Zapisz się

Logowanie

Wybierz bieg

Dodatkowe opcje

Podsumowanie

Zaloguj się używając podanego podczas rejestracji adresu e-mail i hasła. Jeśli nie masz jeszcze konta, załóż je klikając przycisk "REJESTRACJA". Jeśli nie pamiętasz hasła, skorzystaj z możliwości wysłania nowego na Twój adres e-mail. Jeśli mimo wszystko masz problemy z logowaniem, skontaktuj się z nami.

Do poprawnego działania serwisu niezbędna jest akceptacja plików Cookies przez przeglądarkę internetową. Opcja ta jest domyślnie włączona w każdej przeglądarce.

Logowanie

Przypomnij hasło

Jeśli nie pamiętasz hasła do swojego konta, skorzystaj z poniższego formularza wypełniając adres e-mail, który został podany podczas rejestracji oraz datę urodzenia. Na podany adres e-mail zostanie wysłane nowe hasło do Twojego konta, za pomocą którego zalogujesz się na swoje konto.

Rejestracja

Rejestracja

Jeśli masz już założone konto na stronie CityTrail, to możesz użyć tych danych do logowania i zapisu do biegu w ramach TriCity Trail. Jeśli dokonasz tutaj rejestracji, dane podane przez Ciebie w formularzu rejestracyjnym będą służyły również do logowania na Twoje konto na stronie CityTrail.

Rejestracja

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni