Wyniki

TriCity Trail Maraton +

  • 09.07.2017 07:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
  • |
  • Punkt:Meta
Msc Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub 18.5km36kmMeta
1 2 LEŚNIAK KAMIL M M1 TORUŃ INOV-801:19:1202:40:3103:32:55
2 3 WRÓBEL ŁUKASZ M M1 LESZNO MARATON LESZNO01:23:1102:58:0503:59:50
3 33 ROLBIECKI PIOTR M M1 KOŚCIERZYNA AK KOŚCIERZYNA01:25:1202:57:4504:01:44
4 138 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M M1 RUMIA 01:26:4302:57:5104:02:38
5 127 KŁUDKOWSKI KAROL M M1 BANINO 01:31:0103:02:2904:06:11
6 96 MODERHAK MATEUSZ M M1 GDAŃSK TREK GDYNIA01:29:4003:02:2304:08:06
7 135 RUDNICKI DARIUSZ M M1 POGÓRZE 01:28:5603:06:1404:14:11
8 67 NOWICKI MACIEJ M M1 STARE OBORZYSKA 01:33:4703:08:0304:14:50
9 47 STEINKE MICHAEL M M1 GDYNIA 01:36:5903:13:2704:16:21
10 188 ŁYŚ DANIEL M M1 REDA NYPEL REDA01:31:0903:11:5404:17:43
11 184 BORÓWKA RYSZARD M M2 GDYNIA 01:31:1003:12:4304:18:09
12 39 DRABIK JACEK M M1 WARSZAWA 01:38:2103:19:1004:23:58
13 64 BROM VINCENT M M2 GDYNIA PARKRUN GDYNIA01:31:1803:14:1104:24:23
14 177 WYGANOWSKI KONRAD M M2 RUMIA 01:30:1503:12:4204:25:36
15 148 MACULEWICZ MATEUSZ M M1 GDYNIA MULTIPOWER POLSKA TEAM01:31:3503:12:4304:26:36
16 161 BARAN GRZEGORZ M M1 OLSZTYN NAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRA SQAD01:34:2103:17:4304:27:33
17 131 ROMANÓW DAMIAN M M1 GORZÓW WIELKOPOLSKI BLOGOBIEGANIU.COM01:33:4803:22:5104:30:15
18 220 KRAUSE KUBA M M1 POZNAŃ BIEGANIE.PL01:35:5303:23:0204:30:33
19 57 WOJCIECHOWSKI ŁUKASZ M M1 RUMIA 01:30:5803:17:2404:30:57
20 76 GALIŃSKI MACIEJ M M1 RUMIA 01:31:4503:16:2504:33:35
21 154 KORPALSKI TOMASZ M M1 GDAŃSK TEAM FRIENDS01:44:3303:27:1504:34:05
22 218 KACZMAREK DOROTA K K1 STRASZYN RUNNING TRICITY TEAM / SUT01:36:0003:26:0004:34:43
23 119 ZAWISZA DARIUSZ M M2 GDAŃSK ZAWIAS01:36:4603:25:5704:34:44
24 195 GRABIAS ALEKSANDRA K K1 GDAŃSK 01:38:2903:26:5704:38:14
25 172 JÓZEFCZYK GRZEGORZ M M2 WEJHEROWO 01:33:4903:26:3804:38:28
26 59 CZERWIAK ROBERT M M2 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI01:31:5103:26:1104:38:53
27 128 MROZIŃSKI BŁAŻEJ M M1 WARSZAWA ZŁOTE KLOCKI NA SZNURKU01:36:0803:26:5704:41:57
28 45 WOJCIECHOWICZ JACEK M M1 KOSZALIN WWW.STUDIOTANCAPASJA.PL01:42:5303:33:4004:45:47
29 ANONIMOWY BIEGACZ M M2 01:36:0003:31:2204:50:32
30 183 SIKORA IWONA K K1 GDYNIA MEWA GDYNIA01:46:1803:41:4204:51:05
31 185 KONKOL KAZIMIERZ M M2 SOMONINO 01:33:3303:32:5204:52:14
32 168 KARP PAWEL M M1 WARSZAWA ACCENTURE01:44:0103:36:2104:53:39
33 52 NOWAKOWSKI* MARCIN M M1 WROCŁAW 01:31:0403:25:2704:54:40
34 202 KULIGOWSKI* MACIEJ M M1 RADZIEJÓW KS ZRYW RADZIEJÓW01:38:2603:32:4304:54:47
