Wyniki

TriCity Trail Maraton +

  • 08.07.2018 07:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
  • |
  • Punkt:Meta
Msc Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub 18.5km36kmMeta
1 7 SOBAS JACEK M M1 KĘDZIERZYN-KOŹLE #SOBASTEAM01:22:4402:41:2603:33:59
2 43 CZAJA JAKUB M M1 GDANSK CTS - CZAJA TRAINING SYSTEM01:22:3802:47:0703:41:03
3 211 WRÓBEL MARCIN M M2 WYSOKA 01:26:5102:53:1003:50:33
4 224 SZAPAR PRZEMYSŁAW M M2 GDYNIA BIEGAMINA01:27:3802:54:4503:54:48
5 6 SUCHENIA PIOTR M M1 REDA INOV-8 TEAM / FJORD NANSEN TEST TEAM / WWW.RUN-PASSION.PL01:27:4102:54:5403:55:51
6 4 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M M1 RUMIA Z OKAZJI 30 URODZIN ŻONY03:01:2604:08:32
7 10 ŁUCZKO GRZEGORZ M M1 POZNAŃ NATURAL BORN RUNNERS TEAM01:34:5503:07:5104:08:32
8 3 ROLBIECKI PIOTR M M1 GDAŃSK GEOINGS POLSKA01:27:5803:01:2604:10:10
9 143 BARANOWSKI ADAM M M1 GDAŃSK 2H59MIN.PL01:34:0303:08:5104:11:18
10 139 KLASA ŁUKASZ M M1 GDAŃSK 01:30:3303:03:5804:15:58
11 182 JÓZEFCZYK GRZEGORZ M M2 WEJHEROWO 01:36:0503:12:0104:19:58
12 70 TABER KONRAD M M1 BRWINÓW ACTIVE PROSPERIA RUNNING TEAM/STO-NOGI MILANÓWEK01:33:2303:10:4404:22:03
13 5 PAZDA-POZORSKA GOSIUNIA K K1 KOBYLNICA 01:36:1203:15:4304:22:21
14 85 WIERGOWSKI MAREK M M2 STRASZYN STRASZYN BIEGA I SUT01:39:1803:12:0004:22:38
15 101 CZAJKOWSKI TOMASZ M M1 GDYNIA ORTOSFERA.PL/POLMET01:37:1103:15:5404:24:08
16 173 LIPOWSKI KAROL M M1 CHWASZCZYNO ZOELLER TECH01:43:1103:21:0204:26:34
17 159 ŁYŚ DANIEL M M1 REDA NYPEL REDA-BIKE U UP01:35:3903:17:5004:29:44
18 56 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M M2 GDAŃSK 01:43:1603:26:2404:39:15
19 67 SIEROCIN JAKUB M M1 SOPOT KDATP01:44:4203:28:1804:39:28
20 203 BOJANOWSKI MICHAŁ M M1 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK01:37:1403:28:3704:39:48
21 49 MACIJEWSKA BOŻENA K K1 GNIEWOWO RUNEDA01:43:2503:28:3004:41:12
22 24 NOWAK ARTUR M M2 GDYNIA A/G CARP TEAM01:40:2203:26:3704:42:01
23 189 KONKOL KAZIMIERZ M M2 SOMONINO 01:44:4403:31:0504:42:01
24 140 ROMPCZYK ANDRZEJ M M2 GDAŃSK 01:43:5803:29:0004:42:03
25 35 WASIŃSKI BARTOSZ M M1 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT03:30:5304:42:52
26 25 PIOTROWSKI SŁAWEK M M2 GDANSK BARCELONA TEAM03:29:1204:43:14
27 65 ZWOLIŃSKI TOMASZ M M2 MOSTY KM PSP GDYNIA01:44:4703:32:0904:44:22
28 208 JAKUBOWSKI MARCIN M M1 GDAŃSK 01:47:0603:30:4704:50:40
29 157 SIOMA GRZEGORZ M M1 GDYNIA 01:43:4203:31:5304:50:41
