Wyniki

TriCity Trail 80+

  • 10.07.2016 05:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
  • |
  • Punkt:Meta
Msc Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub 22km35km55km73kmMeta
1 3 ELWART ROMAN M M2 PUCK LKS-PUCK01:33:5904:54:3506:45:1807:31:46
2 79 SIKORA SEBASTIAN M M2 GDYNIA ACEL GDYNIA01:34:0003:07:0604:56:5106:45:1807:32:04
3 113 KRAPIVKO DMITRY M M1 GRODNO KRONAN01:39:2903:05:0004:57:0406:48:5107:40:11
4 81 KLIMOWICZ MAREK M M1 GDYNIA 01:34:0003:07:2305:01:0707:01:1907:53:04
5 152 KAROLAK ANIA K K1 SLUPSK STOPA SŁUPSK01:40:2405:09:2307:03:3307:53:24
6 57 WITKOWSKI MICHAŁ M M2 TORUŃ TORNADO ACCEDIT01:48:1303:21:4005:16:5907:05:2107:56:31
7 45 REWERS DARIUSZ M M2 KOLECZKOWO NEW BALANCE ESKA TEAM01:34:0003:02:1405:01:5207:03:3408:01:14
8 112 KULESH PAVEL M M1 VERTELISHKI RUN4FUN.BY01:38:4903:14:5405:14:3607:18:3708:03:45
9 167 KOT RAFAŁ M M1 SZCZYTNO WAY BEHIND HORIZON01:41:4503:15:0205:09:4907:09:4908:04:58
10 34 ROLBIECKI PIOTR M M1 KOŚCIERZYNA AK KOŚCIERZYNA01:40:2503:07:2405:03:1707:13:1608:10:31
11 67 BORSKI ADAM M M2 WEJHEROWO 42 195 WEJHEROWO01:40:2703:16:2705:22:5607:20:2808:12:25
12 5 SOLAK AYSEN K K1 WROCLAW GÜNEŞ01:45:4303:17:3605:16:5707:15:3508:14:23
13 104 KLEBBA MARIUSZ M M1 MRZEZINO 01:45:0803:15:4405:22:4407:26:5708:15:42
14 116 FERSZT PIOTR M M1 OLSZTYN AKM OLIMP OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM01:46:1003:18:5305:22:4407:24:0308:18:26
15 107 SZAPAR PRZEMYSŁAW M M1 GDYNIA BIEGAMINA01:38:4103:07:3205:08:4007:24:0708:23:39
16 479 ADAMETZ RAFAŁ M M1 SOPOT NAVIGATORIA01:42:4503:14:4805:24:5407:34:0308:26:36
17 99 SŁOCIAK RAFAŁ M M1 OPOLE RAJSPORT ACTIVE01:48:5503:29:4105:35:3207:33:0408:28:46
18 114 BORUSINSKI PIOTR M M2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK01:39:2403:15:2105:22:5207:36:5708:32:10
19 73 GÓRALSKI KRZYSZTOF M M2 TORUŃ TS OPATRUNKI TORUŃ01:40:2503:18:0205:30:3207:41:0708:32:23
20 168 WALCZAK MACIEJ M M1 POZNAŃ QUAY POZNAŃ01:46:3603:23:2405:29:4907:40:1508:33:00
21 102 BERNATOWICZ ZIEMOWIT M M2 KOLECZKOWO GRUPA TRÓJMIASTO01:41:2003:17:1005:28:1507:38:5408:33:59
22 156 BROUER PETER M M2 HORSENS SPARTA01:49:5203:29:5305:34:4207:39:5708:36:30
23 164 ŁASKARZEWSKI JAROSŁAW M M2 OLSZTYN 01:45:3703:19:1305:28:1207:38:5608:37:17
24 137 LEWANDOWSKI MACIEJ M M1 WOLA PODŁĘŻNA RUN BYDGOSZCZ01:41:2203:15:2105:22:5307:35:5508:43:07
25 138 RAUS ARTUR M M1 TCZEW EATON RUNNING TEAM01:52:3903:33:0805:42:3807:55:2908:51:49
26 25 KOKOTKIEWICZ ADAM M M1 RUMIA 01:49:4903:32:5905:47:2407:55:2908:51:53
27 42 MIROWSKI KAMIL M M1 ZGIERZ KITA TEAM01:39:4103:21:1805:29:1307:52:0208:57:06
