Lista startowa

TriCity Trail Junior

  • 09.07.2017 09:10
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
ALEKSIUN NADIA K D0 Gdynia
BOGIEL MARTYNA K D0 Wejherowo
DREWS IGNACY M D0 Poznań
HOŁÓWKA LENA K D0 Reda
KALINOWSKA LILIANA K D0 Frombork Aktywny Frombork
KOSICKA KATARZYNA K D0 Słupsk AML Słupsk
KOWALEWSKA MARTYNA K D0 STRZEBIELINO
MIELCAREK ANTOSIA K D0 Reda Iza I Tosia
MISCHKE ALEKSANDER M D0 Lubkowo
PIOTROWSKI TOMEK M D0 Gdańsk
POŁOM KSAWERY M D0 Gdynia
RAJKOWSKI DAWID M D0 Słupsk Street Uliczny
ROMANOWSKA LAURKA K D0 Gdynia/Siecie
TEOFILAK STANISŁAW M D0 Wejherowo Apiko
WALKUSZ MARZENA K D0 SIANOWO
WILKUS KACPER M D0 Gdańsk
WILKUS KUBA M D0 Gdańsk
BOGIEL ZUZANNA K D1 Wejherowo
BULISZAK ALAN M D1 Rumia
CIBA JACEK M D1 Wejherowo
CIBA ALEKSANDRA K D1 Wejherowo
GÓRSKI MACIEJ M D1 Wejherowo
HENSCHKE ŁUKASZ M D1 Komorniki Fc Madera
LANGE KLAUDIA K D1 Wejherowo
MISCHKE JAN M D1 Lubkowo
RYBARCZYK PIOTR M D1 Gdańsk
WALKUSZ MARTYNA K D1 sianowo
ZWIERZ MARTYNA K D1 Wejherowo
CYGNAR FILIP M D2 Gdańsk
HOŁÓWKO FRANCISZEK M D2 Reda
HOŁÓWKO TYMON M D2 Reda
JAŻDŻEWSKI JONATAN M D2 Lębork Kreativ Sport
KOZŁOWSKI MARCIN M D2 Warszawa
KREFTA ROKSANA K D2 Kłosowo SP CZECZEWO
LEWANDOWSKA SONIA K D2 Lębork Kreativ Sport Lębork
LIEDTKE ROKSANA K D2 Wejherowo
MIKOŁAJCZYK OLAF M D2 Gniezno
NOWAKOWSKI PATRYK M D2 Gdynia SP 48 Gdynia
ROGOWSKI WIKTOR M D2 Gdańsk Gedania Gdańsk
WALKUSZ MICHAL M D2 sianowo
WILKUS SZYMON M D2 Gdańsk
WINIARSKI PIOTR M D2 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
JURKIEWICZ NATALIA K D3 Gdynia LKS Zorza Gdynia
KALINOWSKA GABRIELA K D3 Frombork Aktywny Frombork
KOSICKA ZOFIA K D3 Słupsk AML Słupsk
KOSICKI KAJETAN M D3 Słupsk AML Słupsk
LIEDTKE ROZALIA K D3 Wejherowo
MACHOLL SZYMON M D3 Rokitki Tczewskie SP8 Tczew
PAWLAK WIKTORIA K D3 Wągrowiec CITY TRAIL Team
TREPCZYK ANIA K D3 sianowo
CZURYŃSKI PIOTR M D4 Gdynia
FRĄTCZAK AMANDA K D4 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
GÓRSKA MAŁGORZATA K D4 Wejherowo SKLA Sopot
KLECZEWSKI PIOTR M D4 WARSZAWA UKS Kusy
LEWANDOWSKI FILIP M D4 Lębork SKLA Sopot
MIKOŁAJCZYK ZUZANNA K D4 Gniezno
NOWAKOWSKI FILIP M D4 Gdynia SP 48 Gdynia
RAJKOWSKA KLAUDIA K D4 Słupsk Street Uliczny
SZYMIKOWSKA LILIANA K D4 Karlikowo
WINIARSKI LESZEK M D4 Gdynia LKS ZORZA GDYNIA
WIŚNIEWSKI MICHAŁ M D4 Wejherowo
DROSZKOWSKA ZUZANNA K D5 Gdynia LKS Zorza Gdynia
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
Partnerzy główni
Patroni medialni