30 33 ZACHARIASZ MACIEJ M M1 GDAŃSK 01:48:5403:37:1504:50:54
31 78 STACHOWIAK MARCIN M M1 PUSZCZYKOWO BIEGI.WLKP01:48:5503:39:0304:52:55
32 92 DĄBROWSKA BARTOSZ M M1 WAŁCZ 01:46:4703:33:5804:54:49
33 62 SZYNKOWSKI KAROL M M1 GDYNIA 01:44:4603:38:1804:54:57
34 13 SIKORA IWONA K K1 GDYNIA 01:46:4203:39:1404:55:31
35 107 ORNAL MIROSŁAW M M2 WEJHEROWO MOTYWATORNIA03:43:4004:55:55
36 51 DEPERAS OLEK M M1 TORUŃ 01:43:2303:41:2904:56:28
37 202 BADZIĄG DAMIAN M M1 LĘBORK KLUB 42,2 LĘBORK / SMASHING PĄPKINS01:49:5503:45:0604:56:59
38 134 DAMPS SYLWESTER M M2 GOWINO 01:52:4603:44:4504:56:59
39 97 MUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M2 KRUSZYN KRAJEŃSKI PUSZCZALSCY Z PUSZCZY BYDGOSKIEJ01:49:0303:47:0504:59:54
40 181 BRUDEREK TOMASZ M M2 JABŁONNA RUNNERS TEAM JABŁONNA03:47:4005:01:47
41 144 BARAN GRZEGORZ M M1 OLSZTYN NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQAD01:51:3803:43:4605:03:30
42 58 MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA K K2 TORUŃ REEBOK RUN CREW01:53:4903:49:4605:04:47
43 57 MOLTZAN ZBIGNIEW M M2 TORUŃ REEBOK RUN CREW01:53:4803:51:0205:04:48
44 153 SOWA PAWEŁ M M2 GDYNIA 01:49:0303:50:5505:06:03
45 80 GRODZKI KRZYSZTOF M M1 BANINO RUNNERSI S701:53:1803:52:0105:07:52
46 122 GŁADYKOWSKI ŁUKASZ M M1 GNIEW PGB SPORTOWA PACZKA01:51:0103:51:3405:08:34
47 12 GRABIAS ALEKSANDRA K K1 GDAŃSK 01:56:2103:54:0005:09:05
48 228 TANAN ADAM M M1 BORKOWO TF 5102:00:5603:54:4405:09:13
49 86 TYPIŃSKI PAWEŁ M M1 GDYNIA HIGHWAY01:43:2303:39:3605:09:57
50 72 BARTKOWIAK MICHAŁ M M1 GDYNIA TRÓJMIEJSKIE PYRY01:45:3403:43:3105:09:57
51 206 WROBLEWSKI ADRIAN M M1 BORKOWO 3ATHLETE01:52:1803:44:4705:12:04
52 112 JARSKA HANNA K K2 DĘBOGÓRZE 01:51:4803:51:3105:12:15
53 216 KŁODZIŃSKI KAROL M M2 TORUŃ 03:58:2205:13:09
54 165 SZALEWICZ DAMIAN M M2 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA01:52:1503:59:4805:13:17
55 177 BRUCHMANN KAROL M M1 REDA RUNEDA01:50:1103:51:5605:13:58
56 176 CHRZĄSZCZ BARTŁOMIEJ M M1 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA01:54:2103:57:4705:18:12
57 184 REDLICKI GRZEGORZ M M2 KWIRYNÓW STARE BABICE BIEGAJĄ01:53:5204:00:0805:18:34
58 175 MAŚLAK RADOMIŁ M M2 KWIRYNÓW STARE BABICE BIEGAJĄ01:53:5104:00:0805:18:34
59 94 STRÓŻYK MARCIN M M2 RUMIA SZUSTY TEAM01:50:0403:52:2905:19:46
60 34 KUBERA PAWEŁ M M1 STARGARD 01:56:4503:57:0305:21:45
61 17 GARSZTKA MATEUSZ M M1 BORKOWO 01:55:4304:00:0005:22:01
62 47 BOGDANOWICZ ROBERT M M2 GDANSK 01:53:1903:56:5305:23:19