28 93 WOJDASIEWICZ TADEUSZ M M1 KĘPICE 01:39:3903:19:1005:36:3607:59:3108:57:06
29 122 BIAŁAS ARKADIUSZ M M2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK01:39:0003:18:3005:42:2707:59:4008:57:40
30 139 SŁOMOWICZ BARTOSZ M M2 GNIEZNO ALTOM GNIEZNO01:52:3803:34:5705:50:2208:59:14
31 132 CIEŚLA ELŻBIETA K K2 OLSZTYNEK BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO01:45:4103:30:3205:46:2208:00:3609:02:54
32 33 KRZYŻAŃSKI MACIEJ M M1 DZIKOWO THE WILD BOARS01:52:5403:33:2505:46:2407:59:3909:02:54
33 128 LASOTA GRZEGORZ M M1 RADOM ULTRA TEAM RADOM01:42:4603:25:2905:50:0708:10:3609:08:02
34 109 WYGANOWSKI KONRAD M M2 RUMIA 01:41:2103:17:2105:35:5209:16:30
35 97 BOJKA PIOTR M M1 GDAŃSK EX-AZS AWFIS GDAŃSK WIOŚLARSTWO01:41:1903:21:1705:31:5508:01:1809:16:30
36 172 WRONKOWSKI IGOR M M1 BRODNICA CANAS VENATICI01:41:4503:19:2505:52:0908:11:3709:17:28
37 38 WRONA SŁAWOMIR M M2 GDYNIA WWW.CALL3.PL01:50:5103:35:2405:59:3808:16:0509:20:03
38 91 WIKTOROWICZ TOMASZ M M2 WARSZAWA 01:53:2903:38:0005:59:3808:16:0209:20:03
39 35 KARWACKI JAROSŁAW M M2 GDAŃSK 01:49:5503:29:3505:50:2508:20:4609:22:45
40 123 BRĄCZYK KRZYSZTOF M M2 WIĘCBORK TKKF WODNIK WIĘCBORK01:40:2903:19:0805:43:4708:16:1609:25:12
41 150 BORUSIŃSKA ALEKSANDRA K K1 SŁUPSK 01:49:4303:38:2306:02:3908:24:2309:28:25
42 27 JAROSIK DANIEL M M2 LNISKA TEAM ASA - BIEGIEM PO ZDROWIE01:49:5303:41:3006:06:0908:31:4109:29:13
43 72 CYTACKI DAWID M M2 PŁOCK RYKOWISKO01:53:5703:43:2906:06:1608:29:5109:30:27
44 125 SOSNOWSKI JAROSŁAW M M2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW01:52:3803:32:5305:42:3808:20:4409:31:21
45 129 ZIĘTAK ANDRZEJ M M2 BRZOZA 01:38:4603:18:0205:47:0909:31:21
46 135 ZGIET RADOSŁAW M M2 CZARTAJEW CZART CZARTAJEW02:00:5903:48:1606:06:1808:27:2609:31:43
47 43 MROZIŃSKI BŁAŻEJ M M1 WARSZAWA ZŁOTE KLOCKI NA SZNURKU01:59:2903:47:5106:06:3208:29:0709:33:16
48 155 CIESIELSKI WITOLD M M2 GDAŃSK 01:58:2703:46:0006:01:1608:24:3209:34:48
49 30 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M2 JEZIORANY 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM01:46:4903:38:0106:02:5208:29:0309:40:52
50 82 KACZOREK MARCIN M M2 JÓZEFÓW VW GRUPA KACZOREK01:52:4503:47:3606:15:3608:39:3709:41:03
51 106 ANTUSZEWSKI MICHAŁ M M1 BIAŁYSTOK BIEGOSTOK02:01:5403:48:1606:18:2808:39:3709:42:32
52 66 RENACHOWSKI MIROSŁAW M M2 REDA OPEC GDYNIA02:00:1703:47:5906:14:5208:39:3909:42:32
53 68 CURRIT TRAVIS M M1 WARSZAWA 01:45:4603:36:1306:16:3208:39:4209:42:32
54 61 MIŚ WALDEMAR M M2 GDAŃSK BPH RUNNERS TEAM01:50:5503:35:2206:00:2608:30:4109:47:40
55 90 CIEPLIK ŁUKASZ M M1 GDYNIA NAVIGATORIA01:49:4703:30:1005:50:4708:40:5609:49:00
56 40 KUNCEWICZ DARIUSZ M M2 LUBLIN FAMILY RUNNING CLUB02:00:1603:48:2106:19:3408:48:0209:54:19
57 56 TRUŚ MARTA K K1 POZNAŃ KOBIETY BIEGAJĄ02:02:0203:56:4006:21:5508:53:2609:55:45
58 59 MAMLA ZBIGNIEW M M2 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM02:01:5503:57:1806:34:1708:50:5809:55:45
59 133 WĘSIORA JAKUB M M1 KARTUZY 02:08:0104:04:0806:28:1009:01:1409:59:59
60 158 SZALEWSKI MARCIN M M1 PRZYJAŹŃ THE INVINCIBLE02:07:0604:00:2206:34:2009:03:5910:03:07
61 70 MIKOWSKI ARTUR M M2 GRÓJEC ALNOR01:52:3906:31:1409:07:4810:07:38
62 50 KUCHTA MARCIN M M1 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE01:47:1503:26:5706:10:3108:57:1110:08:29
63 134 KUZA DARIA K K1 GDAŃSK 02:18:1504:22:2706:50:5509:12:1510:08:59
64 76 JURGIELEWICZ JACEK M M2 KOSTKOWO 01:52:4903:48:1306:21:4508:56:0410:11:00
65 151 ZAMORSKI ADAM M M2 ELBLĄG ELBAŻANT02:04:2203:59:2706:29:3509:04:0210:11:04
66 94 OLESZAK PIOTR M M1 TULCE NBR / STREFA CHILLOUTU01:54:2103:48:5806:17:3008:53:2810:11:21
67 95 ŁUCZAK MARCIN M M1 POZNAŃ YEPS Z DZIDY SQUAD01:54:1803:48:5506:17:3008:53:3210:11:26
68 36 KOWALSKI ADAM M M1 GDANSK ZŁOTE KLOCKI NA SZNURKU02:02:2104:02:3906:30:2809:03:2210:11:46
69 161 ZWOLIŃSKI TOMASZ M M2 MOSTY KM PSP GDYNIA01:56:1703:46:3406:12:5108:56:0910:12:06
70 145 CIEŚLIK MAREK M M2 ŚLESIN GRAFORM/RANCZO MICHALIN01:50:5303:36:0306:16:3308:55:2110:12:34
71 60 KRĘGIELEWSKI MIROSŁAW M M2 GDYNIA 02:01:5803:55:5906:44:1609:11:4510:14:18
72 28 LEWANDOWSKI ŁUKASZ M M1 MYSIADŁO 01:54:5303:49:0106:25:0409:08:3410:18:20
73 89 MAZERSKI GRZEGORZ M M1 GDAŃSK 02:02:3803:59:5906:34:2509:15:3310:24:41
74 69 KALINOWSKI PIOTR M M1 WARSZAWA 02:00:4303:49:0606:33:5109:17:3210:28:10
75 131 CIEŚLA JAROSŁAW M M2 OLSZTYNEK BIEGAJĄCE MAŁŻEŃSTWO01:53:3803:46:2506:39:3409:20:1310:28:49
76 130 GAFFKA ARKADIUSZ M M2 ŁEBA 01:49:4903:39:1006:18:2909:08:0610:29:18
77 126 TOPOLSKI PIOTR M M1 GDAŃSK 02:18:1204:22:2706:51:2909:24:3010:30:42
78 149 SZCZEPANIAK MARCIN M M1 KONIN 01:41:2103:23:3606:05:0608:56:1810:31:37
79 169 WYBIERAŁA ANDRZEJ M M2 RAWICZ ROZBIEGANI RAWICZ01:53:2603:50:3506:26:5509:20:2610:31:53
80 58 ZWOLIŃSKI ŁUKASZ M M1 GDAŃSK OTK RZEŹNIK / KASZUBSKA PONIEWIERKA02:02:5104:04:1006:35:1909:15:0710:31:53
81 54 WOJCIECHOWSKI IRENEUSZ M M2 GRÓJEC TRI SIGNOVUM01:52:4003:49:1406:31:3809:09:3210:31:56
82 86 TRZECIAK BARTŁOMIEJ M M1 GDAŃSK CABALLONEGRO02:18:1304:22:2806:51:2709:24:3010:31:58
83 163 CZAJKA KAROL M M1 KRĘPIEC KOCHANIE, CHODŹ POBIEGAĆ.01:45:1303:29:5906:15:2909:11:4010:32:01
