Wyniki

TriCity Trail 80km+

  • 09.07.2017 05:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
  • |
  • Punkt:54km
Msc Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub 22km35km54km73kmMeta
1 (1) 2 SIKORA SEBASTIAN M M2 GDYNIA ACEL GDYNIA01:35:4802:57:1504:29:3606:56:14
2 (2) 143 UZNAŃSKI PIOTR M M1 KRAKÓW EUROCLEAR RUNNING TEAM01:37:5703:02:3904:42:5006:34:3107:24:59
3 (3) 5 ZIMNY OSKAR M M1 WARSZAWA 01:37:5703:04:0804:51:5906:43:4607:30:44
4 (4) 86 PAZDA-POZORSKA GOSIUNIA K K1 KOBYLNICA NIGHT RUNNERS AML01:43:0503:14:0105:00:4106:50:3007:36:46
5 (8) 52 OGRODNIK MACIEJ M M1 SOBÓTKA SOBCZYK TEAM01:42:5603:11:4505:01:1507:05:3707:52:59
6 (7) 60 WRÓBEL MARCIN M M2 WROCŁAW IM-MOTION.PL TEAM01:43:1903:14:0405:03:2107:02:4107:52:21
7 (5) 57 WITKOWSKI MICHAŁ M M2 TORUŃ TORNADO ACCEDIT01:50:0203:24:5605:07:3306:54:5107:40:00
8 (6) 126 BORSKI ADAM M M2 WEJHEROWO 42 195 WEJHEROWO01:48:2103:21:3905:07:5807:04:4707:48:50
9 (9) 161 WRONKOWSKI IGOR M M1 SZABDA PSY GOŃCZE / KW TORUŃ01:45:2203:22:0605:13:3307:17:0108:08:08
10 (11) 129 FERSZT PIOTR M M1 OLSZTYN AKM OLSZTYN/SKLEPBIEGOWY.COM01:44:0903:19:0705:16:2307:32:1608:27:54
11 (10) 138 SIKORA ROGER M M1 GDYNIA MEWA GDYNIA01:48:0003:26:4605:21:1207:29:2508:15:39
12 (14) 11 KAROLAK ANIA K K1 SLUPSK STOPA SŁUPSK01:45:2203:24:5605:23:0407:44:2108:36:08
13 (13) 93 MĘDYK MARCIN M M1 GDYNIA 01:41:3103:17:2405:27:2107:45:4708:35:28
14 (12) 87 BŁAŻUK JAREK M M1 GDYNIA 01:48:5503:30:1405:30:5107:44:2008:29:56
15 (16) 137 KOTARSKI* MARIUSZ M M1 RUMIA BIEGAMYRAZEM.PL02:00:4803:40:3005:36:0707:41:3608:49:54
16 (17) 34 POROWSKI WALDEMAR M M2 WARSZAWA 01:46:2803:30:3005:37:1507:57:1308:54:16
17 (20) 144 LISAKOWSKI RAFAŁ M M2 WŁADYSŁAWOWO TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO01:56:1303:41:5105:44:1908:08:3609:03:02
18 (32) 147 BLUMA PAWEŁ M M1 GDAŃSK 01:56:1903:35:2805:47:4208:22:5509:19:26
19 (19) 51 ZIEMIANIN PRZEMEK M M1 GDYNIA KM PSP GDYNIA01:55:4003:42:3205:47:5108:12:1008:59:27
20 (15) 141 ZAJKOWSKI JAROSŁAW M M2 CHOROSZCZ 01:55:2803:43:4205:48:4807:56:1808:48:59
21 (18) 116 ZAKRZEWSKI MACIEJ M M2 RUMIA 01:56:0503:38:5605:50:0308:08:5708:58:21
22 (21) 140 HORACZY KRZYSZTOF M M2 BIAŁYSTOK 01:55:2803:43:4205:50:1708:08:5709:04:34
23 (24) 88 PALLACH PIOTR M M1 WEJHEROWO NOCNY TURYSTA01:51:0903:42:0805:51:4208:12:3609:08:46
24 (22) 119 GUZ GRZEGORZ M M1 ŚWIECIE 01:48:1303:36:4405:51:4508:13:5209:06:41
25 (23) 157 BASIS MARCIN M M2 MILANÓWEK BIEGAM NATURALNIE01:50:5303:38:4805:53:0608:17:5009:07:12
