Wyniki

TriCity Trail 21km

  • 08.07.2018 09:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
  • |
  • Punkt:Meta
Msc Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub 12kmMeta
1 206 ŁAWICKI ŁUKASZ M M2 GDAŃSK 00:49:3901:21:14
2 4 KWARTA MACIEJ M M2 BOLSZEWO BATALION DOWODZENIA MW W WEJHEROWIE00:49:5301:22:05
3 347 GROCHOWSKI MAREK M M3 GDAŃSK T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE00:49:4201:22:30
4 392 KOZŁOWICZ TOMASZ M M1 WIELKA LIPA ATHLETICS TEAM PRUSICE00:50:1501:23:37
5 2 WRONKA CEZARY M M2 GDAŃSK BIKE U UP / TORUS TRIATHLON TEAM00:50:0701:23:53
6 401 BAGROWSKI TOMASZ M M2 GDAŃSK RADOŚĆ BIEGANIA00:50:5501:26:00
7 186 KESLINKE ŁUKASZ M M2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL00:52:0901:26:22
8 152 GAPSKI MATEUSZ M M2 GDAŃSK PROGRAMISTABIEGA.PL00:52:4701:26:40
9 277 BAGINSKI TOMASZ M M2 GDANSK 00:52:0801:27:00
10 249 BOGUSZ TOMASZ M M2 GDYNIA 00:52:4501:27:38
11 437 SKUZA MATEUSZ M M2 WEJHEROWO 42.195 WEJHEROWO00:53:1601:28:25
12 405 JANKOWSKI ADAM M M2 PRZODKOWO MAJATEAM00:53:1401:29:00
13 162 GAJEWSKI GRZEGORZ M M2 GDAŃSK POMORZE BIEGA I POMAGA00:55:0001:30:14
14 353 RUDNICKI DARIUSZ M M2 POGÓRZE 00:54:4401:30:32
15 111 KEPKA GRZEGORZ M M1 WEJHEROWO MAJATEAM00:54:0801:30:44
16 264 ZYGMUNT MARCIN M M2 GDANSK 00:54:2901:31:27
17 251 STUDNIAK MATEUSZ M M1 GDYNIA GDYŃSKI TRIATHLON00:55:1101:32:32
18 448 UBER MARCIN M M1 PRUSZCZ GDAŃSKI DECATHLON PRZYMORZE TEAM00:55:5501:32:43
19 279 KARPIŃSKI ŁUKASZ M M2 KRAKÓW 01:33:13
20 323 GOŹDZIEWICZ LESZEK M M3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL00:56:3201:33:16
21 375 OBSTÓJ KAROLINA K K1 KIEŁCZÓW #SOBASTEAM00:56:1101:33:47
22 261 GAŁĘZA SŁAWOMIR M M2 GDYNIA SWAVEK KEVAWS00:58:1901:34:11
23 406 BIELSKI SEBASTIAN M M1 NOWOGARD SKLEP BIEGACZA00:57:0701:35:05
24 13 TUWALSKA MAŁGORZATA K K2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM00:57:3101:35:27
25 425 ZAWALUK MARCIN M M3 JANKOWO GDAŃSKIE 00:57:3801:35:50
26 188 BRYL MARCIN M M2 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW00:58:2401:36:09
27 371 HEBEL SŁAWOMIR M M3 RUMIA 00:58:2201:36:30
28 449 LITWIN JAROSŁAW M M4 RUMIA 00:57:4701:36:40
29 383 BOJAN ADAM M M3 RUMIA 00:58:2101:37:09
30 123 JAKUBIEC ADAM M M2 GDAŃSK INTEL RUNNERS00:59:2601:37:15
31 451 KOWALSKI WALDEMAR M M2 BORKOWO LEASING POLSKI TEAM00:59:1201:37:26
32 15 KRÓL MACIEJ M M3 REDA WIRAN TEAM00:58:2801:37:38
33 107 KLAJNA JAKUB M M1 GDAŃSK NAVA00:59:1101:37:54
34 38 KOŚCIELSKI MARIUSZ M M4 GDYNIA COM-DKM00:59:1201:38:10
35 221 ALBECKI WITOLD M M3 WEJHEROWO AKKUS01:00:1801:38:10
36 321 CZEKAJ ŁUKASZ M M2 GDAŃSK 00:59:4401:38:33
37 138 ŚWIĄDER MIROSŁAW M M3 KOLBUDY INTEL RUNNERS/WWW.RUN-PASSION.PL00:59:1301:38:45
38 153 PALASCHKE MICHAŁ M M1 GDAŃSK SPORTOWY MAJKEL01:00:4601:39:32
39 58 MROZIAK MACIEJ M M3 GDYNIA HONEY STINGER RUNNERS01:00:4501:39:41
40 169 GALIŃSKI MACIEJ M M2 RUMIA MAJA TEAM/AUCHAN RUMIA00:56:2401:40:06
41 238 POLAŃSKI MARCIN M M1 SZTUTOWO GENERAT ZE SZTUTOWA01:00:3801:40:18
42 198 FICHT WITOLD M M2 WEJHEROWO 42.195 WEJHEROWO00:59:3701:40:26
43 29 JAKUSZ PRZEMYSŁAW M M2 WEJHEROWO 01:00:3201:40:38
44 316 KONKEL KATARZYNA K K1 GNIEWOWO MAJA TEAM00:59:4901:41:04
45 346 BROŻYNA RYSZARD M M4 GDYNIA 01:00:2901:41:09
46 360 MYRCIK RAFAŁ M M3 PRUSZCZ GDAŃSKI 01:01:4201:41:30
47 330 KUBILUS ROBERT M M3 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL01:03:1201:41:32
48 287 KLEIN SEBASTIAN M M3 KĄPINO 01:00:4601:41:36
49 343 HINC JANUSZ M M3 GDYNIA GEMINI SOPOT TEAM01:01:5601:41:48
50 14 TUWALSKA ELZBIETA K K2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM01:02:3401:42:04
51 334 MATERN ANDRZEJ M M3 ŚWIECIE PGB SPORTOWA PACZKA01:02:0901:42:28
52 30 DAWIDOWSKI MAREK M M2 GOŚCICINO 01:02:2701:42:45
53 146 PODGÓRSKI ADAM M M2 GDYNIA 01:02:3501:42:46
54 66 WALCZYNSKI ROBERT M M3 GDYNIA 01:00:2501:43:09
55 201 JARASZKIEWICZ WOJCIECH M M2 KAŹMIERZ 01:02:2401:43:09
56 324 SZYMAŃSKI ARTUR M M3 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM01:03:0501:43:24
57 116 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K K1 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM01:00:5601:43:28
58 284 WOJCIESZEK ANDRZEJ M M2 SOPOT GEMINI SOPOT TEAM01:02:2901:43:45
59 393 SADOWSKI TOMASZ M M3 GDYNIA BABIE DOŁY TEAM01:03:1501:43:53
60 55 WIWATOWSKA DAGMARA K K2 STRASZYN 01:01:5101:44:07
61 31 KRECZMAŃSKI ROBERT M M4 ZALESIE GÓRNE EMERYCI I RENCIŚCI01:03:3401:44:32
62 70 MARSZAŁEK PRZEMYSŁAW M M2 GDYNIA ALFACO RUNNING TEAM01:02:3401:44:57
63 355 PAZOWSKI WIESŁAW M M4 WIELKIE OCZY 01:45:03
64 163 RUDŹKO WOJCIECH M M4 WEJHEROWO 01:03:1101:45:07
65 117 SPRZACZKOWSKI KRZYSZTOF M M3 GDYNIA INTEL RUNNERS01:01:5501:45:31
66 274 ZIELONKA MICHAŁ M M1 SOMONINO 01:04:4401:45:36
67 272 BANAŚ SYLWESTER M M2 GDAŃSK LUFTHANSA SYSTEMS POLAND ACTIVE!01:02:2801:45:45
68 291 WÓJCIK PAWEŁ M M2 GDYNIA HANKA TEAM01:04:2701:45:46
69 410 KRZYWDZIŃSKI STANISŁAW M M4 TORUŃ 01:04:0201:46:34
70 352 WOJNAROWSKA WERONIKA K K2 REDA 01:03:3001:46:35
71 269 BOHUCKI PIOTR M M2 REDA 01:03:3901:46:48
72 21 NOSKE TOMASZ M M2 WARSZAWA 01:05:2701:46:55
73 47 DEJNAROWICZ PIOTR M M2 POGÓRZE BIEGAMYRAZEM.PL01:04:4001:47:00
74 432 SUCHANECKA ALEKSANDRA K K1 BRWINÓW BIOKOD KARROTS01:05:1201:47:08
75 142 NEUFELD MARCIN M M3 GDYNIA INTEL RUNNERS01:03:3401:47:42
76 199 MIKOŁAJCZYK KRZYSZTOF M M2 WEJHEROWO MTB MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA #SIŁAMASACZOSNEK01:04:4801:48:04
77 100 NIKRANT TOMASZ M M2 WEJHEROWO WWW.MUZYKOFONIA.PL01:04:2601:48:13
78 36 WALKER IAN M M3 GDANSK 01:05:2601:48:13
79 412 PASZCZAK ALICJA K K4 CZARNÓW KLUB WYSOKOGÓRSKI01:05:3901:48:36
80 10 JARASZKIEWICZ HANIA K K2 POZNAŃ 01:04:3001:48:44
81 344 FIERKA TOMASZ M M2 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK01:06:5101:48:54
82 45 KASPEREK PIOTR M M2 LUBLIN 01:07:0601:48:56
83 178 ŁAPUĆ KRZYSZTOF M M2 GDAŃSK 01:07:3101:48:56
84 304 NOWAK KAMIL M M3 GDYNIA AG01:04:3001:49:15
85 143 KRAUSE WIESŁAW M M2 REDA 01:06:4801:49:18
86 110 ZIENOWICZ MICHAŁ M M1 KOSZALIN 01:03:5701:49:26
87 179 NACZK MARCIN M M3 RUMIA PARKRUN RUMIA01:07:4201:49:44
88 242 OWCZAREK KATARZYNA K K3 KOSAKOWO 01:06:2401:49:59
89 85 ŻOŁNIERUK MARIUSZ M M2 ELBLĄG 01:05:1901:50:14
90 317 PALLACH LECH M M2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL01:04:4901:50:19
91 414 JEDNACHOWSKI KRZYSZTOF M M1 PUCK 01:09:1201:50:23
92 185 GAJDA PATRYK M M1 GDYNIA GALWANIZERNIA RADMOR01:06:4601:50:25
93 106 PIOTROWICZ SŁAWOMIR M M2 RACIĄŻ 01:06:3701:50:27
94 303 PĘŚKO MICHAŁ M M3 GDAŃSK 01:06:5501:50:29
95 11 GOLEC TOMASZ M M2 GDAŃSK 197901:07:2201:50:32
96 292 KODZIK ALEKSANDRA K K2 GDANSK 01:08:4201:50:33
97 247 DYDYMSKI KRZYSZTOF M M3 RUMIA 01:07:4701:50:36
98 296 MARCZAK KRZYSZTOF M M1 STARE BABICE STARE BABICE BIEGAJĄ01:07:4001:50:45
99 218 HALMANN MIREK M M2 WEJHEROWO PGB SPORTOWA PACZKA01:08:3201:51:10
100 252 MATYSIAK ŁUKASZ M M2 GDYNIA 01:08:3201:51:10
101 59 URBANIAK DANIEL M M2 RUMIA 01:07:5601:51:40
102 255 KWIATKOWSKI MICHAŁ M M2 WEJHEROWO 01:05:3001:51:55
103 275 FIJOŁEK DAMIAN M M1 GDAŃSK IZERSKA GRUPA BIEGOWA01:08:2601:52:04
104 397 KOLIŃSKI KRZYSZTOF M M2 LIPUSZ 01:09:2501:52:12
105 293 PROKOPI EVGENIY M M1 CHISINAU SPORTER MOLDOVA01:08:4701:52:48
106 72 HINC-ŻARDECKA NATALIA K K2 REDA RUNEDA01:52:54
107 217 NECEL MAREK M M4 WŁADYSŁAWOWO 01:08:3201:53:13
108 400 NASTAŁY MATEUSZ M M1 WEJHEROWO 01:07:4501:53:17
109 354 FALBA KAROL M M2 GDAŃSK LATIS01:08:3701:53:19
110 200 KARPIŃSKI SŁAWOMIR M M3 WEJHEROWO 01:08:4001:53:39
111 154 ROKITA MARIUSZ M M3 GDYNIA ROCKYRUN01:07:5601:53:45
112 372 LABUDA ANNA K K3 KARTUZY AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY01:09:3601:54:00
113 345 NOWAK MATEUSZ M M1 GDAŃSK 01:07:0101:54:17
114 266 KUCHARCZYK FILIP M M1 GDYNIA 01:54:22
115 151 WIŚNIEWSKI MACIEJ M M3 ŚWIECIE 01:10:1001:54:36
116 130 OKUNIEWSKI DAWID M M2 GARCZYN 01:08:5101:55:10
117 5 ROKSZ DANIEL M M2 WEJHEROWO MAJA TEAM01:10:3001:55:33
118 177 ZIELIŃSKA KINGA K K1 GDANSK 01:09:2801:55:36
119 135 ULICKI ADAM M M1 GDYNIA 01:09:4001:55:53
120 168 OBERZIG ŁUKASZ M M2 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA01:11:2901:55:55
121 73 BORYNA-ZŁOTA OLA K K1 GDAŃSK LPP TEAM01:11:3801:55:58
122 39 BORYNA JAREK M M4 GDAŃSK 01:11:3801:55:58
123 109 HOLAK JAKUB M M2 POZNAŃ REHABALANCE TEAM01:10:5901:56:01
124 289 ZAJĄC MAREK M M2 REDA 01:09:0801:56:03
125 202 PRZYBORSKI MICHAŁ M M3 GDYNIA 01:11:0301:56:16
126 237 BABEROWSKI MAREK M M4 GDAŃSK 01:06:2901:56:24
127 314 WRÓBEL SEBASTIAN M M3 GDYNIA APTEKA GEMINI TEAM01:10:0501:56:26
128 195 NALEPKA KAROLINA K K1 WEJHEROWO MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA01:12:0701:56:35
129 193 CIBA MICHAŁ M M3 WEJHEROWO PORTA DRZWI01:10:5601:56:50
130 350 WITKOWSKI MAREK M M3 WEJHEROWO CHODAKI_PL01:10:5601:56:50
131 172 STUDZINSKI DAREK M M3 GDYNIA GALWANIZERNIA RADMOR01:10:4601:56:55
132 422 HNATYSZYN MATEUSZ M M2 GDAŃSK JEPPESEN01:10:3301:56:57
133 81 KAMIŃSKA MAGDALENA K K2 GDAŃSK BIEGAM BO MI KAZALI01:12:2001:56:59
134 403 DYLEWSKI PAWEŁ M M3 ŁĘCZNA FIZJO-SPORT/ŁĘCZNA BIEGA01:14:3801:57:03
135 233 GULARSKI TOMASZ M M2 GDYNIA ZŁOMY01:10:5601:57:03
136 310 TROCKI PAWEL M M2 REDA 01:11:0301:57:09
137 210 PAWELSKI JAKUB M M2 GDAŃSK ALIOR RUNNING TEAM01:11:3501:57:18
138 298 RATKOWSKA MAŁGORZATA K K3 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE01:12:0701:57:38
139 398 KOWALSKI MACIEJ M M2 GDYNIA PP VELO01:11:0601:57:44
140 256 ANDRYSKOWSKI MAREK M M4 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK01:10:2601:58:20
141 268 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ M M3 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW01:13:1401:58:33
142 356 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M3 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM01:12:4501:58:34
