Lista startowa

TriCity Trail 21km

  • 08.07.2018 09:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
2 WRONKA CEZARY M M2 Gdańsk Bike U Up / Torus Triathlon Team
4 KWARTA MACIEJ M M2 Bolszewo Batalion Dowodzenia MW w Wejherowie
5 ROKSZ DANIEL M M2 Wejherowo Maja Team
6 BINASZEWSKI ADAM M M2 Toruń
7 HEWELT MACIEJ M M1 Gdynia UKS Azymut 45 Gdynia
8 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA K K4 Rumia Stowarzyszenie More Active
10 JARASZKIEWICZ HANIA K K2 Poznań
13 TUWALSKA MAŁGORZATA K K2 Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM
14 TUWALSKA ELZBIETA K K2 Gdańsk LKS Zantyr Sztum
16 ŁACHMACKI MICHAŁ M M2 Wejherowo
17 JAKUSZ ANNA K K2 Wejherowo
18 KOLMAN MAŁGORZATA K K2 Gdańsk Grupa Biegowa 65
19 STROZYK AGNIESZKA K K3 Warszawa
20 MIKUCKA ALEKSANDRA K K2 Rumia Parkrun Rumia
21 NOSKE TOMASZ M M2 Warszawa
22 GRZESZCZAK ADAM M M3 Gdynia biegamyrazem.pl
23 KOBAKA WERONIKA K K2 Gdansk
24 SIERADZKI DAMIAN M M2 Koronowo
25 DETTLAFF ANNA K K2 Brzyno Sisterki / Krokowa Biega
26 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K K3 Gdańsk Ekipa zryw
27 ROCZYŃSKI MICHAŁ M M3 Tczew
28 KĘPIŃSKA KAMILA K K2 Warszawa Kamyk Biega
29 JAKUSZ PRZEMYSŁAW M M2 WEJHEROWO
30 DAWIDOWSKI MAREK M M2 Gościcino
31 KRECZMAŃSKI ROBERT M M4 Zalesie Górne Emeryci i Renciści
32 KMIECIK AGNIESZKA K K3 Gdynia LOTOS Running Team
33 JESIONOWSKA EMILIA K K1 Młyniec Pierwszy
34 JANICKA ELŻBIETA K K3 Warszawa
35 SKRZYPSKA JOANNA K K3 Gdansk
36 WALKER IAN M M3 Gdansk
37 SKRZYPSKI STANISLAW M M4 Gdansk
38 KOŚCIELSKI MARIUSZ M M4 Gdynia COM-DKM
39 BORYNA JAREK M M4 Gdańsk
40 GÓRSKI KRZYSZTOF M M2 Warszawa
41 ROMANOWSKA BEATA K K4 Gdynia Run Vegan Team
42 KŁAPUT DOROTA K K2 WADOWICE ENDORFINY
43 IŁOWIECKI MATEUSZ M M2 Krasnystaw
44 IŁOWIECKI MARIUSZ M M4 Krasnystaw
45 KASPEREK PIOTR M M2 Lublin
46 BIRSKI PIOTR M M3 Warszawa
47 DEJNAROWICZ PIOTR M M2 Pogórze biegamyrazem.pl
48 KOWALCZYK OLKA K K3 Aleksandrów Łódzki AGB Torfy / Smashing Pąpkins
49 STAWSKA EMILIA K K2 Poznań
50 GATES DAVID M M4 Newport
51 GATES CARA K K3 Newport
52 REPTOWSKI KRZYSZTOF M M2 Gdańsk
53 NOWICKA BEATA K K3 Nowa Wieś Malborska BluMarianTeam
54 KOŁODZIEJCZAK GRZEGORZ M M3 Szczecinek Parkrun Szczecinek
55 WIWATOWSKA DAGMARA K K2 Straszyn Maja Team
56 DOBRZENIECKI RAFAŁ M M2 Gdańsk
57 ADAMOWICZ TOMASZ M M2 Gdansk
58 MROZIAK MACIEJ M M3 GDYNIA HONEY STINGER RUNNERS
59 URBANIAK DANIEL M M2 Rumia
60 ANDRZEJEWSKA AGNIESZKA K K1 Koleczkowo Azymut 45 Gdynia
61 MUCZYŃSKI BARTOSZ M M3 Gdynia
62 KOZUBOWSKA AGNIESZKA K K2 Szczecin
63 ROCŁAWSKI MATEUSZ M M2 Rumia
64 ŁOJKO AGNIESZKA K K3 Żary
65 MIELOSZYK WOJTEK M M2 Poznań
66 WALCZYNSKI ROBERT M M3 GDYNIA
67 KWAPISZ SEBASTIAN M M2 Reda Runeda
68 SAWIŃSKI JAREK M M2 Gdańsk
69 STACHOWIAK ŁUKASZ M M2 Poznań STR Poznań / CITY TRAIL Team
70 MARSZAŁEK PRZEMYSŁAW M M2 Gdynia Alfaco Running Team
71 ŻARDECKI PAWEŁ M M2 Reda Runeda
72 HINC-ŻARDECKA NATALIA K K2 Reda Runeda
73 BORYNA-ZŁOTA OLA K K1 Gdańsk Lpp team
74 WROBEL SEBASTIAN M M2 Kosakowo
75 POGORZELSKI PAWEŁ M M1 Gdynia
76 STANOCH EWA K K2 Krosno
77 KARMOWSKA MAGDALENA K K2 Wrocław
78 WOJCIECHOWSKI BARTOSZ M M3 Wrocław
79 MICHTA BARTŁOMIEJ M M2 Gdańsk
80 KNAPIK JAKUB M M2 Gdańsk MAMY TO!
81 KAMIŃSKA MAGDALENA K K2 Gdańsk Biegam bo mi kazali
82 SOBOCZYŃSKA JUSTYNA K K1 Gdynia Śliskie Lacze
83 BORSKI RYSZARD M M2 Reda
84 KOWALSKA-BADZIĄG BASIA K K2 Gdynia
85 ŻOŁNIERUK MARIUSZ M M2 Elbląg
86 GLAZIK TOMASZ M M2 Gdynia
87 ZAJDA BARTOSZ M M3 Rumia Parkrun Rumia
88 ZAJDA IWONA K K3 Rumia Parkrun Rumia
89 DROSZCZ KRZYSZTOF M M2 Gdansk BigYellowFoot Adventure Team
90 GAPSKA ANNA K K1 Gdańsk
91 SKURTYS KAROLINA K K2 Reda Runeda
92 ZACHARY MARIUSZ M M2 Rumia Daleko Jeszcze
93 HERMANOWICZ ANETA K K2 MALBORK PZU SPORT TEAM
94 TUNOWSKI DANIEL M M2 Gdynia Drimm Timm
95 OLIWNIAK MARCIN M M2 Gdańsk
96 SIKORSKI MICHAŁ M M2 Gdańsk BOOGIEboarding.pl
97 TRZASKOWSKA ANNA MARIA K K3 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG
98 WIADEREK PIOTR M M2 Warszawa Pędzące Żółwie
99 WIADEREK SŁAWOMIR M M4 Warszawa Pędzące Żółwie
100 NIKRANT TOMASZ M M2 Wejherowo www.muzykofonia.pl
101 STASIŃSKI HENRYK M M4 Gdańsk
102 STEPNIAK IGA K K2 Poznań
103 KRUSZYŃSKA AGNIESZKA K K2 Warszawa AKS Polonia Warszawa
104 KOZINA ADAM M M3 Warszawa
105 OKRÓJ DAWID M M2 GDAŃSK DEAF RUNNING
106 PIOTROWICZ SŁAWOMIR M M2 Raciąż Deaf run
107 KLAJNA JAKUB M M1 Gdańsk NAVA
108 MEJKA MAŁGORZATA K K2 Lubawa
109 HOLAK JAKUB M M2 Poznań Rehabalance Team
110 ZIENOWICZ MICHAŁ M M1 Koszalin
111 KEPKA GRZEGORZ M M1 Wejherowo Maja Team
112 PLICHTA TOMASZ M M3 Rumia DALEKO JESZCZE
113 WASILCZUK AGATA K K1 Gdańsk
114 WASILCZUK MICHAŁ M M4 Gdańsk
115 KLIMASZEWSKI MARCIN M M3 Pregowo Gorne gmina Kolbudy Intel Runners
116 GŁOMBIOWSKA ZUZANNA K K1 Gdynia LKS ZANTYR SZTUM
117 SPRZACZKOWSKI KRZYSZTOF M M3 Gdynia Intel Runners
118 WITKE ARKADIUSZ M M2 Gdańsk Intel Runners
119 STUDNIAK ALEKSANDRA K K1 Gdynia Intel Runners
120 HOŚCIŁO TOMASZ M M1 Gdynia Intel Runners
121 HOŚCIŁO MIKOŁAJ M M2 Gdynia
122 GAŁKA ŁUKASZ M M1 Gdańsk ZorzaGdynia/Intel Runners
123 JAKUBIEC ADAM M M2 Gdańsk INTEL RUNNERS
124 WITKA GRAŻYNA K K4 Garczegorze POCANCEROWANI Biegnę Odczarować Raka
125 STEFANIAK PIOTR M M4 Lębork Łeba Mors Poland
126 PEPLIŃSKI PIOTR M M4 Lębork ŁEBA MORS POLAND
127 PEPLIŃSKA IWONA K K4 Lębork ŁEBA MORS POLAND
128 BOLEK DOMINIKA K K2 Jabłonna Running deaf
129 KOWALCZYK KATARZYNA K K2 Gdańsk Biegaj z Głową
130 OKUNIEWSKI DAWID M M2 GARCZYN
131 OLEJNICZAK ALINA K K2 Bydgoszcz
132 PODEMSKA PATRYCJA K K2 Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz
133 KIRILOVA OKSANA K K2 Adazu novads
134 BERZINA LINDA K K2 Saulkrasti
135 ULICKI ADAM M M1 Gdynia
136 NOWAK MAJA K K2 Warszawa
137 KAWCZYŃSKI SEBASTIAN M M2 Warszawa
138 ŚWIĄDER MIROSŁAW M M3 Kolbudy Intel Runners/runpassion.pl
139 SZCZEŚNIAK PIOTR M M2 Niemcz DKS SZCZESNIAK
140 WYTRWAŁ TOMASZ M M3 Gdynia
141 ROSZMAN HENRYK M M4 Orle
142 NEUFELD MARCIN M M3 Gdynia Intel Runners / run-passion.pl team
143 KRAUSE WIESŁAW M M2 Reda
144 KĘDZIA EDYTA K K3 Gdańsk Grupa Biegowa 65
145 MYŚLIŃSKA ALEKSANDRA K K3 Gdańsk
146 PODGÓRSKI ADAM M M2 Gdynia
147 CHYŁA MATEUSZ M M2 Gdańsk m&m
148 CHYLIŃSKI ŁUKASZ M M2 Grudziądz
149 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ M M2 Puck Programiści też umieją biegać…!
150 KRAJEWSKA-KŁODA KATARZYNA K K3 Czapury Honey Stinger Runners
151 WIŚNIEWSKI MACIEJ M M3 Świecie
152 GAPSKI MATEUSZ M M2 Gdańsk programistabiega.pl
153 PALASCHKE MICHAŁ M M1 Gdańsk Sportowy Majkel
154 ROKITA MARIUSZ M M3 Gdynia RockyRUN
155 KOBYLIŃSKA-URBANIAK EWA K K3 Gdańsk Invicta Power Team
156 GEPPERT STANISŁAW M M3 Sopot Body in Motion
157 GEPPERT ELŻBIETA K K3 Sopot Body in Motion
158 LASKOWSKI ŁUKASZ M M1 Gdynia
159 BEDNARSKI MARCIN M M3 Gdańsk Nordea Trading Technology
160 GUTOWSKI GRZEGORZ M M3 Rumia PGB Sportowa Paczka
161 CYWONIUK PIOTR M M2 Ełk
162 GAJEWSKI GRZEGORZ M M2 Gdańsk Pomorze Biega I Pomaga
163 RUDŹKO WOJCIECH M M4 Wejherowo
164 WOJTUNIAK JAROSŁAW M M3 Małęczyn Biegiem Radom!
165 DEWERA ŁUKASZ M M2 Gdynia
166 ADAMCZUK FELIKS M M3 Szczecin Szczecin
167 BIERNACKA AGNIESZKA K K1 Wejherowo MTB
168 OBERZIG ŁUKASZ M M2 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
169 GALIŃSKI MACIEJ M M2 Rumia MAJA TEAM/AUCHAN RUMIA
170 GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K K2 Lublin CITY TRAIL Team
171 MARCHEL KAROLINA K K1 Bolszewo MTB
172 STUDZINSKI DAREK M M3 gdynia galwanizernia radmor
173 KWIATKOWSKI ANDRZEJ M M4 Gdańsk PGB Sportowa Paczka
174 POROWSKI ADRIAN M M2 Warszawa
175 WRZOSEK JOANNA K K2 Warszawa
176 PIOTROWSKI KRZYSZTOF M M4 Gdynia Face Nordic Walking Team
177 ZIELIŃSKA KINGA K K1 Gdansk
178 ŁAPUĆ KRZYSZTOF M M2 Gdańsk
179 NACZK MARCIN M M3 Rumia Parkrun Rumia
180 FREITAG ADAM M M4 Wejherowo
181 PELA MARIA K K2 Gdańsk Kaszubska Poniewierka
182 ORŁOWSKI PIOTR M M2 Gdynia Intel Runners
183 KWAŚNY DAMIAN M M3 Wejherowo
184 MANDZIUK JANUSZ M M3 Rumia Parkrun Rumia
185 GAJDA PATRYK M M1 Gdynia Galwanizernia Radmor
186 KESLINKE ŁUKASZ M M2 Gdynia biegamyrazem.pl
187 TOMCZAK DOROTA K K4 Gdańsk
188 BRYL MARCIN M M2 Warszawa Adidas Runners Warsaw
189 ZHANG LIYING K K2 WARSAW
190 DOBKOWSKA AGNIESZKA K K2 Wejherowo MTB-Małe Trójmiasto Biega
191 WEGNER KAMILA K K2 Reda RUNEDA
192 LABUDDA MIREK M M4 Rumia MTB-Male Trojmiasto Biega
193 CIBA MICHAŁ M M3 Wejherowo Porta Drzwi
194 ZABIELSKI GRZEGORZ M M3 Lublin LUBLIN BIEGA/ŁĘCZNA BIEGA
195 NALEPKA KAROLINA K K1 Wejherowo Małe Trójmiasto Biega
196 KARWACKA ANETA K K3 ŁĘCZNA LUBLIN BIEGA/ŁĘCZNA BIEGA
197 GRZESZCZAK MAŁGORZATA K K3 Gdynia biegamyrazem.pl
198 FICHT WITOLD M M2 Wejherowo 42.195 Wejherowo
199 MIKOŁAJCZYK KRZYSZTOF M M2 Wejherowo MTB Małe Trójmiasto Biega #SiłaMasaCzosnek
200 KARPIŃSKI SŁAWOMIR M M3 WEJHEROWO
201 JARASZKIEWICZ WOJCIECH M M2 Kaźmierz
202 PRZYBORSKI MICHAŁ M M3 Gdynia
203 ŁYSAKOWSKI ADAM M M4 Puck PROFIT
204 ROSÓŁ ANNA K K3 Krosno Honey Stinger Runners
205 KLIMECKA-PAKIEŁA ANNA K K2 Lębork
206 ŁAWICKI ŁUKASZ M M2 Gdańsk
207 MANDZIUK MAGDALENA K K3 Rumia Parkrun Rumia
