TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Biuro zawodów oraz odbiór pakietu na starcie

Biuro zawodów będzie funkcjonować przez dwa dni – w piątek i sobotę - 8 i 9 lipca. Podobnie, jak w poprzedniej edycji - w tym roku jest możliwość odbioru pakietu startowego na starcie dystansów 80+ i Maraton+. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

PIĄTEK

Biuro zawodów będzie działać w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Wejherowie, ul. Sobieskiego 344 [lokalizacja], w godz. 15:00-22:00.

W piątek będzie możliwość odebrania pakietu startowego za inną osobę. Warunek – posiadanie UPOWAŻNIENIA (pdf).

SOBOTA

Biuro zawodów – dla zawodników startujących w PÓŁMARATONIE - będzie działać w Parku Miejskim im. Majkowskiego w Wejherowie, w pobliżu mety zawodów (okolice amfiteatru, wejście przy skrzyżowaniu ul. 3 Maja i Wybickiego), w godz. 7:15-8:15.

W sobotnim biurze będzie możliwość odebrania pakietów również dla dzieci biegających w zawodach TriCity Trail Junior – od godz. 7:15. W biurze zawodów dla juniorów trzeba pojawić się najpóźniej na 15 minut przed startem danej kategorii wiekowej (9:15 – start biegów kat. D0 i D1, 9:40 – start biegów kat. D2, 9:55 – start biegów kat. D3 i D4).

Jest możliwość odebrania pakietu startowego bez chipa do pomiaru czasu i numeru startowego za osobę, która z jakiegoś powodu niestety nie będzie mogła wystartować. W takim przypadku osoba odbierająca pakiet w czyimś imieniu musi posiadać UPOWAŻNIENIE (pdf).

ODBIÓR PAKIETU STARTOWEGO NA STARCIE

W przypadku biegów na dystansach 80+ i Maraton+ jest możliwość odbioru pakietu startowego na starcie. Taka opcja to dodatkowy koszt 20 zł. "Zamówienie" dostarczenia pakietu na start jest możliwe do końca trwania elektronicznej rejestracji (4 lipca) w panelu zapisów, w opcji "Dodatki". Wprowadzamy tę możliwość TYLKO dla osób, które z ważnych powodów nie mogą odebrać pakietu w piątkowym biurze zawodów. Aby odebrać pakiet na starcie należy pojawić się min. 30 minut przed biegiem - z dokumentem tożsamości.

Pamiętajcie o zabraniu do biura zawodów dokumentów tożsamości.

Elektroniczne zapisy zamykamy w poniedziałek, 4 lipca, o godz. 23:59. Po 4 lipca dopisanie do listy startowej będzie możliwe w biurze zawodów - w piątek (wszystkie dystanse) oraz w sobotę (tylko półmaraton i biegi junior). Opłaty w biurze będą wynosić: 20 zł (junior), 85 zł (21 km), 165 zł (Maraton+), 180 zł (80+).

fot. Karolina Krawczyk

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni