Wyniki

TriCity Trail 80km+

  • 08.07.2018 04:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
  • |
  • Punkt:22km
Msc Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub 22km35km54km73kmMeta
1 (1) 2 LEŚNIAK KAMIL M M1 TORUŃ INOV-801:30:3002:51:0404:26:3506:01:4306:43:59
2 (10) 3 BARANOW ŁUKASZ M M1 PLATERÓW SKLEPNAPIERAJ.PL01:30:3002:54:5107:13:4207:59:48
3 (2) 1 SIKORA SEBASTIAN M M2 GDYNIA ACEL GDYNIA01:32:0102:53:1504:31:3206:12:2506:53:09
4 (9) 51 MODERHAK MATEUSZ M M1 GDAŃSK 01:37:3003:04:2105:22:1507:13:4207:59:48
5 (4) 14 REWERS DARIUSZ M M2 GDYNIA ULTRA WAY01:37:4203:00:5604:44:3206:34:2507:20:22
6 (16) 55 KLAŚ ŁUKASZ M M2 WARSZAWA TRUCHT TARCHOMIN TEAM01:40:3903:13:3505:23:3907:39:3808:33:19
7 (135) 20 BLUMA PAWEŁ M M1 GDAŃSK 01:41:5503:22:14
8 (24) 128 MĘDYK MARCIN M M1 GDYNIA 01:45:1003:17:0006:03:2608:08:4408:54:10
9 (3) 1236 JA TRENUJĘ K SZ 01:45:1803:11:3804:43:1306:15:1306:53:36
10 (6) 141 ROGOŻA PIOTR M M2 GDAŃSK 01:45:4603:16:3205:04:0906:59:5507:47:17
11 (19) 102 CIESIELSKI WITOLD M M2 GDAŃSK 01:49:1503:32:0705:48:2107:46:5208:37:59
12 (5) 1233 RUNEDA K SZ 01:49:3003:26:0205:10:3306:43:2607:25:57
13 (15) 27 PRZYBYŁ WOJCIECH M M1 SZCZECIN 01:51:2303:28:2305:30:4207:38:1608:31:46
14 (22) 54 FORMELA ŁUKASZ M M2 KARTUZY 01:52:1903:36:3407:47:3108:43:44
15 (13) 42 STYPUŁKOWSKI DAREK M M2 WARSZAWA BBL POLONEZ WARSZAWA01:52:3703:33:5305:35:2807:32:2508:19:30
16 (7) 139 KOTARSKI MARIUSZ M M1 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL01:52:4103:28:2605:19:5407:13:1107:57:22
17 (26) 137 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M M1 GDAŃSK GDAŃSKI BIEGACZ/SZALONY GDAŃSK BIEGA01:52:4203:37:5205:57:1608:09:0909:00:45
18 (74) 86 NIEDZIAŁKOWSKI PATRYK M M1 BYDGOSZCZ DECATHLON TEAM FORDON01:52:4203:43:3209:22:2810:32:38
19 (145) 32 GUZ GRZEGORZ M M2 ŚWIECIE 01:52:45
20 (18) 34 WALASZCZYK LUCYNA K K1 POZNAŃ NATURAL BORN RUNNERS01:53:2003:36:3105:42:1007:44:4808:37:57
21 (49) 131 BEJGIER EDMUND M M2 OSIELSKO BIEGAJ Z DĘBAMI OSIELSKO01:53:2003:54:1706:26:4709:01:1309:59:23
22 (14) 4 WITKOWSKI MICHAŁ M M2 TORUŃ TORNADO ACCEDIT01:53:2803:31:1905:35:2607:34:0308:23:34
23 (52) 112 POROWSKI WALDEMAR M M2 CELESTYNÓW 01:53:3803:38:1606:13:0108:58:5210:02:51
24 (136) 68 DAWIDOWSKI ROMAN M M2 PUCK MEKTAL01:53:4203:36:48
