TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Edycja 2023 nie odbędzie się

Mamy złe wieści. Zdecydowaliśmy się zawiesić organizację TriCity Trail w 2023. Powodów jest kilka. Nie mówimy nic więcej. Czas pokaże, czy wrócimy do Gdańska, Gdyni i Wejherowa w kolejnych latach. A tymczasem bardzo, bardzo Wam dziękujemy za osiem edycji! To była wielka przyjemność organizować te zawody!

Sierpień 2014. To wtedy zapadła decyzja: robimy. Wiedzieliśmy, że to będzie idealna okazja, by pokazać teren Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego szerszej publiczności. Że to będzie dla nas cenne doświadczenie organizacyjne. Aż wreszcie to będzie kolejna możliwość spotkania się z naszą coraz to bardziej profesjonalną ekipą organizacyjną, z którą od kilku lat tworzyliśmy cykl biegów przełajowych CITY TRAIL. Mieliśmy pewność, że z tymi ludźmi można wszystko. I już pierwsza edycja TriCity Trail utwierdziła nas w tym przekonaniu. Nie uniknęliśmy błędów, ale zrobiliśmy dobre zawody.

Przez kilka lat organizacji TriCity Trail nauczyliśmy się wiele. Bardzo wiele. Spotkaliśmy setki fantastycznych ludzi. Biegaczy, Wolontariuszy, Fotografów, osób z różnych Firm i Instytucji, z którymi współpracowaliśmy i które nas wspierały.

Jednocześnie przez te kilka lat sporo się zmieniło. Nie tylko u nas, ale także w świecie. I zmiany te przyniosły decyzję, by w 2023 roku zawiesić organizację TriCity Trail. Nie mówimy nic więcej. Czas pokaże, czy wrócimy do Gdańska, Gdyni i Wejherowa w kolejnych latach. A nawet jeśli nie, to głęboko wierzymy, że spotkamy się przy innych okazjach. Podczas biegów CITY TRAIL. Może na ultramaratonie Chudy Wawrzyniec (którego organizujemy w dużej mierze dzięki doświadczeniu zdobytemu na TriCity Trail). Albo gdzieś na szlakach. Wszak biegowy świat jest mały. A my zawsze z przyjemnością zatrzymamy się, by przybić piątkę i porozmawiać.

Trzymajcie się zdrowo i zaglądajcie na nasze social media, bo nie planujemy zapaść się pod ziemię.

I… dziękujemy!

fot. Piotr Oleszak

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni