Lista startowa

TriCity Trail 80km+

  • 08.07.2018 05:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 BEJGIER EDMUND M M2 Osielsko Biegaj z Dębami Osielsko
2 SZAJDZIUK PIOTR M M2 Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING
3 WENTA ADRIAN M M1 Łebunia PÓJ NA KÓŁO
4 PIOTROWSKI MICHAŁ M M1 Gdańsk Face Nordic Walking Team
5 SZUSTEK ADAM M M2 Tuchom SZUSTY TEAM :-)
6 POLAŃSKI PAWEŁ M M1 Gdańsk #kaszanienamoka
7 STEINKE MICHAEL M M1 Gdynia
8 GAJDZIŃSKI MARCIN M M2 Gdańsk
9 SPECJALSKI PRZEMYSŁAW M M2 Poznań
10 KLAŚ ŁUKASZ M M2 Warszawa Trucht Tarchomin Team
11 BORIS ANETA K K1 Elbląg El - Aktywni
12 WOJNOWSKI WIESŁAW M M1 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
13 BRAMOWICZ JACEK M M1 Gdańsk Pruszcz Biega
14 HINZ ANNA K K1 RUMIA PARKRUN RUMIA WYMIATACZE
15 BUGAJEWSKI MACIEJ M M2 Poznań
16 BIESZKE RAFAŁ M M1 Gdynia Wymiatacze
17 GOŁĘBIOWSKI PIOTR M M2 Straszyn
18 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K K2 Sobącz
19 PYTLEWSKI-PAJĄK DOMINIK M M1 Gdańsk
20 BLUMA PAWEŁ M M1 Gdańsk
21 RICHERT WALDEMAR M M2 Pruszcz Gdański Terra Pomorze Team
22 KURPISZ-KASPRZAK MAGDA K K1 Gdynia Na Psi Urok
23 MAĆKOWSKI MICHAŁ M M1 Reda
24 DOMERADZKI KRZYSZTOF M M1 Bodzanów Sokół Bodzanów
25 ROCZKOWSKI ARTUR M M2 Rybnik SBD Energetyk Rybnik
26 ĆWIRZEŃ MARCIN M M1 7631971573
27 PRZYBYŁ WOJCIECH M M1 Szczecin
28 KOWALEWSKI JAROSŁAW M M2 Gdynia
29 SZULWACH PAWEŁ M M2 Gdańsk KILIMANDŻARO
30 PODCZARSKA IZABELA K K2 Kolbudy KOLBUDY TEAM
31 PODCZARSKI TOMEK M M2 Kolbudy KOLBUDY TEAM
32 GUZ GRZEGORZ M M2 Świecie
33 PIECH MICHAŁ M M2 STUDZIENICE Alustal
34 GAFFKA ARKADIUSZ M M2 Łeba
35 KRYŚ MARIUSZ M M2 Buk Bukowski Klub Biegacza
36 GAJEWSKI TOMASZ M M1 Bydgoszcz
37 JAKUBOWSKI ZBIGNIEW M M2 Wejherowo Drużyna Radość Biegania
38 STRENG PRZEMYSŁAW M M1 Mrzezino
39 ORŁOWSKI RADOSŁAW M M2 Gdańsk #kaszanienamoka
40 BRZESKI MARCIN M M1 rumia m&p
41 DE ROSIER MAREK M M1 Chojnice
42 STYPUŁKOWSKI DAREK M M2 WARSZAWA BBL POLONEZ WARSZAWA
43 KUCHAREK KAROLINA K K1 Belper Rolls-Royce Harriers
44 LUTO PAWEŁ M M1 Gdańsk DCT DRUŻYNA BIEGOWA
45 GRACHEL PRZEMYSŁAW M M1 Damnica natrasieteam
46 BRZUCHALSKI MATEUSZ M M1 Bydgoszcz
47 KWAŚNICKI WOJCIECH M M2 Strzebielino Kaszubi Luzino
48 BARANOWSKI MAREK M M2 Kosakowo COM-DKM