25 (8) 1235 KLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKI K SZ 01:53:5903:37:3605:23:3607:00:2507:58:27
26 (25) 127 STRYKOWSKI JAROSŁAW M M2 POZNAŃ 01:54:0103:38:5406:01:4108:02:5408:54:40
27 (12) 17 GOŁĘBIOWSKI PIOTR M M2 STRASZYN 01:54:0203:34:0605:35:0007:29:5808:16:33
28 (20) 155 PALLACH PIOTR M M1 WEJHEROWO NOCNY TURYSTA01:54:1803:42:4605:48:5507:50:3108:41:21
29 (34) 109 BROCHOCKI PAWEŁ M M2 GDAŃSK GLAJTY SĄ WSZĘDZIE01:54:2403:46:2806:03:0108:15:4509:11:29
30 (11) 1234 TEAM WESOŁA EKIPA NA TRASY ALTERNATYWNE K SZ 01:54:2803:41:4705:35:3107:21:2408:08:54
31 (38) 5 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M2 OLSZTYN DRUŻYNA WILKA / AKM OLSZTYN SKLEPBIEGACZA.COM01:55:2203:49:2606:18:0008:29:5509:24:12
32 (27) 75 JEREMICZ KAMIL M M1 ŚRODA WIELKOPOLSKA POLONIA ŚRODA01:55:4103:46:2205:52:3308:07:3709:02:47
33 (44) 6 GÓRALSKI KRZYSZTOF M M2 TORUŃ TS OPATRUNKI TORUŃ01:55:5303:52:2906:22:3708:43:3909:35:29
34 (36) 25 ROCZKOWSKI ARTUR M M2 RYBNIK SBD ENERGETYK RYBNIK01:55:5803:48:4305:55:4208:18:2309:21:13
35 (28) 152 REGLIŃSKA JOANNA K K1 BYTÓW KLUB BIEGACZA GOCH BYTÓW01:56:0903:43:0905:51:1708:09:4109:04:58
36 (37) 65 GRZESZCZUK ŁUKASZ M M1 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI01:57:0403:45:5306:03:1508:24:0909:21:17
37 (56) 21 RICHERT WALDEMAR M M2 PRUSZCZ GDAŃSKI TERRA POMORZE TEAM01:57:0904:00:0306:41:5209:17:2110:13:28
38 (17) 159 OLEJNIK ADAM M M1 WŁOCŁAWEK REFERICON/ULTRAZDROWIE01:57:4303:46:1307:46:3708:34:32
39 (79) 138 URBAŃSKI DANIEL M M1 GDYNIA S...Ł...O...01:57:5504:05:1106:59:2409:30:2110:36:34
40 (46) 151 DANILUK KRZYSZTOF M M2 WARSZAWA 01:58:2103:49:0006:11:1408:33:0309:40:13
41 (40) 50 MROZOWSKI DARIUSZ M M2 RUMIA PARKRUN RUMIA01:58:4003:59:0806:21:2008:36:2309:32:29
42 (30) 129 KALEMBKIEWICZ PIOTR M M2 WROCŁAW MIROTRANS01:58:4503:53:3006:00:1608:14:3809:06:49
43 (33) 116 PUCHNIARZ MATEUSZ M M1 GDAŃSK MAGICZNY ODYNIEC01:59:1903:52:0505:59:4908:17:2509:10:10
44 (146) 106 SZTYGIEL MACIEJ M M2 WEJHEROWO PORTA ACTIVE TEAM01:59:22
45 (42) 8 TOPOLSKI PIOTR M M1 SOPOT SZTAFETA NADZIEI01:59:4703:58:5608:37:0009:33:39
46 (23) 24 DOMERADZKI KRZYSZTOF M M1 BODZANÓW SOKÓŁ BODZANÓW02:00:1003:43:1308:00:3108:50:58
47 (39) 95 MALINOWSKA ANNA K K1 GDAŃSK 02:00:1103:53:5608:32:0009:29:39
48 (29) 156 KLEBBA MARIUSZ M M2 MRZEZINO 02:00:1603:48:1706:03:4608:19:4709:06:14
49 (21) 84 STEINKE MICHAEL M M1 GDYNIA 02:00:2903:50:4705:59:2807:55:4408:42:59
50 (47) 88 SZCZUKA PAWEL M M1 GDYNIA PADL NA RYJ02:00:3404:06:3108:51:1009:47:13
51 (59) 40 BRZESKI MARCIN M M1 RUMIA M&P02:01:0904:07:2706:47:3409:22:1110:15:53
52 (58) 115 KUJAWSKA-FREJLICH JOANNA K K1 GDYNIA M&P02:01:1004:07:2709:22:1210:13:51
53 (71) 161 SZAJDZIUK PIOTR M M2 GDAŃSK ADVA OPTICAL NETWORKING02:01:1403:58:0406:31:2809:15:2210:32:01
54 (88) 87 PIOTROWSKI MICHAŁ M M1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM02:02:5104:11:4707:10:4010:00:4911:11:19
55 (32) 105 LEWANDOWSKA MARLENA K K2 TORUŃ KM TRUCHCIK ŁUBIANKA02:03:5403:52:5406:05:0208:17:3009:09:15
56 (60) 118 CZARNECKI ZBIGNIEW M M2 WARSZAWA STARE BABICE BIEGAJĄ02:04:0203:56:4106:19:1509:09:3710:16:05
57 (66) 99 NOWIŃSKI RAFAŁ M M2 WSCHOWA ENDORFINA WSCHOWA02:05:0603:59:1806:22:2109:11:4810:26:52
58 (84) 41 DE ROSIER MAREK M M1 CHOJNICE 02:05:2204:19:5707:05:5409:51:0410:53:40
59 (51) 148 KISIELEWSKI TOMASZ M M1 KRAKÓW SRH KRAKÓW02:05:2304:01:1706:29:4209:02:4210:02:48
60 (45) 59 GRODZKI TOMASZ M M2 DARŁOWO ULTRAS Z NAD MORZA02:05:2404:02:5506:25:3508:42:3309:39:17
61 (43) 72 KOS SŁAWOMIR M M2 NOWY DWÓR GDAŃSKI DCT DRUŻYNA BIEGOWA02:05:2503:54:4106:21:1908:39:2109:34:09
62 (53) 169 ZIETEK DANIEL M M1 RUMIA 02:05:2704:01:2106:23:4608:50:1110:06:14
63 (54) 56 TULEJA ŁUKASZ M M1 WEJHEROWO ROMEK TEAM02:05:2904:07:4206:39:5109:09:3210:08:03
64 (62) 97 TRYBALSKI KRZYSZTOF M M2 GDYNIA 02:05:2904:05:5606:35:5309:12:3610:19:48
65 (41) 13 KOŁODZIEJSKA LUCYNA K K1 GDAŃSK ACCELERATING POLAND02:06:2704:06:3806:18:1608:34:2009:33:21
66 (55) 9 JURGIELEWICZ JACEK M M2 KOSTKOWO 02:06:3504:09:0606:45:1209:11:0610:12:36
67 (64) 100 RATAJCZAK KONRAD M M2 PNIEWY TROCHĘ JUŻ BIEGAM :)02:06:3806:46:2509:18:2810:26:03
68 (70) 101 SZUSTEK ADAM M M2 TUCHOM SZUSTY TEAM :-)02:07:2504:04:2706:39:4409:21:3410:31:50
69 (138) 85 BARTUS BARTOSZ M M1 GDYNIA COMPANEROS02:08:0604:12:34
70 (48) 134 HOFMAŃSKI RAFAŁ M M1 KOTLIN 02:08:2404:05:0006:29:0708:56:4909:52:23
71 (106) 92 SIKORSKI JACEK M M2 WARSZAWA 02:08:4804:15:2407:24:5710:32:0011:43:23
72 (111) 66 GURBIEL TOMASZ M M1 GDYNIA HEALTHY PERFORMANCE SUPPLEMENTS02:08:4904:12:2707:45:1010:45:1711:55:29
73 (137) 90 ZAJĄC JAN M M1 KRAKOW 02:09:0204:10:11
74 (86) 123 HERMAN JACEK M M2 WEJHEROWO 02:10:2504:26:2107:12:3909:52:4310:55:57
75 (87) 124 HERMAN KRYSTIANA K K2 WEJHEROWO 02:10:2604:26:2209:52:3810:55:58
76 (85) 120 WYBIERAŁA ANDRZEJ M M2 RAWICZ ROZBIEGANI RAWICZ02:11:4704:17:2109:47:3910:53:41
77 (140) 52 CHRACEWICZ KRYSTIAN M M1 GDYNIA 02:12:0104:47:53
78 (35) 1237 GRUPA BIEGOWA 65 K SZ 02:12:2204:13:3906:21:3609:13:17
79 (57) 146 FRANKIEWICZ MACIEJ M M2 MALBORK GRUPA MALBORK02:12:2304:12:5906:39:2209:17:2010:13:28
80 (63) 153 SIWA KINGA K K1 GDAŃSK 02:12:3204:18:2106:47:0809:19:4410:19:54
81 (81) 46 BRZUCHALSKI MATEUSZ M M1 BYDGOSZCZ 02:13:0204:17:5106:51:4409:33:1510:40:56
82 (92) 18 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K K2 SOBĄCZ 02:13:0204:26:2307:14:5910:03:2311:16:14
83 (78) 7 KONDRATIUK RENATA K K2 GDAŃSK 02:13:0404:26:2407:14:5809:43:3110:35:48
84 (113) 91 LIPKOWSKI RAFAŁ M M2 GDAŃSK FJORD NANSEN02:13:2404:28:4510:51:5612:11:29
85 (95) 96 PIEŃKOWSKI TOMASZ M M1 GDAŃSK RINGRAIDERS SAKO GDYNIA02:13:3404:24:4407:27:0410:21:4411:18:25
86 (90) 140 ELWART PIOTR M M1 PUCK 02:13:3704:29:3507:20:1510:03:0011:12:17
87 (89) 57 MIERZEJEWSKI SYLWESTER M M2 RUMIA 02:13:3804:29:3407:20:1510:02:5911:12:16
88 (139) 125 NOWAKOWSKI LUKASZ M M2 GDYNIA LOTOS RUNNING TEAM02:14:0604:23:59
89 (105) 111 TELEPSKI MICHAŁ M M1 PRUSZCZ GDANSKI NULL02:14:1804:41:4707:42:5110:21:3711:32:05
90 (67) 160 KRUSZCZAK KAROL M M1 POGÓRZE GSK RUNNERS TEAM02:14:1904:19:5706:53:2509:22:3210:28:17
91 (50) 165 WOJNOWSKI WIESŁAW M M1 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA02:14:2804:21:0806:53:1609:07:0410:02:47
92 (115) 53 NALEWAJKO TOMASZ M M2 RUMIA GOFFICE.PL02:14:4404:27:1307:27:4310:46:3412:18:42
93 (72) 28 KOWALEWSKI JAROSŁAW M M2 GDYNIA 02:14:4504:24:4007:11:2809:30:5710:32:17
94 (103) 119 KONARZEWSKI JACEK M M2 RUMIA RUMIA BIEGA02:15:0004:40:5007:35:4510:21:3911:30:38
95 (69) 147 BŁACHEWICZ KRZYSZTOF M M2 IŁAWA 02:15:1704:29:0607:01:3009:37:4810:31:29
96 (99) 23 MAĆKOWSKI MICHAŁ M M1 REDA 02:16:1504:27:3707:13:4910:12:0311:27:09
97 (112) 150 SZOLC-NARTOWSKI BARTOSZ M M2 GDAŃSK OIRP GDAŃSK02:16:1604:47:4907:43:5210:48:2412:03:58
98 (119) 113 SŁONIEWSKI RAFAŁ M M1 GDYNIA HUSARIA RACE TEAM02:16:3805:06:2208:12:2711:12:2112:24:36
99 (73) 60 MUZOLF DOROTA K K2 PRUSZCZ GDAŃSKI PRUSZCZ BIEGA02:16:3904:25:0309:33:0810:32:31
100 (141) 162 GAJDZIŃSKI MARCIN M M2 GDAŃSK 02:17:3905:09:30
101 (109) 45 GRACHEL PRZEMYSŁAW M M1 DAMNICA NA TRASIE TEAM.PL02:18:2904:36:3007:31:3310:35:5811:47:02
102 (108) 154 BARTOSZEWICZ KAMIL M M1 BIAŁYSTOK NAPIERAM NA CEL02:18:2904:36:3007:31:3310:36:4711:47:02
103 (31) 29 SZULWACH PAWEŁ M M2 GDAŃSK KILIMANDŻARO02:18:4804:06:4806:15:1208:19:0109:07:50
104 (65) 93 SPECJALSKI PRZEMYSŁAW M M2 POZNAŃ 02:19:1604:16:2306:45:1209:16:3010:26:37
105 (80) 136 DĄBKOWSKI ANDRZEJ M M2 WOJCIECHY SPORT TEAM BIJOU02:19:1804:33:4507:12:3509:42:1210:38:36
106 (127) 98 NOŻYKOWSKI ADAM M M2 PUŁTUSK 02:19:3004:45:5807:58:0211:18:3212:55:12
107 (128) 103 TAJERLE DARIUSZ M M2 GDYNIA TEKTONPROPERTY.PL02:19:3104:46:0407:58:1211:18:3312:55:12
108 (129) 158 ŻUCHEWICZ TOBIASZ M M1 WARSZAWA DOBRY PASTERZ02:19:3204:46:0307:58:1311:18:4912:55:12
109 (68) 110 KULGAJUK MICHAŁ M M1 PRUSZCZ GDAŃSKI SUT02:19:4604:32:5109:30:5210:31:23
110 (96) 47 KWAŚNICKI WOJCIECH M M2 STRZEBIELINO KASZUBI LUZINO02:19:4604:44:4807:41:4410:16:5911:21:29
111 (82) 73 MORAWSKI MIREK M M2 RADOM BIEGIEM RADOM !02:19:5204:39:5207:14:2709:48:1810:50:27
112 (83) 74 MRUK-HORODECKA KORNELIA K K2 NAKŁO NAD NOTECIĄ 02:20:2104:27:0807:10:1109:44:0110:50:49
113 (147) 22 POZANSKI TOMASZ M M1 GDYNIA PSIEBIEGI.PL02:20:28
114 (61) 30 PODCZARSKA IZABELA K K2 KOLBUDY KOLBUDY TEAM02:20:3204:37:3406:58:3509:21:5710:17:50
115 (100) 31 PODCZARSKI TOMEK M M2 KOLBUDY KOLBUDY TEAM02:20:3204:42:1107:32:5910:13:1211:27:37
116 (124) 64 JEDLEWSKI KRZYSZTOF M M2 LUBLIN 02:20:3305:01:2608:09:4511:22:0912:31:26
117 (110) 164 BORIS ANETA K K1 ELBLĄG EL - AKTYWNI02:20:5704:46:0107:42:2910:40:4311:54:22
118 (122) 71 GAJDUS WIKTOR M M1 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA02:21:0004:58:1608:12:3911:11:0312:27:24
119 (104) 33 PIECH MICHAŁ M M2 STUDZIENICE ALUSTAL02:21:5804:46:0307:40:5310:22:1311:31:29
120 (125) 157 FANSLAU MAREK M M2 STAROGARD GDAŃSKI 02:22:0304:55:4308:08:4511:12:3512:34:48
121 (116) 78 ŁUKASZEWICZ MICHAŁ M M1 POŁCZYN-ZDRÓJ BETON ATAK02:22:2004:51:1407:46:4710:55:5112:20:02
122 (117) 77 WOJCIECHOWSKI JAKUB M M1 POŁCZYN-ZDRÓJ 02:22:2004:51:1507:46:4810:55:5212:20:02
123 (76) 144 WĄŻ MARIUSZ M M2 REDA KLUB SPORTOWY ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI02:22:4804:35:2307:02:5309:38:3310:35:02
124 (77) 142 ŚLIWIŃSKA KATARZYNA K K2 GDYNIA KS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ GDYNIA02:22:4904:34:4609:38:0910:35:13
125 (98) 108 RACZYŃSKA EWA K K2 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL02:24:4304:43:1307:40:1210:29:0111:25:18
126 (97) 10 ZIELIŃSKI JACEK M M2 REDA BIEGAMYRAZEM.PL02:24:4304:43:1307:40:1210:29:0311:25:18
127 (101) 76 JOKEL KATARZYNA K K1 GDAŃSK 02:25:0704:47:3107:44:3910:22:1311:28:12
128 (114) 67 SIOMAK MICHAŁ M M2 GDAŃSK 02:25:0704:47:4007:41:4610:48:5112:15:06
129 (75) 94 HRYNIEWICKA MONIKA K K1 RUMIA 02:25:0904:36:0909:36:4110:34:23
130 (93) 121 WENTA ADRIAN M M1 ŁEBUNIA PÓJ NA KÓŁO02:25:0907:21:3710:01:4611:17:23
131 (134) 163 POLAŃSKI PAWEŁ M M1 GDAŃSK #KASZANIENAMOKA02:25:0904:38:0607:21:57
132 (132) 63 KŁECZEK JACEK M M2 RUMIA KLUB BIEGACZY PRAWO DO ŻYCIA02:25:1005:04:5308:19:1211:45:2512:59:03
133 (130) 49 GAC CEZARY M M2 GDAŃSK 02:25:2804:57:2808:24:4211:42:4012:56:42
134 (126) 69 STELMASZCZYK KONRAD M M2 WARSZAWA 02:25:4905:07:0011:22:4112:47:13
135 (107) 48 BARANOWSKI MAREK M M2 KOSAKOWO COM-DKM02:26:4004:58:4207:44:2310:34:3611:44:33
136 (148) 80 MILLER JAN M M1 GDAŃSK 02:29:31
137 (131) 19 PYTLEWSKI-PAJĄK DOMINIK M M1 GDAŃSK 02:29:4404:56:3008:16:3511:42:3912:58:25
138 (121) 149 ANDRZEJEWSKI PAWEŁ M M2 NOWA WIEŚ WIELKA 02:30:1504:55:0507:52:2811:10:5412:26:43
139 (123) 16 BIESZKE RAFAŁ M M1 GDYNIA WYMIATACZE02:30:2004:58:1508:12:4011:10:4312:27:25
140 (102) 166 HINZ ANNA K K1 RUMIA PARKRUN RUMIA WYMIATACZE02:30:3404:49:1207:39:3710:23:3611:28:36
141 (91) 61 BOROWSKI WOJCIECH M M2 GDYNIA 02:31:2204:51:1810:17:3211:13:47
142 (120) 104 DZIĘGLEWICZ SYLWIA K K2 POLKOWICE 02:31:5204:58:0111:05:4512:25:02
143 (118) 135 KAMIŃSKI BARTOSZ M M1 RUMIA @ULTRAVEGE02:32:0404:59:5007:48:5211:00:4412:22:38
144 (143) 132 URBAŃSKA AGNIESZKA K K2 GDYNIA 02:32:0505:11:36
145 (142) 130 GALLA AGNIESZKA K K1 GDYNIA 02:32:0605:11:35
146 (144) 38 STRENG PRZEMYSŁAW M M1 MRZEZINO 02:32:1205:20:12
147 (94) 62 PERLEJEWSKI ROBERT M M2 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW02:33:3904:56:2707:39:2410:17:3211:18:01
148 (149) 168 KRĘTA TOMASZ M M1 GDYNIA KS PIORINA GDYNIA02:33:39
Partnerzy główni
Patroni medialni