TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Biegamy i oglądamy!

W przededniu naszych zawodów - 9 lipca zapraszamy na pokaz filmów połączony ze spotkaniem z bohaterem i autorem filmu "Dymus Dokument". Tytułowy Dymus to jeden z najlepszych fotografów sportowych w naszym kraju. Znacie Go z wielu imprez biegowych - również z poprzedniej edycji TriCity Trail.

Każdy biegacz biorący udział w zawodach marzy o zdjęciu wykonanym przez Piotra Dymusa. Nie każdy jednak wie, kim jest Piotr i jak wygląda jego praca. Część tajemnicy odkrywa Chrisactive - Krzysztof Zaniewski w filmie "Dymus Dokument". Film można na razie oglądać tylko podczas specjalnych pokazów, jeden z nich będzie częścią TriCity Trail 2016! Projekcja filmu oraz spotkanie z jego bohaterem i autorem zostaną poprzedzone prezentacją filmu z serii Salomon TV z Anną Frost - znakomitą biegaczką ultra w roli głównej. Start o godz. 18:00 w bazie naszych zawodów - Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie (ul. Sobieskiego 344).

Okazja do spotkania z Piotrkiem i Krzyśkiem oraz obejrzenia filmu będzie także dzień wcześniej - 8 lipca o godz. 18:00 w WRZEpracownia w Gdańsku (ul. Słowackiego 19/8). Zapraszamy w imieniu ekipy organizującej Ultramaraton Kaszubska Poniewierka :)

Oba spotkania poprowadzi Mikołaj Kowalski-Barysznikow z magazynów Kingrunner ULTRA/Kingrunner TRAIL.

To jeszcze nie wszystko - podczas tegorocznej edycji TriCity Trail będzie Was fotografował nie kto inny jak Piotrek Dymus ;) A w wolnej chwili polecamy zerknąć na facebookowy profil Piotr Dymus - fotografia.

----------------------------
Bohater dokumentu:
Wybitny fotograf sportowy. Laureat  konkursów fotograficznych w Polsce i za granicą. Pasjonat swojej pracy. Znana i ceniona postać w środowisku sportowym i nie tylko. 
Autor:
Twórca filmów sportowych i przyrodniczych. Realizator materiałów na największych imprezach Ultra w Polsce. Jego nagrania to często wielodniowe przedsięwzięcia plenerowe, nie suche relacje. Autor takich filmów m.in. jak Łemkowyna Ultra Trail 2015, III Zimowy Ultramaraton Karkonoski. Ultramaratończyk, Ratownik.
Film:
Historia toczy się na tle jednego z najbardziej spektakularnych wydarzeń biegowych w Polsce- Biegu Ultra Granią Tatr. Poznajemy osobę Piotra, jego sportową przeszłość i pełną pasji drogę do realizacji marzeń zawodowych.
Notka od autora:
Realizacja materiałów fotograficznych i filmowych podczas imprez takich jak np. biegi ultra, gdzie teren jest trudny, nieraz niedostępny, wymaga szczególnego zaangażowania. Nie tylko doskonałej znajomości terenu, w którym się pracuje, ale również dużej sprawności, pomysłu na to, co się chce zrobić i umiejętności zmagania się z wielogodzinną samotnością i zmęczeniem. Znajomość specyfiki środowiska i pewne atuty sportowo-psychiczne, dają podstawę do sprawnego przemieszczania się i realizowania zadania. Znając to wszystko z autopsji, szczególnie doceniam pracę Piotra. Dało mi to podstawę do pomysłu na zrealizowanie tego dokumentu.
Występuje: Piotr Dymus - www.piotrdymus.com
Produkcja i realizacja: CHRISACTIVE Krzysztof Zaniewski - www.chrisactive.pl


Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni