TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 7.07.2019

Aktualności

Funkcjonowanie Biura zawodów

Biuro zawodów będzie funkcjonować przez trzy dni – od piątku do niedzieli, jednak w dniu imprezy – 7 lipca odbiór pakietów startowych będzie możliwy tylko dla Półmaratonu i biegów dziecięco-młodzieżowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

PIĄTEK

Biuro zawodów będzie działać w Sklepie Biegacza w Gdańsku – (C.H. Manhattan ul. Grunwaldzka 82), w godz. 16:00-21:00.

SOBOTA

Biuro zawodów będzie działać w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344, w godz. 14:00-20:00.

W piątek i sobotę będzie możliwość odebrania pakietu startowego za inną osobę. Warunek – posiadanie UPOWAŻNIENIA (pdf).

UWAGA SZTAFETY! Do biura zawodów musi się zgłosić cała drużyna lub jej kapitan wraz z upoważnieniami do odbioru pakietów startowych wszystkich członków drużyny (każdego zawodnika oddzielnie).

NIEDZIELA

Biuro zawodów – dla zawodników startujących w PÓŁMARATONIE - będzie działać w Parku Miejskim im. Majkowskiego w Wejherowie, w pobliżu mety zawodów (okolice amfiteatru, wejście przy skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Wybickiego), w godz. 7:00-8:15.

W niedzielnym biurze będzie możliwość odebrania pakietów również dla dzieci biegających w zawodach TriCity Trail Junior – od godz. 7:00. W biurze zawodów dla juniorów trzeba pojawić się najpóźniej na 15 minut przed startem danej kategorii wiekowej (9:10 – start biegów kat. D0 i D1, 9:25 – start biegów kat. D2, 9:35 – start biegów kat. D3, D4 i D5).

Jest możliwość odebrania pakietu startowego bez chipa do pomiaru czasu i numeru startowego za osobę, która z jakiegoś powodu niestety nie będzie mogła wystartować. W takim przypadku osoba odbierająca pakiet w czyimś imieniu musi posiadać UPOWAŻNIENIE (pdf).

Pamiętajcie o zabraniu do biura zawodów dokumentów tożsamości.

Elektroniczne zapisy zamykamy we wtorek, 2 lipca, o godz. 23:59. Po 2 lipca dopisanie do listy startowej będzie możliwe w biurze zawodów - w piątek i sobotę (wszystkie dystanse) oraz w niedzielę (tylko półmaraton i biegi junior). Opłaty w biurze będą wynosić: 10 zł (junior), 80 zł (21 km), 170 zł (maraton+), 180 zł (ultra), 300 zł (sztafeta ultra).

Partnerzy główni
Patroni medialni