143 435 NADOLNY TOMASZ M M3 GDAŃSK BZG, TUMBOTEAM01:12:1001:58:37
144 349 CHRUKIN ADAM M M1 BIAŁYSTOK 01:11:1701:58:51
145 394 SIEROCIN AGATA K K2 GDYNIA 01:12:3201:58:56
146 22 GRZESZCZAK ADAM M M3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL01:13:2601:59:17
147 248 BRZESKI MICHAŁ M M2 RUMIA PASIEKA KASZUBY01:11:3901:59:19
148 439 SZYMAŃSKA AGATA K K2 GDAŃSK 01:11:2901:59:22
149 424 CIESZYŃSKI MARIUSZ M M3 LĘBORK 01:12:3501:59:31
150 423 SZYMEROWSKI ŁUKASZ M M2 WEJHEROWO FIZJORUN-TEAM01:14:1301:59:47
151 328 TEOFILAK ROBERT M M2 WEJHEROWO APIKO01:12:0801:59:56
152 332 KANTECKI TOMASZ M M3 BOLSZEWO 01:12:3302:00:26
153 205 KLIMECKA-PAKIEŁA ANNA K K2 LĘBORK 01:12:5102:00:52
154 271 KOWALSKI KAROL M M4 ŁÓDŹ NIE01:12:4202:00:52
155 420 SIENIAWSKI MAREK M M2 GDYNIA ALFACO RUNNING TEAM01:12:5702:01:25
156 348 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA K K2 GDAŃSK APTEKA GEMINI TEAM01:14:5702:01:31
157 447 WASIEWICZ PAWEŁ M M2 SOPOT 01:12:0602:02:16
158 20 MIKUCKA ALEKSANDRA K K2 RUMIA PARKRUN RUMIA01:13:3202:02:18
159 450 ŁASKI KRZYSZTOF M M4 ŁÓDŹ BIEGIEM PO PIWO01:16:1402:02:39
160 342 ZATORSKA-RADLIŃSKA KATARZYNA K K2 GDAŃSK RUSZ PAN DUPĘ01:13:2502:03:00
161 174 POROWSKI ADRIAN M M2 WARSZAWA 01:16:3902:03:03
162 319 PETRICZEK WOJCIECH M M2 IŁAWA REZERWOWE PSY01:15:1702:03:14
163 336 MARCINIAK MATEUSZ M M2 GDYNIA REZERWOWE PSY01:15:1602:03:15
164 366 URBAŃSKI DARIUSZ M M2 KOSAKOWO 01:14:3302:03:30
165 131 OLEJNICZAK ALINA K K2 BYDGOSZCZ 01:16:3602:03:50
166 192 LABUDDA MIREK M M4 RUMIA MTB-MALE TROJMIASTO BIEGA01:14:5402:03:51
167 229 LEWIŃSKI DAMIAN M M2 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA01:16:1802:03:54
168 380 STASIAK GRAŻYNA K K4 IZABELIN 01:14:0302:04:02
169 211 PRUSIK GRZEGORZ M M2 GDAŃSK ALIOR RUNNING TEAM01:15:2102:04:11
170 12 STANKIEWICZ MICHAŁ M M1 GDYNIA J.S. HAMILTON POLAND01:13:1702:04:19
171 273 LITTWIN MAREK M M4 REDA RUNEDA01:15:0802:04:24
172 63 ROCŁAWSKI MATEUSZ M M2 RUMIA 01:12:3802:04:28
173 71 ŻARDECKI PAWEŁ M M2 REDA RUNEDA01:14:3902:04:32
174 441 MIKOŁAJCZYK SŁAWOMIR M M2 GDAŃSK 01:15:5702:04:54
175 164 WOJTUNIAK JAROSŁAW M M3 MAŁĘCZYN BIEGIEM RADOM!01:16:5602:04:55
176 225 TADROWSKI TOMASZ M M3 INOWROCŁAW 01:15:5402:05:00
177 445 MAĆKOWSKA MAŁGORZATA K K2 REDA 01:16:2002:05:10
178 62 KOZUBOWSKA AGNIESZKA K K2 SZCZECIN 01:16:5902:05:20
179 290 DOLIŃSKI FILIP M M1 ŁÓDŹ 01:17:0202:05:38
180 265 BAMBROWICZ MARTYN M M2 RUMIA PARKRUN RUMIA01:20:5902:05:42
181 454 RYBACZ ARTUR M M4 BRZESZCZE ZADYSZKA01:18:5702:06:01
182 213 THIEL JACEK M M3 WEJHEROWO 01:16:0102:06:31
183 79 MICHTA BARTŁOMIEJ M M2 GDAŃSK 01:17:1102:07:08
184 235 DMOWSKA ELWIRA K K1 GDAŃSK GALWANIZERNIA RADMOR01:20:4702:07:18
185 357 JAŁKIEWICZ ALEK M M4 POGÓRZE MAMY TO01:17:5002:07:24
186 399 KLEIN PIOTR M M3 WEJHEROWO WEJHEROWO BIEGA01:17:0002:07:36
187 90 GAPSKA ANNA K K1 GDAŃSK 01:20:1602:07:48
188 215 JAROMIRSKA-LEWIŃSKA MAJA, K K2 REDA RUNEDA01:17:0702:07:58
189 220 LIEDTKE MARIAN M M3 WEJHEROWO 01:13:4802:08:13
190 209 KAMIŃSKA ŻANETA K K1 MYSZYNIEC 01:20:3102:08:24
191 183 KWAŚNY DAMIAN M M3 WEJHEROWO 01:20:0402:08:29
192 386 LILA PATRYCJA K K1 ŁAPALICE 01:18:2702:08:38
