TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Dziękujemy za udział w wirtualnej edycji!

Jesteśmy Wam ogromnie wdzięczni za udział w wirtualnej edycji TriCity Trail! Gratulujemy wszystkim, którzy ukończyli biegi – mamy nadzieję, że jesteście z siebie zadowoleni – bo my z Was bardzo! 

Pokonanie naszych tras, bez oznaczeń, bez punktów odżywczych, bez rywali - to nie lada wyzwanie. Pokazaliście, że można! Dzięki Wam mamy też sporo przemyśleń organizacyjnych, które - wierzymy w to mocno – wdrożymy w kolejnej, już tradycyjnej edycji! 

Na udział w wirtualnym bieganiu zdecydowało się 165 osób, czyli 64 % zapisanych na „prawdziwy” bieg. 50 osób jeszcze nie przesłało potwierdzenia swojego biegu – czekamy, ale też przypominamy, by zrobić to jak najszybciej. Największym zainteresowaniem cieszył się półmaraton na własnej trasie, który wybrało 55 biegaczek i biegaczy. Na naszej trasie w okolicy Wejherowa pobiegło 50 osób, z Maratonem+ zmierzyło się 35, a z dystansem Ultra – 25. Naprawdę chylimy czoła!

Dziękujemy za wszystkie zdjęcia, relacje i oznaczenia w social mediach. Dziękujemy za Wasze emocje, za pogodę ducha, za pozytywne nastawienie. Dzięki Wam wiemy, że jesteśmy potrzebni. Zrobimy, co w naszej mocy, by spotkać się za rok!

A wyniki znajdziecie TUTAJ.

fot. AM-STUDiO

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni