TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Zmiany na trasach i tracki

Po ostatnim rekonesansie, wprowadziliśmy nieco zmian w przebiegu tras 80+ i Maraton+. Poza tym, ze względu na remont pomostów w Parku Miejskim w Wejherowie, musieliśmy nieco zmodyfikować finisz wszystkich dystansów.

Trasy będą oczywiście oznaczone, a poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące zmian.

80+:
  • Przed II punktem odżywczym wbiegamy na Krzyżową Górę (188m n.p.m. - jest to jednocześnie najwyższy punkt na trasie biegu). Aby nie spodwodowało to nadmiernego wydłużenia trasy, przed fragmentem przebiegającym pod obwodnicą skróciliśmy "zwiedzanie" lasów w okolicy Witomina.
80+ i Maraton+:
  • W Leśnym Ogrodzie Botanicznym Marszewo nie będziemy obiegać wszystkich serpentyn, biegniemy na górne pomosty krótszą drogą (zdecydowanie bardziej stromą).
  • W okolicy osiedla Szmelta w Rumi przed ostatnim podbiegiem w "rumskiej" części trasy zbiegniemy w kierunku osiedla, aby później zaliczyć "srogi" podbieg (jak na trójmiejskie warunki) - "spadniemy" na wysokość 60 m n.p.m., aby po kilometrze wrócić na 160 m n.p.m.
  • Poza tym jest kilka kosmetycznych zmian, które powodują że trasy są bardziej intuicyjne i jednocześnie łatwiejsze w nawigowaniu.
Tracki (oczywiście zaktualizowane), które możecie wgrać do zegarków znajdziecie na naszej stronie w zakładce TRASA:

80+: https://tricitytrail.pl/strony/trasa_ultra
 
Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni