TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Najważniejsze informacje dla półmaratończyków

Wszystkich zawodników startujących w niedzielę na dystansie półmaratonu zachęcamy do zapoznania się z poniższymi informacjami technicznymi. 

1. Start biegu odbędzie się w niedzielę, 10 lipca, o godz. 9:00 w Wejherowie (skraj Parku Miejskiego im. Majkowskiego, skrzyżowanie ulic Parkowej i Zamkowej). 

2. Każdy zawodnik nocujący w szkole będzie mógł skorzystać z depozytu mieszczącego się w szkole (Depozyt 1). Drugi depozyt - będzie zorganizowany w pobliżu mety biegu. 

3. Osoby nocujące w szkole muszą mieć własne karimaty i śpiwory - nie zapewniamy materacy. 

4. Trasa będzie oznaczona czerwoną taśmą „CITY TRAIL” co ok. 100-200m. Dodatkowo w miejscach zmiany kierunku będą znajdować się ostrzegawcze tabliczki z logo TriCity Trail. Na trasie będą także tabliczki informujące o dystansie, jaki pozostał do mety. 

5. Zalecamy wgranie tracka z trasą do zegarków. Track znajduje się TUTAJ

6. Na trasie będzie jeden punkt odżywczy - na 12. km, na którym będziecie mogli posilić się wodą, napojem izotonicznym Etixx, bananami oraz batonami energetycznymi Etixx. 

Bufet na mecie będzie składał się z wody, napoju Recovery Etixx, owoców: pomarańczy, bananów i drożdżówek.

7. W pakiecie startowym każdy zawodnik otrzyma baton Etixx Energy o smaku czekoladowym. 

8. W razie jakichkolwiek problemów, do Waszej dyspozycji jest numer telefonu: 513 083 555. Na numerach startowych znajdziecie także namiary do osób odpowiedzialnych za zabezpieczenie medyczne, trasę oraz obsługujące punkt odżywczy na trasie.

9. Osoby zainteresowane noclegiem w szkole z niedzieli na poniedziałek prosimy o zgłoszenie takiej informacji podczas odbioru pakietu startowego. 

10. Program minutowy imprezy znajduje się TUTAJ

Trzymamy za Was kciuki! Do zobaczenia! 

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni