Lista startowa

TriCity Trail 80km+

  • 08.07.2018 04:30
  • |
  • Klasyfikacja:Mężczyźni
  • |
  • Kategoria:M1
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
2 LEŚNIAK KAMIL M M1 Toruń Inov-8 / CITY TRAIL Team
3 BARANOW ŁUKASZ M M1 Platerów Sklepnapieraj.pl
8 TOPOLSKI PIOTR M M1 Sopot Sztafeta Nadziei
16 BIESZKE RAFAŁ M M1 Gdynia Wymiatacze
19 PYTLEWSKI-PAJĄK DOMINIK M M1 Gdańsk
20 BLUMA PAWEŁ M M1 Gdańsk
22 POZANSKI TOMASZ M M1 gdynia psiebiegi.pl
23 MAĆKOWSKI MICHAŁ M M1 Reda
24 DOMERADZKI KRZYSZTOF M M1 Bodzanów Sokół Bodzanów
26 ĆWIRZEŃ MARCIN M M1 7631971573
27 PRZYBYŁ WOJCIECH M M1 Szczecin
36 GAJEWSKI TOMASZ M M1 Bydgoszcz
38 STRENG PRZEMYSŁAW M M1 Mrzezino
40 BRZESKI MARCIN M M1 rumia m&p
41 DE ROSIER MAREK M M1 Chojnice
44 LUTO PAWEŁ M M1 Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA
45 GRACHEL PRZEMYSŁAW M M1 Damnica Na Trasie Team.pl
46 BRZUCHALSKI MATEUSZ M M1 Bydgoszcz
51 MODERHAK MATEUSZ M M1 Gdańsk
52 CHRACEWICZ KRYSTIAN M M1 Gdynia
56 TULEJA ŁUKASZ M M1 Wejherowo Romek Team
58 WIŚNIEWSKI MARIUSZ M M1 Sopot 18bdp
65 GRZESZCZUK ŁUKASZ M M1 Gdańsk Sztafeta Nadziei
66 GURBIEL TOMASZ M M1 Gdynia Healthy Performance Supplements
70 STANKIEWICZ MICHAŁ M M1 Gdynia J.S. Hamilton Poland
71 GAJDUS WIKTOR M M1 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
75 JEREMICZ KAMIL M M1 Środa Wielkopolska LKS Zantyr Sztum
77 WOJCIECHOWSKI JAKUB M M1 Połczyn-Zdrój
79 KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M1 Wągrowiec CITY TRAIL Team
80 MILLER JAN M M1 Gdańsk
82 GRACHEL DAREK M M1 Słupsk NaTrasieTeam.pl
84 STEINKE MICHAEL M M1 Gdynia
85 BARTUS BARTOSZ M M1 Gdynia Companeros
86 NIEDZIAŁKOWSKI PATRYK M M1 Bydgoszcz Bydgoskie Okonie
87 PIOTROWSKI MICHAŁ M M1 Gdańsk Face Nordic Walking Team
88 SZCZUKA PAWEL M M1 Gdynia Padl Na Ryj
90 ZAJĄC JAN M M1 Krakow
96 PIEŃKOWSKI TOMASZ M M1 Gdańsk RINGRAIDERS SAKO GDYNIA
110 KULGAJUK MICHAŁ M M1 Pruszcz Gdański SUT
111 TELEPSKI MICHAŁ M M1 Pruszcz Gdanski NULL
113 SŁONIEWSKI RAFAŁ M M1 Gdynia Husaria Race Team
114 GAJEWSKI SZYMON M M1 Ostróda Skazani na sukces
116 PUCHNIARZ MATEUSZ M M1 Gdańsk Magiczny Odyniec
117 WIÓREK MACIEJ M M1 Szczecinek RDLP w Szczecinku