208 WESOŁOWSKI JAROSŁAW M M3 Gniewowo HULK TEAM
209 KAMIŃSKA ŻANETA K K1 Myszyniec
210 PAWELSKI JAKUB M M2 Gdańsk Alior Running Team
211 PRUSIK GRZEGORZ M M2 Gdańsk Alior Running Team
212 PŁACHTA JACEK M M3 Gdańsk
213 THIEL JACEK M M3 Wejherowo
214 FALKOWSKA MICHALINA K K1 Grudziądz
215 JAROMIRSKA-LEWIŃSKA MAJA, K K2 Reda RUNEDA
216 ARMATYŃSKA MAŁGORZATA K K3 Gdynia Motywatornia Team
217 NECEL MAREK M M4 Władysławowo
218 HALMANN MIREK M M2 Wejherowo PGB sportowa paczka
219 KRASZEWSKA AGNIESZKA K K2 Gdynia
220 LIEDTKE MARIAN M M3 Wejherowo
221 ALBECKI WITOLD M M3 Wejherowo AKKUS
222 WOJNAROWSKI PIOTR M M2 Gdańsk
223 STARCZEWSKA MILENA K K2 Gdynia
224 PŁODZIK EMILIA K K1 Orneta
225 TADROWSKI TOMASZ M M3 Inowrocław
226 ŚCIBISZ ANNA K K2 Warszawa
227 KOZŁOWSKI MATEUSZ M M1 Gdynia
228 DĄBROWSKA ANNA K K3 Wejherowo MTB
229 LEWIŃSKI DAMIAN M M2 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
230 ZWOLIŃSKA ANETA K K3 Mosty Platan Biega
231 CHALECKA JOLANTA K K3 Braniewo EKIPA ZRYW
232 WASILEWSKA IWONA K K2 Warszawa
233 GULARSKI TOMASZ M M2 Gdynia ZŁOmy
234 GANIEC MARTA K K1 Rumia
235 DMOWSKA ELWIRA K K1 GDAŃSK Galwanizernia Radmor
236 BABEROWSKA JOLANTA K K3 Gdańsk
237 BABEROWSKI MAREK M M4 Gdańsk
238 POLAŃSKI MARCIN M M1 Sztutowo Generat ze Sztutowa
239 CIAPA TADEUSZ M M2 Wejherowo Błękitni Wejherowo
240 MORAWSKA BEATA K K3 Radom Biegiem Radom!
241 JODLOWSKA WIOLETTA K K3 Pruszcz gdanski morsy gdyńskie
242 OWCZAREK KATARZYNA K K3 Kosakowo
243 JODLOWSKA ALEKSANDER M M3 Pruszcz gdanski morsy gdyńskie
244 BIELEWSKI HUBERT M M1 Rogóźno
245 DYDYMSKA MONIKA K K3 Rumia
246 JANIK ANDRZEJ M M2 Chojnice Komputronik Chojnice
247 DYDYMSKI KRZYSZTOF M M3 Rumia
248 BRZESKI MICHAŁ M M2 Rumia Pasieka Kaszuby
249 BOGUSZ TOMASZ M M2 Gdynia
250 WILCZYŃSKI PIOTR M M2 Jezierzyce
251 STUDNIAK MATEUSZ M M1 Gdynia Gdyński Triathlon
252 MATYSIAK ŁUKASZ M M2 Gdynia
253 MAGDZIARZ MICHAŁ M M2 Gdynia
254 LABUDA RAFAŁ M M3 Prokowo Akademia Biegowa Kartuzy
255 KWIATKOWSKI MICHAŁ M M2 Wejherowo
256 ANDRYSKOWSKI MAREK M M4 Lębork Stowarzyszenie 42.2 Lębork
257 MACH DAWID M M2 Wejherowo One Person Team
258 GÓRSKA JUSTYNA K K2 Warszawa NA MAX-A TEAM
259 MIKICIUK IZABELA K K2 Rumia TriLoszki
260 WĄSIK ANDRZEJ M M3 Borkowo Grupa Biegowa 65
261 GAŁĘZA SŁAWOMIR M M2 GDYNIA SWAVEK KEVAWS
262 PASTWA MONIKA K K3 Gdańsk
263 RZEZAK ALEKSANDRA K K2 Reda
264 ZYGMUNT MARCIN M M2 Gdansk
265 BAMBROWICZ MARTYN M M2 Rumia Parkrun Rumia
266 KUCHARCZYK FILIP M M1 Gdynia
267 GARSTKA MAŁGORZATA K K3 Rusocin
268 KOŁODZIEJCZYK TOMASZ M M3 Warszawa Adidas Runners Warsaw
269 BOHUCKI PIOTR M M2 Reda
270 WAGNER ADRIAN M M2 Gdynia
271 KOWALSKI KAROL M M4 Łódź Nie
272 BANAŚ SYLWESTER M M2 Gdańsk Lufthansa Systems Poland Active!
273 LITTWIN MAREK M M4 Reda Runeda
274 ZIELONKA MICHAŁ M M1 Somonino
275 FIJOŁEK DAMIAN M M1 Gdańsk Izerska Grupa Biegowa
276 SZARAFIŃSKI JAROMIR M M2 Gdańsk zPortoweKnury
277 BAGINSKI TOMASZ M M2 Gdansk
278 BRONOWICKI SŁAWOMIR M M4 rumia
279 KARPIŃSKI ŁUKASZ M M2 Kraków
280 RAFALSKI MARCIN M M3 Warszawa
281 ZUBKIEWICZ JULIUSZ M M3 Gdańsk Jaćwing Płaska
282 JANA MAREK M M3 Gdańsk PZU Sport Team
284 WOJCIESZEK ANDRZEJ M M2 Sopot Gemini Sopot Team
285 ADAMSKA ANNA K K2 Warszawa
286 ADAMSKI JAKUB M M2 Warszawa
287 KLEIN SEBASTIAN M M3 Kąpino
288 SAMUSIK PAULINA K K2 Gynia Kaszubska Poniewierka
289 ZAJĄC MAREK M M2 Reda
290 DOLIŃSKI FILIP M M1 Łódź
291 WÓJCIK PAWEŁ M M2 gdynia Hanka team
292 KODZIK ALEKSANDRA K K2 GDANSK
293 PROKOPI EVGENIY M M1 Chisinau Sporter MOLDOVA
294 ZIENKIEWICZ MARTA K K3 Milanówek Lidl
295 MAŁAGOWSKI TOMASZ M M2 Marki
296 MARCZAK KRZYSZTOF M M1 Stare Babice STARE BABICE BIEGAJĄ
297 WRÓBEL MICHAŁ M M2 Poznań Jan Talerz Drugi
298 RATKOWSKA MAŁGORZATA K K3 Świecie The Runners Świecie
299 KARAŚ AGNIESZKA K K2 Stare Babice Stare Babice Biegają
300 MICHALAK BARTOSZ M M2 Warszawa
301 LICHTFELD AGATA K K1 Rawa Mazowiecka
302 DIDENKOW SŁAWOMIR M M4 Koleczkowo OSTEO-SPORT TEAM
303 PĘŚKO MICHAŁ M M3 Gdańsk
304 NOWAK KAMIL M M3 Gdynia AG
305 KOWALCZYK ANNA K K3 Kętrzyn
306 KUSY DAMIAN M M1 Bodzanów
307 CETLIN MACIEJ M M3 Warszawa SBRTWarszawa
308 PISAREWICZ KAROL M M2 Gdańsk GPEC Running Team
309 GAZARKIEWICZ ANTONI M M4 GDAŃSK BHMW
310 TROCKI PAWEL M M2 Reda
311 MACKIEWICZ DOROTA K K3 Warszawa
312 KACZMAREK SŁAWOMIR M M3 Rumia
313 ŻDANUK WOJCIECH M M2 Lebork
314 WRÓBEL SEBASTIAN M M3 Gdynia Apteka Gemini Team
315 BŁOCH JOANNA K K3 Gdańsk Szalony Gdańsk Biega
316 KONKEL KATARZYNA K K1 Gniewowo Maja Team
317 PALLACH LECH M M2 Gdynia Biegamyrazem.pl
318 SMĘTEK ANDRZEJ M M4 Gdańsk Szalony Gdańsk i Pepe Biega
319 PETRICZEK WOJCIECH M M2 Iława Rezerwowe Psy
320 SOBKÓW ADAM M M4 Gdynia BHMW_Gdynia
321 CZEKAJ ŁUKASZ M M2 Gdańsk
322 ANTOŃCZYK DARIUSZ M M2 Sopot
323 GOŹDZIEWICZ LESZEK M M3 Gdynia BIEGAMYRAZEM.PL
324 SZYMAŃSKI ARTUR M M3 Gdańsk LOTOS Running Team
325 ĆWIKLIŃSKA ANNA K K3 Poznań Kaku Pixu
326 KĄCICKI MACIEJ M M3 Rumia PGB Pocztowa Grupa Biegowa
327 ZIEMIŃSKI ROMAN M M4 Wejherowo Apiko
328 TEOFILAK ROBERT M M2 Wejherowo Apiko
329 CZARNY ANNA K K3 Gdańsk
330 KUBILUS ROBERT M M3 Rumia biegamyrazem.pl
331 DYBUK AGNIESZKA K K3 Gdańsk
332 KANTECKI TOMASZ M M3 Bolszewo
333 PIETRUSZKIEWICZ KRZYSZTOF M M2 Puck Zdrowie na Bank
334 MATERN ANDRZEJ M M3 Świecie PGB Sportowa Paczka
335 MĘŻYŃSKI MICHAŁ M M3 Warszawa Żimbaki
336 MARCINIAK MATEUSZ M M2 Gdynia Rezerwowe Psy
337 STRĄGOWSKA KASIA K K1 Gowino Baltic Seals
338 PIELACHOWSKA AGATA K K2 Gdynia
339 BŁENCKI PIOTR M M2 Słupsk Night Runners Słupsk
340 BURCHARDT TOMASZ M M3 Wejherowo MTB
341 BEDNARCZYK WOJCIECH M M3 Reda RUNEDA
342 ZATORSKA-RADLIŃSKA KATARZYNA K K2 Gdańsk Rusz Pan Dupę
343 HINC JANUSZ M M3 Gdynia Gemini Sopot Team
344 FIERKA TOMASZ M M2 Lębork Klub 42,2 Lębork
345 NOWAK MATEUSZ M M1 Gdańsk
346 BROŻYNA RYSZARD M M4 Gdynia
347 GROCHOWSKI MAREK M M3 Gdańsk T.G. SOKÓŁ ZAKOPANE
348 ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA K K2 Gdańsk Apteka Gemini Team
349 CHRUKIN ADAM M M1 Białystok
350 WITKOWSKI MAREK M M3 WEJHEROWO CHODAKI_PL
351 SZADEJKO ADAM M M2 Gdynia
352 WOJNAROWSKA WERONIKA K K2 Gdynia
353 RUDNICKI DARIUSZ M M2 Pogórze
354 FALBA KAROL M M2 Gdańsk Latis
355 PAZOWSKI WIESŁAW M M4 wIELKIE oCzy
356 WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M3 Gdańsk Invicta Power Team
357 JAŁKIEWICZ ALEK M M4 pogórze MAMY TO
358 RAFAŁKO FILIP K K2 Wejherowo
359 CZAPA MAGDALENA K K3 Gdańsk NEXUS Team
360 MYRCIK RAFAŁ M M3 Pruszcz Gdański
361 GLAZER MARCIN M M2 Warszawa PKO Bank Polski S.A.
362 GRZĘBSKA-BUJA MAŁGORZATA K K2 Władysławowo
363 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K K3 Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO
364 ADAMUSIAK MARLENA K K2 Rumia parkrun Rumia
365 ZŁOTOWSKI PIOTR M M4 gdańsk SPORTEVO
366 URBAŃSKI DARIUSZ M M2 Kosakowo
367 SKOSOLAS AGNIESZKA K K3 Mosty
368 OLSZEWSKI MICHAŁ M M3 Wejherowo
369 NIECHOĆKO AGATA K K2 Gdańsk Ekipa Zryw
370 PRZYBYLSKI MARIUSZ M M4 Bydgoszcz GLS Poland
371 HEBEL SŁAWOMIR M M3 Rumia
372 LABUDA ANNA K K3 Kartuzy Akademia Biegowa Kartuzy
374 SIKORA MARCIN M M3 Pruszków Biokod Karrots
375 OBSTÓJ KAROLINA K K1 KIEŁCZÓW #SOBASTEAM
376 GŁUSZEK BOŻENA K K4 Gdynia
377 KOSMAL ANDRZEJ M M3 Kraków SLIM TEAM
378 WITBRODT LESZEK M M4 Wejherowo
379 OSTOJSKI DAWID M M1 Reda Elektryk
380 STASIAK GRAŻYNA K K4 Izabelin
381 MALINOWSKI JAKUB M M2 Poznań
382 ROMANOWSKI DARIUSZ M M2 Kielno http://www.Romanowski.edu.PL
383 BOJAN ADAM M M3 Rumia
384 SZEWCZYK ARTUR M M3 Legionowo Runners Team Jabłonna
385 SZALEWICZ EWA K K2 Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa
386 LILA PATRYCJA K K1 Łapalice
387 LILA MICHAŁ M M1 Łapalice Pożeracze Ciastkuff
388 WOJDYGA GRZEGORZ M M1 Gdańsk
389 REDZIMSKI ADAM M M4 Gdynia Gdynia Północ
390 SIKORA AGNIESZKA K K3 Karwiany MATNER RUNNING TEAM
391 POZORSKI KRZYSZTOF M M2 Kobylnica Markos Running Team
392 KOZŁOWICZ TOMASZ M M1 Wielka Lipa ATHLETICS TEAM PRUSICE
393 SADOWSKI TOMASZ M M3 GDYNIA Babie Doły Team
394 SIEROCIN AGATA K K2 Gdynia
395 TUTAK TOMASZ M M3 Lębork Klub 42,2 Lębork
396 ZIELIŃSKI ŁUKASZ M M1 Gdynia Gdynia Północ
397 KOLIŃSKI KRZYSZTOF M M2 Lipusz
398 KOWALSKI MACIEJ M M2 Gdynia PP Velo
399 KLEIN PIOTR M M3 Wejherowo Wejherowo biega
400 NASTAŁY MATEUSZ M M1 Wejherowo