84 140 MĘŻYŃSKI MICHAŁ M M1 WARSZAWA 02:04:1504:00:2106:38:5609:24:1710:38:15
85 141 KARCZEWSKI GRZEGORZ M M2 HEL 02:02:5404:05:4806:51:0709:35:2810:38:20
86 110 LISAKOWSKI RAFAŁ M M1 WŁADYSŁAWOWO TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO01:59:2803:49:1006:26:3909:21:0010:39:29
87 127 WRZESIŃSKI WOJCIECH M M2 BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ02:04:5504:07:4506:49:2709:27:0310:41:15
88 118 GRZECHULSKI PIOTR M M2 WEJHEROWO JW341102:01:3503:56:2506:38:3409:33:1710:43:29
89 111 DRYGAS PAWEŁ M M1 OLSZTYN SAM DLA SIEBIE02:12:2004:09:3706:40:2709:27:5810:48:08
90 51 ROMANÓW PRZEMEK M M1 RAJSZEW TRUCHT TARCHOMIN TEAM02:01:5503:57:1806:34:1709:20:0810:56:05
91 124 ZIELIŃSKI JACEK M M2 REDA BIEGAMYRAZEM.PL02:11:5804:13:3707:03:3709:58:4610:56:29
92 88 RYCZEK ADAM M M1 TORUŃ BIEGAM NA TARCHOMINIE02:04:2204:13:3806:59:4609:50:2110:57:05
93 136 BUGIERA JACEK M M1 GDYNIA PWC COE RUN TEAM02:13:0104:14:1006:59:3209:42:5610:57:18
94 108 WOŹNIAK KRZYSZTOF M M1 GDAŃSK 01:54:2603:55:4306:35:0009:30:0910:58:58
95 55 BARAN GRZEGORZ M M1 OLSZTYN 01:55:0803:55:5706:38:5709:41:0611:02:43
96 165 BUCZEK RAFAŁ M M1 GDYNIA CUMULUS02:15:4604:20:5706:58:4209:41:0211:02:44
97 63 SZTYGIEL MACIEJ M M2 WEJHEROWO PORTADRZWI01:52:5103:49:2006:37:1209:30:3511:03:17
98 92 MYSZK DAMIAN M M1 ROBAKOWO PORTA DRZWI01:52:5203:49:1706:37:1209:30:3411:03:17
99 47 ŁUKASZEWICZ MICHAŁ M M1 POŁCZYN ZDRÓJ BETON ATAK01:51:2903:43:5506:40:2709:50:0911:06:55
100 48 WOJCIECHOWSKI JAKUB M M1 POŁCZYN-ZDRÓJ 01:51:2903:43:5406:40:3209:50:1011:06:55
101 75 HRYNIEWICKA MONIKA K K1 RUMIA SAINT-GOBAIN SQUAD02:07:5504:20:4107:11:4109:58:4811:09:18
102 120 GRZEBIELUCH KATARZYNA K K1 RYBNIK 02:19:4404:28:5007:10:2309:58:4611:11:32
103 119 KANIA MARIAN M M2 RYBNIK 02:19:4504:28:5107:10:2209:57:0411:11:33
104 13 KONDRATIUK RENATA K K2 GDAŃSK 02:18:2004:20:5307:13:3810:04:4411:21:48
105 32 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K K2 SOBĄCZ 02:18:1504:24:5807:18:4110:04:4111:22:09
106 117 WOJCIECHOWSKI PIOTR M M1 OLSZTYN 12TRI.PL DRUŻYNA WILKA02:02:5803:59:2506:54:1511:25:20
107 121 LASKOWSKI DANIEL M M1 BYDGOSZCZ 02:05:0804:11:2907:10:1910:13:3611:32:44
108 170 ROMAN KRZYSZTOF M M1 BOLSZEWO PRZECINAK7702:08:0704:13:5607:06:3310:09:3111:37:21
109 37 DE ROSIER MAREK M M1 CHOJNICE WKS CHOJNICE01:54:4704:11:4207:09:1010:11:2511:37:40
110 148 SIEMASZKO MARCIN M M1 POZNAŃ SZYBKA FLASZKA-PAQJ.PL02:06:1204:13:3107:29:0610:39:5011:37:51
111 159 WARCHOŁ ANDRZEJ M M2 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE02:09:2004:31:2207:37:3110:30:3411:45:23