121 WENTA ADRIAN M M1 Łebunia PÓJ NA KÓŁO
128 MĘDYK MARCIN M M1 Gdynia
133 BRAMOWICZ JACEK M M1 Juszkowo Pruszcz Biega
134 HOFMAŃSKI RAFAŁ M M1 Kotlin
135 KAMIŃSKI BARTOSZ M M1 Rumia @Ultravege
137 SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M M1 Gdańsk Gdański Biegacz/Szalony Gdańsk Biega
138 URBAŃSKI DANIEL M M1 Gdynia S...Ł...O...
139 KOTARSKI MARIUSZ M M1 Rumia biegamyrazem.pl
140 ELWART PIOTR M M1 Puck
148 KISIELEWSKI TOMASZ M M1 Kraków SRH Kraków
154 BARTOSZEWICZ KAMIL M M1 Białystok Napieram Na Cel
155 PALLACH PIOTR M M1 Wejherowo Nocny Turysta
158 ŻUCHEWICZ TOBIASZ M M1 Warszawa Dobry Pasterz
159 OLEJNIK ADAM M M1 Włocławek Refericon/Ultrazdrowie
160 KRUSZCZAK KAROL M M1 Pogórze GSK RUNNERS TEAM
163 POLAŃSKI PAWEŁ M M1 Gdańsk #kaszanienamoka
165 WOJNOWSKI WIESŁAW M M1 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ARAUCZ ADRIAN M M1 Gdańsk LOTOS Running Team
BAŃKOWSKI MACIEJ M M1 Grańsk
BARTKÓW DOMINIK M M1 Bielsko-biała
BEDNARZ MICHAŁ M M1 Miastko MTS HAMER
BORKOWSKI ADAM M M1 Gdansk
BUGIERA JACEK M M1 Gdynia PwC FCU Run Team
BURAKOWSKI DANIEL M M1 Olsztyn
BYŚKIEWICZ MARIUSZ M M1 Krzyżanów Koniuchy
CELER EMIL M M1 Połczyn Zdrój
DĄBROWSKI KRZYSZTOF M M1 Gdańsk Drużyna Mistrzów
GERING MARIUSZ M M1 Gdańsk DCT drużyna biegowa
KORALEWSKI MARIUSZ M M1 Kwidzyn KWIDZYŃSKI BIEGACZ / CYKLO KWIDZYN
ŁABUDZKI PIOTR M M1 Sandomierz
ŁUKOWICZ TOMASZ M M1 Rumia parkrun Rumia / ZHR
MAŁACHOWICZ ŁUKASZ M M1 Lębork brak
MARJAŃSKI TOMASZ M M1 Gdynia KS PIDRINA GDYNIA
MIEDZIEJEWSKI ANDRZEJ M M1 Pruszków WPRunning
ORDZIEJEWSKI DOMINIK M M1 kalisz
PANEK MICHAŁ M M1 Toruń
PUDŁO PIOTR M M1 Dobroszyce KB Szerszeń Oleśnica
REGINIA PIOTR M M1 Gdańsk Rum Runners
SKOTARCZAK ŁUKASZ M M1 Poznań
SMÓŁKOWSKI MARCIN M M1 RUMIA RUMIA RUNNER
SOBECKI BARTŁOMIEJ M M1 Gałków Mały ines husky team
SOJKA ADAM M M1 Mikołów STS BIEGATON Mikołów
SYCHOWSKI KAMIL M M1 Wejherowo fit4everest
SZYMEROWSKI ŁUKASZ M M1 Wejherowo FizjoRun-Team
ŚLUSARCZYK PAWEŁ M M1 Śródborów
WALENCIK GRZEGORZ M M1 Elbląg keepMoving.pl
WASIŃSKI BARTOSZ M M1 Pruszcz Gdański SUT
ZIĘTEK DANIEL M M1 rumia
ŻUREK GRZEGORZ M M1 Świebodzin swiebodzinskibiegacz.pl
Partnerzy główni
Patroni medialni