26 (33) 69 KULTYS ARTUR M M2 GDYNIA 01:55:0903:42:5905:53:5308:27:1009:23:13
27 (30) 99 BYŚKIEWICZ MARIUSZ M M1 KRZYŻANÓW KONIUCHY01:58:4903:41:5005:54:3508:20:5809:18:27
28 (28) 49 DUPLA KONRAD M M1 WROCŁAW 01:59:3403:47:0805:57:1108:21:4609:14:42
29 (26) 156 BIAŁAS ARKADIUSZ M M2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK01:45:2203:29:0305:58:0708:19:0509:11:41
30 (25) 95 BOBIN TOMASZ M M1 GORZÓW WLKP. 01:55:0303:43:4406:00:2608:16:3909:10:04
31 (41) 113 LEPKA BARTOSZ M M1 SŁUPSK SŁOMIANE BAMBUSY02:00:4503:48:0106:02:4808:35:3809:38:08
32 (31) 76 SIGNERSKI REMIGIUSZ M M2 GDAŃSK LONG SLOW DISTANCE OSOWA02:00:4803:57:1006:03:2308:20:3409:18:44
33 (29) 25 GÓRALSKI KRZYSZTOF M M2 TORUŃ TS OPATRUNKI TORUŃ01:52:0603:42:2406:03:5008:24:0109:15:06
34 (34) 101 KOŁODZIEJSKA LUCYNA K K1 GDAŃSK ACCELERATING POLAND01:58:5503:50:0406:04:0408:31:1409:23:38
35 (35) 131 TOPOLSKI PIOTR M M1 GDAŃSK 01:58:5503:50:0506:04:0508:31:1909:23:38
36 (40) 134 ZIĘTAK ANDRZEJ M M2 BRZOZA TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ01:51:3003:36:3706:06:0508:52:3909:37:39
37 (27) 84 BROCHOCKI PAWEŁ M M2 GDAŃSK GLAJTY SĄ WSZĘDZIE02:01:3103:53:4806:06:2008:23:0109:12:58
38 (49) 122 PĘDZISZEWSKI KRZYSZTOF M M2 GDAŃSK NAVIGATORIA01:56:5803:46:1306:06:4708:38:3409:45:15
39 (36) 50 RYDLEWSKI MAREK M M2 CIELE / BYDGOSZCZ RUN BYDGOSZCZ02:04:1603:55:0806:06:4909:26:40
40 (50) 150 ROMPCZYK ANDRZEJ M M2 GDAŃSK 01:56:1303:43:5306:06:5808:48:0409:45:30
41 (39) 114 SZTYGIEL MACIEJ M M2 WEJHEROWO PORTADRZWI01:50:2503:48:1806:09:3608:33:0709:32:11
42 (48) 46 KLIMCZEWSKI ANDRZEJ M M2 ŁÓDŹ FOREVER YOUNG ŁÓDŹ01:57:4903:50:5506:10:1008:47:1809:43:21
43 (58) 133 KUBACKI SEBASTIAN M M1 WARSZAWA STAL NIEWIADÓW02:06:0003:55:3706:10:3308:50:0909:57:41
44 (73) 65 BRZEZIŃSKI PAWEŁ M M2 BYDGOSZCZ R2G02:00:0403:49:5606:11:3809:01:4310:30:46
45 (37) 61 BARTNIAK DARIA K K1 WARSZAWA MAZOWSZE BIEGA02:07:4504:03:2106:13:3409:27:19
46 (47) 62 BARTNIAK KAMIL M M1 WARSZAWA 02:07:4504:01:4806:14:4908:48:0809:43:07
47 (54) 104 GRZYMKOWSKI ADAM M M2 MARKI 01:54:1003:48:3506:15:1208:51:0009:50:45
48 (70) 24 PILARCZYK MARCIN M M1 PIŁA 01:56:0503:46:1306:17:3209:17:2410:29:12
49 (56) 117 JURGIELEWICZ JACEK M M2 KOSTKOWO 02:01:4804:02:0006:18:3708:52:2509:51:17
50 (46) 128 KARWACKI JAROSŁAW M M2 GDAŃSK 02:00:5103:54:1306:19:5908:47:0309:42:52
51 (38) 109 BOGDANOWICZ BEATA K K2 GDAŃSK 02:08:2604:05:5406:20:5108:35:2109:29:39
52 (43) 70 ZBOIŃSKI FILIP M M1 BYDGOSZCZ R2G02:00:4603:58:4006:22:1108:49:0009:42:02
53 (63) 38 MICHNA MICHAŁ M M1 BORKOWO ŁOSTOWICKIE KUJATT RUNNERS TEAM02:00:4703:55:3506:23:0009:06:2510:10:00
54 (64) 145 JÓZEFKO ARKADIUSZ M M1 GDYNIA 02:09:3004:00:1206:23:0109:06:2610:10:00
55 (42) 22 SOWA PAWEŁ M M2 GDYNIA 02:03:0506:23:1508:45:5209:39:35
56 (57) 94 GOLEC TOMASZ M M1 GDAŃSK BIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ02:03:1904:00:1206:23:1608:54:3009:52:48
57 (44) 160 WITCZAK JOLANTA K K2 TARNOWO PODGÓRNE TARNOWO PODGÓRNE POZIOM WYŻEJ02:07:3904:10:4606:23:3508:45:3309:42:12
58 (45) 80 BAJKOWSKI SEBASTIAN M M1 MSZCZONÓW 108*HERO02:07:4004:10:4706:23:3708:45:4909:42:15
59 (51) 66 PIOTROWSKI JAROSŁAW M M2 ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE02:12:4104:11:0906:23:4808:53:1409:46:12
60 (61) 83 HENSCHKE ADAM M M1 KOMORNIKI PARK KOMORNIKI01:59:1503:53:5606:24:2409:08:1610:02:48
61 (55) 54 BIESIEKIERSKI KRZYSZTOF M M2 JEZIORANY SS DRUŻYNA WILKA / AKM OLIMP OLSZTYN SKLEPBIEGOWY.COM02:02:5604:01:1906:25:5008:52:4209:50:54
62 (52) 47 ŚWIĄTEK EWELINA K K1 WROCŁAW SPARTANIE DZIECIOM KB ERGO02:08:2904:06:0406:25:5408:50:3109:49:24
63 (67) 123 AZAREWICZ GRZEGORZ M M2 GDAŃSK 02:11:4304:07:4706:26:0109:11:3810:19:27
64 (62) 111 RENACHOWSKI MIROSŁAW M M2 REDA OPEC GDYNIA / BIEGAMYRAZEM.PL02:08:2704:10:4506:26:0709:00:3210:03:06
65 (66) 142 KRAUSE GRZEGORZ M M2 GDAŃSK SZTAFETA NADZIEI01:58:5203:59:0106:28:2909:17:2310:16:07
66 (69) 39 ROMANÓW PRZEMEK M M1 RAJSZEW TRUCHT TARCHOMIN TEAM02:05:5504:02:0506:28:4109:15:0610:23:09
67 (74) 42 GRODZKI TOMASZ M M2 DARŁOWO ZESPÓŁSZKÓŁMORSKICHDARŁOWO02:10:0504:05:5806:30:4010:31:11
68 (53) 159 STRYCHALSKI DARIUSZ M M2 ŁAPY 02:15:1004:15:2406:32:2208:57:4109:50:02
69 (87) 148 GRUCHAŁA ROBERT M M1 GDYNIA PADŁ NA RYJ TEAM02:06:4804:05:5506:34:0609:47:5510:58:24
70 (59) 103 MADEJCZYK SEBASTIAN M M2 TUCHOW TUCHOW02:16:1304:16:1106:35:1209:02:2910:00:06
71 (65) 89 KUNCEWICZ SLAWOMIR M M2 GDANSK 02:16:0304:11:1106:36:0009:11:3210:14:53
72 (60) 108 HEJMOWSKI SYLWESTER M M2 GDYNIA MAMY TO!02:09:1704:12:4306:41:3809:02:5110:02:25
73 (94) 45 URBAŃSKI DANIEL M M1 GDYNIA 01:59:5804:02:1706:41:5409:53:0311:14:10
74 (78) 90 GRZESZCZUK ŁUKASZ M M1 GDAŃSK ULTRARUNMAN.PL02:10:4906:43:5309:28:1410:43:56
75 (79) 120 ĆWIRZEŃ MARCIN M M1 7631971573 01:48:1203:50:3606:44:0909:32:1610:46:57
76 (89) 135 OLBORSKI ANDRZEJ M M2 JASTRZĘBIE-ZDRÓJ 01:59:1503:54:2906:45:1409:51:5511:01:15
77 (68) 106 MAKAREWICZ WIKTOR M M1 WARSZAWA HUSARIA RACE TEAM02:05:5604:07:2006:47:4409:13:5310:22:55
