TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Nagrody edycji 2021

Zwycięzcy dystansu 80+ otrzymają w nagrodę zegarki Suunto 9 Baro! Jakie są pozostałe nagrody? Informacje znajdziecie w tym newsie.

W tegorocznej edycji zmieniliśmy formułę nagradzania. Na dystansach 80+ i Maraton+ wyróżniamy po sześć najlepszych kobiet i sześciu najszybszych mężczyzn w klasyfikacji generalnej. Natomiast w Półmaratonie nagrody otrzymają trzy najlepsze zawodniczki i trzech najszybszych biegaczy oraz najszybsi w poszczególnych kategoriach wiekowych (K20/M20, K30/M30, K40/M40, K50/M50, K60+/M60+) - po trzy kobiety i trzech mężczyzn w każdej z kategorii. Łączna pula nagród przekracza 20 000 zł.

Nagrody - 80+ i Maraton+

Nagrody w TriCity Trail 80 km+ oraz Maraton+ różnią się jedynie w przypadku zwycięzców. Na dystansie 80+ nagrodami są zegarki Suunto 9 Baro (wersja Black dla mężczyzn i White dla kobiet), w Maratonie – Suunto 5 (wesja All Black dla mężczyzn i White dla kobiet).

I miejsce 

Zegarek Suunto 9 Baro / Suunto 5

 

II miejsce

Torba Salomon OUTLIFE DUFFEL 100 EBONY/BLACK

 

 III miejsce

Plecak Salomon XT 15 NEBULAS BLUE/ALLOY

 

Miejsca IV-VI - czołówki Ledlenser (zdjęcie przykładowe)

 

  

Nagrody - Półmaraton:

I miejsce - klasyfikacja generalna

Torba Salomon OUTLIFE DUFFEL 100 EBONY/BLACK

 

II miejsce - klasyfikacja generalna

Torba Salomon OUTLIFE DUFFEL 45 GOJI BERRY/MADD

 

 III miejsce - klasyfikacja generalna

Plecak Salomon XT 6 NEBULAS BLUE/ALLOY

   

kategoriach wiekowych na dystansie półmaratońskim zwycięzcy otrzymają czołówki Ledlenser, a osoby z miejsc II-III zestawy książek o tematyce biegowej Wydawnictwa Galaktyka. Przypominamy, że nagrody się nie dublują, tzn. osoby nagrodzone w „generalce” nie są brane pod uwagę przy klasyfikacjach wiekowych. 

Oczywiście nagrody przewidzieliśmy również w biegach TriCity Trail Junior. W dwóch najmłodszych kategoriach wiekowych (D0 i D1) nie będziemy wyłaniać zwycięzców, ale wszyscy uczestnicy otrzymają identyczne upominki. W kategoriach D2, D3 i D4 nagrodzimy po trzy najlepsze zawodniczki i trzech najszybszych zawodników.

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni