TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Uwaga półmaratończycy – biuro zawodów będzie pracować także w niedzielę

W odpowiedzi na Wasze pytania postanowiliśmy zmienić jeden z zapisów regulaminu i dać Wam możliwość odbioru pakietu startowego również w niedzielę.

12 lipca biuro zawodów będzie działać od 7:30 do 8:30 w Parku im. Majkowskiego w Wejherowie – w okolicy mety biegu. W niedzielę będą trwały również zapisy dla dzieci i młodzieży. Biuro zawodów w kategorii Junior zostanie zamknięte o 9:30. Odbiór pakietów startowych na półmaraton oraz rejestracja dla dzieci i młodzieży będą możliwe również w sobotę.

SOBOTNIE biuro zawodów będzie pracować w godz. 12:00-20:00. Tylko tego dnia pakiety startowe będą mogli odebrać zawodnicy startujący na dystansie ultra (którzy mają obowiązek uczestniczenia w sobotniej odprawie – o godz. 20:00). W sobotę biuro będzie zlokalizowane w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie (ul. Sobieskiego 344). Zarówno na dystansie ultra, jaki i 21 km - nie będzie możliwości odebrania pakietu w czyimś imieniu. 

Przypominamy, że zapisy na TriCity Trail 80+ i TriCity Trail Półmaraton zostaną zamknięte w środę, 8.07 o godz. 23:59 i nie będzie możliwości dopisania się do listy startowej w późniejszym terminie

fot. Piotr Dymus

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni