TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Kosmetyczne zmiany na trasach

Mamy dla Was kilka informacji dotyczących drobnych zmian w przebiegu naszych tras w edycji 2019. Dotyczą one wszystkich dystansów – Półmaratonu, Ultra (w tym ostatniej zmiany Sztafet) i Maratonu+. 

PÓŁMARATON, MARATON+ i ULTRA

Ze względu na budowę drogi na fragmencie trasy każdego z dystansów - w okolicy Młynków (15. km Półmaratonu, 41. km Maratonu+ i 77. km Ultra) - musimy ominąć krótki odcinek, co oznacza, że wydłużymy trasę ok. 600 m, ale uwaga - bardzo szybko wracamy na "starą" ścieżkę, więc nie jest to duża zmiana.

MARATON+ i ULTRA

Druga warta odnotowania zmiana dotyczy tylko Maratonu+ i Ultra. Na odcinku za III punktem odżywczym (w okolicy Rumii, 22. km Maratonu+ i 59. km Ultra) pobiegniemy zdecydowanie dłuższy fragment czarnym szlakiem, dzięki temu trasa zyskuje na intuicyjności. Dodatkowo nowy fragment jest bardzo malowniczy.

Poza wspomnianymi zmianami, w ostatnich tygodniach wprowadziliśmy jeszcze kilka bardzo drobnych modyfikacji, zatem prosimy o sprawdzenie, czy macie wgrany do zegarków AKTUALNY TRACK (obecna wersja tras jest dostępna na naszej stronie od piątku - 28.06). Znajdziecie je poniżej (a także w zakładce TRASA w górnym menu na naszej stronie):

PÓŁMARATON

MARATON+

ULTRA

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni