Wyniki

TriCity Trail 21km

  • 09.07.2017 09:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
  • |
  • Punkt:Meta
Msc Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub 12kmMeta
1 187 KOŁODZIK RAFAŁ M M2 LUZINO GKS LUZINO00:49:1301:21:13
2 234 WRONKA CEZARY M M2 GDAŃSK GT RAT00:49:4801:22:58
3 204 WNUK DAMIAN M M1 WIELKI KLINCZ ZIAJA00:49:2301:23:40
4 86 KWARTA MACIEJ M M1 BOLSZEWO BATALION DOWODZENIA MW W WEJHEROWIE00:51:0501:24:56
5 88 SUCHENIA PIOTR M M2 REDA WWW.RUN-PASSION.PL00:52:2301:27:41
6 396 CHOROŚ PIOTR M M2 NIEMCE BANDA GRUDNIA00:54:3001:27:47
7 141 MRÓWKA MICHAŁ M M2 GDAŃSK 00:54:2001:30:26
8 283 TATROCKI DANIEL M M3 GDYNIA RUNFORFUN ORŁOWO00:55:0101:32:17
9 205 BOGUSZ TOMASZ M M2 GDYNIA 00:54:3901:32:35
10 333 MUZYK PATRYK M M1 RUMIA 00:57:0001:33:03
11 170 POŁAWSKI MICHAŁ M M2 ŁÓDŹ 00:57:4201:33:46
12 11 ROLBIECKA MONIKA K K1 WEJHEROWO MAJA TEAM00:56:4201:34:23
13 1 ROLBIECKI MICHAŁ M M2 WEJHEROWO WWW.MR-EXPERTS.EU/ LKB IM. BRACI PETK LĘBORK00:56:4201:34:23
14 265 RAJKOWSKI TOMASZ M M2 SŁUPSK 00:55:1601:34:56
15 261 SKUZA MATEUSZ M M1 WEJHEROWO 42.195 WEJHEROWO00:56:4901:35:18
16 390 ROŻYK KRZYSZTOF M M3 GDYNIA ONOBUR-BIEGAMYRAZEM00:57:0601:35:23
17 300 PIETRANGELO MARCO M M3 CAPPELLE SUL TAVO RUNNING FREE PESCARA00:58:4201:35:51
18 341 ZAWALUK MARCIN M M3 GDAŃSK 00:58:2901:36:04
19 272 GOŹDZIEWICZ LESZEK M M3 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL00:58:2701:36:11
20 365 LITWIN JAROSŁAW M M4 RUMIA RUMIA BIEGA00:58:3701:36:39
21 402 KWIATKOWSKI ADRIAN M M2 SOPOT 12TRI.PL00:57:4201:36:45
22 403 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K K2 BŁĘDÓW 12TRI.PL00:57:4301:36:45
23 347 SKWERES PIOTR M M1 GDYNIA 00:58:3501:37:03
24 252 BUSZMAN KRZYSZTOF M M3 GDYNIA JW 422400:59:3201:37:11
25 181 SZYMAŃSKI ARTUR M M3 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM00:58:2301:37:21
26 332 TUWALSKA MAŁGORZATA K K2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM00:59:0201:37:34
27 284 SMEJA PRZEMYSŁAW M M2 REDA RUNEDA00:58:3901:37:44
28 238 OBERZIG TOMASZ M M2 REDA 00:58:0501:38:04
29 246 SOSNOWSKI JAROSŁAW M M3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW00:59:4901:38:06
30 154 BROŻYNA RYSZARD M M4 GDYNIA 00:58:2901:38:30
31 201 KONIECZKI DARIUSZ M M3 WEJHEROWO POMORSKI TEAM BIEGOWY00:57:5901:38:33
32 235 WALCZYNSKI ROBERT M M3 GDYNIA 00:58:4801:38:47
33 70 JAKUSZ PRZEMYSŁAW M M2 WEJHEROWO 00:59:2801:39:00
34 29 BINKOWICZ LUCJAN M M2 FRYSZTAK 01:39:07
35 190 SZYNKOWSKI KAROL M M2 GDYNIA 01:00:2201:39:12
36 361 DAWIDOWSKI MAREK M M2 GOŚCICINO 01:00:2901:39:15
37 286 KUBILUS ROBERT M M3 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL00:59:1701:39:22
38 287 ŁAKOMSKI MATEUSZ M M2 SOPOT MATEUSZ ŁAKOMSKI00:59:2101:39:32
39 416 UBER MARCIN M M1 PRUSZCZ GDAŃSKI NUTRISHOP PRUSZCZ GDAŃSKI00:59:4001:39:38
40 217 KSIĘŻAK BARTŁOMIEJ M M2 WARSZAWA BIEG SZLAK TRAFI01:00:4101:39:48
41 195 JARASZKIEWICZ WOJCIECH M M2 KAŹMIERZ 01:00:4601:39:56