63 93 OLEJNIK KRZYSZTOF M M1 BYDGOSZCZ 01:52:3103:54:5105:23:32
64 204 ZALEWSKA KAMILA K K1 PSZCZÓŁKI 01:59:0004:02:5005:23:40
65 44 KŁODA DARIUSZ M M2 CZAPURY HONEY STINGER RUNNERS02:03:1204:05:4105:25:56
66 127 GERING MARIUSZ M M1 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA02:02:3704:11:0505:30:22
67 18 RYBACKI DAWID M M1 BOŻEPOLE WIELKIE 01:52:4304:03:1105:30:56
68 71 ŻABIEŁOWICZ ANNA K K2 REDA MAMY-BIEGAMY/MOTYWATORNIA TEAM01:59:3004:11:0505:31:33
69 185 MARSZAŁEK SEBASTIAN M M1 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM01:49:4204:11:4605:31:36
70 95 KOWALSKI-BADZIĄG RAFAŁ M M1 GDYNIA 04:06:1005:31:53
71 46 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ M M1 BYDGOSZCZ 02:00:2504:08:5205:33:14
72 22 RASZKOWSKI PIOTR M M1 GDAŃSK 02:00:2104:09:4305:33:43
73 14 KAROLAK ASIUNIA K K1 SŁUPSK 01:54:4704:06:1705:33:56
74 214 ABRAMOWSKI MAREK M M1 GDYNIA MARECKI VS EQUATOR02:04:5404:10:5905:34:11
75 200 DĄBROWSKI MARIUSZ M M2 GDAŃSK 01:59:2304:12:1205:34:43
76 23 STOBIŃSKI PIOTR M M1 REDA 01:56:2204:04:4405:34:45
77 121 KAROLAK ŁUKASZ M M1 GDANSK SCIENTIFIC NETWORK SOUTH TYROL02:04:2104:14:2605:34:55
78 27 DUDA GRZEGORZ M M1 SŁUPSK METALCORP OGRODZENIA01:40:4503:57:5605:34:59
79 196 DYŚ JAROSŁAW M M2 SŁUPSK MARKOS RUNNING TEAM02:03:1004:19:1505:35:20
80 147 AZAREWICZ GRZEGORZ M M2 GDAŃSK 04:12:0905:35:36
81 151 STĘPNIEWSKI MARCIN M M2 SIEMIANICE MARKOS RUNNING TEAM02:03:1004:08:0205:36:38
82 198 PIEKAC KAROL M M1 SŁUPAK ZUS02:03:2604:14:1105:36:55
83 28 WISNIEWSKI KRZYSZTOF M M2 GDAŃSK INTEL RUNNERS01:53:1104:02:4705:37:38
84 99 LEYK DANIEL M M1 LUZINO LEYK TEAM02:11:0504:14:4305:37:58
85 178 JANKOWSKA BARBARA K K2 POZNAŃ KAXU PIXU02:02:2304:01:2405:38:14
86 132 ETMAŃSKI PIOTR M M2 CHWASZCZYNO BUNGA BUNGA TEAM02:05:3004:20:5105:39:47
87 148 CHRYSTYNA BARTOSZ M M1 ŁABUŃKI PIERWSZE X02:24:3904:33:0805:40:21
88 50 MIĘTKIEWICZ RAFAŁ M M2 GDAŃSK TORUS TRIATHLON TEAM02:20:0604:16:5105:40:58
89 142 RADLIŃSKI MAREK M M1 GDAŃSK RUSZ PAN DUPĘ02:06:3704:10:5805:41:05
90 39 CZAJKA MARCIN M M1 GDANSK 02:07:0304:15:0005:42:29
91 226 OGROCKA AGNIESZKA K K1 WARSZAWA MRR02:05:0304:17:2605:42:44
92 102 KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ M M2 REDA INTEL RUNNERS02:02:1104:10:3805:43:18
93 187 ROGOCZ MACIEJ M M2 GDYNIA 02:03:5804:23:1005:44:23
94 152 POCIEJEWSKI WOJCIECH M M1 GDAŃSK 02:10:2104:20:5605:45:07