193 384 SZEWCZYK ARTUR M M3 LEGIONOWO RUNNERS TEAM JABŁONNA01:19:5502:08:38
194 427 BUGAJSKI LUKASZ M M2 BRZESKO POLISH RUNNERS CLUB IRELAND01:17:1302:08:52
195 118 WITKE ARKADIUSZ M M2 GDAŃSK INTEL RUNNERS01:16:4702:08:53
196 326 KĄCICKI MACIEJ M M3 RUMIA PGB POCZTOWA GRUPA BIEGOWA01:21:1102:09:06
197 160 GUTOWSKI GRZEGORZ M M3 RUMIA PGB SPORTOWA PACZKA01:21:1302:09:06
198 381 MALINOWSKI JAKUB M M2 POZNAŃ 01:15:0002:09:19
199 409 BRUDEREK ANNA K K3 JABŁONNA RUNNERS TEAM JABŁONNA01:19:5402:09:24
200 244 BIELEWSKI HUBERT M M1 ROGÓŹNO 01:18:3502:09:48
201 37 SKRZYPSKI STANISLAW M M4 GDANSK 01:20:4002:10:05
202 187 TOMCZAK DOROTA K K4 GDAŃSK 01:18:3602:10:08
203 25 DETTLAFF ANNA K K2 BRZYNO SISTERKI / KROKOWA BIEGA01:20:1302:10:11
204 250 WILCZYŃSKI PIOTR M M2 JEZIERZYCE 01:20:3802:10:12
205 436 OCHOCKI BARTOSZ M M2 ROKIETNICA ROKIETNICA BIEGA01:17:4002:10:20
206 358 RAFAŁKO FILIP K K2 WEJHEROWO 01:19:1502:10:21
207 362 GRZĘBSKA-BUJA MAŁGORZATA K K2 WŁADYSŁAWOWO 01:19:2602:10:27
208 378 WITBRODT LESZEK M M4 WEJHEROWO 01:16:4902:10:32
209 156 GEPPERT STANISŁAW M M3 SOPOT BODY IN MOTION01:21:0602:10:39
210 203 ŁYSAKOWSKI ADAM M M4 PUCK PROFIT01:20:0802:10:42
211 302 DIDENKOW SŁAWOMIR M M4 KOLECZKOWO OSTEO-SPORT TEAM01:19:0102:10:48
212 84 KOWALSKA-BADZIĄG BASIA K K2 GDYNIA 01:19:5602:10:49
213 368 OLSZEWSKI MICHAŁ M M3 WEJHEROWO 01:20:2702:10:51
214 341 BEDNARCZYK WOJCIECH M M3 REDA RUNEDA01:20:2502:10:58
215 149 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ M M2 PUCK PROGRAMIŚCI TEŻ UMIEJĄ BIEGAĆ…!01:19:1202:11:05
216 367 SKOSOLAS AGNIESZKA K K3 MOSTY 01:19:4102:11:26
217 327 ZIEMIŃSKI ROMAN M M4 WEJHEROWO APIKO01:19:2902:11:38
218 94 TUNOWSKI DANIEL M M2 GDYNIA DRIMM TIMM01:20:5202:11:39
219 148 CHYLIŃSKI ŁUKASZ M M2 GRUDZIĄDZ 01:19:4102:11:49
220 83 BORSKI RYSZARD M M2 REDA 01:19:5602:11:58
221 145 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA K K3 GDAŃSK WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE01:22:0102:12:12
222 300 MICHALAK BARTOSZ M M2 WARSZAWA 01:20:0502:12:12
223 376 GŁUSZEK BOŻENA K K4 GDYNIA 01:20:2202:12:27
224 307 CETLIN MACIEJ M M3 WARSZAWA SBRTWARSZAWA01:24:4202:12:37
225 429 MROZOWSKA MAGDALENA K K3 RUMIA PARKRUN RUMIA01:20:0302:12:42
226 239 CIAPA TADEUSZ M M2 WEJHEROWO BŁĘKITNI WEJHEROWO01:19:1302:13:04
227 417 ROZMUS KATARZYNA K K2 GDAŃSK LPP TEAM01:21:3502:13:05
228 57 ADAMOWICZ TOMASZ M M2 GDANSK 01:18:4902:13:06
229 95 OLIWNIAK MARCIN M M2 GDAŃSK 01:21:5002:13:32
230 147 CHYŁA MATEUSZ M M2 GDAŃSK M&M01:21:5002:13:34
231 234 GANIEC MARTA K K1 RUMIA 01:21:0002:14:12
232 35 SKRZYPSKA JOANNA K K3 GDANSK 01:19:4002:14:35
233 91 SKURTYS KAROLINA K K2 REDA RUNEDA01:22:1102:14:37
234 374 SIKORA MARCIN M M3 PRUSZKÓW BIOKOD KARROTS01:22:0102:14:44
235 80 KNAPIK JAKUB M M2 GDAŃSK MAMY TO!01:20:0402:14:54
236 446 KRUSZYŃSKA MAGDALENA K K2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL01:23:2502:14:55
237 89 DROSZCZ KRZYSZTOF M M2 GDANSK BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM01:21:0802:15:01
238 263 RZEZAK ALEKSANDRA K K2 REDA 01:23:0002:15:05
239 444 TUSK IZABELA K K1 GDYNIA 01:22:4902:15:06
240 42 KŁAPUT DOROTA K K2 WADOWICE ENDORFINY01:23:3502:15:07
241 442 DĄBROWSKI MICHAŁ M M2 KOBYŁKA NASUCZAJ01:21:3902:15:14
242 388 WOJDYGA GRZEGORZ M M1 GDAŃSK 01:18:4302:15:20
243 440 KLESZCZEWSKI RAFAŁ M M3 WARSZAWA 01:23:0602:15:33
244 407 SOŁTYSZEWSKI BARTOSZ M M1 TORUŃ 01:21:2402:15:55
245 389 REDZIMSKI ADAM M M4 GDYNIA GDYNIA PÓŁNOC01:27:1602:16:08
246 54 KOŁODZIEJCZAK GRZEGORZ M M3 SZCZECINEK PARKRUN SZCZECINEK01:24:1902:16:15
247 134 BERZINA LINDA K K2 SAULKRASTI 01:23:2002:16:22
248 315 BŁOCH JOANNA K K3 GDAŃSK SZALONY GDAŃSK BIEGA01:20:5302:16:42
249 318 SMĘTEK ANDRZEJ M M4 GDAŃSK SZALONY GDAŃSK I PEPE BIEGA01:20:4102:16:42
250 18 KOLMAN MAŁGORZATA K K2 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 6501:24:0502:16:47
251 340 BURCHARDT TOMASZ M M3 WEJHEROWO MTB01:25:2102:17:12
252 207 MANDZIUK MAGDALENA K K3 RUMIA PARKRUN RUMIA01:25:0502:18:02
253 175 WRZOSEK JOANNA K K2 WARSZAWA 01:25:4002:18:08
254 216 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA K K3 GDYNIA KOBIETA W BIEGU GDYNIA01:25:2002:18:12
255 385 SZALEWICZ EWA K K2 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA01:25:2602:18:17
256 311 MACKIEWICZ DOROTA K K3 WARSZAWA 01:24:0602:18:28
257 180 FREITAG ADAM M M4 WEJHEROWO 01:24:3002:18:45
258 278 BRONOWICKI SŁAWOMIR M M4 RUMIA 01:24:2502:18:45
259 359 CZAPA MAGDALENA K K3 GDAŃSK NEXUS TEAM01:24:3902:19:11
260 396 ZIELIŃSKI ŁUKASZ M M1 GDYNIA GDYNIA PÓŁNOC01:27:1502:19:17
261 43 IŁOWIECKI MATEUSZ M M2 KRASNYSTAW 01:27:2402:19:44
262 428 LULIS ZBIGNIEW M M4 GDAŃSK ATLAS RUNNING TEAM01:26:3902:19:44
263 50 GATES DAVID M M4 NEWPORT 01:21:2902:20:06
264 166 ADAMCZUK FELIKS M M3 SZCZECIN SZCZECIN01:27:3302:20:11
265 333 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M M2 PUCK ZDROWIE NA BANK01:24:3102:20:15
266 402 NOGA ŁUKASZ M M2 SOSNOWIEC ZDZIERAJ KAPCIE01:18:3402:20:25
267 270 WAGNER ADRIAN M M2 GDYNIA 01:20:0702:20:33
268 212 PŁACHTA JACEK M M3 GDAŃSK 01:22:4602:20:57
269 329 CZARNY ANNA K K3 GDAŃSK 01:28:1002:21:04
270 433 WOJEWÓDKA MONIKA K K2 GDYNIA 01:26:3802:21:08
271 301 LICHTFELD AGATA K K1 RAWA MAZOWIECKA 01:25:3202:21:26
272 19 STROZYK AGNIESZKA K K3 WARSZAWA 01:27:3102:21:53
273 387 LILA MICHAŁ M M1 ŁAPALICE POŻERACZE CIASTKUFF01:25:5102:21:55
274 245 DYDYMSKA MONIKA K K3 RUMIA 01:24:5202:22:01
275 240 MORAWSKA BEATA K K3 RADOM BIEGIEM RADOM!01:27:4802:22:11
276 140 WYTRWAŁ TOMASZ M M3 GDYNIA 01:23:3402:22:27
277 415 DRABATA AGNIESZKA K K2 WEJHEROWO 01:27:5902:22:34
278 416 CIESZYŃSKI ANDRZEJ M M2 LĘBORK UKS EKONOMIK-MARATOŃCZYK LĘBORK01:28:0102:22:34
279 144 KĘDZIA EDYTA K K3 GDAŃSK GRUPA BIEGOWA 6501:27:0202:22:36
280 190 DOBKOWSKA AGNIESZKA K K2 WEJHEROWO MTB-MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA01:26:3102:22:44
281 365 ZŁOTOWSKI PIOTR M M4 GDAŃSK SPORTEVO01:27:0302:22:56
282 53 NOWICKA BEATA K K3 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM01:27:5302:23:08
283 101 STASIŃSKI HENRYK M M4 GDAŃSK 01:31:2602:23:11
284 404 BOURICH KATARZYNA K K1 WARSZAWA 01:26:5302:23:22
285 41 ROMANOWSKA BEATA K K4 GDYNIA RUN VEGAN TEAM01:25:4802:23:28
286 395 TUTAK TOMASZ M M3 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK01:27:2602:23:34
287 391 POZORSKI KRZYSZTOF M M2 KOBYLNICA MARKOS RUNNING TEAM01:28:0702:23:44
288 413 STASIAK ŁUKASZ M M2 SIEMIANICE NIGHT RUNNERS SŁUPSK01:28:0702:23:44
289 339 BŁENCKI PIOTR M M2 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK01:28:0602:23:44
290 197 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K K3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL01:28:3302:23:56
291 267 GARSTKA MAŁGORZATA K K3 RUSOCIN 01:29:3402:24:45
292 282 JANA MAREK M M3 GDAŃSK PZU SPORT TEAM01:29:3102:24:53
293 434 GRZEGORY MAREK M M1 WŁADYSŁAWOWO DECATHLON RUMIA01:26:1002:25:15
294 191 WEGNER KAMILA K K2 REDA RUNEDA01:26:1002:25:16
295 184 MANDZIUK JANUSZ M M3 RUMIA PARKRUN RUMIA01:25:0802:25:17
296 44 IŁOWIECKI MARIUSZ M M4 KRASNYSTAW 01:33:5402:25:20
297 88 ZAJDA IWONA K K3 RUMIA PARKRUN RUMIA01:28:0002:25:23
298 132 PODEMSKA PATRYCJA K K2 BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ01:33:0602:25:30
299 377 KOSMAL ANDRZEJ M M3 KRAKÓW SLIM TEAM01:27:1202:25:40
300 379 OSTOJSKI DAWID M M1 REDA ELEKTRYK01:28:1902:26:12
301 262 PASTWA MONIKA K K3 GDAŃSK 01:30:5002:26:16
302 133 KIRILOVA OKSANA K K2 ADAZU NOVADS 01:30:1002:26:23
303 285 ADAMSKA ANNA K K2 WARSZAWA 01:34:4002:26:35
304 364 ADAMUSIAK MARLENA K K2 RUMIA PARKRUN RUMIA01:31:0402:26:38
305 230 ZWOLIŃSKA ANETA K K3 MOSTY PLATAN BIEGA01:30:1402:26:49
306 254 LABUDA RAFAŁ M M3 PROKOWO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY01:30:5702:27:03
307 161 CYWONIUK PIOTR M M2 EŁK 01:27:5702:27:07
308 113 WASILCZUK AGATA K K1 GDAŃSK 01:29:3002:27:17
309 182 ORŁOWSKI PIOTR M M2 GDYNIA 01:29:0002:27:17
310 114 WASILCZUK MICHAŁ M M4 GDAŃSK 01:29:3002:27:25
311 322 ANTOŃCZYK DARIUSZ M M2 SOPOT 01:26:3102:27:29
312 167 BIERNACKA AGNIESZKA K K1 WEJHEROWO MTB01:28:1802:27:31
313 171 MARCHEL KAROLINA K K1 BOLSZEWO MTB01:28:1802:27:31
314 219 KRASZEWSKA AGNIESZKA K K2 GDYNIA 01:30:4302:27:48
315 150 KRAJEWSKA-KŁODA KATARZYNA K K3 CZAPURY HONEY STINGER RUNNERS01:31:5702:28:05
316 309 GAZARKIEWICZ ANTONI M M4 GDAŃSK BHMW01:28:3302:28:25
317 64 ŁOJKO AGNIESZKA K K3 ŻARY 01:33:1602:28:34
318 351 SZADEJKO ADAM M M2 GDYNIA 01:24:3702:29:18
319 99 WIADEREK SŁAWOMIR M M4 WARSZAWA PĘDZĄCE ŻÓŁWIE01:32:2502:29:56
320 98 WIADEREK PIOTR M M2 WARSZAWA PĘDZĄCE ŻÓŁWIE01:32:2502:29:56
321 214 FALKOWSKA MICHALINA K K1 GRUDZIĄDZ 01:31:0902:30:59
322 224 PŁODZIK EMILIA K K1 ORNETA 01:31:1102:31:18
323 112 PLICHTA TOMASZ M M3 RUMIA DALEKO JESZCZE01:29:1402:31:25
324 92 ZACHARY MARIUSZ M M2 RUMIA DALEKO JESZCZE01:29:4002:31:26
325 87 ZAJDA BARTOSZ M M3 RUMIA PARKRUN RUMIA01:29:5902:31:38
326 226 ŚCIBISZ ANNA K K2 WARSZAWA 01:35:5502:31:59
327 194 ZABIELSKI GRZEGORZ M M3 LUBLIN LUBLIN BIEGA/ŁĘCZNA BIEGA01:32:3002:32:08
328 196 KARWACKA ANETA K K3 ŁĘCZNA LUBLIN BIEGA/ŁĘCZNA BIEGA01:32:2902:32:08
329 77 KARMOWSKA MAGDALENA K K2 WROCŁAW 01:33:0102:32:14
330 78 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M M3 WROCŁAW 01:33:0202:32:14
331 74 WROBEL SEBASTIAN M M2 KOSAKOWO 01:30:2802:32:27
332 126 PEPLIŃSKI PIOTR M M4 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND01:31:4502:32:39
333 103 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K K2 WARSZAWA AKS POLONIA WARSZAWA01:32:1302:32:41
334 299 KARAŚ AGNIESZKA K K2 STARE BABICE STARE BABICE BIEGAJĄ01:34:5402:33:17
335 75 POGORZELSKI PAWEŁ M M1 GDYNIA 01:29:4802:33:18
336 418 KUPTZ DANIEL M M4 SOPIESZYNO AKKUS01:35:0002:33:28
337 331 DYBUK AGNIESZKA K K3 GDAŃSK 01:35:1402:34:49
338 280 RAFALSKI MARCIN M M3 WARSZAWA 01:33:1102:35:10
339 127 PEPLIŃSKA IWONA K K4 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND01:34:0002:35:46
340 124 WITKA GRAŻYNA K K4 GARCZEGORZE POCANCEROWANI BIEGNĘ ODCZAROWAĆ RAKA01:33:5902:35:47
341 125 STEFANIAK PIOTR M M4 LĘBORK ŁEBA MORS POLAND01:34:2102:35:47
342 158 LASKOWSKI ŁUKASZ M M1 GDYNIA 01:35:0402:36:12
343 294 ZIENKIEWICZ MARTA K K3 MILANÓWEK LIDL01:31:5802:36:13
344 155 KOBYLIŃSKA-URBANIAK EWA K K3 GDAŃSK INVICTA POWER TEAM01:34:2802:37:07
345 49 STAWSKA EMILIA K K2 POZNAŃ 01:38:2702:37:17
346 370 PRZYBYLSKI MARIUSZ M M4 BYDGOSZCZ 01:31:1402:37:58
347 419 TYMIŃSKI KRZYSZTOF M M4 GDAŃSK MARTATON01:39:2502:37:59
348 141 ROSZMAN HENRYK M M4 ORLE 01:33:4302:38:17
349 121 HOŚCIŁO MIKOŁAJ M M1 GDYNIA 01:30:2402:38:35
350 24 SIERADZKI DAMIAN M M2 KORONOWO 01:38:4502:38:46
351 56 DOBRZENIECKI RAFAŁ M M2 GDAŃSK 01:34:2302:40:05
352 204 ROSÓŁ ANNA K K3 KROSNO HONEY STINGER RUNNERS01:38:0502:40:28
353 189 ZHANG LIYING K K2 WARSAW 01:39:4402:40:37
354 223 STARCZEWSKA MILENA K K2 GDYNIA 01:37:4502:40:51
355 222 WOJNAROWSKI PIOTR M M2 GDAŃSK 01:37:4502:40:52
356 67 KWAPISZ SEBASTIAN M M2 REDA RUNEDA02:41:09
357 286 ADAMSKI JAKUB M M2 WARSZAWA 01:40:2102:41:11
358 312 KACZMAREK SŁAWOMIR M M3 RUMIA 01:38:4402:41:51
359 32 KMIECIK AGNIESZKA K K3 GDYNIA LOTOS RUNNING TEAM01:38:2002:41:58
360 453 STANULEWICZ MARTYNA K K1 WEJHEROWO 01:41:3802:42:33
361 369 NIECHOĆKO AGATA K K2 GDAŃSK EKIPA ZRYW01:40:3902:42:59
362 173 KWIATKOWSKI ANDRZEJ M M4 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA01:40:2502:44:22
363 129 KOWALCZYK KATARZYNA K K2 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ01:39:3502:44:43
364 305 KOWALCZYK ANNA K K3 KĘTRZYN 01:37:2102:44:44
365 228 DĄBROWSKA ANNA K K3 WEJHEROWO MTB01:44:3702:45:30
366 157 GEPPERT ELŻBIETA K K3 SOPOT BODY IN MOTION01:38:2802:46:02
367 34 JANICKA ELŻBIETA K K3 WARSZAWA 01:42:1002:46:39
368 48 KOWALCZYK OLKA K K3 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI AGB TORFY / SMASHING PĄPKINS01:41:4802:47:21
369 165 DEWERA ŁUKASZ M M2 GDYNIA 01:35:3502:47:26
370 33 JESIONOWSKA EMILIA K K1 MŁYNIEC PIERWSZY 01:37:0302:47:46
371 231 CHALECKA JOLANTA K K3 BRANIEWO 01:40:3902:48:11
372 26 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K K3 GDAŃSK EKIPA ZRYW01:40:4102:48:11
373 76 STANOCH EWA K K2 KROSNO 01:40:0202:48:12
374 382 ROMANOWSKI DARIUSZ M M2 KIELNO HTTP://WWW.ROMANOWSKI.EDU.PL01:41:5602:51:45
375 97 TRZASKOWSKA ANNA MARIA K K3 GDAŃSK WYDZIAŁOWY TEAM BIEGOWY ZIE PG01:44:3902:53:24
376 176 PIOTROWSKI KRZYSZTOF M M4 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM01:40:5802:53:36
377 325 ĆWIKLIŃSKA ANNA K K3 POZNAŃ KAKU PIXU01:44:0302:56:58
378 257 MACH DAWID M M2 WEJHEROWO ONE PERSON TEAM01:45:4802:58:12
379 337 STRĄGOWSKA KASIA K K1 GOWINO BALTIC SEALS01:45:4902:58:12
380 259 MIKICIUK IZABELA K K2 RUMIA BALTIC SEALS01:45:4802:58:12
381 51 GATES CARA K K3 NEWPORT 01:47:1302:59:15
382 438 DĄBROWSKI ANDRZEJ M M4 KOBYŁKA OSTATNIA PROSTA01:47:1302:59:25
383 452 GARSKI SZYMON M M1 WEJHEROWO 01:46:1603:00:49
384 421 BORKOWSKA EWA K K4 ZŁOTÓW 02:15:5403:29:14
385 28 KĘPIŃSKA KAMILA K K2 WARSZAWA 02:14:3903:42:39
Partnerzy główni
Patroni medialni