42 413 PASZCZAK ARTUR M M3 CZARNÓW KW. WARSZAWA01:01:2301:40:33
43 364 STANKIEWICZ PIOTR M M2 GDAŃSK 01:01:5001:40:36
44 262 JACHIMOWICZ BARTOSZ M M2 GDAŃSK 01:00:1501:40:45
45 213 KLAS BARTEK M M2 LUZINO 01:00:2501:41:05
46 40 KOŚCIELSKI MARIUSZ M M4 GDYNIA COM-DKM01:00:2001:41:35
47 227 LAINE-ZAMOJSKI SAMULI M M2 GDYNIA CF AVANPORT01:00:2601:41:42
48 168 SZABŁOWSKA IWONA K K2 JUSZKOWO GRUPA PKO01:00:5801:41:44
49 375 LACKOWSKI ANDRZEJ M M2 NOWA WIEŚ AIKIDO UMK TORUŃ01:00:1701:41:58
50 348 ROSIŃSKI PIOTR M M4 WEJHEROWO PRO-CARS01:01:0201:42:09
51 385 KOSICKI TOMASZ M M2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK01:01:4501:42:53
52 160 SZAJDZIUK PIOTR M M3 GDAŃSK 01:01:0501:42:57
53 372 SZYMAŃSKI PIOTR M M3 RUMIA GRUBASY01:01:4401:43:11
54 100 DAMPS SYLWESTER M M3 GOWINO 01:02:5701:43:14
55 144 IWAN MAŁGORZATA K K2 GDAŃSK DRUŻYNA SZPIKU / MAJA TEAM01:01:5001:43:21
56 400 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K K3 WEJHEROWO MAJA TEAM WEJHEROWO01:01:4601:43:21
57 373 MYSZK DAMIAN M M2 ROBAKOWO PORTA DRZWI01:02:5901:43:55
58 282 ORNAL MIREK M M4 WEJHROWOW 01:02:1901:43:57
59 392 KINAL JAKUB M M2 GDAŃSK OIRP GDAŃSK01:02:4801:44:17
60 42 MUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M3 KRUSZYN KRAJEŃSKI 01:03:4401:44:29
61 150 KUBAN PIOTR M M2 PORĘBA 01:02:5101:45:22
62 30 WLAZŁOWSKI WOJCIECH M M2 GDYNIA 01:02:1201:45:30
63 230 GAŁĘZA SŁAWOMIR M M2 GDYNIA MINNEAPOLIS TWINS00:59:4301:45:31
64 368 KLEIN SEBASTIAN M M3 KĄPINO RUNNING TRICITY TEAM01:02:5201:45:37
65 77 KOPEĆ IGOR M M3 GDYNIA 01:04:3801:45:46
66 193 CHMIELOWSKI MICHAŁ M M2 JUSZKOWO GÓRSKIE PĘDZIWIATRY01:02:4401:45:47
67 212 RYBACKI DAWID M M2 BOŻEPOLE WIELKIE 01:02:3901:46:16
68 325 WIKTORZAK MARIUSZ M M2 GDAŃSK 01:02:5601:46:33
69 99 WIŚNIEWSKI GERARD M M3 GDYNIA 01:02:4401:46:40
70 186 STAŃCZYK SZYMON M M1 REDA MARYNARKA WOJENNA PO-25 ROZEWIE01:01:5601:46:41
71 388 TUWALSKA ELZBIETA K K2 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM01:04:4901:47:07
72 159 MATERN ANDRZEJ M M3 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE01:03:3501:47:28
73 192 GULARSKI TOMASZ M M2 WEJHEROWO ZŁOMY01:05:3601:47:41
74 414 WITKOWSKI MAREK M M3 WEJHEROWO 01:06:3801:47:55
75 16 URBANIAK DANIEL M M2 RUMIA K.F.M. - UDO01:06:0901:48:24
76 41 CICHOWSKI KRZYSZTOF M M2 GDYNIA 01:07:3001:48:46
77 216 SŁOWIKOWSKA KLAUDIA K K1 GDAŃSK BIEGOWY ŚWIAT01:06:0901:48:59
78 34 SZCZYPIŃSKI SZYMON M M2 GDAŃSK BPH RUNNERS TEAM01:05:2501:49:11
79 13 KONKEL KATARZYNA K K1 GNIEWOWO MAJA TEAM01:00:5401:49:13
80 401 ROKSZ DANIEL M M2 WEJHEROWO 01:06:1701:49:19
81 223 KLAJNA JAKUB M M1 GDAŃSK 01:05:3801:49:21
82 247 CIBA MICHAŁ M M3 WEJHEROWO PORTA DRZWI01:04:5201:49:34
83 20 ROCZYŃSKI MICHAŁ M M3 TCZEW 01:04:3501:49:51
84 244 POLAŃSKI MARCIN M M1 SZTUTOWO 01:05:5201:49:55
85 210 SZTEJNA JOANNA K K1 GDAŃSK ALIOR RUNNING TEAM01:07:2501:49:59
86 355 ROGOWSKI LESZEK M M3 GDAŃSK OPRYCHY TEAM01:05:4101:50:02
87 387 PLATA ARKADIUSZ M M2 GDAŃSK 01:08:5601:50:06
88 427 MARSZAŁEK SEBASTIAN M M2 GDYNIA BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM01:06:0701:50:20
89 331 PALLACH LECH M M2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL01:06:2901:50:27
90 302 KONKOL DAWID M M1 RUMIA 01:06:1301:50:32
91 395 POGORZELSKI PAWEŁ M M1 GDYNIA 01:08:4201:50:35
92 407 NACZK MARCIN M M3 RUMIA 01:06:2001:50:38
93 123 WIŚNIEWSKI MACIEJ M M3 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE01:06:0801:50:43
94 153 DUDICZ PIOTR M M1 GDAŃSK TEAM TRÓJMIASTO01:07:2401:50:51
95 136 FOGT-KLOCKOWSKA MONIKA K K3 GDYNIA KLOCKI GDYNIA01:07:2901:50:51
96 58 GROTT WOJCIECH M M1 GDAŃSK 01:07:3301:50:54
97 411 LEYK DANIEL M M1 LUZINO 01:06:0201:51:05
98 278 PĘŚKO MICHAŁ M M3 GDAŃSK 01:06:1801:51:09
99 37 BIELECKI TADEUSZ M M3 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA01:08:4501:51:17
100 182 NASTAŁY MATEUSZ M M1 WEJHEROWO 01:07:0301:51:19
101 327 MADEJEWSKI ADRIAN M M2 WEJHEROWO 01:07:1701:51:21
102 380 WASILEWSKA IWONA K K2 WRASZAWA 01:05:4701:51:28
103 298 TEOFILAK ROBERT M M2 WEJHEROWO APIKO01:07:3701:51:29
104 151 MILKA ADAM M M4 WEJHEROWO 01:09:1001:51:30
105 309 PROKOPIUK JAROSŁAW M M4 GDYNIA PROCAR GDYNIA01:08:4701:51:37
106 378 KLOPOTEK CLAUDIA K K1 GDYNIA MAMY TO!01:07:4701:51:58
107 67 KUBERA PAWEŁ M M2 STARGARD 01:07:2001:52:00
108 105 GDANIEC SŁAWOMIR M M4 TCZEW MKS SAMBOR TCZEW01:08:5301:52:09
109 257 KOSZYK KRZYSZTOF M M3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW01:08:5301:52:09
110 412 PASZCZAK ALICJA K K4 KONSTANCIN-JEZIORNA KLUB WYSOKOGÓRSKI WARSZAWA01:08:5001:52:13
111 382 LABUDA ANNA K K3 PROKOWO POWERSYSTEM01:07:4201:52:28
112 296 TACZKOWSKI MATEUSZ M M1 BYDGOSZCZ DECATHLON FORDON01:05:0501:52:49
113 241 ZEMKE STEFAN M M3 GDAŃSK 01:10:3901:52:53
114 405 MIELNIK EMILIA K K2 SYCHOWO GO LYCO01:07:4701:53:04
115 146 KOWALSKA IWONA K K2 KOSAKOWO 01:08:5501:53:04
116 214 OWCZAREK KATARZYNA K K3 KOSAKOWO 01:07:5201:53:04
117 345 KOZŁOWSKI MARCIN M M3 GDAŃSK 01:09:5601:53:44
118 122 GODFREY COLIN M M3 NEWCASTLE UPON TYNE 01:08:0301:53:44
119 308 STĘPIEŃ-SPOREK ANNA K K2 GDAŃSK 01:08:4201:53:48
120 386 MAMALA JUSTYNA K K1 KRAKÓW 01:09:1501:53:49
121 121 MANSLEY ABI K K3 NEWCASTLE UPON TYNE NORTHUMBERLAND 01:08:0301:53:59
122 240 ANDRZEJEWSKA KASIA K K1 GDAŃSK DZIUBDZIUŚ TEAM01:09:1001:53:59
123 350 FORMELA SEBASTIAN M M3 LUZINO RUNNING TRICITY TEAM01:08:4301:54:13
124 62 STOIŃSKI ADAM M M3 GDYNIA 01:10:0701:54:16
125 59 GUTOWSKI MICHAŁ M M2 GDYNIA 01:09:3001:54:18
126 425 LEYK SZYMON M M1 GDYNIA 01:06:1401:54:20
127 371 GÓRECKI RAFAŁ M M3 GDAŃSK 01:08:2801:54:23
128 133 SZUMNY DARIUSZ M M3 WEJHEROWO 01:08:1601:54:39
129 143 JARSKA HANNA K K3 GDYNIA 01:09:4701:54:45
130 120 KRAUSE WIESŁAW M M2 REDA 01:08:5301:54:56
131 354 CHUDZIK RADEK M M3 ŁÓDŹ 01:09:3201:55:00
132 370 SIEROCIN AGATA K K2 GDYNIA 01:09:3901:55:01
133 33 STRZELECKI DAWID M M1 TORUŃ SETLER01:09:0001:55:27
134 178 KŁODA DARIUSZ M M3 CZAPURY HONEY STINGER RUNNERS01:10:2901:55:44
135 303 MROZIAK MACIEJ M M3 GDYNIA HONEY STINGER RUNNERS01:10:2901:55:44
136 73 KOWALSKI BOGUSŁAW M M3 TORUŃ KLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNIU01:09:2901:55:53
137 51 ŻYGULSKA KATARZYNA K K2 IŁAWA IŁAWA01:11:4801:56:04
138 310 RATKOWSKI PAWEŁ M M2 ZĄBROWO 01:11:4801:56:04
139 53 BISHA MIECZYSŁAW M M3 RUMIA 01:09:0601:56:21
140 130 STOPA KRZYSZTOF M M3 SWAROŻYN K&K01:09:1701:56:28
141 224 MARIANOWSKI KRZYSZTOF M M3 KWIDZYN KWIDZYN BIEGA01:11:3601:56:59
142 374 RESZKE JAROSŁAW M M2 ROBAKOWO TRANSIT ROBAKOWO01:08:5801:57:03
143 52 LENCZOWSKI PIOTR M M2 WEJHEROWO 13 DYWIZJON TRAŁOWCÓW01:09:0001:57:03
144 415 KOWALSKA AGNIESZKA K K1 WEJHEROWO DECATHLON PRZYMORZE01:09:4801:57:07
145 330 KUBIAK ANDRZEJ M M4 RUMIA 01:11:3701:57:32
146 328 ZŁOTOWSKI PIOTR M M4 GDAŃSK SPORTEVO01:11:4701:57:51
147 292 WOJNICZ PAWEŁ M M2 GDAŃSK 01:09:3201:57:53
148 406 KWIECIEŃ KRZYSZTOF M M3 KRAKÓW 01:10:0901:58:03
149 55 PRĄDZYŃSKI JĘDRZEJ M M1 JEZIERZYCE 01:09:4901:58:06
150 394 BRZOZOWSKI MATEUSZ M M2 KAZIMIERZ 01:14:4901:58:08
151 428 BINASZEWSKI ADAM M M2 TORUŃ 01:11:5401:58:22
152 417 CYMAŃSKI KAMIL M M2 WEJHEROWO 01:12:1301:58:53
153 81 SZUSZMAN ŁUKASZ M M2 JÓZEFOSŁAW 01:10:1301:59:21
154 397 GÓRSKI MATEUSZ M M2 GDYNIA BIG YELLOW FOOT ADVENTURE TEAM01:11:4701:59:27
155 206 POKRYWKA RADEK M M1 WEJHEROWO 01:12:3401:59:29
156 222 BERNAT MAGDALENA K K1 GDAŃSK 01:11:3801:59:29
157 164 WOJNAROWSKA MARCELINA K K2 REDA 01:14:2901:59:35
158 319 FALBA KAROL M M2 GDAŃSK LATIS LOGISTICS / CROSSCORE01:11:2401:59:35
159 218 CZOP EMILIA K K1 GDYNIA 01:11:3801:59:40
160 245 SZTYBOR JOANNA K K3 GDAŃSK #TRENER.LOKALNY01:13:3101:59:42
161 423 CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR K WARSZAWA 01:11:0001:59:57
162 248 SOSNOWSKA BOŻENA K K3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW/ SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM01:14:2402:00:04
163 110 ZIEMBLA WOJCIECH M M3 GDYNIA 01:11:0902:00:18
164 424 POCHYLSKI PAWEŁ M M2 POZNAŃ DELOITTE ADVENTURE TEAM01:12:2602:00:28
165 23 ROGOZIEWICZ PIOTR M M4 GRUDZIĄDZ AMATOR01:11:5502:00:41
166 322 GONTARZ RAFAŁ M M3 KOŚCIERZYNA POZYTYWNA ENDORFINA01:13:0102:00:51
167 306 SZYMAŃSKA AGATA K K2 GDAŃSK 01:13:0902:00:57
168 315 BONANNI ROBERTO M M4 AQUILA FIDAL ITALIA RUN CARD01:12:3102:01:24
169 346 MUCZYŃSKI BARTOSZ M M3 GDYNIA 01:13:3402:01:43
170 137 HINC-ŻARDECKA NATALIA K K2 REDA SISTERKI01:15:2302:01:51
171 25 HUNT DARRYL M M3 BRIGHTON 01:14:3102:01:53
172 49 KALINOWSKI DAMIAN M M2 FROMBORK 01:13:4402:01:55
173 379 JAŁKIEWICZ ALEK M M4 POGÓRZE MAMY TO01:13:5302:02:03
174 391 LANGE MONIKA K K1 WEJHEROWO 01:14:2402:02:12
175 140 TEODORCZAK MAREK M M4 SOPOT 01:14:3502:02:12
176 352 ETMAŃSKI PIOTR M M3 CHWASZCZYNO 01:12:3402:02:19
177 175 DUROWICZ NATALIA K K2 NIEPRUSZEWO 01:12:5702:02:20
178 126 KARLIKOWSKI MACIEJ M M2 GDAŃSK 01:15:4402:02:28
179 215 MELZER ARKADIUSZ M M3 RUMIA UKS SIÓDEMKA RUMIA01:13:5202:02:46
180 47 MAĆKOWSKI MICHAŁ M M2 REDA 01:14:1902:02:53
181 336 TOPOREK JOANNA K K3 GDYNIA 01:15:3402:03:13
182 339 BIESZKE IZABELA K K2 MOSTY WYMIATACZE01:14:0002:03:19
183 294 MACHOLL ADAM M M3 ROKITKI BIEGAJĄCY TCZEW01:14:0502:03:27
184 343 JÓSKOWSKI BOGDAN M M3 NOWA WIEŚ LĘBORSKA REKOWO BIEGA01:12:3702:03:30
185 409 PANFIL PRZEMYSŁAW M M3 GDYNIA 01:13:2602:03:42
186 183 NADOLNY TOMASZ M M3 GDAŃSK BZG TUMBOTEAM01:11:5902:03:45
187 229 WRÓBEL SEBASTIAN M M2 GDYNIA 01:13:5102:03:46
188 68 ZAKRZACKI ANDRZEJ M M2 GDYNIA 01:16:0702:03:49
189 17 PAWELSKI MAREK M M2 GDYNIA 01:14:5802:04:06
190 251 KOSZYK KATARZYNA K K3 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW01:14:5402:04:10
191 152 LEWANDOWSKI MACIEJ M M3 BYDGOSZCZ KEEEPER01:15:4402:04:15
192 312 LENKOWSKA ADRIANNA K K1 POZNAŃ BIEGAM BO NIE LUBIE01:14:0202:04:36
193 381 TRYBALSKI KRZYSZTOF M M3 GDYNIA 01:15:3602:04:53
194 96 OLSZEWSKI KAROL M M2 GDYNIA PARÓWYDŻOANY01:15:5702:04:55
195 359 WOJCIK MARCIN M M2 GDYNIA 01:10:3702:05:12
196 297 ZIEMIŃSKI ROMAN M M4 WEJHEROWO APIKO01:14:5302:05:18
197 253 BOBA DARIA K K1 POLANKA WIELKA 01:15:4902:05:19
198 103 ZWAR HOLGER M M3 BERLIN 01:17:3302:05:19
199 18 SZYMAŃSKI TOMASZ M M3 SZCZECINEK TEAM BIEGOWY SZCZECINEK01:17:4202:05:24
200 404 ALBECKI TOMASZ M M2 WEJHEROWO 01:16:0402:05:26
201 271 WINNIK ELŻBIETA K K2 ROKIETNICA KOBIETY BIEGAJĄ01:15:2102:05:27
202 316 WYTRWAŁ TOMASZ M M3 GDYNIA 01:14:4002:05:27
203 78 DURKIN STEFAN M M3 SKWIERZYNA YORK KNAVESMIRE HARRIERS01:18:5702:05:27
204 142 GOMERSKI MICHAŁ M M2 GDYNIA CROSSFIT AVANPORT01:14:5402:05:28
205 71 CYMAN DAMIAN M M2 GDAŃSK 01:14:3002:05:34
206 221 PŁACHTA JACEK M M3 GDAŃSK 01:16:2802:05:35
207 337 SZCZEPAŃSKI MARCIN M M2 GDYNIA OSR01:16:0302:05:38
208 36 RATAJCZYK PIOTR M M2 GDYNIA 01:20:2102:05:40
209 318 POLAŃSKA-GRONEK AGNIESZKA K K2 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW01:15:3702:06:01
210 317 GRONEK GRZEGORZ M M2 WARSZAWA ADIDAS RUNNERS WARSAW01:15:4602:06:01
211 66 DETTLAFF ANNA K K2 BRZYNO SISTERKI / KROKOWA BIEGA01:15:5502:06:02
212 138 ŻARDECKI PAWEŁ M M2 REDA SISTERKI01:16:0502:06:06
213 117 KLEBBA JAKUB M M2 RUMIA QMACIQMPLE01:07:0402:06:14
214 438 PRZYBYLSKI WOJCIECH M M3 WARSZAWA NAPRZÓD MŁOCINY01:15:4502:06:21
215 279 CZYŻ DOMINIK M M2 ZEGRZE GRUPA BIEGOWA CHTMO01:14:3302:06:24
216 351 TKACZYK PAWEŁ M M3 BOJANO BOJANO BIEGA ULTRA / NAVY01:18:1702:06:40
217 220 POBŁOCKI RADOSŁAW M M3 BOJANO 01:17:1402:06:41
218 50 LIS KRYSTIAN M M1 WIŚNIEWO 01:04:5602:06:45
219 356 DZIKIEWICZ KRZYSZTOF M M3 BOJANO BOJANO BIEGA ULTRA01:18:1702:06:53
220 44 STOPA MACIEJ M M3 GDAŃSK FANTASTIK FAJF01:16:1902:07:31
221 314 GRZĘBSKA-BUJA MAŁGORZATA K K2 WŁADYSŁAWOWO 01:16:2702:07:35
222 320 OWERCZUK LUKASZ M M2 GDANSK NOVEO INTERACTIVE01:18:4602:07:40
223 157 ADAMCZUK FELIKS M M3 SZCZECIN ERGO HESTIA PLATER 7C SZCZECIN01:18:1502:07:49
224 268 CHOLEWIŃSKI TOMASZ M M2 GDAŃSK 01:22:3002:07:50
225 293 SIKORA SZYMON M M1 WEJHEROWO 01:16:0202:07:55
226 199 KLEIN PIOTR M M3 WEJHEROWO BDOW MW WEJHEROWO01:15:3902:07:55
227 249 CIESIELSKI ARTUR M M2 PRUSZC GDAŃSKI 01:16:5302:07:56
228 340 POTRYKUS MAŁGORZATA K K3 KOLECZKOWO GM. SZEMUD BOJANO BIEGA01:18:1502:08:35
229 72 KAŹMIERCZAK ANETA K K1 GDAŃSK IRON WOMAN TRÓJMIASTO01:16:4402:08:53
230 56 LANGE KATARZYNA K K2 GDAŃSK IRON WOMAN TRÓJMIASTO01:16:4602:08:53
231 301 SIENKIEWICZ-NARLOCH ANNA K K3 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ01:18:2102:08:59
232 362 DAWIDOWSKI DANIEL M M2 RUMIA SISQO01:19:0002:09:02
233 21 ZIELIŃSKA IWONA K K3 WARZENKO BIEGAJ Z GŁOWĄ01:18:1002:09:04
234 69 ŻOŁDOWICZ RADOSŁAW M M2 REDA STREFATUNINGU.PL01:19:2402:09:08
235 74 KOWALSKA MAŁGORZATA K K2 TORUŃ 01:17:2002:09:15
236 398 ALBECKI WITOLD M M3 WEJHEROWO AKKUS01:25:0502:09:19
237 269 KRAWCZUK ANDRZEJ M M4 GDAŃSK EL-AKTYWNI01:18:4402:09:23
238 274 PISZCZ KRZYSZTOF M M3 GDYNIA BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM01:20:1602:09:30
239 202 BECZEK ALEKSANDRA K K2 SUCHY DWÓR PARKRUN GDYNIA01:15:0102:09:49
240 237 KIKOLSKI WOJCIECH M M3 SOPOT BBL GDAŃSK (AWFIS)01:17:2602:09:59
241 176 DOMINIAK KASIA K K2 ŁÓDŹ 01:20:3502:10:46
242 307 MASZEWSKA AGATA K K2 WARSZAWA KUŹNIA TRIATHLONU01:21:2802:10:56
243 264 BRAUER MAGDALENA K K2 GDAŃSK 01:17:5502:10:59
244 219 ŚNIECIŃSKI MACIEJ M M2 GDAŃSK HELP!01:18:3802:11:03
245 358 WITBRODT LESZEK M M4 WEJHEROWO 01:18:2602:11:11
246 273 WĄSIK ANDRZEJ M M3 BORKOWO F3TEAM01:19:1602:11:11
247 54 WRZOSEK JOANNA K K2 WARSZAWA 01:20:0202:11:24
248 259 WESOŁOWSKI JAROSŁAW M M3 GNIEWOWO HULK TEAM01:14:1102:11:39
249 291 BRUDEREK ANNA K K2 JABŁONNA RUDA TORPEDA01:20:3102:11:40
250 64 DUDA KATARZYNA K K1 POZNAŃ 198901:20:4002:11:50
251 98 LEWIŃSKI JAKUB M M1 WEJHEROWO 01:18:0502:12:11
252 111 GOROKHIVSKA SIUZANNA K K1 GDAŃSK GO SIUZANNA01:19:4102:12:33
253 197 WRÓBLEWSKA DOROTA K K4 GDAŃSK BZG GALION BBL01:20:4302:12:33
254 208 SERTEL ULA K K2 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM01:20:3402:12:34
255 225 KONKEL LUCYNA K K2 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM01:19:5102:12:36
256 158 SIKORSKI MARIUSZ M M2 GDAŃSK SFORA POMORZE01:21:3502:12:53
257 323 SIOMAK MICHAŁ M M3 GDAŃSK 01:16:2402:13:20
258 334 GŁUSZEK BOŻENA K K4 GDYNIA 01:18:5102:13:24
259 305 ŁANIEWSKI ŁUKASZ M M2 OLSZTYN BRAK01:17:0102:13:37
260 285 ROMANOWSKA BEATA K K4 GDYNIA RUN VEGAN TEAM01:18:5402:13:43
261 256 BRZOZOWSKA EWELINA K K1 BIAŁYSTOK BSB BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZY01:22:2502:13:51
262 156 ZASOŃSKA AGNIESZKA K K1 GDAŃSK SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM01:20:3402:13:54
263 422 ANDROSIUK TOMASZ M M2 HAJNÓWKA HAJNÓWKA BIEGA01:21:1402:14:08
264 280 STUDZIŃSKA JOANNA K K1 WARSZAWA 01:21:4402:14:20
265 258 CHOJNACKI MARIUSZ M M3 POŁCHOWO 01:19:0802:14:33
266 57 JESIONOWSKA EMILIA K K1 MŁYNIEC PIERWSZY 01:21:5302:14:36
267 383 LABUDA RAFAŁ M M3 PROKOWO POWERSYSTEM01:20:2202:14:36
268 275 MORAWSKI PAWEL M M2 GDYNIA 01:20:1802:14:54
269 209 GEMBCZYK MACIEJ M M3 GDYNIA 01:20:1402:14:54
270 48 KULKA-DOLECKA ANNA K K2 GDAŃSK PARÓWYDŻOANY01:21:2802:15:07
271 389 WITKOWSKA ANNA K K2 SKĘPE 01:22:1002:15:11
272 22 DĄBROWSKI MICHAŁ M M2 KOBYŁKA NASUCZAJ01:21:4802:15:37
273 198 MACKOWSKI PIOTR M M2 GDAŃSK 01:21:3302:15:56
274 167 BOHN ZBIGNIEW M M4 SUCHY DWÓR 01:25:3402:16:03
275 304 PACAN JACEK M M3 GDYNIA 01:21:3402:16:12
276 85 BUDREWICZ MILENA K K2 OTWOCK TUPTUŚ OTWOCK01:21:3902:16:22
277 236 STASIŃSKI HENRYK M M4 GDAŃSK 01:24:2402:16:25
278 276 KNAPIK JAKUB M M2 GDAŃSK 01:20:5302:16:48
279 118 MRÓZ AGNIESZKA K K2 GDAŃSK 01:24:2302:16:56
280 76 BELL ANDY M M3 SKWIERZYNA YORK KNAVESMIRE HARRIERS01:23:3102:17:38
281 132 ORENOWICZ JAROSŁAW M M4 SOPOT TUFORULEZ01:19:4302:17:48
282 299 KUPTZ MARIOLA K K4 SOPIESZYNO 01:23:2702:18:02
283 342 KUJAWA KATARZYNA K K3 GDYNIA CROW01:22:4902:18:03
284 295 ANGELOZZI CLAUDIO M M4 CHIETI ASD SAN PAOLO VILLA REALE01:23:3102:18:09
285 426 MIKOŁAJCZYK AGNIESZKA K K2 GNIEZNI 01:22:3402:18:55
286 439 SZULENCKA ALEKSANDRA K K2 WARSZAWA ZABIEGANI PO USZY01:22:3802:18:55
287 108 MAJEWSKI PAWEŁ M M2 GDYNIA 01:18:0702:19:10
288 63 WRÓBEL ALEKSANDRA K K1 SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE DIRTY SPARROWS01:22:4202:19:21
289 313 KOŁODZIEJCZAK GRZEGORZ M M3 SZCZECINEK PARKRUN SZCZECINEK01:25:4702:19:41
290 61 GALIŃSKI MARCIN M M3 SUCHY DWÓR WYMIATACZE01:24:5502:19:52
291 335 MUSIAŁ EUGENIUSZ M M4 GDYNIA BODY IN MOTION01:21:0202:20:03
292 266 MĄDRAWSKA RÓŻA K K1 KOZIEGŁOWY KOBIETY BIEGAJĄ01:27:3902:20:06
293 166 KOH JOAN WEE K K2 LONDON 01:25:3302:20:23
294 165 OCELEWICZ LUKASZ M M2 LONDON 01:25:3302:20:24
295 377 JAWORSKA ALEKSANDRA K K1 BYDGOSZCZ 6. KILOMETR01:25:0702:20:38
296 65 SZCZYGIEL ARKADIUSZ M M2 WEJHEROWO WTC01:28:2302:20:49
297 418 PRZYBYLSKA GRAŻYNA K K4 BYDGOSZCZ 01:25:1602:21:21
298 270 KOZINA ADAM M M3 WARSZAWA 01:21:1302:21:30
299 87 LASKOWSKI ŁUKASZ M M1 GDYNIA K.F.M. - UDO01:23:5502:21:34
300 384 WÓJCIK IZABELA K K1 LUBICZ DOLNY 01:23:5402:21:42
301 366 MATUSZEWSKI DARIUSZ M M4 WARSZAWA ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA01:26:1202:21:57
302 408 MAJNA KAZIMIERZ M M4 GDYNIA PARKRUN GDYNIA01:27:3502:22:32
303 321 KUCZYŃSKA KAROLINA K K2 GDAŃŚK 01:25:4902:23:02
304 250 CIESIELSKA ANGELIKA K K2 PRUSZC GDAŃSKI 01:24:5002:23:13
305 357 KWAŚNY DAMIAN M M3 WEJHEROWO ORPKASZUB01:24:0402:23:23
306 311 WOŁOSZYK NATALIA K K1 GDAŃSK GALION BIEGA01:25:4602:23:49
307 420 CIAPA TADEUSZ M M2 WEJHEROWO BŁĘKITNI WEJHEROWO02:24:52
308 419 KUBIAK MARIA K K4 RUMIA 01:26:0302:25:19
309 169 MENKE KATARZYNA K K2 BORNEL 01:28:4802:25:23
310 184 KOKOT KAROLINA K K2 GDYNIA 01:28:4702:25:23
311 79 BABEROWSKA JOLANTA K K3 GDAŃSK 01:26:3002:25:24
312 46 WÓJCIK AGNIESZKA K K2 RAJSZEW TRUCHT TARCHOMIN TEAM01:25:5102:25:25
313 353 KUS ANDRZEJ M M2 OSTRÓWEK 01:23:2802:25:35
314 200 ROSZMAN HENRYK M M4 ORLE 01:28:1802:25:46
315 239 PRZYBYLSKI MARIUSZ M M4 BYDGOSZCZ 01:22:5402:27:31
316 124 SZUMLAS MARCIN M M2 POŁCHOWO #SZUMITEAM01:28:1102:27:53
317 39 MAKOWSKA AURELIA K K2 GDAŃSK 01:28:2802:28:11
318 228 SZTEJKA DAMIAN M M3 BYDGOSZCZ BENEFIT-KSO ODSZKODOWANIA01:35:2202:28:11
319 211 ORŁOWSKA ANNA K K2 GDAŃSK 01:27:5902:28:12
320 128 WILKUS NORBERT M M3 GDAŃSK 01:33:3202:28:13
321 288 TIETIANIEC PIOTR M M3 GDANSK BTS PLUS01:29:2902:28:59
322 127 DUNIKOWSKA OLGA K K1 KRAKÓW MUZEUM INŻYNIERII MIEJSKIEJ W KRAKOWIE01:29:3002:29:39
323 139 KASIŃSKA AGNIESZKA K K2 OSTROWITE -01:25:2702:29:41
324 207 KMIECIK AGNIESZKA K K3 GDYNIA LOTOS RUNNING TEAM01:32:2202:30:34
325 179 STUPAK MAŁGORZATA K K2 GDYNIA 01:32:2202:30:35
326 26 KLUZA-HOWIL LILA K K3 GRYFINO 01:30:2002:30:45
327 180 NESTOROWICZ MONIKA K K3 KĘTRZYN VRC KĘTRZYN01:29:2502:31:24
328 393 LENCKOWSKI LECH M M2 GDAŃSK BIEGAM U KOLESI01:31:1202:31:53
329 338 WROSZ EMILIA K K2 WEJHEROWO MTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGA01:31:1102:31:53
330 189 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K K4 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ01:33:1102:33:28
331 369 WUTKOWSKA WIOLETTA K K2 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA01:33:4202:34:30
332 172 WAWRZYNIAK JOANNA K K2 POZNAŃ 01:34:3802:34:32
333 171 MURRAY MARIN M M4 POZNAŃ 01:34:3502:34:33
334 173 SEAR GARY M M4 POZNAŃ 01:34:3702:34:33
335 75 RUSHFORTH MAGDALENA K K3 WARSZAWA FRONT RUMMERS01:31:0202:34:37
336 367 ALEKSANDROWICZ DOROTA K K3 ŁOMIANKI ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA01:33:4502:35:02
337 43 ŁOJKO AGNIESZKA K K3 ŻARY 01:34:2402:36:19
338 281 BIRSKI PIOTR M M3 ZĄBKI 01:36:1102:36:45
339 226 SZTEJKA JOLANTA K K2 BYDGOSZCZ PGB SPORTOWA PACZKA01:35:2102:38:58
340 360 CICHOWSKA JOANNA K K1 GDAŃSK 01:35:5602:40:05
341 174 KUJAWSKA MARCELINA K K2 PRUSZCZ GDAŃSKI IRON WOMAN01:30:2902:40:24
342 97 DĄBROWSKI ANDRZEJ M M4 KOBYŁKA 01:34:1402:40:35
343 376 NIECHOĆKO AGATA K K2 GDAŃSK 01:34:4702:41:19
344 31 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA K K4 RUMIA MORE ACTIVE TEAM01:34:3102:42:52
345 82 MATYJEWICZ KLAUDIA K K1 WARSZAWA BIEGOWE ENDORFINY01:43:3502:44:37
346 60 SEREMA MARCIN M M2 PIERWOSZYNO WYMIATACZE01:34:4502:48:07
347 329 KUPTZ DANIEL M M4 SOPIESZYNO 01:43:5502:49:21
348 324 ROGIŃSKA KATARZYNA K K4 GDAŃSK WKURW_TEAM01:37:5502:50:05
349 399 CHALASTRA MICHAŁ M M4 GDYNIA MIKI-TEAM01:40:0502:53:52
350 35 KĘPIŃSKA KAMILA K K2 WARSZAWA 01:46:3902:57:12
351 131 KOWALCZYK KATARZYNA K K1 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ01:42:1902:57:39
352 162 JAROSIK BARBARA K K3 ŻUKOWO -01:46:1002:59:06
353 196 JAROSIK DANIEL M M3 LNISKA TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE01:46:1002:59:06
354 267 AKABA HAYATO M M2 WARSAW 01:35:5203:01:38
355 326 ROMANOWSKI DARIUSZ M M2 GDYNIA WWW.EMARKETEER.PL02:08:3503:12:48
356 163 GRZELAKOWSKA IWONA K K2 POZNAŃ WKURWTEAM01:56:0503:16:23
357 185 KRAJEWSKA-KŁODA KATARZYNA K K3 CZAPURY HONEY STINGER RUNNERS01:56:0803:16:23
358 188 KONKEL ANETA K K3 GDAŃSK BIEGAJ Z GŁOWĄ / RUNNING DOGS TEAM01:56:0603:16:23
Partnerzy główni
Patroni medialni