TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Trasa - 80+

TriCity Trail 80+

Dystans: 83,3 km

Przewyższenia: +1705 / -1805

Punkty ITRA: 3

Limit czas: 15 godzin

Limit zawodników: 250

Trasa TriCity Trail to konsekwencja wielu godzin spędzonych na ścieżkach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i lasów Nadleśnictwa Gdańsk, poprowadzona w taki sposób, by przez 80 km można było zachwycać się urokami tego miejsca. To okazja, by o własnych siłach przemierzyć trasę z Gdańska do Wejherowa po drodze odwiedzając rejony Gdyni, Sopotu i Rumi i przebiegając m.in. przez malownicze Lasy Oliwskie i Sopockie. Na trasie biegu mija się również rezerwaty przyrody – Źródliska  w Dolinie Ewy, Kacze Łęgi oraz Cisowa.

Przygotuj się na częste wzniesienia i zbiegi, które dorównują ścieżkom poprowadzonym po zboczach gór. Tutaj przygotowanie techniczne na pewno przyda się w osiągnięciu dobrych rezultatów. W środkowej części trasy swoje atuty mogą pokazać osoby, które lepiej czują się na szybkich odcinkach, jednak w okolicach Rumii ponownie przyda się Twoje górskie przygotowanie.

Dobrze rozdysponuj swoje siły, by efektownie finiszować na szybkiej końcówce zawodów w Parku Miejskim  im. A. Majkowskiego w Wejherowie.

POBIERZ PLIK GPX Z TRASĄ BIEGU

MAPA trasy 80+:

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni