TriCity Trail

Trójmiejski Park Krajobrazowy, 09.07.2022

Aktualności

Pobiegnij charytatywnie!

Jeśli biegając możemy zrobić dodatkowo coś dobrego, róbmy to! I tak edycja 2021 będzie kolejną, w której możecie wesprzeć Hospicjum Pomorze Dzieciom. Wystarczy wybrać podczas zapisów ścieżkę charytatywną.

Różnica w cenie będzie wynosić 30 zł – bez względu na dystans, na którym będziecie startować. Zebraną kwotę przekażemy Hospicjum Pomorze Dzieciom! Wierzymy w to, że razem możemy zrobić coś dobrego i nasze „bieganie po lesie” wykorzystać do pomocy innym, którzy nie mieli tyle szczęścia, co my.

Wiemy już, że jest w Hospicjum piękny pomysł na to, jak odwdzięczyć się za Wasze wsparcie! Każdy, kto pobiegnie charytatywnie otrzyma niepowtarzalnego Aniołka! Aniołki własnoręcznie przygotują dla Was podopieczni Hospicjum!

Kilka zdań o Hospicjum. Działa ono w myśl bardzo prostej zasady: "skoro nie możemy dołożyć dni do życia naszych dzieci, dołóżmy życia do ich dni". I zasadę tę realizuje poprzez:

- całodobowe hospicjum domowe – czyli kompleksowa opieka nad dziećmi dotkniętymi nieuleczalną chorobą;

- hospicjum prenatalne dla par, które w okresie ciąży dowiadują się o nieuleczalnej chorobie dziecka;

- program "Wsparcie po stracie" dla osób w żałobie, po stracie partnerów życiowych, po nagłych stratach (wypadkach np.), samobójstwach, wczesnych stratach (poronienia, martwe urodzenia), dla osób dowiadujących się o nieuleczalnej chorobie.

Zapraszamy na stronę www.pomorzedzieciom.pl, by dowiedzieć się więcej o Hospicjum.

fot. Magda Obiegla

Partnerzy
Partnerzy instytucjonalni
Patroni medialni