95 116 LISOWSKI TOMASZ M M1 GDAŃSK 02:14:4204:26:3505:46:00
96 158 GÓRECKI RAFAŁ M M2 GDAŃSK 02:15:0804:28:2305:48:09
97 188 GROCHOWSKA MAŁGORZATA K K2 GDAŃSK CROWELL02:08:1104:20:3705:48:58
98 205 ZACKIEWICZ PAULINA K K1 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM02:04:2704:23:0305:49:16
99 197 KIRYLUK PATRYCJA K K1 GDYNIA 02:04:2704:23:0305:49:16
100 98 PIOTROWSKI MATEUSZ M M1 SIERAKOWICE SIERAKOWICE MORSY01:58:0204:12:3705:49:24
101 117 OSTROWSKI GRZEGORZ M M2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM02:07:0404:23:4105:49:27
102 54 WRONA PAULINA K K2 TORUŃ 02:09:1404:26:5005:50:03
103 168 SZYMAŃSKI BARTOSZ M M1 GDAŃSK IMPULS01:56:4304:18:5405:50:06
104 110 WEREMJEWICZ MARCIN M M2 GDYNIA RUNSOFUN02:05:2904:19:4005:50:38
105 220 DOBUSZYŃSKI PAWEŁ M M2 TORUN 02:05:0904:22:0105:52:04
106 180 SZTEJNA JOANNA K K1 GDAŃSK ALIOR RUNNING TEAM02:09:3704:24:1005:52:53
107 146 FILIPEK MAŁGORZATA K K1 BYDGOSZCZ WATAHA BYDGOSZCZ02:12:2504:28:3705:53:39
108 120 GRENDZIŃSKI ANDRZEJ M M2 OSTRÓDA PGB SPORTOWA PACZKA02:02:4404:26:4105:54:21
109 111 MARIANOWSKI KRZYSZTOF M M2 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA02:08:4404:29:1405:54:43
110 48 ZIELIŃSKA IWONA K K2 WARZENKO BIEGAJ Z GŁOWĄ/ RUNNERSI S7 BANINO02:08:3804:28:1905:54:54
111 63 SIENKIEWICZ-NARLOCH ANNA K K2 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ02:08:3904:28:2005:54:55
112 133 BIESZKE IZABELA K K1 MOSTY WYMIATACZE02:10:0204:28:1205:55:20
113 106 LENDZION PIOTR M M1 DOBRA GRUPA TOM02:13:4604:36:1805:57:58
114 96 BJORN RAOUL M M2 JOKELA TELIA RUNNERS FINLAND02:19:5304:31:4605:58:31
115 217 SZCZĘŚNIAK KRZYSZTOF M M1 OGRODZIENIEC KS-ACHITEKTURA.EU02:24:0404:45:2306:01:24
116 64 LITWIN PIOTR M M2 GDAŃSK 01:49:0204:30:5406:02:02
117 138 MASTALSKI BARTOSZ M M1 CHRZANÓW 04:45:2306:02:19
118 160 SAŁATA SEWERYN M M2 ŁĘŻYCE 02:07:0604:27:1206:02:37
119 108 PASTWA JANUSZ M M2 GDAŃSK 02:05:3504:35:3306:03:54
120 68 SIKORSKI MARIUSZ M M1 GDAŃSK RUNSOFUN02:05:2904:35:3306:04:09
121 172 BANCEWICZ TOMASZ M M1 SŁUPSK SALON KOSMETYCZNY DIAMENT04:27:2706:04:42
122 100 KUBIAK KAROLINA K K2 WEJHEROWO EXCALIBUR PCTA02:10:1204:40:1406:05:53
123 16 GROTT WOJCIECH M M1 GDAŃSK 02:22:1704:39:4306:07:29
124 60 FITAS KRYSTIAN M M1 SZCZYTNO NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQAD02:10:0104:35:5706:07:59
125 82 ŁANIEWSKI ŁUKASZ M M1 OLSZTYN PSZCZÓŁKOWSKI TEAM02:10:0104:35:5806:08:22
126 169 KIEZIK MICHAŁ M M2 GDAŃSK 04:31:5706:08:45