35 103 WOJNOWSKI* WIESŁAW M M1 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA01:39:2803:31:4904:55:03
36 129 BUJALSKI SZYMON M M2 POZNAŃ KUŹNIA TRIATHLONU01:47:2003:43:2904:55:51
37 24 LEWANDOWSKA MARLENA K K2 TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA01:46:2003:37:5304:56:48
38 101 KUNCEWICZ DARIUSZ M M2 LUBLIN BANDA GRUDNIA01:49:1403:43:1204:58:33
39 38 HENSLER* GRZEGORZ M M2 WARSZAWA 01:43:0703:31:5904:59:35
40 206 ZWOLIŃSKI TOMASZ M M2 MOSTY KM PSP GDYNIA01:47:4903:44:4205:04:02
41 147 MALINOWSKA ANNA K K1 GDAŃSK 01:48:0603:53:0205:05:18
42 31 STOBIŃSKI PIOTR M M1 REDA 01:52:0303:48:3205:06:51
43 153 GOSTOMSKI MARIUSZ M M2 STAROGARD GDAŃSKI TRI STG01:46:1603:48:3305:06:57
44 162 BOJANOWSKI MICHAŁ M M1 LĘBORK 42,2 LĘBORK01:36:0903:41:4505:07:06
45 176 BADZIĄG DAMIAN M M1 LĘBORK 01:36:1003:41:4505:07:06
46 169 BRUDEREK TOMASZ M M1 JABŁONNA 01:48:2503:49:1105:08:42
47 230 SOKALSKI GRZEGORZ M M2 KONSTANCIN-JEZIORNA 01:49:5503:51:0705:10:49
48 137 NAROŻNY GRZEGORZ M M2 GDAŃSK 01:52:1903:56:2505:10:50
49 136 KNIAT JOANNA K K1 ZŁOTNIKI BLOGOBIEGANIU.COM01:50:0403:52:5805:11:26
50 204 PIELECKI BARTEK M M1 BANINO KS GEPARD ŻUKCZYN01:43:1403:45:5705:11:30
51 22 RUTKOWSKI DAMIAN M M1 EDMONTON 01:38:3403:42:4405:14:45
52 158 DĄBROWSKA BARTOSZ M M1 WAŁCZ 01:45:3103:44:5305:14:54
53 134 ROSZKOWSKI MARCIN M M2 WARSZAWA ZABIEGANI PO USZY01:52:2003:58:5505:16:40
54 198 SEICHTER ADAM M M2 TORUŃ PRORUNNING.PL01:46:0003:57:1005:16:55
55 175 TRZECIAK BARTŁOMIEJ M M1 GDAŃSK CABALLONEGRO01:52:0203:58:3205:17:11
56 216 LISOWSKA ANETA K K1 GDAŃSK 01:52:0403:58:3305:17:11
57 115 KONKEL PIOTR M M1 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM01:49:1503:54:0005:17:50
58 37 DĄBROWSKI CEZARY M M2 PIASECZNO MAXI PIASECZNO01:56:3003:57:4105:19:31
59 146 KRAWCZYK KAMIL M M1 GDAŃSK LOTOS RUNNING TEAM01:48:0703:53:0205:19:31
60 36 ABRAMOWSKI MAREK M M1 GDYNIA MARECKI VS EQUATOR01:48:0303:59:0205:20:45
61 109 TRIEBWASSER JACK M M2 BYDGOSZCZ 01:54:2304:04:0505:20:55
62 100 SZUSTEK ADAM M M1 TUCHOM SZUSTY TEAM :-)01:48:0103:57:0005:21:25
63 133 ŁYCZAK ARTUR M M2 KNURÓW 01:47:2503:52:0805:21:41
64 166 PREISS RADEK M M2 GDAŃSK ENDORACO01:46:0104:01:1205:22:19
65 194 PASIECZNIK MIŁOSZ M M1 POZNAŃ 01:57:0303:59:0105:22:55
66 79 KAMIŃSKI BARTOSZ M M1 GDYNIA 01:58:1704:01:4405:25:14
67 210 WOŁOSZCZAK LESZEK M M1 BYDGOSZCZ 6. KILOMETR01:43:1803:53:1705:25:22
68 181 CYNIAK MAREK M M2 ŁÓDŹ EVERRUN01:47:2803:58:2505:25:38
69 214 WIÓREK MACIEJ M M1 SZCZECINEK RDLP W SZCZECINKU01:54:5904:02:0005:25:48
70 50 MIECZNIK ROBERT M M2 TULCE PRO36601:47:1904:01:2305:26:10
71 219 SZYMEROWSKI ŁUKASZ M M1 WEJHEROWO 01:52:2304:00:2305:26:26
72 211 OLEJNICZAK PIOTR M M2 ŁÓDZ 01:42:1404:00:3405:26:42
73 51 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ M M1 BYDGOSZCZ 01:54:3104:04:2405:27:42
74 86 PACHULSKI ALEKSANDER M M1 SOPOT 01:47:4104:01:5005:27:59
75 124 NOWAKOWSKI LUKASZ M M1 GDYNIA LOTOS RUNNING TEAM01:51:5305:29:26
76 68 TORŁOP PRZEMYSŁAW M M2 GDAŃSK GRUPA TR?JMIASTO/SOLIDARNOŚĆ PORT GDAŃSK02:13:4604:29:5405:29:35
77 88 HIRSZ MACIEJ M M2 GDAŃSK 01:56:0204:09:5405:30:01
78 178 POSTUPALSKI MICHAŁ M M2 GDYNIA IHS MARKIT01:59:2505:30:43
79 122 MYSZK ŁUKASZ M M1 GDYNIA 01:53:0104:10:2905:31:13
80 130 KOWALSKI ADAM M M1 GDANSK ZŁOTE KLOCKI NA SZNURKU01:52:3405:32:19
81 108 ZAWŁOCKA ALICJA K K1 IŁAWA 01:57:2905:33:35
82 187 KULCZYŃSKI RAFAŁ M M1 WARSZAWA ORTOREH TEAM01:47:4904:02:5705:33:50
83 213 CHRZĄSZCZ BARTŁOMIEJ M M1 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA01:52:2004:10:5105:36:08
84 71 MILEWSKI BARTOSZ M M1 GDANSK HEMPEL MIDDLE EAST01:58:2504:10:5205:36:22
85 217 WĄTROBA TOMASZ M M1 GDAŃSK 4MY SUPERGIRLS01:54:5604:09:2305:36:39
86 200 WOJEWODA MACIEJ M M1 JEZIERZYCE VEGE RUNNERS01:56:1504:18:4205:36:44
87 203 OSTOJSKA EWA K K2 REDA BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO01:57:3704:12:5505:36:50
88 66 WRONA PAULINA K K2 TORUŃ 02:00:1704:12:2705:36:56
89 164 PRZYBYLAK KRZYSZTOF M M2 POZNAŃ PRZYBYLAK TEAM01:57:3004:10:4405:38:35
90 17 ZAGALSKI JAKUB M M1 GDAŃSK 01:52:1905:38:38
91 26 ZIELIŃSKI KAROL M M1 TORUŃ SUPPORT RUNNERS01:47:0504:01:3205:39:49
92 196 LASZCZYK NADJA K K1 REDA 01:57:0004:14:3505:40:30
93 53 CELIŃSKI TOMASZ M M2 OTWOCK TUPTUŚ OTWOCK02:00:1604:22:0905:42:08
94 182 BIAŁOWĄS DARIUSZ M M2 BYDGOSZCZ R2G01:57:1204:23:2505:42:57
95 201 KOTUŁA-GIBAS DOMINIKA K K1 GDAŃSK BLUE MEDIA TEAM01:57:2904:23:2705:44:23
96 15 MRUK-HORODECKA KORNELIA K K2 NAKŁO NAD NOTECIĄ 02:02:1104:23:2705:44:24
97 87 NADOLNY PIOTR M M2 GRABNO AŚNAEBAEM RMG TEAM01:48:3605:44:41
98 186 KRZEMIŃSKI PIOTR M M1 GDAŃSK 02:08:2304:27:2305:46:16
99 167 STANKIEWICZ MICHAŁ M M1 GDYNIA J.S. HAMILTON POLAND S.A.01:57:3304:17:1505:46:40
100 77 MUZOLF DOROTA K K1 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA02:05:0904:23:4505:47:08
101 208 BIELAWA PIOTR M M1 ŁUBIANA 01:56:1604:16:3705:47:10
102 97 GAC CEZARY M M2 GDAŃSK 02:00:1304:16:4105:47:14
103 180 WORZAŁA ALEKSANDRA K K1 GDAŃSK OIRP GDAŃSK02:01:5604:23:2605:47:22
104 27 MARGOL MAREK M M1 GDAŃSK 01:58:0804:16:0205:47:35
105 44 ROZMUS WIKTOR M M1 GDAŃSK 01:55:3204:20:2205:47:59
106 113 KOWALCZYK ADAM M M1 RUMIA 01:48:1304:23:2705:48:30
107 173 WORYNA TOMEK M M2 BOJANO 01:56:2004:16:1105:48:33
108 212 BABIRECKI MIROSŁAW M M2 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM02:01:5404:23:2805:50:16
109 69 PIELGRZYMOWSKI WOJCIECH M M1 OSTRODA OSTRÓDA RUNNERS - SEZAME.PL01:57:2004:18:4505:51:10
110 155 GRZESZCZAK ADAM M M2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL02:01:3404:25:5005:51:52
111 85 SCHMIDT BEATA K K2 GDYNIA 02:02:4404:24:5305:51:58
112 114 GRZELAKOWSKI ROBERT M M1 POZNAŃ WKURWTEAM01:55:0204:24:4305:53:44
113 63 CAŁKA GRZEGORZ M M2 RADZYMIN RADZYMIN RUN TEAM02:05:5904:20:1305:54:26
114 62 CAŁKA AGNIESZKA K K2 RADZYMIN RADZYMIN RUN TEAM02:05:5804:20:1605:54:27
115 61 BIELICKI ROBERT M M1 GDYNIA KM PSP GDYNIA01:56:0504:12:0705:56:29
116 157 KOMORKIEWICZ KAROL M M1 REDA RUNEDA01:59:1404:23:5005:58:35
117 205 KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ M M2 REDA ENDURE TEAM/RUNEDA/INTEL RUNNERS01:59:2804:23:5205:58:35
118 126 BARAN PIOTR M M1 KOŻUCHÓW ŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓW01:58:2704:24:0205:58:44
119 110 ROGOCZ MACIEJ M M2 GDYNIA 02:03:5604:35:1205:58:51
120 160 SAŁATA SEWERYN M M2 ŁĘŻYCE 01:59:3404:26:0805:59:28
121 104 KUBIAK KAROLINA K K2 WEJHEROWO EXCALIBUR PCTA02:06:2404:34:4706:00:38
122 65 HOWIL WALDEMAR M M2 GRYFINO KAIZEN01:46:5204:29:0806:01:40
123 192 WEREMJEWICZ MARCIN M M2 GDYNIA 01:59:4904:25:4706:03:53
124 151 WAWRZYNIAK ZOFIA K K1 POZNAŃ KOBIETYBIEGAJA.PL02:04:4704:35:1506:03:58
125 215 WACKO MARCIN M M1 WARSZAWA SMASHING PĄPKINS02:04:4704:35:1806:03:58
126 199 GAŁECKI PIOTR M M2 STAROGARD GDAŃSKI TRI STG01:53:0504:29:1306:04:12
127 152 KARBOWSKI GRZEGORZ M M2 STAROGARD GDAŃSKI TRI STG01:53:0504:29:1306:04:12
128 171 MIEDLAR MARIO M M2 GDAŃSK 02:06:0404:32:4706:04:39
129 141 CIEŚLAK PAWEŁ M M1 WARSZAWA 02:04:1404:28:3606:05:10
130 149 GÓRAJ MARTA K K2 IŁAWA YOLO:)02:06:1204:33:1906:05:14
131 150 GÓRAJ MACIEJ M M2 IŁAWA YOLO:)02:06:1204:34:3006:05:14
132 60 BEDNARCZYK WOJCIECH M M1 REDA RUNEDA02:10:1604:33:5906:05:18
133 48 SZCZEGÓLSKI MARCIN M M1 REDA RUNEDA02:10:1604:33:5506:05:19
134 29 GAJDZIŃSKI MARCIN M M2 GDAŃSK 02:02:4704:36:0406:05:50
135 82 CZURYŃSKA WIOLETTA K K2 GDYNIA 02:07:2504:38:2706:07:19
136 19 SULIKOWSKI JAKUB M M1 WEJHEROWO 01:54:4704:16:5606:08:12
137 197 CZARNECKA ANNA K K2 GDYNIA 02:01:3504:33:2806:10:13
138 89 KULAK RAFAŁ M M1 SŁUPSK AŚNAEBAEM RMG TEAM01:56:1404:28:5506:10:20
139 165 MACHTYL ZYGMUNT M M2 SŁUPSK AŚNAEBAEM01:58:1604:28:5106:10:21
140 112 MAŃSKI TOMASZ M M1 SŁUPSK 01:56:1404:28:5806:10:23
141 16 GURBIEL TOMASZ M M1 GDYNIA COMPANEROS02:04:5704:29:4206:11:10
142 105 RACZYŃSKI BOGUSZ M M1 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI TIGERS TEAM01:57:1604:34:5206:12:07
143 106 TONDYS PIOTR M M2 ŁÓDŹ TIGERS TEAM01:57:1604:34:5206:12:07
144 107 RAKOCZY PAWEŁ M M2 GDYNIA JOLA & PAWEŁ BIEGIEM PRZEZ ŻYCIE02:01:4104:35:1306:12:27
145 55 SIKORA AGNIESZKA K K2 KARWIANY MATNER RUNNING TEAM02:04:1604:44:4506:12:32
146 56 BRUSZEWSKA-GŁOMBIOWSKA MONIKA K K2 GDYNIA 02:09:1804:38:1706:13:13
147 159 SOBKÓW ADAM M M2 GDYNIA BHMW_GDYNIA02:04:4204:31:3606:15:57
148 163 LATOS MARCIN M M2 ŁAZY 02:04:3804:34:0006:15:57
149 193 WASYLISZYN BERNADETTA K K1 JAROSŁAW JAROSLAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ02:10:0004:40:5806:16:39
150 41 SOŁTYS KRZYSZTOF M M2 GDAŃSK 02:10:3904:37:0206:17:31
151 20 NIEMIAŁKOWSKI ALEKSANDER M M1 GDAŃSK 02:04:2604:33:2906:17:52
152 74 PNIEWSKI MACIEK M M1 GDYNIA REVOLTA8302:10:0304:48:1306:21:20
153 179 KURPISZ-KASPRZAK MAGDA K K1 GDYNIA NA PSI UROK02:10:0204:48:1306:21:35
154 189 SZKUTNIK JUSTYNA K K1 GDAŃSK ZNOWU W KOMPLECIE - KKS MKK RW JSZ02:10:0204:48:1106:21:35
155 191 MARCZUK MARTA K K1 GDYNIA 02:10:0304:48:1306:21:35
156 46 MARSZAŁ MICHAŁ M M2 SZCZECIN 02:04:1504:42:3006:22:04
157 102 JAKUBOWSKI MACIEJ M M1 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA02:10:1104:51:2506:26:13
158 123 KUNKEL ANNA K K2 GDAŃSK PGB SPORTOWA PACZKA02:10:1004:51:2306:26:13
159 174 MAJKOWSKI MARCIN M M2 GDYNIA 02:03:3404:37:1706:28:40
160 142 ORZECHOWSKI BARTEK M M1 WARSZAWA KW WARSZAWA02:11:2104:54:0906:29:37
161 156 STRAMNOV SERGEI M M2 KRASNOGORSK 02:13:0804:48:2406:30:33
162 83 SEREMA KLAUDIA K K1 PIERWOSZYNO WYMIATACZE02:18:3304:53:5706:36:33
163 125 ŚCIBISZ ANNA K K1 WARSZAWA 02:09:2904:43:3406:37:23
164 118 KUCHARSKI MICHAŁ M M2 GDANSK 02:08:2504:48:5306:37:30
165 95 ROGOZIŃSKA MONIKA K K1 OLSZTYN SS DRUŻYNA WILKA02:08:0004:56:2306:37:32
166 207 SZYMAŃSKI JANUSZ M M2 STRZEBIELINO ACTIV MORE|JATRENUJE02:03:5404:53:0106:37:59
167 54 KONOPKA ANNA K K1 GDAŃSK KASZUBSKA PONIEWIERKA02:13:5504:57:1306:39:18
168 58 JEDLEWSKI KRZYSZTOF M M1 LUBLIN 02:07:3504:57:2206:39:46
169 209 LABUDA MAREK M M2 KARTUZY POWERSYSTEM02:09:4904:53:5306:45:05
170 28 GAUR VINEET M M1 WARSAW 02:03:0404:51:1606:55:41
171 32 ŚWIATŁOWSKA PATRYCJA K K1 GDYNIA POGROMCY DZIKÓW02:13:0904:58:5706:56:55
172 99 GAJDA EWA K K1 WARSZAWA PIASECZNO RUNNING02:19:5905:15:0007:08:18
173 170 MODLIŃSKI KONRAD M M2 WARSZAWA NA MAX-A TEAM02:09:1705:15:3107:20:27
174 35 GÓRSKA JUSTYNA K K1 WARSZAWA NA MAX-A TEAM02:09:1505:15:3407:20:27
175 30 KACZMAREK SŁAWOMIR M M2 RUMIA NO RISK NO FUN02:17:5105:16:2807:22:45
176 116 ŚMIECHOWICZ GERARD M M2 WARSZAWA 02:33:3005:33:4607:48:08
177 94 BRAZULEWICZ BARTOSZ K GDAŃSK
Partnerzy główni
Patroni medialni