112 83 PIEŃKOWSKI TOMASZ M M1 REDA SGS POLAND TEAM02:00:3304:16:3307:29:1210:40:1411:50:20
113 52 KWASEK KRZYSZTOF M M1 GDAŃSK 02:47:4105:07:5808:02:3410:39:0611:51:54
114 162 KUJAWA ALINA K K2 GDAŃSK 02:22:1104:39:0207:38:2610:38:2511:53:54
115 144 TORŁOP PRZEMYSŁAW M M2 GDAŃSK GRUPA TR?JMIASTO/SOLIDARNOŚĆ PORT GDAŃSK02:21:4004:35:1807:37:2010:35:5411:58:09
116 142 JURGIELEWICZ URSZULA K K1 BRANIEWO BRANIEWO02:22:1004:31:0007:31:5410:30:5812:04:12
117 154 CZERNIAKOWSKI JACEK M M1 MORĄG FINISZ MORĄG02:20:0604:24:5307:18:4210:24:5712:05:03
118 103 DĄBROWSKI MARCIN M M1 GDAŃSK 01:55:1604:11:2607:26:2710:47:4012:05:14
119 71 SYGOCKI KONRAD M M1 WARSZAWA BIEGAM NA TARCHOMINIE02:04:2204:14:0807:07:2310:31:2012:07:02
120 65 ŁĄCKI JAROSŁAW M M2 GOŁUBIE 02:04:1904:10:3107:09:3210:30:5812:07:02
121 147 SIEMASZKO MACIEJ M M1 GDAŃSK PAQJ.PL02:06:1404:18:0107:29:0610:39:5112:07:40
122 84 PELCNER MARCIN M M2 ROŻNOWO KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓW02:03:5304:12:5907:11:5510:36:3412:09:44
123 153 STERNAL ADAM M M1 GDYNIA 01:53:5503:46:2606:54:1810:24:5712:17:19
124 62 GROCHOWSKI MICHAŁ M M1 GDAŃSK BPH RUNNERS TEAM02:18:3904:24:5907:34:3410:48:0312:19:34
125 100 WASIŃSKI BARTOSZ M M1 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA02:01:4503:55:2506:51:3010:32:1312:20:54
126 146 FANSLAU MAREK M M2 STAROGARD GDAŃSKI 02:08:2104:32:4307:54:1511:03:2512:22:18
127 85 NOSIDLAK ANDRZEJ M M1 GDAŃSK NOSIDLACZKI02:15:4004:36:3707:54:1511:03:2512:22:45
128 166 KALIŃSKI HUBERT M M2 WARSZAWA 02:22:1504:39:2108:03:1911:04:4512:24:12
129 98 WIKIERA MAREK M M2 GDAŃSK KRWIOOBIEG02:22:1604:39:2108:03:1811:04:3512:24:12
130 105 ŚWIDERSKI JACEK M M1 GDYNIA OPEC GDYNIA02:04:4004:20:4007:33:0410:54:5512:26:04
131 80 STEFANICKI MAREK M M2 ŚWINOUJŚCIE ULTTRAMP02:43:0808:23:3311:17:1512:40:27
132 74 SZCZEPAŃSKI PAWEŁ M M1 SŁUPSK BIEGAM NA TARCHOMINIE02:09:3104:31:0207:39:4911:04:1412:42:34
133 23 KISZKURNO ANDRZEJ M M2 GDYNIA ASTMATYCY NA STERYDACH02:29:5804:51:1908:13:3711:25:4612:54:53
134 24 KUSZAJ SŁAWOMIR M M2 RUMIA RUMIA ZHR02:20:3504:51:0008:20:4411:43:3813:05:31
135 160 STARZEC ANDRZEJ M M2 GDAŃSK 02:20:2904:51:1508:19:4011:42:1313:16:34
136 26 ORDZIEJEWSKI DOMINIK M M1 KALISZ 02:16:2904:51:0008:26:4011:48:4813:30:09
137 4 KERN ARTUR M M1 HRUBIESZÓW PERFECT RUNNER LUBLIN01:33:5903:10:4600:00:00
138 115 BURAKOWSKI DANIEL M M1 OLSZTYN ULTRABIEG.PL01:50:0704:06:3900:00:00
139 143 KWIECIEŃ ZBIGNIEW M M2 TYCHY FAUDANA04:26:0000:00:00
140 49 SZYMAŃSKI PAWEŁ M M1 LESZNO 02:23:0900:00:00
Partnerzy główni
Patroni medialni