78 (71) 29 GOSTKOWSKA-DRZEWICKA MAGDALENA K K2 SOBĄCZ 02:13:4504:25:1106:50:5809:25:3110:29:31
79 (86) 153 BĄKOWSKI MAREK M M1 WEJHEROWO JATRENUJE01:51:4903:55:0906:51:0409:47:5410:58:24
80 (72) 72 POBŁOCKI JAN M M2 GDAŃSK GRUPA TRÓJMIASTO02:25:5004:29:1306:53:0909:25:2810:29:36
81 (83) 152 GŁÓD MICHAŁ M M1 ELBLĄG POZOR VLAK!02:10:0704:16:1006:53:3609:49:5810:52:36
82 (75) 71 AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA K K2 GDYNIA MAMY TO !02:21:3004:28:0806:54:5809:30:3110:34:10
83 (76) 158 DORSZ BEATA K K2 GDYNIA 02:21:3004:28:0806:54:5909:30:3410:34:11
84 (93) 132 PODOLSKI MAREK M M1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL02:14:0604:23:3107:00:1910:01:0311:11:52
85 (84) 124 PRUSIEWICZ BEATA K K2 OSTRÓW WLKP. KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI02:15:0404:23:0907:00:2209:46:4610:53:41
86 (85) 125 OSTACH DARIA K K2 OSTRÓW WIELKOPOLSKI KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI02:15:0304:23:0807:00:2209:46:4510:53:42
87 (92) 59 MEISSNER PAWEŁ M M1 GDAŃSK KONEFKA TEAM02:23:4604:27:4407:05:3109:48:1611:09:07
88 (81) 74 ORŁOWSKI RADOSŁAW M M1 SOPOT #KASZANIENAMOKA02:14:1004:26:0807:07:2109:50:1110:47:39
89 (77) 118 HRYNIEWICKA MONIKA K K1 RUMIA SAINT-GOBAIN SQUAD02:25:2504:40:5307:09:1109:46:0410:42:13
90 (80) 105 MROZOWSKI DARIUSZ M M2 RUMIA PARKRUN RUMIA02:18:0504:27:5507:12:2409:54:4610:47:38
91 (90) 121 DOMŻALSKA WIOLETTA K K2 RUMIA PARKRUN RUMIA02:18:0704:37:4307:12:2409:54:3911:01:44
92 (114) 98 GRZENKOWICZ JACEK M M2 GDYNIA LARA FABIO TEAM02:16:1304:19:2307:12:2410:29:3712:00:22
93 (102) 28 KOWALEWSKI JAROSŁAW M M2 GDYNIA 02:07:4704:17:0207:12:2510:26:0511:41:37
94 (88) 26 KAŹMIERCZAK MICHAŁ M M2 KARTUZY 02:30:4304:44:5307:15:0609:49:4910:58:27
95 (103) 32 BIESZKE RAFAŁ M M1 GDYNIA WYMIATACZE02:14:4504:30:2507:16:3510:26:2411:41:39
96 (82) 48 KONDRATIUK RENATA K K2 GDAŃSK 02:20:4404:43:1007:17:0009:50:3510:49:54
97 (95) 146 SZEREMETA ANDRZEJ M M2 WARSZAWA PZU SPORT TEAM02:17:1404:36:3707:18:0110:21:0911:32:50
98 (91) 112 GROCHOWSKI PAWEŁ M M2 ZĄBKI WARBUD RUNNING TEAM02:24:0004:45:3807:18:1909:57:2711:07:46
99 (107) 139 NALEWAJKO TOMASZ M M2 RUMIA GOFFICE.PL02:16:1104:27:5607:19:1510:30:0411:46:10
100 (127) 67 KUCHTA MARCIN K ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE02:12:4204:11:1207:20:20
101 (108) 127 ZIELIŃSKI JACEK M M2 REDA BIEGAMYRAZEM.PL02:16:5104:26:0907:20:2510:47:4811:46:50
102 (100) 77 BANASZAK PAWEŁ M M1 GDAŃSK 02:15:1304:35:5607:23:5310:32:1711:40:11
103 (109) 23 GAJDUS WIKTOR M M1 GDAŃSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA02:25:4104:42:5807:24:5310:36:5011:49:06
104 (110) 55 LUTO PAWEŁ M M1 GDANSK DCT DRUŻYNA BIEGOWA02:27:1004:42:3207:25:1210:36:4811:49:06
105 (99) 40 SZUMIGRAJ EWA K K2 PRZYTOK DSS02:21:5504:41:1107:27:3310:33:2311:39:30
106 (104) 92 PODCZARSKI TOMEK M M2 KOLBUDY 197002:22:0304:41:0207:27:5010:28:4711:43:43
107 (105) 78 PODCZARSKA IZABELA K K2 KOLBUDY ROK02:22:1604:41:0707:27:5610:28:3511:43:43
108 (97) 16 PIEŃKOWSKI TOMASZ M M1 GDAŃSK SGS POLAND TEAM / SAKO GDYNIA02:25:2504:40:5307:28:0910:36:4611:34:43
109 (113) 85 ŁUKOWICZ TOMASZ M M1 RUMIA PARKRUN RUMIA / ZHR02:16:1504:36:2107:34:0410:39:1112:00:22
110 (117) 20 GWIZDAŁA RADOSŁAW M M1 REDA 02:34:0104:50:4807:35:2310:45:3412:07:03
111 (106) 107 BOGUSZ MARIETTA K K1 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK02:22:1907:36:4510:32:1611:45:06
112 (120) 81 BOROWSKI WOJCIECH M M2 GDYNIA 02:27:2604:48:2207:36:4810:55:0512:19:47
113 (111) 149 WINKEL AREK M M2 GRYFINO 100% EKIPA GRYFINO02:20:1204:49:3207:38:0010:40:1011:52:10
114 (101) 102 WIERZBA KRZYSZTOF M M2 GDAŃSK W&W MARATON02:29:3904:54:4007:38:0310:37:0011:41:10
115 (115) 73 SYPNIEWSKA HANNA K K2 GDYNIA SPARTANIE DZIECIOM02:29:3904:55:2307:41:5210:46:1612:03:53
116 (116) 136 SYSUŁA JANUSZ M M2 BIAŁYSTOK PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK02:14:1004:36:4007:43:1710:54:4112:05:15
117 (112) 82 RATAJCZAK KONRAD M M1 PNIEWY TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)02:13:5004:45:0707:43:2010:47:1611:55:43
118 (96) 41 KWIECIEŃ ZBIGNIEW M M2 TYCHY FAUDANA02:20:2904:41:5707:48:3010:32:5311:33:52
119 (119) 154 CICHOWSKI GRZEGORZ M M2 GDYNIA 02:21:1104:50:0107:49:3510:54:4712:16:16
120 (128) 97 KRYŚ MARIUSZ K BUK BUKOWSKI KLUB BIEGACZA02:33:4204:55:4607:54:25
121 (121) 151 WSUŁ MONIA K K2 SWARZĘDZ 02:25:4804:56:1907:55:2111:05:5312:30:19
122 (124) 27 HINZ ANNA K K1 RUMIA PARKRUN RUMIA02:30:1304:54:5807:55:3011:23:1712:43:17
123 (118) 36 KUSZAJ SŁAWOMIR M M2 RUMIA RUMIA BIEGA02:29:5804:53:2007:57:4311:05:5112:15:33
124 (122) 58 FANSLAU MAREK M M2 STAROGARD GDAŃSKI 02:26:2604:54:0508:01:5811:23:1912:36:55
125 (123) 56 STAWSKA ANNA K K1 BYTÓW VRITUAL RUNNER CLUB02:30:1405:11:4708:11:3211:29:0612:38:14
126 (125) 63 PATEREK AGATA K K2 GDAŃSK 02:35:4405:21:0708:38:3301:20:53
127 (129) 165 ZAPART TOMASZ K WARSZAWA 02:19:4004:56:1908:42:55
128 (130) 64 WARCHOŁ ANDRZEJ K ŚWIECIE THE RUNNERS ŚWIECIE02:41:3105:34:2808:57:42
Partnerzy główni
Patroni medialni