49 GAC CEZARY M M2 Gdańsk
50 MROZOWSKI DARIUSZ M M2 Rumia ParkRun Rumia
51 MODERHAK MATEUSZ M M1 Gdańsk
52 TOPOLSKI PIOTR M M1 Sopot Sztafeta Nadziei
53 NALEWAJKO TOMASZ M M2 Rumia Goffice.pl
54 FORMELA ŁUKASZ M M2 Kartuzy
55 ZIELIŃSKI JACEK M M2 Reda biegamyrazem.pl
56 TULEJA ŁUKASZ M M1 Wejherowo Romek Team
57 MIERZEJEWSKI SYLWESTER M M2 Rumia
58 ŁUKOWICZ TOMASZ M M1 Rumia parkrun Rumia / ZHR
59 GRODZKI TOMASZ M M2 Darłowo ZespółSzkółMorskichDarłowo
60 MUZOLF DOROTA K K2 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
61 BOROWSKI WOJCIECH M M2 Gdynia
62 ŚLUSARCZYK PAWEŁ M M1 Śródborów
63 KŁECZEK JACEK M M2 Rumia Klub biegaczy "Prawo do Życia"
64 JEDLEWSKI KRZYSZTOF M M2 Lublin
65 GRZESZCZUK ŁUKASZ M M1 Gdańsk Sztafeta Nadziei
66 GURBIEL TOMASZ M M1 Gdynia Companeros
67 SIOMAK MICHAŁ M M2 Gdańsk
68 DAWIDOWSKI ROMAN M M2 Puck
69 STELMASZCZYK KONRAD M M2 Warszawa
70 STANKIEWICZ MICHAŁ M M1 Gdynia J.S. Hamilton Poland
71 GAJDUS WIKTOR M M1 Gdańsk DCT Drużyna Biegowa
72 KOS SŁAWOMIR M M2 Nowy Dwór Gdański DCT Drużyna biegowa
73 MORAWSKI MIREK M M2 RADOM BIEGIEM RADOM !
74 MRUK-HORODECKA KORNELIA K K2 Nakło nad Notecią
75 JEREMICZ KAMIL M M1 Środa Wielkopolska Polonia Środa
76 JOKEL KATARZYNA K K1 Gdańsk
77 WOJCIECHOWSKI JAKUB M M1 Połczyn-Zdrój
78 ŁUKASZEWICZ MICHAŁ M K1 Połczyn-Zdrój
79 KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M1 Wągrowiec CITY TRAIL Team
80 MILLER JAN M M1 Gdańsk
81 WITKOWSKA JOLANTA K K2 Warszawa Żimbaki
82 GRACHEL DAREK M M1 Słupsk NaTrasieTeam.pl
83 KONDRATIUK RENATA K K2 Gdańsk
84 GÓRALSKI KRZYSZTOF M M2 Toruń TS Opatrunki Toruń
85 BARTUS BARTOSZ M M1 Gdynia Companeros
86 NIEDZIAŁKOWSKI PATRYK M M1 Bydgoszcz DECATHLON TEAM FORDON
87 WITKOWSKI MICHAŁ M M2 Toruń Tornado Accedit
88 SZCZUKA PAWEL M M1 Gdynia Padl Na Ryj
89 DETTLAFF AGNIESZKA K K1 Gdynia Pulsar
90 ZAJĄC JAN M M1 Krakow
91 LIPKOWSKI RAFAŁ M M2 gdańsk Fjord Nansen
92 SIKORSKI JACEK M M2 Warszawa
93 JURGIELEWICZ JACEK M M2 Kostkowo
94 HRYNIEWICKA MONIKA K K1 Rumia
95 WASIŃSKI BARTOSZ M M1 Pruszcz Gdański SUT
96 PIEŃKOWSKI TOMASZ M M1 Gdańsk SGS POLAND TEAM / SAKO GDYNIA
97 TRYBALSKI KRZYSZTOF M M2 Gdynia
98 NOŻYKOWSKI ADAM M M2 Pułtusk
99 NOWIŃSKI RAFAŁ M M2 WSCHOWA Endorfina Wschowa
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ANDRZEJEWSKI PAWEŁ M M2 Nowa Wieś Wielka
ARAUCZ ADRIAN M M1 Gdańsk LOTOS Running Team
BAŃKOWSKI MACIEJ M M1 Grańsk
BARTNIK TOMASZ M M2 Poznań KS Tęcza/3zaszewpałę
BASIS MARCIN M M2 Milanówek Biegam Naturalnie
BORKOWSKI ADAM M M1 Gdansk
BRAZULEWICZ BARTOSZ M M2 Gdańsk
BUGIERA JACEK M M1 Gdynia PwC FCU Run Team
BURAKOWSKI DANIEL M M1 Olsztyn ultrabieg.pl
DĄBROWSKI KRZYSZTOF M M1 Gdańsk Nadmorski Biegacz
DORDZIK KATARZYNA K K1 Gdynia
GERING MARIUSZ M M1 Gdańsk DCT drużyna biegowa
GRABIAS ALEKSANDRA K K1 Gdańsk
GRUDZIŃSKI ERNEST M M2 Zambrów Burzyn - Biebrza Team
GRZENKOWICZ JACEK M M2 Gdynia WYMIATACZE
GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K K1 Lublin CITY TRAIL Team
GWÓŹDŹ KATARZYNA K K1 Więcbork TKKF WODNIK WIĘCBORK
HERMAN KRYSTIANA K K2 wEJHEROWO
KAROLAK ASIUNIA K K1 słupsk
KOŁODZIEJCZAK BEATA K K2 sochaczew SOCHO TEAM
KORALEWSKI MARIUSZ M M1 Kwidzyn KWIDZYŃSKI BIEGACZ / CYKLO KWIDZYN
KUSZAJ SŁAWOMIR M M2 Rumia Rumia Biega
KWASZEWSKI MARIUSZ M M2 Pszenno Krause running team
LEWANDOWSKA MARLENA K K2 Toruń KM Truchcik Łubianka
ŁABĘDA STANISŁAW M M2 Nasielsk Nasielsk Baszta Team
ŁABUDZKI PIOTR M M1 Sandomierz
MAŁACHOWICZ ŁUKASZ M M1 Lębork brak
MARCHLEWSKA SYLWIA K K2 ŚWIECIE The Runners Świecie
MIEDZIEJEWSKI ANDRZEJ M M1 Pruszków WPRunning
MONTALVA ENRIQUE M M2 Poznań www.myteamgroup.pl
MYTYCH KATARZYNA K K2 Elbląg
ORDZIEJEWSKI DOMINIK M M1 kalisz
OSTOJSKA EWA K K2 Reda Biegamy Razem Władysławowo
PANEK MICHAŁ M M1 Toruń
POPEK JAROSŁAW M M2 Gdańsk -
PÓŁTORZYCKI PIOTR M M2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK
PUDŁO PIOTR M M1 Dobroszyce KB Szerszeń Oleśnica
PUŁAWSKI KAZIMIERZ M M2 Łyse
RATKOWSKA MAŁGORZATA K K2 Świecie The Runners Świecie
REGLIŃSKA JOANNA K K1 Bytów Klub Biegacza GOCH Bytów
SUDZIARSKI TOMASZ M M2 gdynia
SZCZYKUTOWICZ TOMASZ M M1 gdansk Gdański Biegacz/Szalony Gdańsk Biega
SZEREMETA ANDRZEJ M M2 Warszawa PZU SPORT TEAM
SZYMEROWSKI ŁUKASZ M M1 Wejherowo FizjoRun-Team
URBAŃSKI DANIEL M M1 Gdynia
WALENCIK GRZEGORZ M M1 Elbląg keepMoving.pl
WARCHOŁ ANDRZEJ M M2 Świecie The Runners Świecie
WRÓBEL MARCIN M M2 Wysoka
ZAKRZEWSKI MACIEJ M M2 Rumia
ŻABIEŁOWICZ ANNA K K2 REDA MAMY-BIEGAMY/MOTYWATORNIA TEAM
ŻUREK GRZEGORZ M M1 Świebodzin swiebodzinskibiegacz.pl
Partnerzy główni
Patroni medialni