TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Dziękujemy!

TriCity Trail 2022 za nami! Mamy do Wam - naszym Biegaczom - coś do powiedzenia.

- Czy warto ściągać do Wejherowa kilkadziesiąt osób z ekipy organizacyjnej, rozsianej po całej Polsce?
- Czy warto w dniu imprezy być na nogach 20h, by przeżywać z Wami start i towarzyszyć Wam na mecie przez długie godziny?
- Czy warto łapać kleszcze podczas oznaczania ponad 100 kilometrów tras?
- Czy warto starać się dbać o najdrobniejsze elementy wydarzenia, byście czuli, że TEN dzień to najprawdziwsze biegowe święto?

Zapewne spodziewacie się, że odpowiemy: WARTO!

TriCity Trail to pomysł, który powstał ze szczerej chęci pokazania Biegaczom z całego kraju (i nie tylko!), terenu którym jesteśmy niezmiennie od lat zauroczeni. Cieszymy się bardzo, że po raz siódmy zrealizowaliśmy ten plan! Dziękujemy wszystkim, którzy przyjechali do Wejherowa z m.in. z Małopolski, Mazowsza, Śląska, Lubelszczyzny, Wielkopolski, Warmii i Mazur, a także z zagranicy - z Hiszpanii, Norwegii, Litwy, Wielkiej Brytanii, Nowej Zelandii, Izraela! Wierzymy, że nie żałujecie godzin spędzonych w podróży i że poczuliście magię "trójmiejskich gór" - tę samą, która napędza nas do organizacji TriCity Trail! 

Na listach startowych naszego wydarzenia nie brakowało również lokalnych Biegaczy. Wy doskonale znacie Trójmiejski Park Krajobrazowy, ale mamy nadzieję, że odkryliście wczoraj coś nowego, a jeśli nie, to że dzięki atmosferze zawodów przeżyliście emocje, których nie doświadczacie podczas codziennych treningów na tych ścieżkach.

Wszystkim Wam pięknie DZIĘKUJEMY! To wyjątkowy przywilej organizować biegi w tak pięknych okolicznościach przyrody. Możemy to robić, bo JESTEŚCIE! Do zobaczenia wkrótce!

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni