Lista startowa

TriCity Trail 21km

  • 09.07.2017 09:00
  • |
  • Klasyfikacja:Open
  • |
  • Kategoria:wszystkie
Zawodnicy z opłaconym startem
Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miasto Klub
1 ROLBIECKI MICHAŁ M M2 Wejherowo LKB im. Braci Petk Lębork/Maja Team
11 ROLBIECKA MONIKA K K1 Wejherowo Maja Team
13 KONKEL KATARZYNA K K1 Gniewowo Maja Team
16 URBANIAK DANIEL M M2 Rumia
17 PAWELSKI MAREK M M2 Gdynia
18 SZYMAŃSKI TOMASZ M M3 Szczecinek Team Biegowy Szczecinek
19 NOSTITZ-JACKOWSKI MATEUSZ M M2 Puck Programiści też umieją biegać…!
20 ROCZYŃSKI MICHAŁ M M3 Tczew
21 ZIELIŃSKA IWONA K K3 Warzenko BIEGAJ Z GŁOWĄ
22 DĄBROWSKI MICHAŁ M M2 Kobyłka Nasuczaj
23 ROGOZIEWICZ PIOTR M M4 grudziądz amator
25 HUNT DARRYL M M3 Brighton
26 KLUZA-HOWIL LILA K K3 Gryfino
27 SIKORA JOANNA K K1 Gdańsk
28 KOCHANIEWICZ KRYSTIAN M M2 Gdańsk
29 BINKOWICZ LUCJAN M M2 Frysztak
30 WLAZŁOWSKI WOJCIECH M M2 Gdynia
31 PAWLIKOWSKA ELŻBIETA K K4 Rumia Stowarzyszenie More Active
33 STRZELECKI DAWID M M1 Toruń setler
34 SZCZYPIŃSKI SZYMON M M2 Gdańsk BPH Runners Team
35 KĘPIŃSKA KAMILA K K2 Warszawa
36 RATAJCZYK PIOTR M M2 Gdynia
37 BIELECKI TADEUSZ M M3 Rumia UKS SIÓDEMKA RUMIA
38 PALIWODA MICHAŁ M M3 Gdynia
39 MAKOWSKA AURELIA K K2 Gdańsk
40 KOŚCIELSKI MARIUSZ M M4 Gdynia COM-DKM
41 CICHOWSKI KRZYSZTOF M M2 Gdynia
42 MUSZYŃSKI KRZYSZTOF M M3 Kruszyn Krajeński
43 ŁOJKO AGNIESZKA K K3 Żary
44 STOPA MACIEJ M M3 Gdańsk fantastik fajf
45 GIEŁDON PAWEŁ M M2 Bydgoszcz JRG1
46 WÓJCIK AGNIESZKA K K2 Rajszew Trucht Tarchomin Team
47 MAĆKOWSKI MICHAŁ M M2 Reda
48 KULKA JANEK M M2 Pogórze Parówy hmm hmm hmm
49 KALINOWSKI DAMIAN M M2 Frombork
50 LIS KRYSTIAN M M1 Wiśniewo
51 ŻYGULSKA KATARZYNA K K2 IŁAWA IŁAWA
52 LENCZOWSKI PIOTR M M2 Wejherowo 13 Dywizjon Trałowców
53 BISHA MIECZYSŁAW M M3 Rumia
54 WRZOSEK JOANNA K K2 Warszawa
55 PRĄDZYŃSKI JĘDRZEJ M M1 Jezierzyce
56 LANGE KATARZYNA K K2 Gdańsk Iron Woman Trójmiasto
57 JESIONOWSKA EMILIA K K1 Młyniec Pierwszy
58 GROTT WOJCIECH M M1 Gdańsk
59 GUTOWSKI MICHAŁ M M2 Gdynia
60 SEREMA MARCIN M M2 pierwoszyno Wymiatacze
61 GALIŃSKI MARCIN M M3 Suchy Dwór WYMIATACZE
62 STOIŃSKI ADAM M M3 Gdynia
63 WRÓBEL ALEKSANDRA K K1 Sępólno Krajeńskie Dirty Sparrows
64 DUDA KATARZYNA K K1 Poznań 1989
65 SZCZYGIEL ARKADIUSZ M M2 Wejherowo WTC
66 DETTLAFF ANNA K K2 Brzyno Sisterki / Krokowa Biega
67 KUBERA PAWEŁ M M2 Stargard
68 ZAKRZACKI ANDRZEJ M M2 Gdynia
69 ŻOŁDOWICZ RADOSŁAW M M2 Reda StrefaTuningu.pl
70 JAKUSZ PRZEMYSŁAW M M2 WEJHEROWO
71 CYMAN DAMIAN M M2 Gdańsk
72 KAŹMIERCZAK ANETA K K1 Gdańsk Iron Woman Trójmiasto
73 KOWALSKI BOGUSŁAW M M3 Toruń Klub Wysokogórski w Toruniu
74 KOWALSKA MAŁGORZATA K K2 Toruń
75 RUSHFORTH MAGDALENA K K3 Warszawa Front Rummers
76 BELL ANDY M M3 Skwierzyna York Knavesmire Harriers
77 KOPEĆ IGOR M M3 Gdynia
78 DURKIN STEFAN M M3 Skwierzyna York Knavesmire Harriers
79 BABEROWSKA JOLANTA K K3 Gdańsk
80 ULICKI ADAM M M1 Gdynia
81 SZUSZMAN ŁUKASZ M M2 Józefosław
82 MATYJEWICZ KLAUDIA K K1 Warszawa Biegowe Endorfiny
83 SOBOLEWSKA MAŁGORZATA K K1 Szczecin
84 SMERECZYŃSKI KAMIL M M3 Otwock TUPTUś Otwock
85 BUDREWICZ MILENA K K2 Otwock TUPTUś Otwock
86 KWARTA MACIEJ M M1 Bolszewo Batalion Dowodzenia MW w Wejherowie
87 LASKOWSKI ŁUKASZ M M1 Gdynia K.F.M. - UDO
88 SUCHENIA PIOTR M M2 Reda www.run-passion.pl
89 ANDERSON NICOLE K K2 Warszawa
90 SOWA IRENEUSZ M M3 Gdańsk
91 RICHARDS ROBERT SCOTT M M2 Zurych
95 MISZKIEWICZ ROBERT M M1 Gdynia
96 OLSZEWSKI KAROL M M2 Gdynia Parówy hmm hmm hmm
97 DĄBROWSKI ANDRZEJ M M4 Kobyłka
98 LEWIŃSKI JAKUB M M1 Wejherowo
99 WIŚNIEWSKI GERARD M M3 Gdynia OKAS Gdynia
100 DAMPS SYLWESTER M M3 Gowino
101 KALATA URSZULA K K2 Warszawa
102 JARASZKIEWICZ HANIA K K2 Poznań
103 ZWAR HOLGER M M3 Berlin
105 GDANIEC SŁAWOMIR M M4 Tczew MKS Sambor Tczew
106 MAGUIRE ERIN K K2 Warsaw
107 PEŁSZYŃSKI JACEK M M2 Gdańsk
108 MAJEWSKI PAWEŁ M M2 Gdynia
109 GOODWIN GREG M M4 Warszawa
110 ZIEMBLA WOJCIECH M M3 Gdynia
111 GOROKHIVSKA SIUZANNA K K1 Gdańsk Go Siuzanna
112 VASILYEVA KATERINA K K2 Krakow
113 WAŁKOWSKI GRZEGORZ M M2 Gdynia
114 O SULLIVAN OWEN M M3 Konin
115 MORETTI EMANUELE M M3 strevi ASD La Ventura
116 JANIAK TOMASZ M M3 Gdańsk
117 KLEBBA JAKUB M M2 Rumia QmaciQmple
118 MRÓZ AGNIESZKA K K2 Gdańsk
119 BABEROWSKI MAREK M M4 Gdańsk
120 KRAUSE WIESŁAW M M2 Reda
121 MANSLEY ABI K K3 Newcastle upon Tyne, Northumberland
122 GODFREY COLIN M M3 Newcastle upon Tyne
123 WIŚNIEWSKI MACIEJ M M3 Świecie The Runners Świecie
124 SZUMLAS MARCIN M M2 Połchowo #szumiteam
125 DAWIDOWSKA MAGDALENA K K2 Nowogard
126 KARLIKOWSKI MACIEJ M M2 Gdańsk
127 DUNIKOWSKA OLGA K K1 Kraków Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie
128 WILKUS NORBERT M M3 Gdańsk
129 DEMBEK MAREK M M2 Gdańsk Active Life
130 STOPA KRZYSZTOF M M3 Swarożyn K
131 KOWALCZYK KATARZYNA K K1 Gdańsk Biegaj z Głową
132 ORENOWICZ JAROSŁAW M M4 Sopot TufoRulez
133 SZUMNY DARIUSZ M M3 Wejherowo
134 ORŁOŚ MARIA K K1 Sopot
135 BISKO KAROLINA K K2 Gdynia
136 FOGT-KLOCKOWSKA MONIKA K K3 Gdynia Klocki Gdynia
137 HINC-ŻARDECKA NATALIA K K2 Reda sisterki
138 ŻARDECKI PAWEŁ M M2 Reda sisterki
139 KASIŃSKA AGNIESZKA K K2 Ostrowite -
140 TEODORCZAK MAREK M M4 Sopot
141 MRÓWKA MICHAŁ M M2 Gdańsk MajaTeam
142 GOMERSKI MICHAŁ M M2 Gdynia Crossfit Avanport
143 JARSKA HANNA K K3 Gdynia
144 IWAN MAŁGORZATA K K2 Gdańsk Drużyna Szpiku / Maja Team
145 SZOSTAK MARCIN M M1 Szczecin OSOm! Runners
146 KOWALSKA IWONA K K2 Kosakowo
147 WASZAK ŁUKASZ M M1 Poznań
148 PETKOWSKA MAGDALENA K K1 Gdynia
149 DUBIS JAROSŁAW M M1 GDYNIA
150 KUBAN PIOTR M M2 Poręba
151 MILKA ADAM M M4 Wejherowo
152 LEWANDOWSKI MACIEJ M M3 Bydgoszcz keeeper
153 DUDICZ PIOTR M M1 Gdańsk Team Trójmiasto
154 BROŻYNA RYSZARD M M4 Gdynia
155 SZCZYPIOR LESZEK M M4 Wejherowo niezrzeszony
156 ZASOŃSKA AGNIESZKA K K1 Gdańsk Sklep Biegacza Running Team
157 ADAMCZUK FELIKS M M3 Szczecin Ergo Hestia Plater 7c Szczecin
158 SIKORSKI MARIUSZ M M2 Gdańsk SFORA POMORZE
159 MATERN ANDRZEJ M M3 Świecie The Runners Świecie
160 SZAJDZIUK PIOTR M M3 Gdańsk ADVA OPTICAL NETWORKING
161 MIKOŁAJCZYK PRZEMYSŁAW M M3 Gniezno Słynni Kenijczycy
162 JAROSIK BARBARA K K3 Żukowo -
163 GRZELAKOWSKA IWONA K K2 Poznań WkurwTeam
164 WOJNAROWSKA MARCELINA K K2 Reda
165 OCELEWICZ LUKASZ M M2 LONDON
166 KOH JOAN WEE K K2 LONDON
167 BOHN ZBIGNIEW M M4 Suchy Dwór
168 SZABŁOWSKA IWONA K K2 Juszkowo Grupa PKO
169 MENKE KATARZYNA K K2 Bornel
170 POŁAWSKI MICHAŁ M M2 Łódź
171 MURRAY MARIN M M4 Poznań
172 WAWRZYNIAK JOANNA K K2 Poznań
173 SEAR GARY M M4 Poznań
174 KUJAWSKA MARCELINA K K2 Pruszcz Gdański Iron Woman
175 DUROWICZ NATALIA K K2 Niepruszewo
176 DOMINIAK KASIA K K2 Łódź
177 BUDZYŃSKI PAWEŁ M M2 Tarnowo Podgórne
178 KŁODA DARIUSZ M M3 Czapury Honey Stinger Runners
179 STUPAK MAŁGORZATA K K2 Gdynia
180 NESTOROWICZ MONIKA K K3 Kętrzyn VRC KĘTRZYN
181 SZYMAŃSKI ARTUR M M3 Gdańsk LOTOS Running Team
182 NASTAŁY MATEUSZ M M1 Wejherowo
183 NADOLNY TOMASZ M M3 Gdańsk BzG, TumboTeam
184 KOKOT KAROLINA K K2 Gdynia
185 KRAJEWSKA-KŁODA KATARZYNA K K3 Czapury Honey Stinger Runners
186 STAŃCZYK SZYMON M M1 Reda Marynarka Wojenna PO-25 Rozewie
187 KOŁODZIK RAFAŁ M M2 Luzino GKS Luzino
188 KONKEL ANETA K K3 Gdańsk Biegaj z głową / Running Dogs Team
189 ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K K4 Gdańsk Biegaj z głową
190 SZYNKOWSKI KAROL M M2 Gdynia
191 SZABAT DARIA K K1 Słupsk
192 GULARSKI TOMASZ M M2 Wejherowo ZŁOmy
193 CHMIELOWSKI MICHAŁ M M2 Juszkowo Górskie Pędziwiatry
194 DROZD MAGDALENA K K2 Wrocław
195 JARASZKIEWICZ WOJCIECH M M2 Kaźmierz
196 JAROSIK DANIEL M M3 Lniska Team ASA - Biegiem po Zdrowie
197 WRÓBLEWSKA DOROTA K K4 Gdańsk BzG
198 MACKOWSKI PIOTR M M2 Gdańsk Parówy hmm hmm hmm
199 KLEIN PIOTR M M3 Wejherowo bdow MW Wejherowo
200 ROSZMAN HENRYK M M4 Orle
201 KONIECZKI DARIUSZ M M3 Wejherowo POMORSKI TEAM BIEGOWY
202 BECZEK ALEKSANDRA K K2 Suchy Dwór Parkrun Gdynia
203 KOLMAN MAŁGORZATA K K2 Gdańsk Grupa Biegowa 65
204 WNUK DAMIAN M M1 Wielki Klincz Ziaja
205 BOGUSZ TOMASZ M M2 Gdynia
206 POKRYWKA RADEK M M1 Wejherowo
207 KMIECIK AGNIESZKA K K3 Gdynia LOTOS Running Team
208 SERTEL ULA K K2 Gdańsk LOTOS Running Team
209 GEMBCZYK MACIEJ M M3 Gdynia
210 SZTEJNA JOANNA K K1 Gdańsk Barcelona Team
211 ORŁOWSKA ANNA K K2 Gdańsk
212 RYBACKI DAWID M M2 Bożepole Wielkie
213 KLAS BARTEK M M2 luzino Maja Team
214 OWCZAREK KATARZYNA K K3 Kosakowo
215 MELZER ARKADIUSZ M M3 Rumia UKS Siódemka Rumia
216 SŁOWIKOWSKA KLAUDIA K K1 Gdańsk Biegowy Świat
217 KSIĘŻAK BARTŁOMIEJ M M2 Warszawa Bieg Szlak Trafi
218 CZOP EMILIA K K1 Gdynia
219 ŚNIECIŃSKI MACIEJ M M2 Gdańsk help!
220 POBŁOCKI RADOSŁAW M M3 Bojano Bojano Biega
221 PŁACHTA JACEK M M3 Gdańsk
222 BERNAT MAGDALENA K K1 Gdańsk
223 KLAJNA JAKUB M M1 Gdańsk
224 MARIANOWSKI KRZYSZTOF M M3 Kwidzyn Kwidzyn Biega
225 KONKEL LUCYNA K K2 Gdynia Padł na Ryj Team
226 SZTEJKA JOLANTA K K2 Bydgoszcz PGB Sportowa Paczka
227 LAINE-ZAMOJSKI SAMULI M M2 Gdynia CF Avanport
228 SZTEJKA DAMIAN M M3 Bydgoszcz Benefit-KSO Odszkodowania
229 WRÓBEL SEBASTIAN M M2 Gdynia
230 GAŁĘZA SŁAWOMIR M M2 GDYNIA Minneapolis Twins
231 WARYLEWSKA KRYSTYNA K K2 Chwaszczyno
232 SETNIK MONIKA K K3 Słupsk Decathlon Słupsk
233 KRYSTEW-GARWOLIŃSKA KINGA K K3 Toruń
234 WRONKA CEZARY M M2 Gdańsk GT RAT / 42.195 Wejherowo
235 WALCZYNSKI ROBERT M M3 Gdynia
236 STASIŃSKI HENRYK M M4 Gdańsk
237 KIKOLSKI WOJCIECH M M3 Sopot BBL Gdańsk (AWFiS)
238 OBERZIG TOMASZ M M2 Reda
239 PRZYBYLSKI MARIUSZ M M4 Bydgoszcz Klub Biegacza GLS Poland
240 ANDRZEJEWSKA KASIA K K1 Gdańsk DZIUBDZIUŚ TEAM
241 ZEMKE STEFAN M M3 Gdańsk
242 PASZKOWSKI PAWEŁ M M2 Borkowo
243 CZAPLIŃSKI PRZEMEK M M2 Banino Studio S7 Banino
244 POLAŃSKI MARCIN M M1 Sztutowo
245 SZTYBOR JOANNA K K3 Gdańsk #TRENER.LOKALNY
246 SOSNOWSKI JAROSŁAW M M3 Tczew Biegający Tczew
247 CIBA MICHAŁ M M3 Wejherowo Porta Drzwi
248 SOSNOWSKA BOŻENA K K3 Tczew BIEGAJĄCY TCZEW/ SMURFIT KAPPA ADVENTURE TEAM
249 CIESIELSKI ARTUR M M2 pruszc gdański
250 CIESIELSKA ANGELIKA K K2 pruszc gdański
251 KOSZYK KATARZYNA K K3 Tczew Biegający Tczew
252 BUSZMAN KRZYSZTOF M M3 Gdynia JW 4224
253 BOBA DARIA K K1 Polanka Wielka thyssenkrupp Running Team – Blue Side of the Force
254 KIKOLSKI PAWEŁ M M2 Gdańsk
255 NADOLSKI WALDEMAR M M3 TCZEW BIEGAJACY TCZEW
256 BRZOZOWSKA EWELINA K K1 Białystok BSB białostocka sekta biegaczy
257 KOSZYK KRZYSZTOF M M3 Tczew Biegający Tczew
258 CHOJNACKI MARIUSZ M M3 Połchowo
259 WESOŁOWSKI JAROSŁAW M M3 Gniewowo HULK TEAM
260 STEFANIAK DAMIAN M M1 Pruszcz Gdański Pruszcz Biega
261 SKUZA MATEUSZ M M1 Wejherowo 42.195 Wejherowo
262 JACHIMOWICZ BARTOSZ M M2 Gdańsk Barcelona Team
263 NAWROCKI MARIUSZ M M3 Gdańsk
264 BRAUER MAGDALENA K K2 Gdańsk
265 RAJKOWSKI TOMASZ M M2 Słupsk
266 MĄDRAWSKA RÓŻA K K1 Koziegłowy Kobiety Biegają
267 AKABA HAYATO M M2 Warsaw
268 CHOLEWIŃSKI TOMASZ M M2 Gdańsk
269 KRAWCZUK ANDRZEJ M M4 Gdańsk El-Aktywni
270 KOZINA ADAM M M3 Warszawa
271 WINNIK ELŻBIETA K K2 Rokietnica Kobiety Biegają
272 GOŹDZIEWICZ LESZEK M M3 Gdynia biegamyrazem.pl
273 WĄSIK ANDRZEJ M M3 Borkowo F3Team
274 PISZCZ KRZYSZTOF M M3 Gdynia BigYellowFoot Adventure Team
275 MORAWSKI PAWEL M M2 Gdynia
276 KNAPIK JAKUB M M2 Gdańsk
277 ŁACHMACKI MICHAŁ M M2 Wejherowo
278 PĘŚKO MICHAŁ M M3 Gdańsk
279 CZYŻ DOMINIK M M2 Zegrze Grupa Biegowa CHTMO
281 BIRSKI PIOTR M M3 Ząbki
282 ORNAL MIREK M M4 WEJHROWOW
283 TATROCKI DANIEL M M3 Gdynia RuNforFuN OrłoWo
284 SMEJA PRZEMYSŁAW M M2 Reda Runeda
285 ROMANOWSKA BEATA K K4 Gdynia Run Vegan Team
286 KUBILUS ROBERT M M3 Rumia biegamyrazem.pl
287 ŁAKOMSKI MATEUSZ M M2 Sopot
288 TIETIANIEC PIOTR M M3 Gdansk BTS plus
289 SZALEWICZ DAMIAN M M2 Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa
290 SZALEWICZ EWA K K2 Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa
291 BRUDEREK ANNA K K2 Jabłonna Ruda Torpeda
292 WOJNICZ PAWEŁ M M2 Gdańsk
293 SIKORA SZYMON M M1 Wejherowo
294 MACHOLL ADAM M M3 Rokitki Biegający Tczew
295 ANGELOZZI CLAUDIO M M4 CHIETI ASD San Paolo Villa Reale
296 TACZKOWSKI MATEUSZ M M1 Bydgoszcz DECATHLON Fordon
297 ZIEMIŃSKI ROMAN M M4 Wejherowo Apiko
298 TEOFILAK ROBERT M M2 Wejherowo Apiko
299 KUPTZ MARIOLA K K4 Sopieszyno
300 PIETRANGELO MARCO M M3 Cappelle sul Tavo Running Free Pescara
301 SIENKIEWICZ-NARLOCH ANNA K K3 Gdańsk Biegaj z Głową
302 KONKOL DAWID M M1 Rumia
303 MROZIAK MACIEJ M M3 GDYNIA HONEY STINGER RUNNERS
304 PACAN JACEK M M3 Gdynia
305 ŁANIEWSKI ŁUKASZ M M2 Olsztyn brak
306 SZYMAŃSKA AGATA K K2 Gdańsk
307 MASZEWSKA AGATA K K2 Warszawa Kuźnia Triathlonu
308 STĘPIEŃ-SPOREK ANNA K K2 Gdańsk
309 PROKOPIUK JAROSŁAW M M4 Gdynia PROCAR Gdynia
310 RATKOWSKI PAWEŁ M M2 Ząbrowo
311 WOŁOSZYK NATALIA K K1 Gdańsk Galion Biega
312 LENKOWSKA ADRIANNA K K1 Poznań Biegam bo nie lubie
313 KOŁODZIEJCZAK GRZEGORZ M M3 Szczecinek Parkrun Szczecinek
314 GRZĘBSKA-BUJA MAŁGORZATA K K2 Władysławowo
315 BONANNI ROBERTO M M4 AQUILA fidal italia run card
316 WYTRWAŁ TOMASZ M M3 Gdynia
317 GRONEK GRZEGORZ M M2 Warszawa Adidas Runners Warsaw
318 POLAŃSKA-GRONEK AGNIESZKA K K2 Warszawa Adidas Runners Warsaw
319 FALBA KAROL M M2 Gdańsk Latis
320 OWERCZUK LUKASZ M M2 Gdansk NOVEO Interactive
321 KUCZYŃSKA KAROLINA K K2 Gdańsk
322 GONTARZ RAFAŁ M M3 Kościerzyna Pozytywna Endorfina