401 BAGROWSKI TOMASZ M M2 Gdańsk Radość Biegania
402 NOGA ŁUKASZ M M2 Sosnowiec Zdzieraj Kapcie
403 DYLEWSKI PAWEŁ M M3 Łęczna Fizjo-Sport/Łęczna Biega
404 BOURICH KATARZYNA K K1 Kobyłka
405 JANKOWSKI ADAM M M2 Przodkowo MajaTeam
406 BIELSKI SEBASTIAN M M1 Nowogard Team Iskierka
407 SOŁTYSZEWSKI BARTOSZ M M1 Toruń
408 NIEWADZIOŁ PAWEŁ M M2 Gdańsk
409 BRUDEREK ANNA K K3 Jabłonna Runners Team Jabłonna
410 KRZYWDZIŃSKI STANISŁAW M M4 Toruń
411 KSIĄŻKIEWICZ JACEK M M2 Wągrowiec CITY TRAIL Team
413 STASIAK ŁUKASZ M M2 Siemianice Night Runners Słupsk
415 DRABATA AGNIESZKA K K2 Wejherowo
416 CIESZYŃSKI ANDRZEJ M M2 Lębork UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork
417 ROZMUS KATARZYNA K K2 Gdańsk LPP Team
418 KUPTZ DANIEL M M4 Sopieszyno AKKUS
419 TYMIŃSKI KRZYSZTOF M M4 Gdańsk Martaton
420 SIENIAWSKI MAREK M M2 Gdynia Alfaco Running Team
421 BORKOWSKA EWA K K4 Złotów
422 HNATYSZYN MATEUSZ M M2 Gdańsk Jeppesen
423 SZYMEROWSKI ŁUKASZ M M2 Wejherowo FizjoRun-Team
424 CIESZYŃSKI MARIUSZ M M3 Lębork
425 ZAWALUK MARCIN M M3 Jankowo Gdańskie
426 MCARDLE JOHN M M1 Dundalk
427 BUGAJSKI LUKASZ M M2 Brzesko Polish Runners Club Ireland
428 LULIS ZBIGNIEW M M4 GDAŃSK O-SOWA BIEGA
429 MROZOWSKA MAGDALENA K K3 Rumia ParkRun Rumia
430 SYPIAŃSKA KALINA K K3 Siedlce BodyByKalina
431 PIECZENIUK DARIUSZ M M3 Siedlce BodyByKalina
432 SUCHANECKA ALEKSANDRA K K1 Brwinów Biokod Karrots
433 WOJEWÓDKA MONIKA K K2 Gdynia
434 GRZEGORY MAREK M M1 Władysławowo Decathlon Rumia
435 NADOLNY TOMASZ M M3 Gdańsk BzG, TumboTeam
436 OCHOCKI BARTOSZ M M2 Rokietnica ROKIETNICA BIEGA
437 SKUZA MATEUSZ M M2 Wejherowo 42.195 Wejherowo
438 DĄBROWSKI ANDRZEJ M M4 Kobyłka Ostatnia prosta
439 SZYMAŃSKA AGATA K K2 Gdańsk
440 KLESZCZEWSKI RAFAŁ M M3 Warszawa
441 MIKOŁAJCZYK SŁAWOMIR M M2 Gdańsk
442 DĄBROWSKI MICHAŁ M M2 Kobyłka Nasuczaj
443 MARKOWSKA ALEKSANDRA K K2 Gdańsk Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG
445 MAĆKOWSKA MAŁGORZATA K K2 Reda
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
AUGUSTYN PIOTR M M2 Rotmanka Rusz Pan Dupę
BACHÓRZ AGATA K K2 Gdańsk REaktywuj się w maratonie
BECZEK ALEKSANDRA K K2 Suchy Dwór Parkrun Gdynia
BERTEL MARCIN M M2 Olsztyn Fitness Club Sylwetka
BISHA MIECZYSŁAW M M3 Rumia
BROM VINCENT M M3 GDYNIA
BRYL MIROSŁAW M M3 Bartoszyce Bartoszycka Grupa Biegowa ENDORFINY
CHOMA MAREK M M3 Repki PĘDZĄCE LENIWCE/SKRZESZEW RUNNING TEAM
CIEKLIŃSKA BARBARA K K3 Warzenko Kobieta w Biegu Gdynia
CYMAŃSKI KAMIL M M2 Wejherowo
CZAPIEWSKA MONIKA K K1 Chojnice
CZARNECKI MATEUSZ M M1 Stegna
CZOSNEK TOMASZ M M2 Kraków
DUBYNA MARIIA K K1 Krakow
FIBICH DOROTA K K2 Kościerzyna Ekipa Zryw
GARSKI SZYMON M M1 Wejherowo
GEMBCZYK MACIEJ M M3 Gdynia
GIEŁDON PAWEŁ M M2 Bydgoszcz JRG1 Bydgoszcz
GŁADKOWSKI GRZEGORZ M M2 Reda BigYellowFoot Adwenture Team
GRUBA MICHAL M M3 Reda Perła Team
GRUBA PATRYCJA K K3 Reda
JABLONSKA EWA K K2 Krynica-Zdroj
JANKOWSKA-PYKA MAGDALENA K K2 Gdańsk
KALINOWSKI DAMIAN M M2 Frombork Aktywny Frombork
KARDACH MAGDALENA K K2 Bydgoszcz WATAHA - łączy nas bieganie
KARLIKOWSKA-ANTOSIAK MAŁGORZATA K K2 Łęczyca
KLIMECKA-AKSAMIT IGA K K3 GDYNIA BIEGACZE PÓŁNOCY
KOKOWSKI MARIUSZ M M2 Gdynia PoProstuBezNazwy
KOSIN MARCIN M M2 Barczewo BSB BARCZEWO BIEGA
KOWALSKI WALDEMAR M M2 Borkowo Leasing Polski Team
KRYM ARKADIUSZ M M3 Gdańsk Fitness Leon
KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M2 Wągrowiec CITY TRAIL Team
LESSNAU KLAUDIA K K1 Puck LKS PUCK
LEWANDOWSKA KAROLINA K K2 San Jose
LIS KRYSTIAN M M1 Wiśniewo
LITWIN JAROSŁAW M M4 Rumia Rumia Biega
LITWIN TOMASZ M M2 Lebork Klub42,2 lebork
LUBOWIECKA ALICJA K K2 Wejherowo Unicorn Team
ŁYSZCZARZ RADOSŁAW M M3 Bydgoszcz PGB Pocztowa Paczka
MALINOWSKA JOANNA K K2 Gdynia
MĄCZKA CEZARY M M4 Gdańsk n/a
MICHALIK-TOMCZAK HANNA K K3 POZNAŃ Malta Poznań / Smashing Pąpkins
MICHALSKI ARTUR M M2 Gdynia KPW Gdynia
MIELCZARSKI BARTOSZ M M2 Warszawa Pomijalni
MIOTK TOMASZ M M1 Wejherowo MONAR Marianówek
MUCOWSKI JAROMIR M M2 gdynia White Rabbit Tattoo
MYSZK KATARZYNA K K2 Kościerzyna Ekipa Zryw
OSSOWSKA OKTAWIA K K1 Kartuzy Intel Runners
OSTASZEWSKI GRZEGORZ M M1 Rokitnica
PAWEŁCZAK DOMINIKA K K1 Wrocław
PES MAGDALENA K K2 Gdynia
POROWSKI WALDEMAR M M3 Celestynów
PREISS RADEK M M3 Gdańsk REAKTYWUJ SIĘ W MARATONIE
PYKA JAROSŁAW M M2 Gdańsk
PYSZNIAK DOROTA K K2 Warszawa adidas Runners Warsaw
ROMANOWSKA EWA K K2 Warszawa
RYCHERT ANNA K K2 Gowino Athletic Apollo
RZESZÓTKO MARCIN M M1 Zakopane Buff Team Poland
SADOWSKI ROBERT M M2 Gdynia Sklep Biegacza Running Team
SADZYŃSKI ADAM M M1 Ciechanów Mazovia ProActiv
SIEROCIN JAKUB M M2 Sopot KDATP
SŁOMION BARTOSZ M M1 Gdańsk
SŁOMKOWSKI MATEUSZ M M1 polska
SOLA ANETA K K2 Bełżyce BEŁŻYCE I OKOLICE BIEGAJĄ
SUCHENIA PIOTR M M2 Reda inov-8 team / fjord nansen test team / www.runpassion.pl
SUKACKAS SVAJUNAS M M3 Klaipeda Adventure runners LT
SZUMNY DARIUSZ M M3 Wejherowo
TEMPSKA SABINA K K2 Bożepole Wielkie
TUR TOBIASZ M M1 Giżycko Turbo Tur
WAJS ANNA K K1 Gdynia
WALCZUK KATARZYNA K K1 Rumia Pączuś
WASIEWICZ PAWEŁ M M2 Sopot
WEILAND ADRIAN M M2 Slupsk Night Wolves
WEILAND AGNIESZKA K K2 Słupsk Nocne Wilki
WESTRYCH JULIA K K2 Gdynia
WIKTORZAK MARIUSZ M M2 Gdańsk lekkoatlecinamedal
WOŁOSZYK NATALIA K K1 Gdańsk
WYCICHOWSKI WOJCIECH M M3 Ostaszewo
WYDRO KRYSTIAN M M2 Warszawa adidas runners Warsaw
WYGANOWSKI DARIUSZ M M2 Rumia
WYPIJEWSKI IGOR M M3 Szczecin
ZAWIŚLAK JAROSŁAW M M4 Wrocław
ŻYŁOWSKI TOMASZ M M3 Warszawa
Partnerzy główni
Patroni medialni