TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Rekonesans tras

W weekend majowy zapraszamy Was na nasze trasy! W ciągu dwóch dni - 1 i 3 maja - sprawdzimy 47 km, a dodatkowo będziecie mogli podczas naszego wspólnego biegania przetestować buty Salomon i zegarki Suunto.

Plan rekonesansu wygląda następująco:

1 maja zaplanowaliśmy 23,5 km trasą Ultra i Maraton+ - z Łężyc do Zbychowa. To odcinek między 49 a 72 km trasy Ultra i 12 a 35 km trasy Maratonu. Zrobimy +530/-570 m przewyższenia.

Spotykamy się o godz. 9:30 w Zbychowie (przy sklepie ABC), stamtąd jak najmniejszą liczbą aut jedziemy na start naszego rekonesansu – do Łężyc (Aleja Parku Krajobrazowego). O godz. 10 wyruszymy na trasę. Po dotarciu do Zbychowa osoby, które będą tam miały swoje auta zawiozą tych, którzy zostawili samochody w Łężycach. Wiemy – trochę to wszystko skomplikowane, ale wydaje się, że to najsensowniejszy plan.

Mapę pierwszego dnia rekonesansu znajdziecie TUTAJ.

3 maja połączymy trasę Półmaratonu, Maratonu i Ultra. Spotykamy się o godz. 9:30 na skraju Parku Miejskiego w Wejherowie (skrzyżowanie ulic Zamkowej i Parkowej – start Półmaratonu). Biegniemy trasą Półmaratonu aż do 16 km (odcinek od 12 km do mety pokrywa się z trasą Ultra), gdzie zdecydujemy, czy kontynuujemy rekonesans trasą Półmaratonu i Ultra (to prosty odcinek, prowadzący tylko w dół, bez niespodzianek), czy skręcamy w prawo i wbiegamy na urozmaicony finisz Maratonu – tym samym dodając 150 m w górę (w tej wersji dystans całego treningu wyniesie 23,5 km). Nie wykluczamy, że podzielimy się w tym miejscu na dwie grupy i sprawdzimy obie wersje. Kończymy przy amfiteatrze w Parku Miejskim w Wejherowie.

Zakładamy, że pierwszego dnia pokonamy trasę w 3h, natomiast drugiego w 2,5h (w wersji urozmaiconej).

Mapa trasy PÓŁMARATONU

Mapa trasy MARATONU

Mapa trasy ULTRA

Testy Salomon/Suunto

Podczas rekonesansu będziemy mieć do dyspozycji trzy modele butów Salomon: Speedcross, Ride i Escape, a także zegarki Suunto Spartan. Liczba produktów jest ograniczona, dlatego zainteresowane osoby prosimy o kontakt mailowy: media@citytrail.pl.

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni