M2 GOWINO 02:03:5403:50:5206:00:4408:06:5409:05:28
12 (22) 79 ZYŚK ARKADIUSZ M M2 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY02:03:0303:57:0006:09:3408:15:4109:08:14
13 (24) 131 SZULWACH PAWEŁ M M2 GDAŃSK KILIMANDŻARO02:16:5704:12:3406:18:4708:24:3409:17:23
14 (26) 158 NUŻ JACEK M M2 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT STRASZYN ULTRA TEAM02:03:0303:50:5208:26:2809:21:42
15 (27) 177 BARRENA JOSI M M2 PAMPLONA AUPAMENDI02:04:3803:53:3906:08:4608:26:2809:23:40
16 (28) 154 CHEŁMINIAK MARCIN M M2 SOPOT ULTRAKREW02:09:3904:01:2306:08:4908:26:3009:24:11
17 (32) 81 MERCHEL MIROSŁAW M M2 KRUKI KS ARCO ŁAWY02:05:1404:00:2606:18:2808:36:4909:38:11
18 (33) 80 ŻEBROWSKI MAREK M M2 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY02:06:5704:00:3606:18:2908:36:4909:38:11
19 (35) 58 SZAJDZIUK PIOTR M M2 GDAŃSK 02:04:0403:52:4406:14:3308:31:4609:40:02
20 (36) 78 SIEMIĄTKOWSKI NORBERT M M2 RZEKUŃ KS ARCO ŁAWY02:06:5704:00:2606:18:0308:38:1109:42:11
21 (37) 171 ROMPCZYK ANDRZEJ M M2 GDANSK BRAK01:56:5203:40:4106:18:4608:41:2809:49:53
22 (38) 152 SIEMIEŃCZUK ROBERT M M2 WARSZAWA 02:08:5504:02:4406:28:0308:51:2009:52:39
23 (39) 148 REHKA KAREL M M2 GDANSK 02:21:4004:16:1006:33:1908:58:5809:59:08
24 (40) 17 KRAUSE GRZEGORZ M M2 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI01:56:3003:54:1106:25:5308:59:1710:02:26
25 (42) 57 MROZOWSKI DARIUSZ M M2 RUMIA PARKRUN RUMIA02:00:5204:03:0006:30:3609:04:2610:05:28
26 (43) 149 SAŁATA SEWERYN M M2 ŁĘŻYCE 02:09:3104:07:5909:08:4410:06:21
27 (44) 129 KONARZEWSKI JACEK M M2 RUMIA RUMIA BIEGA02:01:3404:03:5406:32:1809:01:3410:06:32
28 (45) 14 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M2 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGACZA.COM02:01:2704:01:1806:34:2509:05:0310:09:06
29 (46) 157 TRZECIAK BARTŁOMIEJ M M2 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI02:06:4004:05:5406:39:1909:07:2710:10:36
30 (49) 108 HATŁAS ADAM M M2 GDYNIA 01:49:1803:40:4506:02:5408:51:5010:12:04
31 (52) 98 RYDLEWSKI MAREK M M2 CIELE RUN BYDGOSZCZ02:18:0004:18:0906:52:0609:18:5310:19:19
32 (54) 167 SZEREMETA ANDRZEJ M M2 WARSZAWA PZU SPORT TEAM02:17:2004:24:0106:55:2209:26:3710:28:16
33 (60) 67 STACHOWIAK MAREK M M2 ROKIETNICA ROKIETNICA BIEGA02:08:1104:11:1606:46:5809:36:0010:43:14
34 (64) 28 RETZLAFF BRYNON M M2 GDYNIA CYKLICZNY BIEG ŚLEDZIA02:17:4404:17:1206:42:0909:34:5210:52:33
35 (65) 132 ROGOCZ MACIEJ M M2 GDYNIA ROGAŚ Z DOLINY ROZTOKI02:14:5604:20:3107:01:5309:49:0910:57:08
36 (66) 16 JURGIELEWICZ JACEK M M2 KOSTKOWO 02:17:0704:28:5607:07:5109:47:1710:57:53
37 (69) 113 ZIELIŃSKI JACEK M M2 REDA BIEGAMYRAZEM.PL02:29:2204:39:0107:20:0010:13:4011:11:54
38 (71) 170 DARGIEWICZ ROBERT M M2 GDAŃSK 02:20:1104:30:1607:20:2310:05:0111:16:37
39 (72) 88 PODCZARSKI TOMEK M M2 KOLBUDY KOLBUDY TEAM02:33:3204:44:4107:27:0210:05:1411:17:11
40 (73) 102 BĘDŹKOWSKI MAREK M M2 OSTROŁĘKA MORSY OSTROŁĘKA02:29:2704:45:1807:26:4410:08:1211:18:18
41 (74) 83 BARANOWSKI MAREK M M2 KOSAKOWO COM-DKM02:33:4204:54:4707:36:2010:14:0111:19:34
42 (77) 121 SZTYGIEL MACIEJ M M2 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM02:00:0404:00:5806:54:4009:46:4011:25:10
43 (78) 53 JATKOWSKI MACIEJ M M2 LEGIONOWO JTSHIPSERVICE02:20:4204:29:0507:23:4710:11:4811:27:25
44 (79) 165 SZALEWICZ DAMIAN M M2 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA02:06:1004:12:1507:09:2510:08:2711:30:20
45 (81) 51 AMBROZIAK RAFAŁ M M2 KUTNO KONIUCHY OCR02:29:4404:40:4207:23:1510:11:4811:30:51
46 (86) 52 BARAŃSKI LESZEK M M2 GDYNIA 02:21:4104:35:4007:32:5510:29:3411:44:48
47 (89) 73 MACKOWSKI MICHAL M M2 REDA 04:25:5907:30:1810:30:5511:45:32
48 (93) 141 OBERT PAWEŁ M M2 DAMNICA P.0.LSKA02:17:0404:32:0307:28:2310:32:2611:53:37
49 (94) 137 PAWLAK PAWEŁ M M2 OLSZTYN 4 TEAM MORSY SKANDA OLSZTYN02:31:4604:57:1908:07:2510:50:3811:54:31
50 (95) 122 RATAJCZAK KONRAD M M2 ) TROCHĘ JUŻ BIEGAM02:16:5804:30:3007:31:3610:27:2011:58:14
51 (96) 91 TIAHNYBOK PAWEŁ M M2 KALETY SOCIOS SILESIA02:35:2204:51:3307:38:0210:47:1512:03:40
52 (99) 146 LEBIEDZIŃSKI PRZEMYSŁAW M M2 GDYNIA WSZYSTKO DLA CARYCY02:35:1905:02:4611:02:5912:29:46
53 (105) 150 KŁECZEK JACEK M M2 RUMIA KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA02:35:4405:06:1108:11:3611:25:1212:38:17
Partnerzy główni
Patroni medialni