127 170 MAŻEIKA ROMAS M M1 SOPOT BIEGOWI SZYDERCY02:09:1004:31:5606:08:46
128 171 KAMINSKA PAULINA K K1 ŻARKI-LETNISKO PIMPKA BIEGA02:24:2004:44:4806:08:55
129 52 KAŹMIERCZAK ANETA K K1 GDAŃSK IRON WOMAN04:40:2106:09:04
130 53 LANGE KATARZYNA K K1 GDAŃSK IRON WOMAN TRÓJMIASTO02:07:4804:40:2106:09:04
131 128 GÓRAJ MACIEJ M M2 IŁAWA YOLO:)02:19:2104:45:1906:09:31
132 129 GÓRAJ MARTA K K2 IŁAWA YOLO:)02:19:2104:45:1806:09:31
133 87 SZYMAŃSKI JAKUB M M1 GDAŃSK IMPULS01:56:4304:18:5306:10:58
134 135 DŁUGOSZ TOMASZ M M1 GDAŃSK KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA02:07:0804:34:2406:11:39
135 79 BUDZIŁO DANIEL M M1 GDAŃSK KLUB MARIUSZA WEŁNY02:08:1504:41:4606:12:42
136 118 KUCZYŃSKA KAROLINA K K1 GDAŃSK 02:19:2704:41:2806:13:00
137 145 LASZCZYK NADJA K K1 REDA RUNEDA02:09:0504:40:1406:13:11
138 74 JARECKA KATARZYNA K K2 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS02:12:5604:39:1406:13:11
139 166 ZAGALSKI JAKUB M M1 GDAŃSK 02:10:4304:36:2406:13:38
140 194 OLECHNOWICZ SŁAWOMIR M M2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK02:06:3304:41:3506:13:57
141 167 WITKOWSKA BEATA K K1 PAJĘCZNO 02:22:4204:54:4406:14:47
142 210 GAFFKA ARKADIUSZ M M2 ŁEBA 04:45:0506:16:36
143 83 SZACH ANDRZEJ M M2 NIEMCZA 22KBPG02:08:5304:39:2806:17:36
144 115 MILEWICZ MAREK M M1 GDAŃSK 04:46:5806:18:14
145 222 ZALEWSKI DANIEL M M1 SUSZ TRI NEGU02:13:0504:36:3106:18:16
146 81 ROGOWSKI LESZEK M M2 GDAŃSK OPRYCHY TEAM02:04:1504:36:3306:19:07
147 149 BOGUSZ MARIETTA K K1 SIEMIANICE NIGHT RUNNERS SŁUPSK02:16:0904:46:5606:19:56
148 20 POTRYKUS MAŁGORZATA K K2 KOLECZKOWO GM. SZEMUD ULTRA3/ SYSTEM-MEDIA TEAM04:50:1106:20:06
149 227 BOHN ZBIGNIEW M M2 SUCHY DWÓR 02:24:1104:52:2106:20:07
150 41 NOWICKI MICHAŁ M M2 NOWA WIEŚ MALBORSKA BLUMARIANTEAM02:13:5804:41:3606:20:30
151 174 LEWANDOWSKI MICHAŁ M M2 GDAŃSK INTEL RUNNERS02:09:5904:40:0506:22:44
152 186 GŁADKOWSKI GRZEGORZ M M1 REDA BIGYELLOWFOOT ADWENTURE TEAM02:11:5804:45:3306:23:05
153 201 ODYA MARCIN M M2 GDAŃSK EASYRUNNER02:09:1404:37:5206:26:49
154 59 PROJS TOMASZ M M2 ŁUBIANKA KM TRUCHCIK ŁUBIANKA02:13:2504:49:3206:28:29
155 163 KOZIBRODA MARCIN M M2 SZCZECINEK TEAM BIEGOWY SZCZECINEK02:21:0804:53:3806:29:22
156 164 LECKI SEWERYN M M1 SZCZECINEK TEAM BIEGOWY SZCZECINEK02:21:0804:53:3806:29:22
157 109 GŁOWACKI RAFAŁ M M2 GDAŃSK FITNESSFITBACK02:12:3404:48:5206:30:03
158 150 KRYŚ MARIUSZ M M2 BUK BUKOWSKI KLUB BIEGACZA02:18:5804:46:2706:31:55
