Lista startowa

TriCity Trail Maraton +

  • 08.07.2018 07:30
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
3 ROLBIECKI PIOTR M M1 Gdańsk Geoings Polska
4 TOMECZKOWSKI PAWEŁ M M1 Rumia Z OKAZJI 30 URODZIN ŻONY
5 PAZDA-POZORSKA GOSIUNIA K K1 Kobylnica
6 SUCHENIA PIOTR M M1 Reda inov-8 team / fjord nansen test team / www.runpassion.pl
7 SOBAS JACEK M M1 Kędzierzyn-Koźle #SobasTeam
12 GRABIAS ALEKSANDRA K K1 GDAŃSK
13 SIKORA IWONA K K1 Gdynia Mewa Gdynia
14 KAROLAK ASIUNIA K K1 słupsk
16 GROTT WOJCIECH M M1 Gdańsk
17 GARSZTKA MATEUSZ M M1 Borkowo
18 RYBACKI DAWID M M1 Bożepole Wielkie
19 FILIPSKI ALEKSANDER M M2 Gdynia WYMIATACZE
20 POTRYKUS MAŁGORZATA K K2 Koleczkowo gm. Szemud ULTRA3/ System-Media Team runpassion.plteam
21 ZYLA MARCIN M M1 Gdansk
22 RASZKOWSKI PIOTR M M1 Gdańsk
23 STOBIŃSKI PIOTR M M1 Reda
24 NOWAK ARTUR M M2 Gdynia A/G Carp Team
25 PIOTROWSKI SŁAWEK M M2 gdansk Barcelona Team
26 GADAMSKA-KABATA PAULINA K K1 Gdańsk
27 DUDA GRZEGORZ M M1 Słupsk Metalcorp ogrodzenia
28 WISNIEWSKI KRZYSZTOF M M2 Gdańsk Intel Runners
29 FRACZAK RADOSŁAW M M1 Gdynia RAGE
30 BRZYSKI GRZEGORZ M M1 Gdansk
31 CICHOWSKA JOANNA K K1 Gdańsk
32 OWCZAREK JACEK M M2 Kosakowo
33 ZACHARIASZ MACIEJ M M1 Gdańsk
34 KUBERA PAWEŁ M M1 Stargard
35 WASIŃSKI BARTOSZ M M1 Pruszcz Gdański SUT
36 KRAWCZYK KAMIL M M1 Gdańsk LOTOS RUNNING TEAM
37 PILUTKIEWICZ TOMASZ M M1 Giżycko ŁojWiele
38 WOJNAROWSKA MARCELINA K K1 Gdynia
39 CZAJKA MARCIN M M1 Gdansk
40 WOLOSZYK SEBASTIAN M M1 Gdynia
41 NOWICKI MICHAŁ M M2 Nowa Wieś Malborska BluMarianTeam
42 CZERWIAK ROBERT M M2 Starogard Gdański Tri Starogard Gdański
43 CZAJA JAKUB M M1 Gdansk CTS - Czaja Training System
44 KŁODA DARIUSZ M M2 Czapury Honey Stinger Runners
45 STAŃCZYKOWSKI RAFAŁ M M2 Gdynia
46 ŁYSZCZARZ BŁAŻEJ M M1 Bydgoszcz
47 BOGDANOWICZ ROBERT M M2 Gdansk
48 ZIELIŃSKA IWONA K K2 Warzenko BIEGAJ Z GŁOWĄ/ RUNNERSI S7 BANINO
49 MACIJEWSKA BOŻENA K K1 Gniewowo RUNEDA
50 MIĘTKIEWICZ RAFAŁ M M2 Gdańsk TORUS TRIATHLON TEAM
51 DEPERAS OLEK M M1 Toruń
52 KAŹMIERCZAK ANETA K K1 Gdańsk IRON WOMAN
53 LANGE KATARZYNA K K1 Gdańsk Iron Woman Trójmiasto
54 WRONA PAULINA K K2 Toruń
55 WITKOWSKI WOJCIECH M M2 Toruń
56 PEPLIŃSKI GRZEGORZ M M2 Gdańsk
57 MOLTZAN ZBIGNIEW M M2 Toruń Reebok Run Crew
58 MOLTZAN-MAŁKOWSKA MAGDALENA K K2 Toruń Reebok Run Crew
59 PROJS TOMASZ M M2 Łubianka KM Truchcik Łubianka
60 FITAS KRYSTIAN M M1 Szczytno NapierajJakByNieByłoJutra Sqad
61 WRÓBLEWSKA DOROTA K K2 Gdańsk BzG
62 SZYNKOWSKI KAROL M M1 Gdynia
63 SIENKIEWICZ-NARLOCH ANNA K K2 Gdańsk Biegaj z Głową
64 LITWIN PIOTR M M2 GDAŃSK
65 ZWOLIŃSKI TOMASZ M M2 Mosty KM PSP Gdynia
66 CYBULSKI MARCIN M M1 Piaseczno
67 SIEROCIN JAKUB M M1 Sopot KDATP
68 SIKORSKI MARIUSZ M M1 Gdańsk RUNSOFUN
69 GRABOWSKI SZYMON M M1 Gdynia PwC FCU Run Team
70 TABER KONRAD M M1 Brwinów Active Prosperia running team/STO-nogi Milanówek
71 ŻABIEŁOWICZ ANNA K K2 REDA MAMY-BIEGAMY/MOTYWATORNIA TEAM
72 BARTKOWIAK MICHAŁ M M1 Gdynia Trójmiejskie Pyry
73 GOLEC TOMASZ PAWEŁ M M1 Gdańsk 1979
74 JARECKA KATARZYNA K K2 Warszawa ADIDAS RUNNERS
75 PISZCZ KRZYSZTOF M M2 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
76 DREWA PRZEMYSŁAW M M1 Borkowo Studio S7 Banino
77 MORAWSKI PAWEL M M2 Gdynia
78 STACHOWIAK MARCIN M M1 Puszczykowo BIEGI.WLKP
79 BUDZIŁO DANIEL M M1 Gdańsk Klub Mariusza Wełny
80 GRODZKI KRZYSZTOF M M1 Banino OPTYK Banino
81 ROGOWSKI LESZEK M M2 Gdańsk Oprychy Team
82 ŁANIEWSKI ŁUKASZ M M1 Olsztyn Pszczółkowski Team
83 SZACH ANDRZEJ M M2 NIEMCZA 22kbpg
84 KRZYŚKO KRZYSZTOF M M1 Banino Kujawscy KTB
85 WIERGOWSKI MAREK M M2 Straszyn Straszyn Biega i SUT
86 TYPIŃSKI PAWEŁ M M1 Gdynia Highway
87 SZYMAŃSKI JAKUB M M1 Gdańsk Impuls
88 GOS JAN M M2 Malbork
89 OBŁUSKI RAFAŁ M M2 Gdańsk Lepiej powoli niż wcale
90 ALBECKI TOMASZ M M1 Wejherowo
91 KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M1 Wągrowiec CITY TRAIL Team
92 DĄBROWSKA BARTOSZ M M1 Wałcz
93 OLEJNIK KRZYSZTOF M M1 Bydgoszcz
94 STRÓŻYK MARCIN M M2 Rumia Szusty team
95 KOWALSKI-BADZIĄG RAFAŁ M M1 Gdynia
96 BJORN RAOUL M M2 Jokela Telia Runners Finland
97 MUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M2 Kruszyn Krajeński Puszczalscy z Puszczy Bydgoskiej
98 PIOTROWSKI MATEUSZ M M1 Sierakowice Sierakowice Morsy
99 LEYK DANIEL M M1 Luzino LEYK Team
100 KUBIAK KAROLINA K K2 WEJHEROWO EXCALIBUR PCTA
101 CZAJKOWSKI TOMASZ M M1 Gdynia ORTOsfera.pl/PolMet
102 KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ M M2 Reda Intel Runners
103 ROGAWSKI SEBASTIAN M M1 Gdansk Intel Runners
104 RZEZAK SŁAWEK M M1 Reda
105 OHLER ALEKSANDRA K K1 Gdynia Sitatunga Band
106 LENDZION PIOTR M M1 Dobra GRUPA TOM
107 ORNAL MIROSŁAW M M2 Wejherowo Motywatornia
108 PASTWA JANUSZ M M2 Gdańsk
109 GŁOWACKI RAFAŁ M M2 Gdańsk FitnessFitback
110 WEREMJEWICZ MARCIN M M2 Gdynia Runsofun
111 MARIANOWSKI KRZYSZTOF M M2 Kwidzyn Kwidzyn Biega
112 JARSKA HANNA K K2 Dębogórze
113 WORZALA WOJCIECH M M2 gdynia
114 ZWIERZYNSKI WOJCIECH M M2 Gdansk Kaszubska Poniewierka
115 MILEWICZ MAREK M M1 Gdańsk
116 LISOWSKI TOMASZ M M1 Gdańsk
117 OSTROWSKI GRZEGORZ M M2 Gdynia Biegamyrazem
118 KUCZYŃSKA KAROLINA K K1 Gdańsk
119 MADEJ PAWEŁ M M1 Gdańsk PGB Sportowa Paczka
120 GRENDZIŃSKI ANDRZEJ M M2 Ostróda PGB Sportowa Paczka
121 KAROLAK ŁUKASZ M M1 Gdansk Scientific Network South Tyrol
122 GŁADYKOWSKI ŁUKASZ M M1 Gniew PGB Sportowa Paczka
123 GAUR VINEET M M1 Warsaw
124 MOLENDA RAFAŁ M M1 Gdańsk
125 MILEWSKI BARTOSZ M M2 Gdansk HEMPEL Middle East
126 IVANICHEVA GANNA K K1 Kharkiv MobiDev
127 GERING MARIUSZ M M1 Gdańsk DCT drużyna biegowa
128 GÓRAJ MACIEJ M M2 Iława YOLO:)
129 GÓRAJ MARTA K K2 Iława YOLO:)
130 KOMBAROVA OLGA K K1 Warszawa adidas Runners Warsaw
131 OSTOJSKA EWA K K2 Reda Biegamy Razem Władysławowo/Motywatornia team
132 ETMAŃSKI PIOTR M M2 Chwaszczyno Bunga Bunga Team
133 BIESZKE IZABELA K K1 mosty Wymiatacze
134 DAMPS SYLWESTER M M2 Gowino
135 DŁUGOSZ TOMASZ M M1 Gdańsk Klub biegaczy Prawo do Życia
136 GRABOWSKI MARCIN M M1 Jabłonowo Pomorskie Vinter Souls
137 KARLIKOWSKI MACIEJ M M1 Gdańsk Karlikowscy Team / GB GLC
138 MASTALSKI BARTOSZ M M1 Chrzanów
139 KLASA ŁUKASZ M M1 Gdańsk
140 ROMPCZYK ANDRZEJ M M2 Gdańsk
141 SYCHOWSKI KAMIL M M1 Wejherowo fit4everest
142 RADLIŃSKI MAREK M M1 Gdańsk Rusz Pan Dupę
143 BARANOWSKI ADAM M M1 Gdańsk 2h59min.pl
144 BARAN GRZEGORZ M M1 Olsztyn NapierajJakByNieByłoJutra Sqad
145 LASZCZYK NADJA K K1 Reda
146 FILIPEK MAŁGORZATA K K1 Bydgoszcz Wataha Bydgoszcz
147 AZAREWICZ GRZEGORZ M M2 Gdańsk
148 CHRYSTYNA BARTOSZ M M1 Łabuńki Pierwsze x
149 BOGUSZ MARIETTA K K1 Siemianice NIGHT RUNNERS SŁUPSK
150 KRYŚ MARIUSZ M M2 Buk Bukowski Klub Biegacza
151 STĘPNIEWSKI MARCIN M M2 Siemianice Markos Running Team
152 POCIEJEWSKI WOJCIECH M M1 Gdańsk
153 SOWA PAWEŁ M M2 Gdynia
154 KAROLCZYK SYLWIA K K1 Warszawa Power Training
155 KIEŁBOWICZ ANETA K K1 Gniezno Słynni Kenijczycy
156 PRZYBYSŁAWSKI MIŁOSZ M M2 Gniezno Słynni Kenijczycy
157 SIOMA GRZEGORZ M M1 GDYNIA
158 GÓRECKI RAFAŁ M M2 Gdańsk
159 ŁYŚ DANIEL M M1 Reda NYPEL REDA-BIKE U UP
160 SAŁATA SEWERYN M M2 Łężyce
162 DOMBOWSKI RADEK M M1 Gdańsk
163 KOZIBRODA MARCIN M M2 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
164 LECKI SEWERYN M M1 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
166 ZAGALSKI JAKUB M M1 Gdańsk
167 WITKOWSKA BEATA K K1 Pajęczno #Kaszanienamoka
168 SZYMAŃSKI BARTOSZ M M1 Gdańsk Impuls
169 KIEZIK MICHAŁ M M2 Gdańsk
170 MAŻEIKA ROMAS M M1 Sopot Biegowi Szydercy
171 KAMINSKA PAULINA K K1 Żarki-Letnisko Pimpka biega
172 BANCEWICZ TOMASZ M M1 Słupsk Salon Kosmetyczny DIAMENT
173 LIPOWSKI KAROL M M1 Chwaszczyno Zoeller Tech
174 LEWANDOWSKI MICHAŁ M M2 Gdańsk Intel Runners
175 MAŚLAK RADOMIŁ M M2 Kwirynów Stare Babice Biegają
176 CHRZĄSZCZ BARTŁOMIEJ M M1 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
177 BRUCHMANN KAROL M M1 Reda Runeda
178 JANKOWSKA BARBARA K K2 Poznań Kaxu Pixu
179 SIKORA SZYMON M M1 Reda RUNREDA/PKP SKM w Trójmieście
180 SZTEJNA JOANNA K K1 Gdańsk Alior Running Team
181 BRUDEREK TOMASZ M M2 Jabłonna Runners Team Jabłonna
182 JÓZEFCZYK GRZEGORZ M M2 Wejherowo
183 PODOLSKI MAREK M M1 Gdynia biegamyrazem.pl
184 REDLICKI GRZEGORZ M M2 Kwirynów Stare Babice Biegają
185 MARSZAŁEK SEBASTIAN M M1 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
186 GŁADKOWSKI GRZEGORZ M M1 Reda BigYellowFoot Adwenture Team
187 ROGOCZ MACIEJ M M2 Gdynia
188 GROCHOWSKA MAŁGORZATA K K2 Gdańsk CROWELL
189 KONKOL KAZIMIERZ M M2 Somonino
190 CICHOWSKI KRZYSZTOF M M1 Gdańsk
192 KIPROWSKI WALDEMAR M M2 Gdansk
193 TORŁOP PRZEMYSŁAW M M2 Gdańsk Grupa Trojmiasto
194 OLECHNOWICZ SŁAWOMIR M M2 Słupsk Stopa Słupsk
195 DĄBROWSKI SŁAWEK M M2 Wąbrzeżno Doce Pares Team
196 DYŚ JAROSŁAW M M2 Słupsk MARKOS RUNNING TEAM
197 KIRYLUK PATRYCJA K K1 Gdynia
198 PIEKAC KAROL M M1 Słupak ZUS
200 DĄBROWSKI MARIUSZ M M2 Gdańsk
201 ODYA MARCIN M M2 GDAŃSK EasyRunner
202 BADZIĄG DAMIAN M M1 Lębork Klub 42,2 Lębork / Smashing Pąpkins
203 BOJANOWSKI MICHAŁ M M1 Lębork Klub 42,2 Lębork
204 ZALEWSKA KAMILA K K1 Pszczółki
205 ZACKIEWICZ PAULINA K K1 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
206 WROBLEWSKI ADRIAN M M1 Borkowo 3athlete
208 JAKUBOWSKI MARCIN M M1 Gdańsk
209 PEŁSZYŃSKI MAREK M M1 Gdańsk LPP Team
210 GAFFKA ARKADIUSZ M M2 Łeba
211 WRÓBEL MARCIN M M2 Wysoka
213 KOWALEWSKI MARCIN M M2 GDYNIA
214 ABRAMOWSKI MAREK M M1 Gdynia Marecki vs Equator
215 MYTYCH KATARZYNA K K2 Elbląg
216 KŁODZIŃSKI KAROL M M2 Toruń
217 SZCZĘŚNIAK KRZYSZTOF M M1 Ogrodzieniec KS-Achitektura.eu
218 KAŹMIERCZAK MICHAŁ M M2 Kartuzy
219 KORPALSKI TOMASZ M M1 Gdańsk BIEGAJ Z GŁOWĄ
220 DOBUSZYŃSKI PAWEŁ M M2 Torun
221 NIEVIAROUSKI KIRYL M M2 Warszawa
222 ZALEWSKI DANIEL M M1 Susz Tri Negu
223 PIELGRZYMOWSKI WOJCIECH M M1 Ostroda Ostróda Runners - sezame.pl
224 SZAPAR PRZEMYSŁAW M M2 gdynia Biegamina
225 GARSZTKA DOMINIK M M2 Gdańsk
226 OGROCKA AGNIESZKA K K1 Warszawa adidas Runners Warsaw
227 BOHN ZBIGNIEW M M2 Suchy Dwór probikes.pl
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
AUGUSTYN PIOTR M M1 Rotmanka Rusz Pan Dupę
BABIJ JAKUB M M1 Lomianki Spokojna Głowa
BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR M M1 Grudziądz V Runner
BEDNARCZYK WOJCIECH M M2 Reda RUNEDA
BELZYT BASIA K K1 Sztum
BOHUCKI PIOTR M M1 Reda
BORKOWSKI ADAM M M1 Gdansk
BRAZULEWICZ BARTOSZ M M2 Gdańsk
BUGAJSKI LUKASZ M M1 Brzesko Polish Runners Club Ireland
CERANOWSKA AGNIESZKA K K2 Złotów pseudobiegaczki
CHUCHAŁA DANIEL M M1 Reda ChuchałaTeam
CZAPA MAGDALENA K K2 Gdańsk NEXUS Team
DERING PIOTR M M1 Żukowo Free Palestine
DYRDA ZBIGNIEW M M2 Bydgoszcz
FOJCIK ASIA K K2 Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK
FROST MAŁGORZATA K K2 Gdańsk
GACKOWSKI MICHAŁ M M2 Bydgoszcz
GOLEC TOMASZ M M1 Gdańsk Biegam,żeby Barteki mógł biegać
GOLKO KUBA M M2 Gdańsk
GOŁĄB ANNA K K1 Warszawa
GONTAREWICZ IZABELA K K1 Warszawa VEGE RUNNERS
GRONEK GRZEGORZ M M1 Warszawa Adidas Runners Warsaw
GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K K1 Lublin CITY TRAIL Team
JAKUBOWSKI MACIEJ M M1 Gdańsk PGB Sportowa Paczka
KARPINSKA NINA K K1 Blizyn ReebokRun Crew
KNAPIK JAKUB M M1 Gdańsk MAMY TO!
KONKEL PIOTR M M1 Gdynia Sailors Team
KONOPKA ANNA K K1 Gdańsk Kaszubska Poniewierka
KOWALEWSKI TOMASZ M M1 Gdynia Vector Aktywnie
KOWALSKA IWONA K K1 Kosakowo
KOWALSKA MAŁGORZATA K K1 Toruń
KOWALSKI BOGUSŁAW M M2 Toruń Klub Wysokogórski w Toruniu
KRYM ARKADIUSZ M M2 Gdańsk Fitness Leon
KSIĄŻKIEWICZ JACEK M M1 Wągrowiec CITY TRAIL Team
KUJAWA KATARZYNA K K2 Gdynia Crow
KUKLA-KOWALSKA ALICJA K K2 LUSÓWKO BIEGAM BO NIE LUBIĘ/ KOBIETYBIEGAJA.PL
LABUDA ANNA K K2 Kartuzy Akademia Biegowa Kartuzy
LACKOWSKI ANDRZEJ M M1 Nowa Wieś Aikido UMK Toruń
LIANA JOLANTA K K2 Banino Runnersi S7 Banino
MACHALICA AGNIESZKA K K2 Gdańsk
MALINOWSKA ANNA K K1 Gdańsk
MARCHLEWSKA SYLWIA K K2 ŚWIECIE The Runners Świecie
MARMOŃ PIOTR M M1 Rumia
MCARDLE JOHN M M1 Dundalk
MICHALAK JAKUB M M1 Poznań Night Runners
MISIOR ŁUKASZ M M1 Banino 3athlete
MORMUL PRZEMEK M M1 Krakow Panalpina
MRÓZ PRZEMYSŁAW M M1 Łąkie
PIELACHOWSKA AGATA K K1 Gdynia
PROKOPI EVGENIY M M1 Chisinau Sporter MOLDOVA
SANDBERG DAWID M M1 Bytom
SERTEL ULA K K1 Gdańsk LOTOS Running Team/ Biegaj z głową
SIEROCIN AGATA K K1 Gdynia
SIKORA MARCIN M M2 Pruszków Biokod Karrots
SŁOMKOWSKI MATEUSZ M M1 polska
SMOLIŃSKA DOMINIKA K K1 Laski Izabelin na Start
STACHOWIAK ŁUKASZ M M1 Poznań STR Poznań / CITY TRAIL Team
STASIAK ŁUKASZ M M1 Siemianice Night Runners Słupsk
STEFANIAK MARCIN M M2 Łęczyce
SUKACKAS SVAJUNAS M M2 Klaipeda Adventure runners LT
SZAFRANIEC KAROL M M2 Gdańsk
SZYMAŃSKA KATARZYNA K K1 Szczecin Biegam bo mnie SMerfy gonią
ŚWIST JOANNA K K1 Gryfino RUNNING QUEEN/KB HERMES GRYFINO
TATROCKI DANIEL M M2 Gdynia ORŁOWO
TUR MARCIN M M1 Malbork Biegaj z Bartkiem
WIŚNIEWSKI MARIUSZ M M1 Sopot 18bdp
WIŚNIEWSKI MICHAŁ M M2 Gdańsk Invicta Power Team
WRÓBEL SEBASTIAN M M2 Gdynia Apteka Gemini Team
YAKIMCHANKA ANATOLI M M2 Minsk Wings of Angels
ZABROCKA EWA K K1 Gdynia Honey Stinger Runners
ZAJĄCZKOWSKI ALAN M M1 Gdańsk wkurw_team
ZIELIŃSKA SYLWIA K K2 Gdynia Bo-Team
ZYGRY-WIŚNIEWSKA KAROLINA K K1 Gdańsk Apteka Gemini Team
ŻOŁDOWICZ RADOSŁAW M M1 Reda Audiomanufaktura.pl /StrefaTuningu.pl
ŻURAWSKI MARCIN M M2 Warszawa adidas Runners Warsaw
Partnerzy główni
Patroni medialni