323 SIOMAK MICHAŁ M M3 Gdańsk
324 ROGIŃSKA KATARZYNA K K4 Gdańsk wkurw_team
325 WIKTORZAK MARIUSZ M M2 Gdańsk
326 ROMANOWSKI DARIUSZ M M2 Gdynia www.eMarketeer.PL
327 MADEJEWSKI ADRIAN M M2 Wejherowo
328 ZŁOTOWSKI PIOTR M M4 gdańsk SPORTEVO
329 KUPTZ DANIEL M M4 Sopieszyno
330 KUBIAK ANDRZEJ M M4 Rumia
331 PALLACH LECH M M2 Gdynia Biegamyrazem.pl
332 TUWALSKA MAŁGORZATA K K2 Gdańsk LKS ZANTYR SZTUM
333 MUZYK PATRYK M M1 Rumia
334 GŁUSZEK BOŻENA K K4 Gdynia
335 MUSIAŁ EUGENIUSZ M M4 Gdynia Body In Motion
336 TOPOREK JOANNA K K3 Gdynia
337 SZCZEPAŃSKI MARCIN M M2 Gdynia OSR
338 WROSZ EMILIA K K2 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
339 BIESZKE IZABELA K K2 mosty Wymiatacze
340 POTRYKUS MAŁGORZATA K K3 Koleczkowo gm. Szemud Bojano Biega ULTRA
341 ZAWALUK MARCIN M M3 Jankowo Gdańskie
342 KUJAWA KATARZYNA K K3 Gdynia Crow
343 JÓSKOWSKI BOGDAN M M3 Nowa Wieś Lęborska Rekowo Biega
344 WYCICHOWSKI WOJCIECH M M3 Ostaszewo
345 KOZŁOWSKI MARCIN M M3 Gdańsk
346 MUCZYŃSKI BARTOSZ M M3 Gdynia
347 SKWERES PIOTR M M1 Gdynia
348 ROSIŃSKI PIOTR M M4 Wejherowo PRO-CARS
349 KRZYSZTOFIAK MAREK M M4 Gdańsk Grupa Trójmiasto
350 FORMELA SEBASTIAN M M3 Luzino Running TriCity Team
351 TKACZYK PAWEŁ M M3 Bojano Bojano Biega Ultra / NAVY
352 ETMAŃSKI PIOTR M M3 Chwaszczyno
353 KUS ANDRZEJ M M2 Ostrówek
354 CHUDZIK RADEK M M3 Łódź
355 ROGOWSKI LESZEK M M3 Gdańsk Oprychy Team
356 DZIKIEWICZ KRZYSZTOF M M3 Bojano Bojano biega ultra
357 KWAŚNY DAMIAN M M3 Wejherowo ORP"KASZUB"
358 WITBRODT LESZEK M M4 Wejherowo
359 WOJCIK MARCIN M M2 Gdynia
360 CICHOWSKA JOANNA K K1 Gdańsk
361 DAWIDOWSKI MAREK M M2 Gościcino
362 DAWIDOWSKI DANIEL M M2 Rumia sisqo
363 STROMSKI KRZYSZTOF M M2 Gdańsk
364 STANKIEWICZ PIOTR M M2 Gdańsk
365 LITWIN JAROSŁAW M M4 Rumia Rumia Biega
366 MATUSZEWSKI DARIUSZ M M4 warszawa Łomiankowska Grupa Biegowa
367 ALEKSANDROWICZ DOROTA K K3 Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa
368 KLEIN SEBASTIAN M M3 Kąpino RUNNING TRICITY TEAM
369 WUTKOWSKA WIOLETTA K K2 Łomianki Łomiankowska grupa biegowa
370 SIEROCIN AGATA K K2 Gdynia
371 GÓRECKI RAFAŁ M M3 Gdańsk
372 SZYMAŃSKI PIOTR M M3 Rumia Barcelona Team
373 MYSZK DAMIAN M M2 Robakowo PORTA DRZWI
374 RESZKE JAROSŁAW M M2 Robakowo Transit Robakowo
375 LACKOWSKI ANDRZEJ M M2 Nowa Wieś Aikido UMK Toruń
376 NIECHOĆKO AGATA K K2 Gdańsk RBM Team
377 JAWORSKA ALEKSANDRA K K1 Bydgoszcz 6. KILOMETR
378 KLOPOTEK CLAUDIA K K1 Gdynia MAMY TO!
379 JAŁKIEWICZ ALEK M M4 pogórze MAMY TO
380 WASILEWSKA IWONA K K2 Wraszawa
381 TRYBALSKI KRZYSZTOF M M3 Gdynia
382 LABUDA ANNA K K3 Prokowo Powersystem
383 LABUDA RAFAŁ M M3 Prokowo Powersystem
384 WÓJCIK IZABELA K K1 LUBICZ DOLNY
385 KOSICKI TOMASZ M M2 Słupsk STOPA Słupsk
386 MAMALA JUSTYNA K K1 kraków
387 PLATA ARKADIUSZ M M2 Gdańsk trener24h.com.pl
388 TUWALSKA ELZBIETA K K2 Gdańsk LKS Zantyr Sztum
389 WITKOWSKA ANNA K K2 Skępe
390 ROŻYK KRZYSZTOF M M3 Gdynia ONOBUR-biegamyrazem
391 LANGE MONIKA K K1 Wejherowo
392 KINAL JAKUB M M2 Gdańsk OIRP Gdańsk
393 LENCKOWSKI LECH M M2 Gdańsk Biegam U KOLESI
394 BRZOZOWSKI MATEUSZ M M2 Kazimierz
395 POGORZELSKI PAWEŁ M M1 Gdynia
396 CHOROŚ PIOTR M M2 Niemce Stay Insane
397 GÓRSKI MATEUSZ M M2 Gdynia Big Yellow Foot Adventure Team
398 ALBECKI WITOLD M M3 Wejherowo 42.195 Wejherowo
399 CHALASTRA MICHAŁ M M4 Gdynia MIKI-TEAM
400 KOŁODZIEJCZYK LIDIA K K3 Wejherowo MAJA TEAM WEJHEROWO
401 ROKSZ DANIEL M M2 Wejherowo
402 KWIATKOWSKI ADRIAN M M2 Sopot 12TRI.PL
403 KWIATKOWSKA AGNIESZKA K K2 Błędów 12tri.pl
404 ALBECKI TOMASZ M M2 Wejherowo
405 MIELNIK EMILIA K K2 Sychowo Go Lyco
406 KWIECIEŃ KRZYSZTOF M M3 Kraków
407 NACZK MARCIN M M3 Rumia
Zawodnicy bez opłaconego startu
Numer Imię Nazwisko Płeć Kategoria Miasto Klub
ANTKOWIAK ADRIAN M M2 Wrocław O CO BIEGA
BARANOWSKI ROMAN M M3 Wejherowo Wejherowskibiegacz
BINASZEWSKI ADAM M M2 Toruń
BORUSZEWSKI RAFAŁ M M3 Reda Bori Reda
BRAMBOR MAŁGORZATA K K4 Poznań I z Poznania i z Torunia
BRAMBOR SŁAWOMIR M M4 Poznań I z Poznania i z Torunia
BRZĄKALSKI KRZYSIEK M M1 Warszawa Adidas Runners Warsaw
CIAPA TADEUSZ M M2 Wejherowo Błękitni Wejherowo
CIESZYŃSKI ANDRZEJ M M2 Lębork UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORK
CYMAŃSKI KAMIL M M2 Wejherowo
CZECHOWSKI JERZY M M4 WARSZAWA-MOKOTÓW mza warszawa
CZUBAKOWSKI SŁAWOMIR M M4 Warszawa niezrzeszony
DĄBKOWSKA-WILCZEK MARTA K K2 Olsztyn Drużyna Wilka
DENZ ADAM M M2 Gdańsk Arendal Spirit
FIL BEATA K K2 Wrocław O CO BIEGA
GACKOWSKI MICHAŁ M M3 Bydgoszcz
GŁADKOWSKI GRZEGORZ M M2 Reda BigYellowFoot Adwenture Team
GRABOWSKA MAGDALENA K K2 Pruszcz Gdański Straszyn biega / Pruszcz biega
GRANDE PIOTR M M2 gdynia BigYellowFoot AdventureTeam
GRZYWACZEWSKA JUSTYNA K K1 Lublin CITY TRAIL Team
GURZĘDA KRZYSZTOF M M3 Reda Runeda
HADAD TOMER M M2 Petah Tikva Summit
JANCZYK MARTA K K3 GDYNIA
KAMELSKI MICHAŁ M M2 Gdańsk Lechia Gdańsk
KMIEĆ CEZARY M M3 Warszawa Naprzód Młociny
KOGUT JOANNA K K3 gdansk
KOŁACZ JAKUB M M2 Sochaczew Los Fanaticos
KOPCZYŃSKA EWA K K2 Kwidzyn wymiatacze
KOSMAL ANDRZEJ M M3 Kraków SLIM TEAM
KRASOWSKI JAKUB M M2 Warszawa Atak Kreta
KSIĄŻKIEWICZ PIOTR M M2 Wągrowiec CITY TRAIL Team
KULKA-DOLECKA ANNA K K2 Gdańsk Parówy hmm hmm hmm
LEWCZUK JUSTYNA K K1 Górkło
LEWIŃSKI DAMIAN M M2 Wejherowo MTB - Małe Trójmiasto Biega
LUBARSKI MICHAŁ M M2 Gdynia
ŁUBKOWSKA GRAŻYNA K K4 Gdańsk Biegaj z Głową
MAJNA KAZIMIERZ M M4 Gdynia
MELANIUK MAGDALENA K K2 Gdańsk
MELZER SYLWIA K K3 Reda simba judo Reda
MICHALAK ARTUR M M2 Błonie PGB Sportowa Paczka
MIKOŁAJCZYK AGNIESZKA K K2 Rzgów Słynni Kenijczycy
MISTYGACZ WIOLETTA K K2 Gowino
MIZIK MACIEJ M M2 Gdansk
MODZELEWSKA PATRYCJA K K2 Reda
MORACZEWSKA ALEKSANDRA K K3 Łomianki Łomiankowska Grupa Biegowa
MRÓZ MARTA K K1 Wągrowiec
NAWROCKI JACEK M M3 Koleczkowo Bojano Biega
NIEVIAROUSKI KIRYL M M3 Warszawa
OBSTÓJ KAROLINA K K1 KIEŁCZÓW #SOBASTEAM
OEKNIGK-URBANSKA DOROTA K K2 Bydgoszcz
PAŃCZUK-FIGURA IRMINA K K3 Puławy UMCS biega
PAWLIK STANISŁAW M M4 Osielsko Farmvita Team
PEŁSZYŃSKI MAREK M M2 Gdańsk Zośka Running Team
PIELACHOWSKA AGATA K K2 Gdynia
PIESIK PATRYK M M1 Chojnice FerPie Team!
POHL SEBASTIAN M M3 gdynia
PRENA SŁAWOMIR M M2 Gościcino Ochotnicza Straż Pożarna Gościcino
PRZYBYLSKA GRAŻYNA K K4 Bydgoszcz brak
ROMANOWSKA EWA K K2 Warszawa
RUCZKO SŁAWOMIR M M3 Gdynia USAA Ruczko
RYBANDT ALICJA K K4 Reda Parkrun Gdynia
SŁOTWINSKI PIOTR M M2 lublin
SOBIK BEATA K K2 Gdańsk Straszyn Biega
SOBÓTEK MAŁGORZATA K K2 Warszawa
STUDZIŃSKA JOANNA K K1 Warszawa
SZULC KAMILA K K2 Gdynia
SZULC KATARZYNA K K2 Gdańsk
SZYDŁOWSKI ROBERT M M2 Wrocław
WERRA WIKTORIA K K1 Gdańsk Wiki i Mavie
WIŚNIEWSKA MARTYNA K K1 Warszawa adidas Runners Warsaw
WOJNAROWSKA WERONIKA K K2 Gdynia
WRZESIŃSKA MILENA K K2 Toruń
WYSOCKA MARIA K K2 Mosty Wymiatacze
ZAWIŚLAK JAROSŁAW M M4 Wrocław Wroclaw Marathon Team
ZEMŁA KRZYSZTOF M M4 Malinowice
ŻABIEŁOWICZ ANNA K K3 REDA
ŻOŁNOWSKI MATEUSZ M M2 Nakla Clima Gold
ŻURKOWSKA MARTA K K1 Swarzędz
Partnerzy główni
Patroni medialni