159 38 WOJNAROWSKA MARCELINA K K1 GDYNIA 04:58:2606:32:02
160 183 PODOLSKI MAREK M M1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL02:21:5204:58:2606:32:03
161 131 OSTOJSKA EWA K K2 REDA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO/MOTYWATORNIA TEAM02:23:3904:58:4006:33:32
162 19 FILIPSKI ALEKSANDER M M2 GDYNIA WYMIATACZE02:22:0604:58:4006:33:33
163 29 FRACZAK RADOSŁAW M M1 GDYNIA RAGE02:19:1704:51:5906:34:24
164 141 SYCHOWSKI KAMIL M M1 WEJHEROWO FIT4EVEREST02:12:3204:49:0106:34:52
165 40 WOLOSZYK SEBASTIAN M M1 GDYNIA 02:16:2104:50:0306:35:35
166 179 SIKORA SZYMON M M1 REDA RUNREDA/PKP SKM W TRÓJMIEŚCIE02:12:5004:50:0406:35:50
167 77 MORAWSKI PAWEL M M2 GDYNIA 02:10:2404:48:1906:36:26
168 75 PISZCZ KRZYSZTOF M M2 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM02:07:1204:48:1906:36:26
169 89 OBŁUSKI RAFAŁ M M2 GDAŃSK LEPIEJ POWOLI NIŻ WCALE02:16:2204:50:0406:37:15
170 130 KOMBAROVA OLGA K K1 ZĄBKI 02:19:5304:50:3506:38:37
171 61 WRÓBLEWSKA DOROTA K K2 GDAŃSK BZG02:23:0805:01:3106:39:43
172 69 GRABOWSKI SZYMON M M1 GDYNIA PWC FCU RUN TEAM02:25:5904:59:4906:41:39
173 105 OHLER ALEKSANDRA K K1 GDYNIA SITATUNGA BAND02:26:0004:59:4906:41:39
174 225 GARSZTKA DOMINIK M M2 GDAŃSK 02:12:5104:57:0106:42:40
175 195 DĄBROWSKI SŁAWEK M M2 WĄBRZEŻNO DOCE PARES TEAM02:23:5405:01:4106:43:40
176 155 KIEŁBOWICZ ANETA K K1 GNIEZNO SŁYNNI KENIJCZYCY02:28:2805:04:3506:48:04
177 136 GRABOWSKI MARCIN M M1 JABŁONOWO POMORSKIE VINTER SOULS02:27:3405:04:4806:48:18
178 104 RZEZAK SŁAWEK M M1 REDA 02:13:4304:53:2706:50:48
179 193 TORŁOP PRZEMYSŁAW M M2 GDAŃSK GRUPA TR?JMIASTO/SOLIDARNOŚĆ PORT GDAŃSK02:22:5605:02:0606:51:51
180 119 MADEJ PAWEŁ M M1 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA02:26:4205:06:3206:54:35
181 45 STAŃCZYKOWSKI RAFAŁ M M2 GDYNIA 02:25:3605:07:1406:55:10
182 31 CICHOWSKA JOANNA K K1 GDAŃSK 02:29:4905:09:4306:57:16
183 215 MYTYCH KATARZYNA K K2 ELBLĄG 02:29:0905:04:3506:58:29
184 114 ZWIERZYNSKI WOJCIECH M M2 GDANSK KASZUBSKA PONIEWIERKA02:27:5105:08:5207:10:28
185 123 GAUR VINEET M M1 WARSAW 02:25:2605:10:2007:13:34
186 209 PEŁSZYŃSKI MAREK M M1 GDAŃSK LPP TEAM02:43:1805:40:3307:35:16
187 192 KIPROWSKI WALDEMAR M M2 GDANSK 02:36:1905:43:35
188 161 WIŚNIEWSKI MARIUSZ M M1 SOPOT 18BDP02:07:58
189 88 GOS JAN M M2 MALBORK 02:15:14
190 124 MOLENDA RAFAŁ M M1 GDAŃSK 02:36:07
191 229 KARPIŃSKA NINA K K1 BLIŻYN 03:40:53
Partnerzy główni
Patroni medialni